>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO Star Series i-League Season 6

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP

Data: 7-14 październik 2018
Miejsce: Kijów (Ukraina
Pula nagród: 300 000 $
Liczba drużyn: 16
To już szósty sezon zawodów z serii StarSeries i-League. Tym razem zabraknie kilku drużyn ze światowej czołówki. Zatem faworytem bukmacherów jest drużyna mousesports, która zajmuje czwarte miejsce w rankingu hltv. Ciekawe czy ekipa, w której gra Snax zdoła powtórzyć sukces z ESL One New York? Na pewno będzie ciężko, liczymy jednak na dobrą grę Polaka na Ukrainie.
Turniej ma dwa etapy:
-fazę grupową (system szwajcarski, potrwa do 10 października)
-fazę pucharową (play-offy)
Tak oto prezentuje się pierwsza kolejka meczów:

Standardowo, zapraszam do merytorycznej dyskusji, podawania swoich przemyśleń i pisania analiz!
 
uzytkownik-24118 2,1K
Czy ja wiem czy będzie ciężko. Jest system szwajcarski przy graniu 1 mapy więc może być kilka niespodzianek. Do tego nie ma rozstawień, więc sporo zależy od losowania. Ale ten Starladder to taki turniej Tier 2, no maksymalnie 1.5 z gościnnym udziałem mousesports.
Co do kursów w dniu jutrzejszym. Kompletnie nie rozumiem robienia z Renegades aż takiego faworyta w starciu Bo1 z CyberZen. Te mało znane zespoły przy takim zestawieniu mogą sprawić psikusa, a można spokojnie łapać 4.00+ na Chińczyków i linię handicapu w granicach 6.5. Nie przesadzajmy moim zdaniem, może wygrają ale to aż kusi na doga w takiej sytuacji. Taki Totalbet za over 24.5 (czyli 16:9 i wyżej) płaci 1.72. Serio?!
Imperial wczoraj postawiło się i wygrało z HR. Tutaj LAN, ale myślę że może być równo. Over do gry.
TyLoo z ENCE? Moim zdaniem może skończyć się mirage i wtedy gra na Chińćzyków ma sens. ENCE (przynajmniej wg mnie) już tak nie porywa jak w okresie letnim.
W przypadku BiG z Fragsters sporo zależy od odrzucania - o ile Fragsters nie będzie dziwnie odrzucać to powinien być train/nuke, może inferno. Tak czy inaczej na żadnej z tych map nie widzę sensu gry na faworyta po kursie ~1.40 Handi na Fragsters live (bezpośrednio przed) - czemu nie?
Pozostałe mecze - nie wiem. Optic z North - patrząc na to jak grają to każdy wynik od 0:16 do 16:0 możliwy. Ja nie mam pomysłu. North niby lepsze ale przy ich stabilności (a w zasadzie jej braku) to ja podziękuję. mouz trochę analogicznie do meczu Rene - wygrają, ale aż taki faworyt?!, skoro kilkanaście dni temu grali totalny piach?
Complexity - no nie wiem. Po majorze obniżyli loty - wpadki na Renegades, porażka z NRG , porażka z AVANGAR a wcześniej dwa bardzo długie mecze na lanie przeciwko Movistar, i eUnited. Ale Gambit to też nie są królowie stabilnej gry. A turniej w Nowym Jorku przy takim terminie to też nie musi być wyznacznik formy Gambitu. Trochę brak mi pomysłu na ten mecz.
Te same (albo podobne wątpliwości) mam przy meczu Vega - NRG. Zależy jak Amerykanom będzie pasował (albo nie pasował) styl Vegi. Jak będą mieli z ich sposobem gry problem to może być niespodzianka. Jak się okaże że ich styl im pasuje to chyba NRG. Chociaż może over do gry?
Długoterminowe przy szwajcarskim systemie, Best of 1 i takim zestawie uczestników - nie bawię się ;)
Zapraszam do dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
uzytkownik-24118 2,1K
Wyniki pierwszego dnia zmagań:
I pary na dzień jutrzejszy:

Jak zwykle wszystko zależy od kursów.
Na szybko coL &gt; Rene, HR &gt; TyLoo mouz &gt; CyberZen (tu pewnie kursy nie grywalne). BiG powinno sobie poradzić z Optic, ale tu zależy jakie kursy. No i smooya musi otwierać a nie zamykać. Rozważam też zupełnie serio over (bo Optic powinno wywalić z puli dusta). Sprout - Vega nie wiem. Może over rund? Tutaj IMHO wszystko zależy od kursów bo mecz może być równy. Podobnie ENCE - Imperial Wygrana mouz raczej poza dyskusją.
Fragsters - Gambit - nie wiem na ten moment, może rano coś mi wpadnie do głowy. North - NRG - przy obecnych kursach i stabilności North nie wiem czy nie wolałbym Amerykanów. Może tym razem jakaś dyskusja się rozpocznie? ????
Rano postaram się dać konkretniejsze propozycje
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Complexity - Renegades
Przed nami drugi dzień turnieju Starladder. Obie drużyny zaczęły swoją przygodę w Kijowie od przegrania pierwszego spotkania. Jednak uważam, że Complexity spisało się lepiej. Ulegi oni z Gambit 16:14 na mapie dust2. Natomiast Renegades niespodziewanie przegrali na CyberZen 16:13.
Po fatalnym turnieju FACEIT Major w australijskiej drużynie doszlo do zmian. Miejsce Niftiego i USTILO zajęli liazz i Gratisfaction. Dla chłopaków z Renegades jest to pierwszy lanowy turniej w tym składzie. Jak widać początek nie moga zaliczyć do najlepszych. Teraz na dodatek czeka ich o wiele lepsza drużyna. Która może się pochwalić świetnym występem na Majorze.
W konfrontacji tych dwóch drużyn podczas meczu online górą była drużyna Renegades. Wydaje mi się, że to dlatego te kursy są bardzo wyrównane, z delikatną tylko przewagą Complexity. W normalnych okolicznościach kurs byl by dużo niższy i dlatego chcę to wykorzystać.
Drużynę Renegades tak naprawdę dzisiaj dopiero czeka prawdziwy sprawdzian, ponieważ complexity zdecydowanie lepiej ostatnio wygląda na meczach offline.
Complexity wygra @1.72 uni
⛔⛔
 
uzytkownik-24118 2,1K
Zapowiada się ciężki dzień do typowania. Podtrzymuję zdanie że complexity sobie poradzi z Renegades, chociaż wcale nie musi to być łatwy mecz dla nich. Paradoksalnie Renegades może mieć &quot;łatwiej&quot; niż wczoraj - ich rywal powinien grać bardziej standardowo, ale myślę, że coL da radę. Chociaż na pewno obniżyli loty po majorze i myślę, że tam może być równo w miarę. Mapy ciężko przewidywać bo nie wiem jakim map poolem dysponuje Renegades.
Powyżej 26.5 @1.90 - dzięki mamed1916 za wyłapanie literówki
Optic z BiG. Duńczycy muszą wyrzucić dwie mapy: cache i dusta 2. BiG wywala mirage i jednocześnie zabiera Optic najlepszą opcję i wyrzuca swojego stałego bana. Do tego BiG powinno się pozbyć nuke (który im wychodzi średnio) i traina. Zostawiają wtedy wybór między overpassem a inferno. Więc skończy się pewnie inferno patrząc jak Optic grało wczoraj overpassa. BiG poza dustem miewa górki i dołki, ale myślę, że (o ile smooya będzie strzelał swoje to się skończy dobrze).
BiG @1.65
Powyżej 26.5 @1.90

Czegoś takiego to się nie spodziewałem O_O 16:2 dla Optic
Dla mnie Vega wygra ze Sprout. Rosjanie skillem może nie są jacyś wybitni ale ze Sprout mają szansę. Nie grają nuke więc to wyleci. Sprout ban overpass i pewnie nie będą chcieli grać cache i traina. Może się skończyć na mirage. Przy ich niewygodnym dla rywali stylu mają szansę wygrać tą mapę wg mnie.
Vega @1.87 Unibet
HR wygrywa z TyLoo moim zdaniem - o ile woxic i ISSAA będą grali swoje to nie bardzo widzę szansę dla Chińczyków którzy ostatnio nieco spuścili z tonu. Wiadomo że do wyniku eliminacji do WESG gdzie grali z dwoma standinami trzeba podchodzić z rezerwą ale nie wydaje mi się żeby z ich formą byli w stanie w Best of 1 zagrozić HR.
HR - 2.5 @1.75
Reszta później (ewentualnie). Kursy Unibet
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Zapowiada się ciężki dzień do typowania. Podtrzymuję zdanie że complexity sobie poradzi z Renegades, chociaż wcale nie musi to być łatwy mecz dla nich. Paradoksalnie Renegades może mieć &quot;łatwiej&quot; niż wczoraj - ich rywal powinien grać bardziej standardowo, ale myślę, że coL da radę. Chociaż na pewno obniżyli loty po majorze i myślę, że tam może być równo w miarę. Mapy ciężko przewidywać bo nie wiem jakim map poolem dysponuje Renegades.
Powyżej 2.5 @1.90
Hmm, a to nie jest BO1? Tak hltv pokazuje
 
kanonier9 248

kanonier9

Użytkownik
No tak, wczoraj stawiam na Renegades to ostre lanie dostają. Dziś przeciwko nim i nagle zaczynają trafiać, i to jak. BIG to samo, dno dna. Ten Esport to się stawia jak japoński baseball bez jakiejkolwiek wiedzy.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Jeszcze jedna rzecz - chciałbym poznać Wasze zdanie. Co myślicie w kwestii meczu Fragsters - Gambit. Czemu pytam - Totalbet ma w ramach dzisiejszego Totalboosta - Gambit i mouz wygrają swoje mecze po 2.50
Mouz, mimo niewygodne i niestandardowego grania przez Chińczyków powinien ogarnąć , zwłaszcza że mówimy po prostu o wygranej - żadne handi czy coś - po prostu czysty win. Do tego mamy mecz Fragsters z Gambit. Mówiąc szczerze - nie wiem, będzie równo, ale przy takim AKO to może jest sens? Cache i overpass, inferno i mirage - to leci niemal na pewno. Zostają 3 mapy - dust, nuke i train. Na miejscu Kazachów wywaliłbym nuke&#39;a, zostwiając Duńczykom wybór między dustem a trainem. Na obu tych mapach Gambit nie jest bez szans. Licząc nawet kursy w okolicach 1,15 na wygraną myszy to mamy tak jakby w okolicach 2,17 - 2,18 za win Gambitu. Przy meczu 50/50 - dlaczego by nie spróbować?
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
North - NRG - 1.64 BAH
Trochę śmiesznawy ten turniej, ale w sumie pula nagród 300 k zielonych, więc jest o co grać. Idę w kierunku Duńczyków dosyć sztywno. Przekonuję mnie ich zmiana składu i obecna forma. Pewnie pokonali Optic w derbach, które jak mogliśmy się przekonać dzisiaj - grać potrafi. Potem dwukrotnie przejechali się po G2 na ich najlepszych mapach (prócz dust II). Według mnie grają bardzo pewnie, Cadian czasami pudłuje jakieś proste strzały, ale nie jest źle. Widać, że się rozumieją i wiedzą co grać. Kjaerbye jest ich maszyną do fragowania i spisuję się jak należy. Z drugiej strony NRG - jak dla mnie bez formy, wczorajsza wygrana nad Vega z Rosji tylko mnie w tym przekonaniu umocniła. Mieli dużo szczęścia, słaba strona terro, bez pomysłu na grę. Ostanie porażki z complexity i Ghost też są według mnie wymowne. Czegoś chyb brakuję w drużynie.
Jak dla mnie Duńczycy wyjdą zwycięsko z tego meczu i są głównymi faworytami do wygrania turnieju obok Mouz.
AHA ⛔ no nieźle :cwl: Chyba lepiej omijać ten turniej, bo widzę cuda cuda
 
wojtas19162 0

wojtas19162

Użytkownik
Ja na dziś komponuje z tego turnieju taki kupon jak wyżej North + 7,5 na CyberZen w starciu z Myszami ???? wydaje mi się że w BO1 coś tu mogą ugrać bo nikt nie gra swoich najlepszych map ???? oczywiście łagodnie ze stawkami ????
 
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
Na totalbecie cyberzen + 8,5 kurs 1,92.
Tak jak kolega wyżej napisał, przy bo1 i 3 banach dla każdej drużyny wydaje mi się, że te 8 rund ugrają. Gdyby to była pierwsza kolejka bym tego nie ruszał, ale po wczorajszej rundziewidać, że Chińczycy coś tam grają. Mouse też może mieć przestaje, tak jak wczoraj z w sumie średnim Sprout. Dodatkowo gra przeciwko drużynom takim jak Cyberzen może być niewygodna ze względu na to, że rozgrywają mało meczów z dru nami z Europy
E: ale wtopa ⛔⛔ 1:16
 
wojtas19162 0

wojtas19162

Użytkownik
Niestety parodia w wykonaniu Chińczyków, no ale jak po 10 rundach jeden z nich ma staty -1 , 1 , 10 ???? to o czym gadać ???? Na Nuke nawet nie potrafili rzucić dobrych smoke&#39;ów aby przejść spokojnie na schody ???? zostawiali takie dziury że Chris tylko czekal z AWP ???? sorka za typ. Minus
 
walecznyroman 24

walecznyroman

Użytkownik
Big - Complexity 2 @2.05
Obydwie druzyny totalnie pod forma.
Szazam nie trafia strzalow w plecy.
Z drugie strony Big, ktore ugrywa 2 rundy !!! na wielkie Optic Gamming
Ide w kierunku lekkiego underdoga, glowine z uwagi na H2H i delikatnie wiekszy kurs.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Co sądzicie o tych Fragsters? Cały czas mi się gdzieś przewijają, ale szczerze powiem, że nie widziałem ich jeszcze ani razu. Wyniki mają i drużyny na rozkładzie też niczego sobie. NRG ostatnimi czasy mnie niezbyt przekonuje, w dziecinny sposób przegrywają rundy na forcie, do tego widać, że coś się tam u nich zawiesiło i nie grają na tym wysokim poziomie. Kurs na Szwedów Duńczyków ???? @2.50 i przyznam, że kusi zagrać, ale też bym nie chciał wchodzić w to na pałe. Warte ruszenia?
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie mam pojęcia ja jestem głupi momentami patrząc na to się dzieje. NRG narzeka na problemy z komunikacją (daps dla Starladder.com) ale też na rundy anti-eco (Cerq dla HTLV ). Patrząc na mappool spodziewałbym się inferno albo nuke. Wydaje mi się , że na obu przewagę ma NRG. Tyle, że jeśli znowu komunikacja w grze im &quot;nie zagra&quot; mówiąc kolokwialnie to może być różnie. Gdybym miał typować wygraną to Amerykanie, ale czy bym ich grał po oferowanych kursach? Chyba nie. Bo1 z takimi drużynami (Tier 2-3) to niestety niespodzianka za niespodzianką i brak logiki.
A i cuadrado12 Fragsters to są Duńczycy nie Szwedzi ;)
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Według mnie mecz NRG vs Fragsters to będzie wyrównany mecz. jeżeli już miałbym coś grac, to ewentualnie over rund.
Natomiast dużo bardziej przekonuje mnie pograć Chińczyków z Renegades. Kurs około @2 więc fajnie można sobie podwoić depozyt.
Rene dopiero się odbudowuje po zmianach dwóch zawodników, o których było już pisane. Mecz z CoL wygrali, ale nie jestem coś zadowolony z gry Complexity na tym turnieju. Za to ekipa TyLoo dłużej ze sobą już gra. Wygrali na overpassie z HR i to na chłopski rozum przekonalo mnie do zagrania w ich stronę ???? nie zamierzam tutaj bardziej zagłębiać się w analizy bo z tym poczekam na play-offy
Tyloo wygra z Renegades
@2.05 sts oraz @2.18 1xbet

Powodzenia
⛔⛔
 
uzytkownik-24118 2,1K
Rozpiska na jutro (ostatni dzień fazy grupowej)

Odpadnięcie CyberZenu jest poza wszelką wątpliwością moim zdaniem, HR nie porywa ale nie wyobrażam sobie scenariusza w którym Chińczycy jutro wygrywają. W pozostałych spotkaniach już tak oczywistych rzeczy nie ma. Gambit dziś robiło co mogło żeby nie wygrać z North - a to 5 na 2 sprowadzone do 1 na 1, a to przegrane 4 na 2 w końcówce mapy. Ale zaczynamy od rana, wcześniej niż zwykle, bo o 9:00, ale to dlatego że jutro będzie granych 9 meczów a nie tak jak do tej pory 8.
Imperial - Renegades
Jeden z cięższych do wytypowania meczów jutro. Ani jedni ani drudzy nie zweryfikowani jakoś mocno na tym turnieju. Chociaż mam w pamięci tą wpadkę Renegades na CyberZen. No i fakt, że oni po zmianach w składzie grali tylko Bo1, więc mimo że grali niby już 9 map to widzieliśmy ich w akcji tylko na 3. Do tego zgaduję że inferno jutro na pewno nie będzie, zresztą podobnie wątpliwe jest zobaczenie d2. Więc może mirage skoro obie ekipy to tak lubią? Overpassa, nuke i traina konsekwentnie wyrzucali gracze z Australii, więc to jest całkiem prawdopodobna opcja na ten mecz. Więc może over rund skoro jedni i drudzy umieją grać? Faworytem minimalnym chyba Imperial chociaż wygrana Renegades mnie nie zdziwi jakoś bardzo
Fragsters - North
Fragsters chyba wreszcie zweryfikowane. Teraz grają na North z którymi mają kiepskie H2H. Pewnie ta bardziej znana duńska formacja ogarnie. Ale patrząc jak grają to nie widzę sensu pchania się wnich raczej . Map pool taki że nie podejmuję się typować mapy. Do tego North mega nierówne. Dziś niby zrobili comeback na Gambit ale te rundy jakie w końcówce przegrywało w kluczowych momentach Gambit to się czasem nie mieści w głowie.
Optic - mousesports
Myszy lepsze, do tego przewaga puli wg mnie. Optic na duście wygląda raczej blado, traina też powinni wyrzucić, do tego nie grywają cache. Myszy oczywiście ban overpass (dwie pieczenie na jednym ogniu - swój ban i niezla mapa rywala), pozostałe mapy raczej OK. Może się skończyć na mirage, myszy powinny ogarnąć.
TyLoo - Big
Jedni i drudzy bez błysku tutaj. Dziś na cache coL zagrało bardzo słabo więc BiG sobie poradziło. I moim zdaniem z TyLoo też mogą sobie poradzić, głównie przez wzgląd na map pool - wyleci mirage, pewnie wyrzucą inferno. TyLoo musi wyrzucić nuke i dusta. Chińczycy też nie są w wybitnej formie, ale pozbawieni swoich atutów raczej sobie nie poradzą.
Vega - Gambit
Kolejny trudny do typowania mecz. Sporo zależy od tego gdzie wylądujemy. Bany mirage, inferno oraz nuke d2 raczej nie powinny być inne. Dalej ciekawie. Niby Gambit dziś grało traina i powinno w końcówce zagrać lepiej. Vega niby gra niewygodnie ale wyniki takie niezbyt rewelacyjne ostatnio. Jeżeli Gambit wyrzuciłoby traina i zostawiło rywalom wybór między overpass/cache to myślę że można próbować w kierunku Gambit. Chociaż nie wiem czy nie lepiej live. Bo to derby CIS. Gambit tutaj dobrze wchodzi w mecze, dalej jest gorzej. Niby 6/6 pistoletówek wzięli ale 2 razy (North i Fragsters) przegrali potem kolejną rundę. Vega z kolei w każdym meczu brali po jednej, ale dziś na Optic przegrali forcebuya. Zakładam, że derby CIS i trochę grają treningowych ze sobą z racji jednego regionu więc styl nie będzie przeszkodą. Może być równo więc może over, ale jednak chyba Gambit
Teoretycznie wszędzie papierowy faworyt powinien dać radę. Ale sami widzicie jak to się w Bo1 układa - bezpieczniej grać po mapie. No i North i Gambit grają tutaj tak bardzo nierównego CS:GO że nie wiem czy bym się pchał w nich. Może do rana będę bardziej przekonany. Chętnie bym poczytał wywiad z kimś z Gambit po tym co dziś odwalali w końcówce z North (najpierw 5 na 2 sporowadzają do 1 na 1, a dwie czy 3 rundy później - przy 13-14) przegrywają 4 na 2.
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Ja jadę teraz na Imperial -3,5 handi 1.9 bet365. Średnio mała stawka. Espiranto powinien zrobić różnicę. Powodzenia dla wszystkich!
⛔
Świetnie zagrało RNG w obronie. Nie spodziewałem się tego.
------------------------------------------------------------------
Następny mecz: Fragsters - North.
Bardzo mała stawka Fragsters +4,5 bet365 1.8
✅
Mam mega problem z dzisiejszymi meczami. Grajcie małe stawki dzisiaj!
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Pięknie młodzi Duńczycy niszczą North. Moim zdaniem wygraja Nuke&#39;a. North jak zawsze - chimerycznie.
✅
Zaraz podam typ na Mous - Optic. Muszę statystyki przemyśleć.
-3,5 na Mousesports bet365 1,8
⛔
Zagrają albo Mirage albo Inferno. Myszy w formie według mnie. Gram tutaj na słabszy moment dla Optic.
Podkreślam jeszcze raz - dzisiaj jest dzień ostatecznych wyników przed play off&#39;ami. Mecze powinny być wyrównane natomiast handicap - 3,5 jest akceptowalny. Kurs 1,44 nie do grania, dlatego zdecydowałem się na handi.
Powodzenia dla wszystkich jeszcze raz! Życzę Wam, aby każdy został milionerem! Zapraszam do dyskusji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom