>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO temat zbiorczy trzech turniejów (13-18 czerwiec 2018)

Status
Zamknięty.
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
No i mamy finał, dla mnie turniej jak najbardziej udany, bo złapane VP dwa razy jako dog vs TyLoo i TyLoo z NIPem, ale do rzeczy.
W grze Virtusów widać poprawę, byali w końcu zaczął strzelać. Michu tak samo pogrywa coraz lepiej i można powiedzieć, że to ta dwójka obecnie napędza VP. Do tego dochodzi Snax, który jak trafi dzień to sam zrobi grę, ale... wydaje mi się, że to i tak jeszcze nie starczy na pokonanie Navi, które przejeżdża każdego po kolei. Patrząc na poprzednie mecze i veto jednej jak o drugiej drużyny - VP zbanuje overpassa, Navi ban cache i Polacy nie mają żadnej mapy na której mogą zaskoczyć, bo i train i nuke są tak samo mocnymi mapami Navi, nie wspominając o mirage. Jedyne szanse dla VP upatruje w jakimś picknieciu dust2 albo inferno i zaskoczeniu Ukraińców, bo jak wcześniej wspomniałem - każda inna mapa, która pasuje VP jest tak samo mocnym pickiem Navi.
Według mnie finał zgarnie Navi, ale ja i tak zagram trochę przeciwko temu co napisałem i dla lepszego oglądania spróbuje:
VP wygra minimum jedną mapę @1.84 188BET ✅✅✅
Edit: Tak jak pisałem, wyciągnęli dd2 i Navi nie wiedziało co się dzieje, 16-3! :cash:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zworek 174

zworek

Użytkownik
VP +1.5 mapy 1.97 Parimatch ✅
A ja sie nie zgadzam z Twoim typem husarz22. Moim zdaniem VP stac na niespodzianke. Virtusi graja bardzo falowo, albo gra sie uklada i caly turniej niezly poziom albo szybkie przegrane i do domu. Mi sie w tym turnieju podobaja, ogladalem kazdy mecz oprocz dzisiejszego polfinalu, ale poczytalem opinie i ponoc zmietli przeciwnikow. Ogladalem NaVi w polfinale z Envyus i wcale nie zachwycili. Envyus moglo ktoras z map spokojnie wygrac.
Zgadzam sie, ze raczej final wezmie NaVi, na papierze sa lepsi, ale to jest final. Virtus.pro ma duze doswiadczenie, za wszelka cene beda chcieli odbudowac sie na scenie CSa, mysle, ze stac ich na conajmniej 1 mapke.
Do boju!
✅
Brak slow ???? Dust2 i 16:3 dla Virtus.pro! brawo! Typ wszedl, to teraz po zwyciestwo!


 
Otrzymane punkty reputacji: +11
domek33 333

domek33

Użytkownik
Typ +5.5 rundy w stronę vp na obu mapach po kursach 1-5.1-7
1 mapa ✅
2 mapa niestety -

Co tu dużo mówić typ virtusow na + a co do envyus to są dla mnie niepoważni i będę ich omijal szerokim łukiem. Oglądałem 2 mape i pierwszy pick inferno na bardziej zgrane navi to fatalny pick.. 2 mapa mówi sama za siebie przegrana 3 runda na glocki + akcja Edward save bomba 9 sekund a bierze ją gracz bez defa.. jedyne co udało mi się ugrać to handi +5.5 rundy na 2 mapie w strone envyus.
Nie mam w tym meczu fawortya widzę zacięta walkę ale nie zgodzę się na łatwy win Navi W tym meczu na obu mapach polecam +5.5 rundy w stronę vp po kursach 1-5.1-7 wybaczcie brak czcionek ale pisze z telefonu
Dodatkowo jesli vp ugra chociaż 2 pistoletówki to według mnie mogą nawet wygrać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom