>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

CS: GO WESG 2017 World Finals

Status
Zamknięty.
miri0 936

miri0

Użytkownik

Ta grupa B to żart jakiś
Grupa A
Envy i Rosja bez problemów
Grupa B
Space bez porażki i Team One jeszcze wyjdzie
Grupa C
Fnatic i Wololos
Grupa D
C9 i Godsent (mimo wszystko, nie czuję Belgów na tym turnieju)
 
uzytkownik-24118 2,1K
Masakra. Grupa A wychodzi EnVy i Rosja, grupa B Space Soldiers i nie wiem kto. Grupa C to ewidentnie grupa śmierci - każda z tych ekip w dowolnej innej grupie byłaby faworytem do awansu. Idiotyczny turniej, co z tego że pula duża jak cała reszta to mało śmieszny żart
 
R 35

rybson77

Użytkownik
Nie rozumiem... Dlaczego obstawiacie że z Grupy A wyjdzie Russia ? Ja tu bym kierował się w strone MVP, bardzo dobrze zagrali pierwszą faze.
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Teraz pozostaje czekać na kursy, 1x2 LVBET pewnie będzie miało najlepszą ofertę, ale jeśli chodzi o handicapy to tylko i wyłącznie STS! Na faworytów mają linię o 1-2 niższą niż inne buki
 
uzytkownik-24118 2,1K
W ogóle na stronach WESG jest rozpiska drugiej fazy gdzie wychodzą inne grupy. Tutaj po wycofaniu ekip to z grupy H wyszły dwie ekipy które normalnie nie powinny o tym marzyć, do tego fnatic i C9 (2 z 3 faworytów turnieju) w pierwszej fazie w jednej grupie, ta z której odpadło SK też do łatwych nie należała. Do tego te wymogi jednej narodowości i mamy turniej w którym więcej się pisze o skandalicznych warunkach hotelowych czy losowaniu grup a mniej o CS:GO.
Dodam tylko że chłopaki z SS narzekają że nie mają menu dopasowanego do swojej religii i stołują się w Macu oddalonym o kilka km od hotelu. Chyba nie tak powinny wyglądać turnieje CS:GO w 2018...
973734337245077505
Dodatkowo opinia Dvoryakina (dyrektor generalny VP, na WESG opiekujący się reprezentacją Rosji)
973762769647480832
 
uzytkownik-24118 2,1K
EnVyUs – Recca
W drugiej fazie grupowej myślę że akceptowalny do gry jest kurs na EnVyUs z Indonezyjską Reccą (1.67 STS). Zawodnicy z Indonezji wysoko ulegli Space Soldiers i Limitless (po dogrywce) i wygrali do 3 z Isuurus Gaming z Argentyny i awansowali do dalszej fazy dzięki lepszemu bilansowi gier. Indonezyjczycy wyrzucą nuke i inferno. Francuzi powinni odrzucić mirage i train. Dwie z pozostałych 3 (cobble, cache, overpass) powinny być grane i nawet w obliczu osłabienia EnVy brakiem Screama (wynikającego z wymogu gry w jednolitym narodowościowo składzie) nie powinni mieć problemu z awansem.
EnVyUs @1.67 STS ⛔????
Space Soldiers – ORDER
ORDER miało zapewniony awans do tej fazy gier jeszcze przed startem rozgrywek – z zawodów wycofały się najpierw EMC z Hong Kongu a następnie w związku z problemami wizowymi Norwegowie z NOREG. Australijski team występuje tutaj z jednym zastępcą ponieważ w podstawowym składzie znajduje się Nowozelandczyk. Zespół ten był obecny na katowickim IEMie i łatwo przegrał z FaZe i NiP, ugrywając 14 rund na 3 mapach. Turcy natomiast prezentują tutaj solidny poziom, chociaż trzeba przyznać, że dotychczas mieli świetne losowanie – żaden z dotychczasowych zespołów nie prezentował poziomu choćby zbliżonego do Turków. Przy takim losowaniu to powinni łatwo wygrać wszystkie 3 spotkania. Tutaj zagrożeniem jest trochę fakt, że to ostatni mecz Space Soldiers w fazie grupowej i mogą nie być w pełni skoncentrowani (remis teoretycznie powinien ich urządzać jeżeli zgodnie z planem wygrają swoje spotkania).
Space Soldiers @1.80 STS ✅
Team One – Bravado Gaming

Wiele wskazuje na fakt, że będzie to mecz o wyjście z grupy B do ćwierćfinału. Obie formacje od niedawna grają i mieszkają w USA gdyż rodzima scena w Brazylii i RPA nie dawała możliwości do rozwoju. Bravado w swoim jedynym meczu w Chinach uległo 3:16 EnVyUs, Brazylijczycy z Team One zajęli w swojej grupie drugie miejsce za MVP PK a przed subtLe i Alpha Red. Obie formacje mierzyły się ze sobą 3 marca w ramach ECS Challenger i wówczas 2:0 wygrali zawodnicy z Brazylii. Jedni i drudzy mają sporo godzin na Steamie co świadczy o tym, że się do tego turnieju przygotowywali, dla jednych i drugich to spora szansa na zaistnienie na scenie CS:GO choć na chwilę. Minimalnym faworytem wydają się być gracze z Ameryki Południowej, ale bez szaleństw ze stawką

Team One @2.25 STS
 
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
Zacne kursy na Ruskich i EnvyUs przeciwko MVP odpowiednio 2.04 i 1.84 na 2:0 w obu przypadkach.
Envy ze stand-inem, Ruscy to mix, ale bądźmy poważni, Koreańczycy nie mieli nawet cienia przeciwnika w grupie.
Do tego Envy - Recca 2:0 1.64
Space Soldiers 2:0 z Bravado 1.28
LVB niestety nie ma meczów Rosja - Recca orasz Space Soldiers - ORDER w ofercie, ale tam też 2:0 się szykuje.
 
R 35

rybson77

Użytkownik
Po tej grze Envy.. Wchodze w MVP @14.00 fortuna. Bez glebszej analizy. Po prostu Envy nie ma czym zagrozic, a kurs na Koreancow swietny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
uzytkownik-24118 2,1K
Ja to samo. Do tego dorzucam MVP wygra 2. mapę @3.40 STS. EnVY gubi punkty z Reccą więc potrzebują nie tyle zwycięstwa co chyba wręcz bardzo wysokiego (w okolicach do 8 i do 8) zwycięstwa żeby awansować do 1/4. Nie wierzę w to. Trzeba próbować na Koreańczyków
 
R 35

rybson77

Użytkownik
Envy musi dokonac cudu, nie sadze aby im sie chcialo, skoro takie jaja sa na tym turnieju. Polecam mocno w MVP. Prezencik od CS&#39;ka :)
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Envy - MVP (+0,5 mapy) 1,99 LVBET ✅✅ Łatwa wygrana już na pierwszej mapie (i to przeciwnika) 16-7. Zwycięzcy poprzedniej edycji wracają już do domu ???? .
Podpinam się pod posty wyżej, jednak mi mapa Koreańczyków wystarczy.
Zwycięstwo Koreańczyków zagram za drobne, ale to jest dla mnie główny bet na ten mecz. Envy wygląda beznadziejnie, 0 pomysłu na siebie w terro. Przegrana z Rosją 15-0 na trainie po tej stronie, z Roccą na cbblu wyglądało to równie fatalnie, jedynie na trainie trochę lepiej, chociaż tu chyba tylko ze względu na słabszych przeciwników, bo Xccurate co rundę praktycznie zaczynał entry fragiem po stronie ct, jednak później coś nie grało do końca. Szanse na awans na prawdę mizerne, a przeciwnicy wyglądają w miarę solidnie. W przeciwieństwie do Envy wygrali mapę z Rosją, a Rocce pokonali 2-0, więc czemu mieli by nie urwać mapy słabym francuzom?
 
uzytkownik-24118 2,1K
STS ma ciekawą opcję - MVP bez remisu za @5.00. Całkiem spoko opcja w tej sytuacji IMHO jak ktoś się boi dać czystej dwójeczki, jako dodatek do powiedzmy tego +1.5
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Bo mecz był zaplanowany na 10.00 a się rozpocznie o 11.00 dlatego już nie ma oferty pre
Ja się zastanawiam nad team one z bravado. Bravado co to wogole jest bo pierwszy raz słyszę?
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja się zastanawiam nad team one z bravado. Bravado co to wogole jest bo pierwszy raz słyszę?
Zespół z RPA, jakoś ostatnio się przenieśli do Stanów. Zresztą podobnie jak Team One. Grali ze sobą dosłownie 2 tygodnie temu i góra byli Brazylijczycy 2:0. Grają w amerykańskiej dywizji ESEA Main (szczebel niżej niż ESEA MDL, mają tam bilans 12-3
https://play.esea.net/teams/135303
Ja mam pograne zwycięstwo Team One, zresztą o tym trochę wyżej
 
M 1

mediev

Użytkownik
swietne bety w strone mvp, nie sledze tego turnieju ale 1 mapa to jest totalna dominacja koreanczykow ktora w dodatku nie jest ich map pickiem, aimowo lepsi, strategie tez widac po terro maja, trzeba grac 2ga mape gdzie kursy powinny byc odwrotne - value pick ????
 
R 35

rybson77

Użytkownik
No i mamy minusik, nie wiem czy oddali drugą mape dlatego, że mieli już zapewniony awans, czy nagle Envy zaczęło grać.. Pograłem też remis + Team One z Bravado, więc na 0 jestem. Czekam na oferte na jutro, na pewno poleci becik w strone Wololos, które moim zdaniem wyjdzie z grupy razem z Fnatic.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
No i mamy minusik, nie wiem czy oddali drugą mape dlatego, że mieli już zapewniony awans, czy nagle Envy zaczęło grać.. Pograłem też remis + Team One z Bravado, więc na 0 jestem. Czekam na oferte na jutro, na pewno poleci becik w strone Wololos, które moim zdaniem wyjdzie z grupy razem z Fnatic.
Co do fnatic to jestem przekonany, ze wyjdzie. Natomiast Hiszpanie o wyjście z grupy powalczą z Niemcami. Polskie AGO Gaming niestety ale spisuje na 4, max 3 miejsce. BIG nie wygląda źle na tym turnieju. Na pewno imponuje zwycięstwo nad SK i Rosją. A Polacy wygrali co prawda ze słabyszmi rywalami B.O.O.T oraz Swole Patrol ale nic poza tym. Nie wiem co Wy o tym sądzicie ale stawianie AGO w roli faworytów z BIG to jakaś pomyłka. Bez wahania pobieram kurs @2.50 w bet365 na wygraną Niemców.
A wiecie jak to jest na LVBet, że nie ma możliwosci obstawiania remisu? czyli w przypadku 1:1 w mapach chyba zwracają hajs??
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Ale w Teamie Rosji ewidentnie widać w większości meczach jednego gracza - electronica z NaVi, zdecydowanie najlepsza postać w mixie, Seized z Dosią też nieźle no i ta pozostała dwójka z Flipsid3 i EPG coś tam gra. Dzisiaj z EnVy 16-0 na trainie :O, jak dobrze trafią dalej to może być nawet najlepsza 4. GO GO DOSIA ????
 
R 35

rybson77

Użytkownik
Co do fnatic to jestem przekonany, ze wyjdzie. Natomiast Hiszpanie o wyjście z grupy powalczą z Niemcami. Polskie AGO Gaming niestety ale spisuje na 4, max 3 miejsce. BIG nie wygląda źle na tym turnieju. Na pewno imponuje zwycięstwo nad SK i Rosją. A Polacy wygrali co prawda ze słabyszmi rywalami B.O.O.T oraz Swole Patrol ale nic poza tym. Nie wiem co Wy o tym sądzicie ale stawianie AGO w roli faworytów z BIG to jakaś pomyłka. Bez wahania pobieram kurs @2.50 w bet365 na wygraną Niemców.
A wiecie jak to jest na LVBet, że nie ma możliwosci obstawiania remisu? czyli w przypadku 1:1 w mapach chyba zwracają hajs??
Ojj tu się nie rozumiemy. Ja w to śmieszne AGO nawet nie wchodzę, nie wiem - jakoś ich nie lubie. To jest takie Polskie PSG w CS:GO, mają kasę i nic poza tym. Napisałem Wololos, jako drugi kandydat do awansu, Fnatic wiadomo z automatu jest w playoff. Co do Niemców hmmm, niby wygrali z SK i Russia, ale jednak to nie są jakieś mega dobre teamy w tym momencie, SK ostatnio drastyczny skok w dół, natomiast Russia gra ze stand-inem, i tak na prawdę grali tylko z BIG, bo reszty zespołów raczej bez sensu wymieniać. Dlatego ja widzę tutaj Wololos oraz Fnatic, BIG - 3, AGO - 4
Co do oferty tylko 1 - 2, bez remisu - w przypadku remisu jest zwrot.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
A wiecie jak to jest na LVBet, że nie ma możliwosci obstawiania remisu? czyli w przypadku 1:1 w mapach chyba zwracają hajs??
Dzisiaj były handicapy +0,5 i -0,5 mapy i w przypadku remisu to on decydował czy zakład jest wygrany czy przegrany, pewnie dodadzą później bo oferta na razie uboga.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom