>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

CS:GO z mikaelem

uzytkownik-24118 2,1K
Jeszcze jedna propozycja na dziś, mecz o 15:00 Edit. Przełożone na wtorek 18.09
#78
LDLC - 3DMAX @1.82 Unibet
Stawka: 4j
Francuskie derby w Kalashnikov Cup. Trochę nie rozumiem kursów. Jasne, to jakieś mało znane rozgrywki, system Bo1, do tego derby więc może być różnie. Ale widziałem dwa ostatnie mecze LDLC przeciwko Dream Eaters i expert i gra tej formacji delikatnie mówiąc podobała mi się średnio. Niby wygrywali, ale na takich w gruncie rzeczy słabych rywali mieli dość spore problemy. Dwie dogrywki z DreamEaters i wygrana do 13 z expert. A wcześniej przegrana z tym bardzo mixowym Tempo Storm. 3DMAX nie porywa swoją grą po przerwie, ale wygrane z dość solidnym choć także nieco dołującym Red Reserve (dwukrotnie), pokonanie w dziwnych (po dużym comebacku jako T) okolicznościach 2-0 Kinguin. Niespecjalnie lubię stawiać pojedynki między drużynami z jednego kraju, zwłaszcza z tego niższego tieru, bo lubią się dziać cuda ale uważam, że po takim kursie można spróbować. O ile 3DMAX podejdzie do tego na poważnie to powinno być dobrze;)
 
uzytkownik-24118 2,1K
#80
NaVi - fnatic
TYLoo - FaZe

AKO: 1.96 (1.7248) Totalbet
Stawka: 4j
✅2.90j
fnatic bardzo słabe, a NaVi pokazuje że przyjechali tutaj dobrze przygotowani. Ciężko mi sobie wyobrazić ich wpadkę. W drugim meczu - TyLoo zawsze niebezpieczne, ale mecze z dwóch ostatnich dni pokazały że przy odpowiednim odrzucaniu map można im skutecznie wytrącić większość argumentów z ręki. A FaZe dziś z nożem na gardle, ale zagrali fajny mecz. Myślę, że jutro to powtórzą i play-offy (awans do nich) rozstrzygną się w niedzielnym Bo3

 
uzytkownik-24118 2,1K
#81
G2 - Cloud 9 22:19 Prawie to mieli, żeby nie ten teamkill automatica przy 18-16 i 2 na 1 C9
Astralis - MiBR Powyżej 0.5 rundy wygranej przez upływ czasu Spodziewałem się inferno :/
AKO: 4.05125 1xbet
Stawka: 2j
⛔2j

Ryzykowna propozycja, ale MiBR gra wolno, o ile będzie w miarę równy mecz (a takiego się spodziewam) to powinno być OK. W drugim meczu kursy na C9 są za wysokie. Chłopaki co prawda narzekają na braki zgrania i zrozumienia roli, ale STYKO już miał tutaj dobry występ, poza tym mecz wg mnie 50/50 więc jest jakieś value w typie na Chmurki.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#83
Movistar Riders - LDLC Powyżej 2.5 @1.89 1xbet
Stawka: 4j
#84
Movistar Riders - LDLC DW: 1:2 @3.1 1xbet
Stawka: 2j
Łącznie: ⛔6j
Przekombinowałem, było dać czystą &quot;2&quot;
Strona meczu na HLTV
Bardziej &quot;klasyczny&quot; livescore
Ostatnio (w ostatecznie przełożonym meczu) pisałem że nie podoba mi się gra LDLC. Zdanie to generalnie podtrzymuje, tyle, że teraz rywal ma być w mojej opinii nieco słabszy a i Francuzi byli na bootcampie. Movistar ma dwa atuty - mirage i inferno. Francuzi wyrzucą to pierwsze, ale tego drugiego też nie za bardzo potrafią grać wg mnie więc to już jest szansa na mapę dla Hiszpanów. Hiszpanie prawie na pewno ban dust 2, na co Francuzi odpowiedzą wyborem zapewne overpassa (w zanadrzu mając traina lub cache). Dalej oni zbanują nuke i zostanie zapewne train jako decider. Kursy na Hiszpanów lecą (inna sprawa że mecz będzie w miarę równy i to 2.15 które było rano to trochę za dużo) a moim zdaniem brakuje im mappoola żeby zamknąć mecz Bo3 i zakończy się to wygraną 2:1 zespołu z Francji.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#85
20:00 PACT - AGO 14:16 Ja się chyba nigdy nie nauczę nie rozliczać za szybko, rozliczone na minus przy 3:13 (po przegranych pistolach) a tu comeback
21:00 AGO - x-kom 16:4
22:00 x-kom - AGO 4:16
AKO: 2.82 (2.4816) LVBet
Stawka: 6j
✅8.89j
Najbardziej się bałem o traina vs x-kom, a najwięcej problemów było na trainie ale vs PACT. Niesamowity comeback z 3:13, rozpoczęty od wygranego force
 
uzytkownik-24118 2,1K
#86
14:00 Alternate Attax - pro100 0:2
17:30 AGO - forZe 1:2
18:00 Euronics - 3DMAX 7:16
AKO: 2.87 LVBET
Stawka: 2j
⛔2j
#87
17:00 LDLC - 3DMAX 7:16
20:00 PACT - Izako Boars Powyżej 2.5 0:2 (28:25, 19:16) Sporo emocji, mogło spokojnie pójść w drugą stronę. Pierwsza mapa 28:25 (4 dogrywki, rundy meczowe dla obu stron), druga mapa też dogrywka, którą Dziki przegrały na własne życzenie. Powinno się zacząć od 1:0 dla nich, ale postanowili się bawić, przegrali rundę, przegrali kolejną, brakło ekonomii na 3 rundę dogrywki. A jak się przegrywa 0:3 polówkę CT w dogrywce to nie ma co marzyć o wygranej dogrywce. .
AKO: 3.24 LVBET
Stawka: 2j
⛔2j
W związku z częstymi pytaniami na PW gdzie można podglądać wynik, wstawiam linki do meczów na HLTV. Oczywiście jeśli ktoś dalej ma jakieś pytania to jestem dostępny czy to tutaj czy na PW

Analiza:

Na dziś próbuję tak, jak widać za drobne raczej. Pierwszy kupon z 3 wydarzeniami. Tutaj najbardziej ryzykowny wydaje się być typ ten pierwszy - na wygraną Alternate Attax. Ale w ostatnim swoim meczu pro100 wyglądało fatalnie na tle mixowego Tempo Storm, właściwie jedynie Aiyvan nawiązywał równorzędną walkę. A niemiecka formacja wydaje mi się na tyle solidna, że powinna sobie z Ukraińcami poradzić. Co prawda jedyny tegoroczny mecz Niemcy przegrali, ale była to faza grupowa OGA Counter Pit , rozgrywana w systemie Round Robin Bo1. Tutaj stawka turnieju większa, bo potencjalnie nawet bilety do IEM Chicago, więc powinni sobie poradzić. Do tego wygrana AGO z forZe. Miałem sobie darować, ale wydaje mi się, że forZe nie ma tutaj za bardzo czego szukać. Pierwotnie mecz miał być rozgrywany tydzień temu i wtedy szukałbym +1.5 na doga, ale dziś, skoro AGO zapewne poczyniło starania o przełożenie pojedynku to myślę, że zależy im na tyle że sobie poradzą, myślę, że nawet na dwóch mapach. Na koniec spotkanie z ESEA MDL (tutaj uwaga - te mecze często lubią być przekładane jako, że liga nie narzuca (przynajmniej w sezonach poprzednich) sztywnego terminarza), Francuzi poważnie podeszli do poprzedniego, treningowego - jak go nazwała sama ESEA, sezonu. Więc teraz, kiedy stawką znowu są miejsca w ESL Pro Lidze powinno im też zależeć. Inferno raczej im sprzyja, do tego patrząc po wynikach to forma Euronics ostatnio nie zachwyca.
Drugi kupon, to dubelek. Pierwszy mecz był przełożony, chciałem go grać już wcześniej. Tam też macie informację o tym, co myślę. Co się zmieniło w związku ze zmianą daty? LDLC po bootcampie, a 3DMAX ma chwile później mecz w ESEA MDL więc i stawka spadła. Do tego dorzucam drugi mecz do kuponu. Tym razem kwalifikacje do lanowego turnieju Games Clash Masters, który w przyszły weekend zostanie rozegrany w Gdynii. To będzie pojedynek o miejsce zwolnione, po rezygnacji HellRaisers. Obie te formacje grały ze sobą ostatnio w ramach kwalifikacjach ostatniej szansy (wtedy jeszcze nie było wiadomo, że HR rezygnuje) i padł w meczu Best of 2 remis 1:1. Podobnie zakończyła się potyczka w ESL Mistrzostwach Polski. PACT wczoraj w niesamowitych okolicznościach przegrał wygraną mapę train na AGO. Mieli wygraną połowę po stronie broniącej wynikiem 12:3, mieli wygrane pistolety w ataku i 13:3 i się coś zacięło i przegrali mecz 14:16. Izako niby też potrafi grać tą mapę, ale w ataku miewają problemy na zespoły słabsze niż AGO. Spodziewam się więc trzech map, chociaż dwie równe też nie będą jakąś sensacją.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#89
15:00 3DMAX - Virtus Pro Kto więcej ADR na rundę (morelz - snatchie)? Snatchie @1.95 Totalbet Tak jak pisałem, idiotycznie wystawiona para 64 ADR snatchiego i tylko 45.2 morelza, zdecydowanie najsłabszego zawodnika VP w tym meczu
Stawka: 5j
✅3.58j
Dziś długo zastanawiałem się co z tego meczu zagrać. W sumie kusiło mnie coś w stronę VP, ale handi +2.5 było za niskie do gry. Teraz jest +4.5 i w sumie nawet miałem ochotę to grać przez chwilę. Potem zdecydowałem że skip. Jednak widzę że Totalbet poszerza ofertę na ten mecz. I znowu robi to nieumiejętnie wg mnie. Wiadomo, że Bo1 , że inferno więc raczej mapa sprzyja rywalowi. Ale i VP coś kombinuje w map poolu (po tweecie kubika mam wrażenie że mogą chcieć wrócić do gry overpassa kosztem innej mapy). Zobaczymy. Tak czy inaczej - snatchie był absolutnie najlepszym graczem VP podczas majora, a morelz grał raczej przeciętnie jako standin. Teraz będzie pewnie grał lepiej, bo pewnie grę ułożą tak, żeby się wszyscy czuli komfortowo. Ale czy to się stanie tak od już? Wątpie. Dla mnie para mimo wszystko zestawiona dziwnie, do tego jeszcze morelz z niższym kursme. Nie ogarniam.
Wiem że buk mocno limituje, ale może ktoś jeszcze może zagrać to za w miarę sensowną stawkę. Ja nie narzekam aż tak mocno bo generalnie nie grywam bardzo grubo
 
uzytkownik-24118 2,1K
#90
NaVi - Big
Valiance -
Kinguin 9:16
AKO: 2.10 Totalbet
Stawka: 5j
✅4.24j
#91
Valiance - Kinguin (-3.5) @1.95 Totalbet
Stawka: 3j
✅2.15j
Co myślę o Pingwinkach pisałem tutaj. W kwestii drugiego meczu to uważam, że jedyną szansą dla BiG jest dust 2. Ale czy go ogarną? Teoretycznie NaVi po wprowadzeniu tej mapy jeszcze tam nie wygrało, a BiG radzi sobie tam całkiem nieźle. Ale te mecze NaVi były tam mocno wyrównane więc nie pcham się w żadne hc czy DW: 2:1 bo może się okazać że ten decider wcale potrzebny nie będzie - przecież cały świat kantera jest niemal pewny co weźmie BiG, więc może NaVi mając chwilę czasu przygotowało coś specjalnego pod kątem Niemców. 2:0 lub 2:1 dla Ukraińców.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#92
NaVi (-1.5) - MiBR @2.80 Unibet
Stawka: 3j
✅5.40j
Miałem z tych półfinałów i finału nic nie grać, bo decyduje dyspozycja dnia, trochę szczęścia. Ale jednak spróbuję w ten sposób. Zacznijmy od rzeczy oczywistych - pierwsze bany - cache (NaVi) i nuke (MiBR). Tu inaczej być nie może. Dalej - wybory. Tu już większe wątpliwości. Ukraińcy mają wybór między dwoma mapami wg mnie - albo overpass albo mirage. MiBR też chyba między dwoma albo dust albo inferno. Deciderem jako mapa najbardziej neutralna widzi mi się train. Czemu gram tak? Mirage lub overpassa Natus Vincere powinno zgarnąć w miarę komfortowo. Przechodzimy do mapy wybieranej przez MiBR. IMHO inferno lub dust. Na tym duście nie zagrali z nikim naprawdę mocnym (poza Astralis z którym dostali wysoko), a na inferno mają swoje problemy. NaVi na tym duście procent zwycięstw ma nieduży, wygrali tylko z BiG, ale te pozostałe mecze były dość wyrównane, a skoro trudne warunki było w stanie postawić Brazylijczykom TyLoo czy complexity to tym bardziej powinno być w stanie się postawić NaVi.
Czemu nie czysta wygrana? Z dwóch powodów. Po pierwsze uważam, że im bardziej w mecz tym bardziej wyrównuje się sytuacja. MiBR nie ma aż tak komfortowego swojego picka jak NaVi ale na 3 mapie powinno być jeszcze równiej, więc nie chcę się pchać w wygraną NaVi po niższym (zdecydowanie) kursie. A po drugie - NaVi jak niemal żadna inna drużyna kojarzy mi się (może już błędnie) jako zespół który z dnia na dzień może zagrać kompletnie odmiennie - po super meczu mogą zagrać fatalny i odwrotnie. Stąd też takie a nie inne stawkowanie, zwłaszcza, że pierwotnie miałem w ogóle odpuścić obstawianie tych spotkań. Czy Wam się typ podoba i chcecie korzystać, decydujcie sami. ;)
Drugi półfinał odpuszczam - Astralis bez błysku, ale jak potrzeba zagrać dobrze to grają. Liquid lepiej, ale mam duże wątpliwości czy głowy im udźwigną ten mecz - do tej pory w stykowych sytuacjach było z tym różnie.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#93
PACT - Virtus Pro @1.65 14:16
PACT jak z AGO 12:3 -&gt; 14:16. Tyle, że z AGO wygrali pistole. Znowu szczęśliwie zielono. Pisałem co prawda że jak PACT zacznie T to będzie równiej, ale spodziewałem się wyniku do może 10 a nie takiego czegoś
Stawka: 4j
✅2.6j
Wiem w jakiej formie są Virtusi. Ale trafiają na zespół zdecydowanie słabszy niż ich poprzedni rywale, w tym choćby 3dmax. Train, to niezła (teoretycznie) mapa PACTU, grali na tej samej mapie w poprzednim sezonie i było 16:8 dla VP, po dominacji w pierwszej połowie. PACT widziałem ostatnio w akcji na trainie w chyba poniedziałek (albo niedzielę) w ESL Mistrzostwach Polski, w starciu przeciwko AGO. I po niezłej obronie (12:3), przegrali mecz grając bardzo słabą stronę atakującą. Jeśli znów zaczną w terro to może być niewesoło, jak PACT zacznie w CT to wynik może być bliższy, ale po takim kursie to spróbuję na Virtusów, którzy są (byli?) na bootcampie przed BLAST Pro Series. Co prawda akurat w Stambule nie będą grali traina ale myślę, że z PACTEM powinni sobie poradzić ;) Poza morelzem w meczu z 3DMAX byli w niezłej formie indywidualnej (jak na wymagania tego meczu), taktycznie było gorzej, ale minęło kilka dni a poza tym 3DMAX cenię zdecydowanie bardziej niż PACT
 
uzytkownik-24118 2,1K
Na dziś taka propozycja z ESEA MDL, może się pojawi popołudniu coś na Mistrzostwa Polski jak gdzieś wjedzie oferta (wątpię, ale może?)
#94
Virtus Pro - Optic Gaming @2.65 Totalbet
Stawka: 2j
✅2.66j
Ryzykuję trochę, ale podobno do odważnych świat należy. Veto wyszło na tyle dziwnie, że mecz odbędzie się na dust 2. To na pewno nie jest dobra mapa ani jednych ani drugich. Polacy grali tam 3 razy w ostatnich 3 miesiącach, wygrali raz. Duńczycy także wygrali raz, na 7 prób. To nie są dobre statystyki ani jednych ani drugich. chociaż może VP przygotowało coś na tej mapie podczas bootcampu skoro chcą tą mapę grać w Bo1 przeciwko Space Soldiers w Stambule. Do tej pory w ESEA MDL grali dwa mecze i zarówno na inferno jak i na trainie wczoraj strona atakująca wyglądała blado. Trzeba sobie jednak uczciwie powiedzieć, że z tych trzech map to dust 2 jest mapą najmniej taktyczną i jak do tej pory najbardziej losową. Kluczem do wygranej będą wg mnie pistoletówki i później nie zgubienie za bardzo ekonomii (czy przegranie rundy - to już w ogóle) w następnych rundach, tak aby szybciej zagrać z karabinem snajperskim. A może nawet dwoma na tej mapie skoro są i pasha i snatchie? Na tej mapie to nic szczególnie dziwnego. Optic też ma swoje problemy - występ na majorze tylko trochę lepszy od Virtusów. Do tego mają paść ofiarą zmian w North i do tej właśnie formacji ma trafić Gade. Stąd też nie zdziwi mnie ani przełożenie tego meczu na inną datę ani występ Rubino zamiast gade, zwłaszcza, jeśli w już zgłoszonym składzie North do Pro Ligi gade się znajduje (tego nie wiem, spekuluję sobie teraz). Na pewno na tej mapie i w tej sytuacji kursy powinny być IMHO niższe. Oby szczęście znów było ze mną ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
uzytkownik-24118 2,1K
#95
Movistar Riders - Windigo 2:0 (16:3, 19:17)
Ambush (+1.5) - PACT
Red Reserve - Sprout Powyżej 26.5

AKO: 4.20 eToto
Stawka: 2j
⛔2j No cóż, dziś się nie udało
Każdy mecz może się okazać trochę pułapką, ale AKO wyszło na tyle wysokie że chcę spróbować. Zacznijmy od początku. Do wczoraj do popołudnia grałbym bułgarskie Windigo bez najmniejszego zawahania i spokojny o pozytywne rozstrzygnięcie. Ale bubble (IGL Windigo) poinformował wczoraj wieczorem na twitterze, że jego ojciec zginął w wypadku samochodowym. W związku z tym nie wystąpi on w tym spotkaniu. Zastąpi go dream3r - to jest pierwsza wątpliwość. Druga - Movistar na razie nie błyszczy, jeżeli ogrywa to zespoły jak na razie przeciętne, ale w Bo1 w eliminacjach do EPICENTER wygrali z Windigo 16:2 na inferno. Z tym, że ja to zrzucam na karb formatu eliminacji - seria Bo1 online, zwłaszcza, że chwilę później Movistar i tak odpadł z tych elimek. Teoretycznie można spróbować znaleźć (inferno, nuke od biedy) mapę na której mocni czują się gracze z Hiszpanii a Bułgarzy wypadają słabiej, ale wydaje mi się, że Movistar co najwyżej powalczy o mapę (miałem grać DW 2:1 dla Windigo - stoi po 3.05 w Totalbecie, ale boję się, że znowu przekombinuję) i to też szansę daje im głównie przez tą historię z bubblem.
Drugi mecz to Gfinity Series. 1.40 na PACT - nie dziękuję ;) Być może wygrają, są pewnie faworytem. Ale PACT gra chwilę wcześniej Best of 3 z EVOLVE o 3 miejsce na Let&#39;s play Częstochowa (mecz o 3 miejsce na lanowym turnieju grany online kilka dni późnej - interesujący pomysł, ale nie o tym tutaj). A nawet jeśli nie zmęczą się za bardzo tym meczem to dalej nie uważam PACT za drużynę na którą warto grać po 1,40. Zdarzają im się przestoje, trochę wydaje mi się, że brakuje im puli na zamykanie takich spotkań 2:0. Mają pewnie niezłego traina (zwłaszcza CT, bo atak mocno kuleje), przyzwoite inferno i mirage (to drugie to mam wrażenie polska specjalność), ale po banie dusta 2 ze strony PACT Ambush powinno wziąć coś z dwójki nuke/overpass i spróbować tą mapę zgarnąć. Zdecydowanie wolę tak niż 1,40 na wygraną Polaków.
Ostatni mecz - ESEA MDL. Starcie szwedzkiego Red Reserve ze Sprout na mirage. Trochę się obawiam, bo zwykle jak gram overy to źle się to kończy. Ale to mapa na której potrafią grać jedni i drudzy. Co prawda w awizowanym składzie Red Reserve jest Norweg Radifaction z Nordavind, jako standin, a ja nie jestem fanem &quot;międzynarodowych&quot; sklejek w formule 4-1, bo to się zwykle kończy problemami z komunikacją, ale Sprout to też nie jest raczej ekipa która zrobi wynik 16-3 czy 16-5. Na mirage grali 3 razy ze sobą i trzykrotnie wygrywało Sprout (mam nadzieję, że nie będę żałował że nie gram ich wygranej, bo też to rozważałem). W lutym, czyli naprawdę dawno temu, gdy RR grało jeszcze pod szyldem Godsent wygrali 16:8, w czerwcu było 16:13, a początkiem sierpnia 16:14. Więc te mecze równe. Mam nadzieję że i dziś wynik będzie wysoki
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
uzytkownik-24118 2,1K
#96
NRG - Liquid (-1.5) @1.90
Stawka: 3j
Gruba wtopa z mojej strony. Spodziewałem się niespodzianek, było grać niespodzianki. Ehh...
⛔3j
Nie jestem specjalnie przekonany do niczego z tego dzisiejszego dnia. Ale z całej tej oferty to wydaje mi się najciekawsze. Oczywiście można się próbować bawić w AKO z pewniaczków (FaZe + Liquid + NaVI), ale kurs 1,55 jak na trebla to nie powala. Spróbuję więc w ten sposób. Liquid prezentowało się super w Londynie przez pierwsze dwie fazy eliminacji. Później było trochę gorzej, zgubiona mapa z BiG i zdecydowana porażka z Astralis. Teraz jednak półka schodzi niżej, NRG to żaden fenomenalny zespół, do tego banują dusta, czyli mapę którą Liquid przegrało na BiG. Do tego mam wrażenie że chłopaki z NRG nie błyszczą formą tak jak na wiosnę. Poza tym daps, czyli jeden z zawodników NRG robił za analityka w Londynie więc wiele okazji do wspólnych treningów pewnie nie mieli. Ryzyko jest takie, że nie wiem jak Liquid zareaguje na zmianę strefy czasowej, no i generalnie czy i na ile będą zmęczeni po 3 tygodniach wyczerpujących (głównie emocjonalnie, bo natężenie spotkań nie było jakieś niesamowite) zmagań. Tym nie mniej patrząc na stosunek ryzyka do zysku podoba mi się to zdecydowanie bardziej niż te same typy w meczach NaVi i FaZe (co nie znaczy, że na koniec może się okazać, że to jednak Ukraińcy i europejski mix nie zgubią mapy).
 
uzytkownik-24118 2,1K
#97
Endpoint - Izako Boars 2:1 (16:13 train, 8:16 overpass, 16:12 inferno)
Sharks - Smoke Criminals 2:1 (12:16 nuke, 16:7 cache, 16:12 inferno)
Imperial - Chaos 2:1 (16:10 cache, 7:16 inferno, 16:6 train)
AKO: 2.78
Stawka: 4j
✅5.79j
Nie bez problemów, ale zielono. A o to w tej zabawie chodzi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
uzytkownik-24118 2,1K
#98
AGO - Fragsters Gruby więcej headshotów niż Szpero
Kinguin - Heroic reatz więcej headshotów niż minise

AKO: 2.40 Totalbet
Stawka: 5j
Gdyby to był procent strzałów w głowę to byłbym zupełnie spokojny. Ale i tak mamy dwa zestawienia rifler - snajper. Wiadomo, że snajper będzie miał znacząco mniejszy procent bo strzał z awpy w ciało też jest śmiertelny. GRuBy w ostatnich 3 miesiąc - 0.73 fraga na rundę przy 43% hsów, Szpero 0,71 fraga na rundę przy 31% hs.
#99
Sprout - PACT (trójdrogowo)
Kinguin - Heroic Powyżej 26.5

AKO: 2.70 Totalbet
Stawka: 3j
Analiza
⛔8j
 
uzytkownik-24118 2,1K
Pora na ostatnią propozycję (w tym miesiącu)
#101
Fragsters - Kinguin 0:2 (11:16 cache, 13:16 train)
mousesports - Liquid Powyżej 3.5
AKO: 2.2968 (2.61 Totalbet)
Stawka: 6j
✅7.78 j
O finałowym starciu mouz - Liquid więcej tutaj . Co do drugiego meczu - Kinguin. Sami przyznawali (reatz na eweszlo.pl) że nie grają swojej gry tutaj na razie. Ale jednak dali radę ograć Sprout i PACT - oba pewnie nie bez problemu. Ale dziś nowy dzień. A Fragsters im leży - dotychczasowe H2H mają 4-0. Bany - inferno i overpass. Fragsters prawie na pewno pick train (chyba że d2, ale to zwiększa szanse Kinguin). Polacy - nuke albo cache. To drugie Fragsters powinno zbanować,a Duńczycy mają jeszcze bardzo niskie win ratio na mirage. Oczywiście Kinguin musi zagrać to co potrafią, a nie to co grali dwa ostatnie dni. Ale w Montrealu też na początek nie zachwycali a ostatecznie skończyło się podniesieniem pucharu. Oni są w stanie zmienić nastawienie. Zwłaszcza, że pokazali że w trudnych momentach, nawet tutaj, umieli się skoncentrować i awansować do tego meczu. Po tym kursie (1,72) spróbuję.
E. dawson92 zwrócił mi uwagę - to samo w Fortunie 3.93, ale obawiam się, że mogą typ na over map rozliczyć po 1,00 jako oczywistą pomyłkę bukmachera
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom