>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO z mikaelem

uzytkownik-24118 2,1K
Ostatni typ rozliczony, można zrobić podsumowanie miesiąca:
#48
North - mousesports
AKO: 1.70
Stawka: 3j
✅1.85j
Tu jest błąd - zamiast 1,85 powinno być ✅1.49 j Nie wiem jak do tego doszło, ale przepraszam. W statystykach uwzględnione są właściwe liczby.

Podsumowanie września:

Kupony: 55
Wygrane: 27
Zwroty: 1
Przegrane: 27
Stawki: 210 j
Zysk: 26.39 j
Yield: 12.57 %
Od początku tematu:
Kupony: 101
Wygrane: 46
Zwroty: 2
Przegrane: 53
Stawki: 336 j
Zysk: 32.86 j
Yield: 9.78%
Szczerze to mimo niezłego wyniku na koniec, z całego miesiąca zadowolony jestem średnio. Początek był fatalny - zaraz po dołączeniu do VIPów zaczęła się czerwona seria, prawie 40 jednostek straty było nawet w którymś momencie byłem naprawdę blisko rzucenia całego tego obstawiania. Potem na szczęście było lepiej, oczywiście cały czas zdarzały się słabsze pomysły, generalnie kilka, może kilkanaście jednostek przegrałem głupio. Chciałbym, żeby kolejny miesiąc był bardziej równy. Generalnie jest nad czym pracować.
Co w październiku? Zobaczymy jak rozkręci się karuzela transferowa, już niedługo rusza kolejny sezon ESL Pro Ligi i ECS. Z rozgrywek lanowych - to na pewno Starladder w Kijowie (mimo, że obsada przeciętna) i finały Epicenter pod koniec miesiąca (tu już gwiazdorska obsada). Poza tym na pewno ESEA MDL i sporo mniejszych turniejów online. A na rodzimej scenie? Dokończenie sezonu ESL Mistrzostw Polski z finałami lanowymi na PGA w Poznaniu w połowie miesiąca i start kolejnego sezonu PLE. Rozgrywek sporo, zobaczymy ile z nich będzie się nadawać do obstawiania, ale kupony powinny się pojawiać regularnie.
Dorzucam link do arkusza google z wyliczeniami, jak ktoś potrzebuje.
Sierpień 2018 1.99 %
Lipiec 2018 14.77%
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
uzytkownik-24118 2,1K
Nowy miesiąc zaczniemy w ten sposób
#102
12:00 Optic - Space Soldiers Powyżej 2.5 @1.85 STS
Stawka: 3j ⛔3 j
#103
12:00 Optic - Space Soldiers @2.45 STS
Stawka: 2j ✅2.31 j

Zaczynamy od 0.7 j straty - będzie lepiej (mam nadzieję)
Spotkanie w ramach europejskiej części ECS Challenger Cup. Widzi mi się tutaj over map. Dlaczego? Optic wyrzuca cache, zostawiając Turkom wybór choćby dusta 2 na którym to Duńczycy ostatnio przeciwko VP spisali się słabo (delikatnie mówiąc - zero pomysłu na kontrolę mapy grając jako terroryści). Natomiast Turcy wyrzucą overpassa lub nuke i to co zostanie powinno być wyborem Duńczyków. Dalej Turcy raczej nie będą chcieli grać traina i zostatnie wybór pomiędzy inferno a mirage jako decider. Poza tym próbuję delikatnie na Duńczyków bo kursy są wg mnie przesadzone. Występy tureckich graczy mnie ostatnio nie porywają, stabilną albo w miarę stabilną formę a reszta mecz dobry przeplata meczem słabym. Optic też niby żadna rewelacja, ale tutaj kurs wychodzi chyba w okolicach 2,15 netto a uważam że to może być spotkanie zbliżone do 50/50 jak chodzi o szanse. Stawkowanie takie a nie inne bo dla Duńczyków to też pierwszy mecz w nowym składzie.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Wybieram sobie kolejny niełatwy mecz, ale nikt nie obiecywał że będzie łatwo ;)
#104
20:00 Virtus Pro - Red Reserve (+1.5) @1.45 0:2 (9:16 mirage, 14:16 cache)
Stawka: 3j
✅1.35 j
Już po pierwszej mapie typ na zielono. Dobrze zaczynam październik. Stawki takie a nie inne, ale ja raczej nie grywam wysokich stawek - co zresztą widać po średnich stawkach w poprzednich okresach
Link do meczu
Znowu ryzykowny typ. Teoretycznie wygląda na to, że VP przepracowało nie najgorzej bootcamp w Katowicach i w Stambule dało się ich nawet momentami oglądać. Wydaje się że mają kilka map przygotowanych. Ale czy komplet? Pójdą bany na overpassa od Virtusów i nuke od Szwedów. Zostaje 5 map - inferno, dust 2, train, cache, mirage.
Na inferno VP wyglądało dość słabo w ataku - zupełny brak kontroli mapy, odpuszczanie banana - bez przejmowania go czy to w pierwsze czy choćby w drugie tempo kończy się to często kryciem 4A - 1B (przy murku, lub aucie). Ciężko się tak zajmuje pozycje. A bez dobrego ataku to nawet jeśli to mapa CT sided będzie ciężko. Na duście - wygrali z Optic, ale z ich &quot;kontrolą&quot; mapy to nie mogło się inaczej skończyć - jak sobie jeden z drugim bezkarnie skraca mida do palmy, robi fraga i cofa albo runda w rundę skraca respa T (bo Optic idąc na B szło całym składem w tunele) to nie da się przegrać takiej mapy. Ale widać też było trochę nieprzygotowań - brak flesza przy zajęciu gali choćby albo czasem za agresywne zajęcie mida i lekki chaos na mapie. Train też nie wyglądał na tle PACT jakoś rewelacyjnie, zwłaszcza strona atakująca była słaba. Wydają się nieźle przygotowani na cache i mirage, ale czy to wystarczy na zakmnięcie meczu 2-0? Do tego kubik kiedyś na streamie (chyba jeszcze zanim został analitykiem, albo zanim jeszcze został nim na stałe) stwierdził że VP nie umie grać na Godsent (obecne RR). OK, Szwedzi też mają swoje problemy, grają raz lepiej, raz gorzej. Ale jeszcze kilka dni temu było 1,50 na VP w meczu z PACT w Bo1. A teraz dają 1,60 na wygraną w Bo3 z Red Reserve? No nie wiem, jakoś mam wewnętrzne przeczucie że to nie będzie łatwy mecz dla Polaków
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
uzytkownik-24118 2,1K
Dziś całkiem sporo CS:GO w ofertach, więc jest i więcej niż zwykle propozycji ode mnie
#105
19:00 | ESEA MDL EU | Team Spirit - EndPoint @1.50 (1x2)
18:00 | ESEA MDL EU | 3DMAX - Chaos @1.57 (1x2)
AKO: 2.35 Totalbet
Stawka: 4 j
✅ 4.27 j

#106
17:00| ESL Pro League EU| Ninjas in Pyjamas - Space Soldiers @1.49 6:16
22:20| ESL Pro League EU| Ninjas in Pyjamas - Heroic @1.54
AKO: 2.29 LVBet
Stawka:4 j
⛔ 4 j
#107
13:00| GG:Bet Shuffle| Space Soldiers - Team Spirit (+1.5) @1.57 0:2 (5:16 overpass, 2:16 dust_2)
16:00| GG:Bet Shuffle| Sprout - AGO @1.65 1:2 - trzecia mapa dogrywana na drugi dzień przez napięty terminarz jednych i drugich
AKO: 2.59 Totalbet
Stawka: 2 j
✅2.56j
#108
17:00|ESL Pro League EU| BiG - HellRaisers Powyżej 26.5 @1.85 10:16
21:00|ESEA MDL EU| SuperJymy - Sprout @1.57
AKO: 2.90
Stawka: 2j
⛔2 j
#109
17:00|ESL Pro League EU| Ninjas in Pyjamas - Space Soldiers @1.49 6:16
18:00|ESL Pro League EU| Space Soldiers - Ninjas in Pyjamas @1.64
AKO: 2.44
Stawka: 3j
⛔3 j
⛔2.17 j (łącznie - za te 5 propozycji)
Edit 12:00
Teraz mam chwilę to napiszę kilka zdań. Nie podoba mi się strasznie gra Space Soldiers w ostatnim czasie, równo gra tylko XANTARES, do tego mają słabo ogranego overpassa/nuke więc myślę że Spirit może się pokusić o mapę. Do tego niestabilne AGO - wczoraj szalony mecz na 3DMAX, jak zagrają swoje powinni ogarnąc. Jednak ten turniej sporo ważniejszy niż wczorajsze HellCase.
Co do ESEA MDL - nie przekonuje mnie kompletnie Chaos - mają przestoje, wczoraj prawie oddali dusta SuperJymy mimo chyba 13:2 do połowy. 3DMAX solidne, powinno wystarczyć. Pozostałe 2 mecze (Sprout i Spirit) to moim zdaniem spora przewaga mapy. Ale stawki takie a nie inne bo to Bo1 - różnie może pójść. Zostaje Pro Liga - znowu typy przeciwko Space Soldiers. Trochę bardziej się boje o ten mecz o 18:00 bo cache NiP grało rzadko, ale i SS niezbyt często. Do tego wygrana na nuke nad Heroic ich - mam nadzieję, że będzie dobrze.
Generalnie liczę się gdzieś z tyłu głowy z tym że może nie wyjść kompletnie dziś, bo to początek sezonu Pro Ligi, stąd dywersyfikacja na 5 kuponów zagranych za nieco niższe stawki niż np. 2 za większe(i tak nie grałbym grubo bo to początek rozgrywek ale może gdzieś 5-6 j by było)
 
uzytkownik-24118 2,1K
#110
20:00 | Polska Liga Esportowa | Mikstura - M1 Gaming 16:10 train
22:20 | Polska Liga Esportowa | Pride - PACT 8:16 nuke
22:35 | ESL Pro League EU| Astralis (-4.5) - BiG
AKO: 2.65 STS
Stawka: 4j
⛔4j Znowu Pro Liga psuje wszystko. Ładnie Astralis 10-3 -&gt; 10-10 :/
O Miksturze i generalnie o PLE na polskiej scenie jest dość głośno - ale głównie za sprawą zamieszania z niedopuszczeniem do gry innocenta. Sprawa dość dziwna, bo byali mający ciągle jeszcze ważny kontrakt z VP może grać w drużynie, a innocent związany z TS nie może. Ale tak czy inaczej powinni sobie z M1 Gaming poradzić. Do tego całkiem nieźle radzący sobie w ostatnim okresie PACT w meczu przeciwko Pride. Nowy skład Orłów to ich dawna Akademia, myślę, że PACT powinno sobie poradzić. Teoretycznie o 20:00 mają zaplanowane starcie z AGO w półfinale kwalifikacji do Bangkoku ale wątpie żeby ten mecz w tym terminie doszedł do skutku, bo 21:30 AGO gra na NiP w ESL PL. Więc powinno być OK, PACT gra wcześniej na x-kom ale jedna mapa więc zmęczeni być nie powinni. Ostatnim meczem miało być starcie Izako Boars z Pride ale w związku z zamieszaniem ze składem iB odpuszczam ten mecz (choć uważam że wygrają i jak chce dokładać to można). Izak wczoraj mówił, że próbują się dogadać z Kinguin w sprawie wykupu kap3ra, więc ktoś z obecnego składu będzie musiał mu zrobić miejsce - ciekawe więc jak tam wygląda atmosfera po takich publicznych wypowiedziach twarzy (bo chyba Izak jako taki nie jest właścicielem) tej organizacji.
Dorzucam więc jako trzeci - i najbardziej ryzykowny - typ na wygraną Astralis na inferno. I to wygraną w miarę wysoką bo BiG może ugrać maksymalnie 11 rund. Może nie jestem obiektywny - ale gra Duńczyków na tej mapie naprawdę mi imponuje, podobają mi się nawet bardziej niż na nuke. Wykorzystanie granatów w CT - poezja wg mnie. Czasem zdarzy im się słabszy mecz, ale mam nadzieję że dziś będą chcieli mocno otworzyć w obu ligach (wcześniej dwumecz z Nindżami chyba w ECS). i spokojnie pokryją handicap.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#111
Bpro (-4.5) - x-kom team @1.75 16:10 mirage
Stawka: 6j
✅ 4.5 j Był mirage, więc trochę nerwów, zwłaszcza przy niestabilnym CT (clutch 1 na 2 na 15-10 ratuje kupon)
Edit:
Analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
uzytkownik-24118 2,1K
#112
19:00 | ESEA MDL EU | LDLC - Red Reserve @2.50 Totalbet 16:12
Stawka: 2j
⛔2j
Nie wiem czy wejdzie bo LDLC ma na razie dobry bilans (4-0) w tej lidze, a RR przegrało ze Sprout, ale na tej mapie to za wysoki ten kurs. Niby LDLC dobry bilans na overpassie (15-2) ale te zespoły to tak średnio mocne były. Próbuję - ale głównym argumentem value ;)
 
uzytkownik-24118 2,1K
#113
14:00 Space Soldiers - Spirit Dokładny wynik 2:1 @3.05 Totalbet
Stawka: 2j
⛔2j Nieprawdopodobny mecz -&gt; na cache Spirt 11:0 -&gt; 11:14 -&gt; 15:14 -&gt; 16:19. Na inferno SS z 8:1 -&gt; 8:16
Analiza, co prawda pisana pod bezpieczniejszą opcję w postaci over 2.5 ale właściwie argumentuję tam też typ na proponowane tutaj rozstrzygnięcie
 
uzytkownik-24118 2,1K
Próbuję NA, chociaż zdecydowanie pewniej czuje się na EU scenie:
#115
MiBR (-4.5) - INTZ - Mecz 2 (inferno)
C9 - Rogue (+4.5) - Mecz 1 (inferno)
AKO: 2.68 Uni
Stawka: 6j
⛔6j
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ostatnia próba szukania niespodzianki:
#116
Virtus Pro (+1.5) - Red Reserve @2.15
Stawka: 5j
✅5.75 j
#117
Virtus Pro - Red Reserve @3.25
Stawka: 2j
⛔2j
#118
Virtus Pro - Red Reserve DW: 3:2 @6.80 Totalbet
Stawka: 1j
⛔1j
 
uzytkownik-24118 2,1K
#119
01:00 Liquid (-2.5) - MiBR @1.85 Uni 16:14
Stawka: 5j
⛔5j
Analiza
#120
03:00 MiBR (-6.5) - AZiO @1.85 Uni 16:10
Stawka:5j
⛔5j
Znowu (który to już raz brakło) 1 rundy w obu meczach. Zwłaszcza pierwszego meczu szkoda i tego 4 na 2 MiBR które mogło im potencjalnie dać dogrywkę (przy 14-14)
Myślę że gdzieś koło południa jutro najpóźniej powinny się pojawić jakieś propozycje na Starladdera
 
uzytkownik-24118 2,1K
#121
Gambit - complexity
North - Optic

AKO: 3.40
Stawka: 6j
✅14.4j
No w końcu! ;)
Wiadomo, Best of 1 ale o ile nie sprowadzą się te mecze do jakichś głupich map to powinno być OK. Nie rozumiem faworyzowania complexity tak do końca, skoro Gambit ma niezły okres, grają u siebie, a coL spuściło z tonu. W drugim meczu walka o TOP2 na duńskiej scenie. Obie ekipy bardzo niestabilne ale North chyba nieco lepsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
uzytkownik-24118 2,1K
#122
MIKSTURA - x-kom @1.85 LVBet 16:9
Stawka: 4j
✅2.51j
W zasadzie robię głupotę, bo powinienem siedzieć cicho. W STS na win MIKSTURY 1,30 więc trzeba się liczyć ze zwrotem. W x-komie duże zmiany, odsunęli trzech zawodników, zobaczymy jakim składem zagrają. Żaden pewniak na 100% ale value jest
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
#122
MIKSTURA - x-kom @1.85 LVBet
Stawka: 4j
W zasadzie robię głupotę, bo powinienem siedzieć cicho. W STS na win MIKSTURY 1,30 więc trzeba się liczyć ze zwrotem. W x-komie duże zmiany, odsunęli trzech zawodników, zobaczymy jakim składem zagrają. Żaden pewniak na 100% ale value jest
U ruska tez 1.85 wiec raczej sts bo cos nie tak z kursami. Choc totolotek tez ma 1.30 na miksture.
Edit : rozliczone na plus po kursie 1.85. Dzięki wielkie
 
uzytkownik-24118 2,1K
ar0nek ruskiego jak nie muszę to nie gram. W STSie wczoraj (wiadomo że tam zwykle kursy najgorsze na rynku) było 1.40 na wygraną Mikstury jeszcze zanim pojawiło się info o odsunięciu 3 graczy. Przy czym nie mam pojęcia czy i ilu x-kom zgłosił rezerwowowych. Stawka też taka jak widać bo jednak Mikstura to typowy mix - aimowo powinni być lepsi niż x-kom ale w normalnej sytuacji x-kom lepszy taktycznie. Do wczoraj miałem grać +4.5 na xkom ale w tej sytuacji to wolę iść w Miksturę.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Ja pograłem to bardzo grubo zobaczymy jak rozlicza i czy wejdzie przedewszystkim.
W każdym razie widzę, ze już zakład wyrzucony z oferty na lv.
Edit: rozliczone na + :champagne:
 
uzytkownik-24118 2,1K
#123
03:00 | ECS NA | Liquid (-4.5) - Cloud9 @2.05
Stawka: 3j
⛔3j
Po pierwsze - to będzie już 4 mapa dla C9 w tym dniu - zaczynają o północy czasu polskiego dwumeczem z Rogue, a potem grają dwumecz z Liquid właśnie. Po drugie - mapa. Cache. Jedna z lepszych (najlepsza?) mapa Liquid. Linia co prawda dość wysoka bo trzeba wygrać 16:11 lub wyżej. Sporo zależy od nożówki i rund pistoletowych. Fakt, że ten mecz będzie grany w ramach ECS NA a nie Pro Ligi zwiększa szanse na powodzenie tego typu. Właśnie dlatego że będą noże, a nie po prostu wybór strony przez Cloud 9. W ostatnich tygodniach Liquid gra tą mapę naprawdę często: 21 września z HR (FACEIT Major - 16:5), 27.09 z G2, wygrana do 5, 30.09 - porażka z mousesports 12:16. To wyniki offline. Teraz mecze online w ramach ESL Pro Ligi i ECS: 16:9 (ECS) i 16:8 (ESL PL) z Luminosity.16:7 z AZiO (ECS), 16:7 z Envy (ESL PL) i wygrana z MiBR 16:14. A Cloud9? Dwa mecze w tym zestawieniu: 16:12 z Rogue i 8:16 z MiBR. Na tej mapie i w tym turnieju to spróbuję.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Pojawił się zarzut że są czerwone serie. No niestety są. Ubolewam nad tym, chciałbym żeby tak nie było, ale się zdarzają i muszę z tym żyć. Na tą chwilę w tym miesiącu mam niespełna 10 j pod kreską. Czy jestem zadowolony? Nie Czy uważam że powinno być lepiej? Tak.
Nie lubię się tłumaczyć, bo nie siadło to nie siadło i trudno, a jesteś tak dobry jak Twój ostatni kupon z tego co widzę :/ Ale patrząc inaczej - w kuponach #114 i #115 oraz #119 i #120 brakowało jednej rundy. Takie AGO (kupon 114) miało 14:10 i powinno sobie spokojnie domknąć ten mecz do 10 a potem przegrywają 6 rund z rzędu - począwszy od jakiegoś biednego forcebuya rywala (3x ssg , 2xcz-75), później przegrywają sytuację 4 na 2 , mając niemal zajęte B Przy 14-14 przegrali 2 na 1 (afterplanta).
W meczu MiBR (#120) mieli 13:2 do połowy, później 14:4 (wygrane force, przegrane pistole) a wygrali do 10 i brakło 1 rundy (przegane 4 na 2 przy 14-5 czy 4 na 4 afterplant przy 15-7). Rogue (#115) - ma 12:10 a przegrywają 16:12 (w którymś momencie tam było 4 na 2 na ich korzyść przy odbijaniu ale C9 utrzymało bombsite). Znowu trochę pecha, bo 13:16 i byłby kupon na zielono
7 jednostek przegranych na kursach 2.50+ (singlach, w pełni świadomie szukałem nietypowych rozstrzygnięć) no trudno. Trochę więcej szczęścia w niektórych meczach i mówilibyśmy pewnie o kilku (co najmniej) jednostkach na plusie. No ale takie życie.
Poza tym CS:GO jest naprawdę trudnym sportem (e-sportem) do obstawiania, stąd raczej rzadko gram mocno (zwykle do 6/10). &quot;Polityka informacyjna&quot; zespołów właściwie nie istnieje - co robią, co planują, ciężko znaleźć terminarz na kilka dni do przodu. To przy takim natłoku turniejów online i offline ma znaczenie. Czasem pomocne są social media zawodników (Twitter, Instagram) ale różni zawodnicy różnie go aktualizują. O regulamin rozgrywek (sposób odrzucania map, sposób wyboru strony) też jest zwykle ciężko. Do początku roku można było jeszcze mieć pojęcie nt. tego jaki mają okres podglądając godziny na Steamie spędzone w grze, teraz nawet tego nie ma.
A mimo to każdy dotychczasowy miesiąc kończył się zyskiem (czasem większym, czasem mniejszym ale jednak). Mam nadzieję że tak będzie i tym razem. Nawet jeśli tym razem się nie uda - trudno, będzie trzeba z tym żyć. Gram tutaj CS:GO only, nie ratuję statystyk typami z innych dyscyplin. Do tego pregame, a naprawdę w wielu momentach dużo wygodniej byłoby podawać typy live, po mapie (zwłaszcza lanowe Best of 1), bo jest zwyczajnie łatwiej coś przewidzieć.
Później postaram się znaleźć dzisiejszej oferty coś wartego uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
uzytkownik-24118 2,1K
Wczoraj miał być typ, ale do niczego nie byłem przekonany, że warto próbować.
#124
Bpro - PACT (+1.5) @1.85 A jednak zwrot - tak jak być powinno
Stawka: 3j

Dziś próbuję tak. Znowu w kierunku niespodzianki - tak żeby każdy miał tego świadomość. kursy 1,30 - 3,30 przyjmuję mimo wszystko z dużym zaskoczeniem. Te kursy na jedną mapę Polaków też. Czemu? Bpro znowu świeżo po jakichś kombinacjach, w tej piątce która jest awizowana na dzisiejszy mecz zagrali 4 mapy - jedno Bo3 i 2 x Bo1? A dziś mamy mecz w systemie Best of 3. Czy Bułgarzy mają pulę do zamknięcia tego na dwóch mapach? Mam spore wątpliwości. Do tej pory banowali na start inferno. Załóżmy że to powtórzą - PACT ma wybór między nuke a train. Polacy odrzucą d2 - zostaje Bułgarom decyzja - overpass czy mirage. Raczej overpass.
Problemem na pewno bardzo nierówna gra PACT i problemy po stronie atakującej na trainie - to na pewno argument przeciw. Ale CT grać umieją, a terro miewają po prostu nierówne. Nie wyszedł im kompletnie mecz na AGO w eliminacjach do Toyota Masters Bangkok (0:15 połowa T) ale tydzień czy niespełna dwa temu całkiem dobry występ w Gdynii (wygrany train ze Sprout, dwie dogrywki (porażka ostatecznie) z Kinguin). A jeszcze mogą wybrać nuke lub inferno jeśli Bpro zmieni pierwszego bana. A to wszystko w meczach na zespoły mimo wszystko lepsze niż Bułgarzy.
Na picku Bpro też nie są bez szans - kilka dni temu na overpassie zacżęli świetnie (7-0) z Optic, znowu nie umieli domknąć (12-16), ale jednak gdzie Optic a gdzie Bpro. A już na Kinguin tą mapę wygrali. Ewentualne mirage - też nie bez szans ale nie oceniam, bo mało meczów PACTu widziałem Kolejna kwestia - są w Poznaniu bo jutro finały Mistrzostw Polski. To można rozpatrywać dwojako - na minus bo będą skupieni na meczu z AGO ale i na plus bo raczej wezmą traina więc pewnie jakieś poprawki w ostatnich dniach wprowadzić próbowali. O ile zagrają dobry mecz (bo oni niestety grają raz fajnie raz fatalnie) to nawet zwycięstwa bym nie wykluczał. Sam mecz oceniam gdzieś 60-40 może 65-35 dla Bpro, więc jak ktoś się nie boi to można próbować wygraną PACTU po 3.30 (ale delikatnie). Oczywiście może się zdarzyć 2-0 Bpro do 5 i do 5 ale nie da się przewidzieć wszystkiego. Moim zdaniem warto zaryzykować, bo Ci Bułgarzy raczej nie są takim faworytem jak wskazują kursy.
 
Do góry Bottom