>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO z mikaelem

uzytkownik-24118 2,1K
#155 (2)
ECS EU
22:00 LDLC (+7.5) - Astralis @1.90 BAH
Stawka: 2j
✅1.8 j Po 11 rundach plus
Wynik: 19-22(11-4;4-11;3-7(2-1;1-2;0-3;1-1))
Czasem lubię zaryzykować. To będzie jeden z takich typów. Astralis dziś dwumeczem z LDLC kończy swój występ w lidze ECS. Najpierw grają dusta 2 a potem overpassa. Astralis tą ligę dawno wygrało, nie mają kompletnie żadnego interesu w tym żeby się spinać na rozniesienie rywala. Do tego zonicowi (trener Astralis) zmarł ostatnio ojciec. Astralis już w Kopenhadze i jutro mają zdecydowanie ważniejsze dla nich granie, bo rusza BLAST Pro Series. Oczywiście teoretycznie mogą zrobić 18-0 w lidze i to byłoby coś ale przecież wystarczy 9 rund dla francuskiej formacji, a to może się zdarzyć.
Gramy na overpassie więc to mapa na której Francuzi coś tam potrafią. Zdarzają im się wpadki jak choćby 1-16 na x6tence Galaxy, ale też potrafili tutaj pokonać 16:14 FaZe. OK, Astralis też gra swoją dobrą mapę, ale w takim układzie, gdy gramy Best of 2 to niemal zawsze będą grali na mapie na której czują się dobrze, bo słabszymi punktami Astralis to jest może d2 i cache. Ostatnie dni to w miarę równe wyniki Duńczyków (a wczoraj nawet porażka na North). Delikatnie ale próbuję.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#156 (3)
cs_summit
23:00 NRG - BiG @2.10 Uni
Stawka: 3j
⛔3j

Wynik: 2:1 (train 16:4( 12:3,4:1),overpass 8:16(7:8,1:8),inferno 16:6(12:3,4:3))
Dziś spróbuję tak. Moim zdaniem mecz mocno wyrównany może być. Amerykanie wyrzucą największy atut europejskiej formacji - dusta 2. Niemcy odpowiedzą zapewne odrzuceniem mirage. Co do picków to już tak pewny nie jestem, natomiast najlogiczniejszą opcją wydaje się wybór traina ze strony BiG. Co zrobią Amerykanie? Pewnie overpass, mniej prawdopodobny nuke. Kolejne odrzucenia? Ciężko przewidzieć, natomiast może skończyć się nuke lub inferno wg mnie. Przy takim układzie map sporo zależy od stron i dyspozycji dnia, ale minimalnie wyżej cenię Niemców, do tego wydaje mi się, że będzie im nieco łatwiej zgarnąć swój pick niż odwrotnie.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#158 (5)
ESEA MDL
6.11.18 18:00 Virtus Pro - LDLC @1.95 LVBet
Stawka: 5j
ZWROT, mecz przełożony
Gramy nuke więc mapa teoretycznie lepsza dla LDLC. Ale Francuzi będą wtedy w Chicago, bo startuje IEM. Więc po pierwsze wątpię, żeby w ich sytuacji w tabeli przykładali jakąś gigantyczną wagę do tego spotkania a po drugie raczej będzie wysoki ping, bo przecież to europejska dywizja tej ligi więc serwery też powinny być w Europie. Jest ryzyko walkowera/przełożenia ale korzystam już teraz bo z tego co pamiętam to przełożenie ponad dwie doby względem pierwotnego terminu to powinien być zwrot stawki. Nie wykluczam, że to będzie pierwszy z serii betów przeciwko Francuzom w tym tygodniu bo grania mają całkiem sporo teoretycznie (strona ECS podaje dwumecze przeciwko VP, NiP, G2 i Optic), a w Stanach będą do końca tygodnia zapewne.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#159 (6)
ESEA MDL
17:00 Virtus Pro - Valiance 16:13(9:6;7:7)
19:00 Virtus Pro - Chaos 16:12 (12:3,4:9)
Stawka: 3 j
AKO: 2.47 LVBet
✅3.52 j
Ryzykownie trochę, ale po kolei.
Na początek (o 17:00) inferno przeciwko Valiance. Wzmocnionemu Valiance co prawda. Tyle, że Imperial z którego dołączyła dwójka nexa i Espiranto za inferno nie przepadali a otton który jest trzecim nowym nabytkiem Valiance ostatni raz tą mapę grał w kwietniu. A Valiance w starym składzie to nie byli jacyś wirtuozi tej mapy.
Co do VP - inferno to raczej bezsprzecznie jedna ze słabszych pozycji w mappoolu polskiej formacji. Zwłaszcza tak wygląda tam źle. Ale już CT naprawdę ok. No i jednak trzeba zauważyć że grali tą mapę na lepsze formacje niż Valiance (AStralis, HR, mouz a nawet 3DMAX cenię wyżej). Na te słabsze ekipy już sobie radzili, poza jedną dużą wpadką na x6tence Galaxy. Ale przeciwko Valiance mogą spróbować wygrać.
Do tego wygrana z Chaos na trainie. Trochę w szoku byłem banem traina przeciwko AGO już na początek. Nie czują się tam pewnie czy to jakieś gierki? Tak czy inaczej Chaos ma 1 wygranego traina w 11 ostatnich meczach. VP też niby ostatnio słabsze mecze mieli na tej mapie, ale też potrafili zagrać naprawdę fajny mecz przeciwko FaZe (straszny throw w drugiej połówce, po świetnej pierwszej), czy rozbić do zera 5POWER.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
uzytkownik-24118 2,1K
#160 (7)
ECS
7.11.18 21:00 Virtus Pro - LDLC @1.94 LVBet
Stawka 4 j
Mecz się nie odbył i do jutra raczej nie odbędzie. W razie czego zedytuję post
W zasadzie mógłbym powtórzyć analizę, przy czym nie wiem jeszcze jaka jest mapa. Tym nie mniej kurs na wydarzenie z kuponu numer 158 spadł do 1.45 i nawet teraz mogę zamykać z zyskiem, myślę, że tu też poleci w dół. Tym razem mecz w ECS
 
uzytkownik-24118 2,1K
#161 (8)
16:00 Optic - Chaos 16:9(10:5;6:4)
19:00 aAa - Epsilon 7:16(5:10;2:6)
20:00 aAa - Endpoint 12:16(2:13;10:3)
21:00 ENCE - Endpoint 16:6(10:5;6:1)
AKO: 3.04 BAH
Stawka: 4 j
✅8.16 j

Na razie fajnie się ten miesiąc układa
Takie coś z dzisiejszego MDL złożyłem. Stawka zmniejszona bo końcówka sezonu i różnie może być z podejściem ekip- domów bym nie stawiał ;) Wydaje mi się to jednak na papierze w miarę dobrą opcją. &quot;Najtrudniejszym&quot; meczem z tej czwórki będzie wygrana Optic nad Chaos, ale powinni sobie dać radę. aAa to najsłabszy zespół w lidze i myślę, że dziś się to potwierdzi (jeżeli gdzieś upatruję dla nich szans to w starciu z expert), natomiast ENCE nie są jeszcze pewni play-off więc mam nadzieję że odpuszczania nie będzie.
Do oglądania na pewno polskie derby o 20:00 - Kinguin - Virtus Pro. Pingwiny ostatnio fatalna dyspozycja, ale obie formacje walczą o play-off i potrzebują jednej wygranej w dwóch dzisiejszych meczach żeby spokojnie oglądać końcówkę sezonu w wykonaniu innych ekip. Same play-offy zapowiadają się mega ciekawie ale to inna historia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
uzytkownik-24118 2,1K
#162 (9)
FaZe - Liquid Będzie ace na 1. mapie @5.00 Totalbet
Stawka: 1j
⛔1 j
Liczę że to będzie inferno. Obie formacje mają indywidualności (już 3 ace od Liquid w Chicago, a przecież w FaZe też ma kto strzelać), mapa IMHO &quot;sprzyja&quot; takiej akcji jak 5k od kogoś. Jak będzie jakaś inna to przy tych zespołach też nie mogę tego wykluczyć. &quot;Analiza&quot; taka a nie inna, bo typ na przeczucie, stąd i stawka - 1j, bo jak mówiłem na początku miesiąca, to będzie stawka zarezerwowana dla takich &quot;czutek&quot;.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#163 (10)
Astralis (-1.5) - Liquid @1.85 BAH
Stawka: 5j
✅4.25 j

Październik powoli staje się przykrym wspomnieniem, w listopadzie na razie OK ????
Wynik: 3:0 (16:14(6:9;10:5)mirage,16:7(9:6;7:1)nuke,16:4(11:4,5:0)inferno)
Analiza
 
uzytkownik-24118 2,1K
#164 (11)
14.11 20:00 AGO - Astralis @5.14 BAH
Stawka: 1 j
⛔ 1 j
#165 (12)
14.11 21:10 Astralis - AGO @5.14 BAH
Stawka: 1 j
✅4.14 j
#166 (13)
AGO - Astralis
Astralis - AGO
AKO: 26.42 BAH
Stawka: 1 j
⛔1 j
#167 (14)
20:00 AGO +7.5 - Astralis
21:10 Astralis - AGO +7.5
AKO: 3.40 Totalbet (2.99 netto)
Stawka: 5 j
✅9.56 j
3 z 4 trafione, w kuponach 2/4 ale chyba nie najgorzej wyszło
1062011247451869184
Astralis w Stanach, powinny być wysokie pingi, Astralis nie ma po co się spinać. Mam nadzieję że nie oddadzą w/o tylko. Ale spróbować muszę
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
uzytkownik-24118 2,1K
I coś na dziś
#168 (15)
LDLC - Virtus Pro
Kinguin - Sprout
AKO: 2.67 LVBet (2.35)
Stawka: 3 j
⛔3 j
Ze wszystkich typów które podałem w tym miesiącu ten jest pierwszy z którego nie jestem zadowolony :/ Nie wziąłem wszystkiego pod uwagę przy okazji meczu VP niestety i zonk.
Virtusi raczej nie mają czego szukać w starciu z Francuzami. Bany overpass, inferno i potem Francuzi raczej do wyboru mają wszystko poza cache, który będzie pickiem Virtus Pro. Pewnie nuke a deciderem train. Ja tu nie widzę szans na więcej niż jedną mapę dla Polaków, a może i to nie.
W drugim meczu sytuacja trochę odwrotna, to Sprout ma słaby map pool. Nie grają overpassa, Kinguin ban inferno. I dalej wybory: pewnie d2 od Polaków i nuke od Sprout. Ban cache od Sprout, mirage od Kinguin i train deciderem. Tak wygląda to w moich oczach. W Best of 1 może bym widział większe szanse dla Sprout, w formacie najlepszy z 3 mają trochę mało map na komfortowe odrzucanie. Są skazani na łaskę Kinguin raczej. Do tego Pingwinki podchodzą do tego turnieju poważnie, o czym świadczy choćby wczorajsza decyzja o wycofaniu się z PLE. Forma ostatnio też chyba nieco lepsza niż w tym pechowym okresie w okolicach cs_summit.
Stawka zmniejszona, bo LDLC świeżo po lanie więc różnie to potem może wyglądać w internecie. No i Kinguin też dopiero wychodzi na prostą i może się zdarzyć głupia porażka, więc 3 jednostki zamiast 5 w stawce. Powodzenia dla grających ;)
 
uzytkownik-24118 2,1K
#169 (16)
15:00 NiP - LDLC @5.40 (najlepszy z dwóch, bez remisu) STS 16:10 mirage, 16:7 nuke
Stawka: 2j
⛔2 j Mi się udało zamknąć z zyskiem ale rozliczam tak jak się skończyło na serwerze


Gramy mirage i nuke, myślę, że przynajmniej to drugie Francuzi mogą wziąć a poza tym porównajcie sobie kursy:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
uzytkownik-24118 2,1K
#170 (17)
19:00 LDLC - 3DMAX (mapa 1) @1.650 BAH
Stawka: 4 j
✅2.6 j
To powinien być pick LDLC, do tego 3DMAX po raz pierwszy w zmienionym składzie. Stawka delikatnie zmniejszona od normalnej z powodu dziwnego dla mnie turnieju - Best of 2, do tego nagroda wypłacana w krypto walucie. Ale spróbować warto. Na moje pierwsza mapa to nuke. Do tego może się jednak okazać że zaczynamy na mapie 3DMAX i będzie gorzej, ale do odważnych świat należy ! ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
#171
Sprout - Alternate Attax (1. mapa) @1.75 STS 16-6
Stawka: 4 j
✅2.16 j
Kolejny dzień z United Masters League. Dziś kolejne mecze, aż 4. Ten będzie rozgrywany jako ostatni - jest zaplanowany na 21:00. Sprout to zespół marzący o powrocie do czołówki (szeroko rozumianej, powiedzmy do poziomu T2) ale wg mnie mają bardzo słabą pulę. Ale tą jedną mapę w takim formacie powinni dla siebie znaleźć. Bany na mirage i pewnie cache od Attax, zostawiają Niemcom (choć w zasadzie obie te ekipy to mixy niemiecko - duńskie, ale w Sprout gra 3 Niemców a w Attax 3 Duńczyków) wybór, w postaci zapewne nuke lub inferno. Attax weźmie pewnie traina (po banach na ovp i d2) i tam może być równo. Uważam, że Sprout może to nawet wygrać 2-0 (jak ktoś chce zaryzykować, to można delikatnie po 3.20, ja się wstrzymam), chociaż jeśli bany polecą inaczej i mecz na mapie Attax będzie na d2 to już gorzej. Dlatego mi wystarczy wygrana Sprout na swoim wyborze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
uzytkownik-24118 2,1K
#172
Tricked - Euronics 1:1 (12:16 dust 2, 16:14 nuke)
Valiance - Red Reserve 1:1 (8:16 dust 2 16:13 cache)
x6tence Galaxy - HAVU 2:0
LDLC - Sprout
AKO: 7.14 eToto
Stawka: 3j
⛔3 j Co mam napisać - dzień do bani
Na dziś takie coś. Mini tasiemka na dzisiejsze mecze United Masters League. Grane w eToto jako zakłady na zwycięzcę (więc przy 1-1 powinien być zwrot). Teoretycznie wszystkie zespoły na które stawiam przynajmniej 1 mapę wziąć powinny więc kupon wydaje się w miarę bezpieczny. Mimo to ten akurat bukmacher wyżej ceni np. x6tence. A mnie się wydaje że to jednak Finowie mają nieco większy komfort wyboru mapy. Nowe RR mnie nie przekonuje, stracili bardzo dużo po utracie dwóch istotnych graczy i to nowe, całkiem niezłe aimowo zestawienie Valiance może im się postawić. Podobnie mam minimalne zaufanie do tego składu Euronics ze znajderem, są mocno pod formą i Tricked mogą to zgarnąć. Najwięcej wątpliwości mam w kwestii meczu LDLC - Sprout, głównie dlatego, że to rewanż za wczoraj i ciekawe jak pójdą odrzucania (na moje dziś mirage i train jako wybory), ale Sprout raczej wielkiego pola manewru nie ma. W ogóle ta liga jest jednak poroniona (mecz i rewanż Bo2 to są 52 mapy dla każdej drużyny w ramach ligi online - WTF?)
 
uzytkownik-24118 2,1K
#174
LDLC - Valiance (1. mapa) @1.71 eToto 16-14
Stawka: 4 j
✅2.02 j

Jaki amator ze mnie... Nie sprawdziłem kolejności drużyn na stronie rozgrywek tylko na stronie buka i pograłem wygraną na picku rywala a nie swoim... Siadło na szczęście bo Valiance ma kiepską pulę pod LDLC
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ostatnie wydarzenie z listopada jeszcze w grze, ale sam kupon przegrany więc rozliczam listopad

Podsumowanie listopada:

Kupony: 22
Wygrane: 12 (55%, nie licząc zwrotów)
Przegrane: 8
Zwroty: 2
Stawki: 70 j
Zysk: 31.07 j
Yield: 44.39 %

Poprzedni miesiąc był fatalny, ten już zdecydowanie lepszy. Nie będę ukrywał że z całości miesiąca, mimo niespecjalnie dużej liczby typów, jestem zadowolony. Co prawda procent wygranych kuponów nie jest jakiś gigantyczny (zaledwie 55%) ale spora część tych nietrafionych typów to było szukanie value lub niespodzianek po wysokich lub bardzo wysokich kursach, z niewielką stawką. Tak naprawdę, naprawdę niezadowolony to jestem z tylko jednego kuponu. Nie sprawdziłem dokładnie pewnych rzeczy i przy lepszym researchu bym tego typu nie zagrał lub wręcz zagrał odwrotnie. Pozostałe typy OK - nie da się trafić wszystkiego.
Jak będzie z typami w grudniu zobaczymy - nie wiem ile będzie okazji do podawania sensownych typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +123
uzytkownik-24118 2,1K
#176 (1)
20:00 Liquid - BiG Powyżej 2.5 @2.01 BAH
Stawka: 4 j
⛔ 4 j
Nowy miesiąc zaczniemy nieco ryzykownie od typu na 3 mapy w drugim półfinale na Malcie. Grają ze sobą Liquid i BiG. Bany raczej bez zaskoczeń - train od Liquid i mirage od BiG. Niemiecka formacja może więc wybierać swój pick pomiędzy dustem 2 a overpassem i na obu tych mapach zdecydowanie nie jest bez szans. Co Liquid? IMHO między cachem a inferno. W przypadku decidera to robi się już zdecydowanie trudniej - IMHO Liquid musi wywalić to czego nie weźmie BiG (zwłaszcza jeśli wezmą dusta), BiG chyba podobnie (zwłaszcza jeśli pickiem Liquid inferno). Wychodzi więc na to że deciderem nuke. Może nie jest to mapa która jest jakąś fatalną jednych i drugich ale też nie jest to mapa jakaś super.
Obie te drużyny w ostatnim czasie są nieco niestabilne - Liquid występy dobre przeplata słabymi, tydzień temu, u siebie w Stanach, byli faworytem do wyjścia z grupy (wcale nie tak bardzo trudnej) a odpadli przegrywając wszystkie 3 rozgrywane mapy. BiG to też nie jest drużyna która kojarzy mi się z jakąś gigantyczną stabilnością, dobry mecz przeplatają fatalnym. Dlatego też zrezygnowałem z pierwotnej propozycji w postaci BiG +1.5 bo ryzko podobne (także sporo zależy od stabilności drużyn, Liquid mimo wszystko nieco lepsze) a kurs sporo niższy. Przy takich mapach jakie tu mogą się pojawić to wcale nie jest powiedziane że to Liquid zagra w finale tego turnieju - nie zamierzam robić z niemieckiej formacji faworyta tego meczu, ale kursy w okolicach 1.35 - 1.40 to trochę za mało żeby grać wygraną Liquid. Jak ktoś nie chce overa to może BiG +1.5, ale dla mnie to podobnie ryzykowne typy.
 
Do góry Bottom