>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Czarnogóra - Polska, el. MŚ 2018 [niedziela, 26.03.2017, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
K 13

kapa3991

Użytkownik
A może lepiej zastanowić się nad graniem ov 2.5 kartki dla Polaków np. w Unibet po kursie 2.3.
To będzie typowy mecz walki, na pewno nikt nie odstawi nogi, nerwy przy niekorzystnym, albo stykowym wyniku dla Polaków plus dosyć mocno kartkujący sędzia.
Co o tym myślicie?
 
R 19

rdr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, Europa
Spotkanie: Czarnogóra - Polska
Typ: Polska over 1.5 gola w meczu
Kurs: 2.0
Buchmacher: 365
Problemy w obronie czarnogorcow plus nasz potencjal w ofensywie sprawil ze zagralem ten typ. Nie musimy go wygrac wystarcza dwie bramki, ktore jak wiemy nasi napasticy moga zdobyc nawet w ostatnich minutach. Nie wierze w poukladana gre w obronie rywali przy nowym ustawieniu co w polaczeniu z nasza kombinacyjna gra, powinno przyniesc gole, oby minimum dwa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 22

geodeo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, Europa
Spotkanie: Czarnogóra - Polska
Typ: Pierwsza zmiana - Czarnogóra
Kurs: 1,90
Buchmacher: 1xbet
Promocja!
Kursy wystawione jak za rzut monetą, a Nawałka i jego zamiłowanie do zmian przed 70 minutą powodują mocne value w tym betcie. Jedyne ryzyko kontuzja lub wędka w przerwie dla Zielieńskiego. Zmiany Czarnogóry w ostatnich 4 meczach eliminacyjnych (od najświeższych): &#39;63 &#39;63 &#39;68 &#39;68. Zmiany w naszych meczach eliminacyjnych: &#39;70 &#39;34(kontuzja) &#39;46 (kontuzja Milika z Danią) &#39;83.
Dla mnie jeżeli chodzi o kurs/ryzyko bet dnia. Wchodzę mocno.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Czarnogóra - Polska
typ: Lewandowski strzeli
kurs: 2,00 ✅
sts

Jeśli nasi mieliby strzelić gola to kto inny miał by to zrobić jak nie Robert Lewandowski. Jak wiadomo rywale mają problemy ze składem a Robert w tym roku strzelił już 9 bramek w Bundeslidze do tego dołożył dwa gole w Lidze Mistrzów z Arsenalem Londyn. Zapowiada się mecz walki co może skutkować sporą ilość kartek. W ostatnich czterech meczach z udziałem Czarnogórców sędzia pokazał minimum cztery kartki na spotkanie. Węgierski sędzia Kassai w meczu roma - Lyon pokazał aż osiem żółtych kartek a w ostatnich derbach Budapesztu pomiędzy Ujpestem a Honvedem sześć.

typ: over 5,5 kartki
kurs: 2,05 ⛔
sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Może być to dość istotna kwestia.
W Czarnogórze dość mocno pada deszcz. Do meczu jeszcze kilka godzin, ale może wyglądać to różnie...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Czarnogóra - Polska
Typ: powyżej 4.5 żółtej kartki
Kurs: 1.60
buk: unibet
Wynik: 5 ✅

To naprawdę może być brzydki mecz i podobny do tego w Kazachstanie. Obie ekipy w tych eliminacjach nie zbierają dużo żółtych kartek o czym świadczą statystyki. Gospodarze na cztery spotkania ujrzeli tylko sześć kartek, a Polska siedem. To pokazuje, że dziś powinniśmy zagrać raczej under kartkowy niż over. Polscy piłkarze nie dążą do bezmyślnych i zaczepnych fauli co pokazywali już wielokrotnie. Jednak gdy rywal traktuje nas dość ostro potrafimy odpowiedzieć tym samym, tak było w spotkaniu z Kazachami. Jak będzie dziś?. Gospodarze za wszelką cenę będą chcieli odnieść zwycięstwo, a więc użyją wszystkich środków aby to zrobić. Spodziewam się również, że Lewandowski będzie dzisiaj mocno pokopany i za wszelką cenę nie dadzą mu się rozpędzić i odpalić. Nie zapominajmy, że w składzie mamy również takich taranów jak Glik, Pazdan i Jędrzejczyk, którzy potrafią wstawić się za boiskowego kolegę. Z tego co widzę to sędzią tego spotkania będzie Pan Kasai. Węgier w tych eliminacjach na dwa po sędziowane spotkania pokazał sześć żółtych kartek. Jednak gdy spojrzymy na jego statystyki w LE i lidze, to na dwa spotkania w LE pokazał ich piętnaście, natomiast w lidze nie schodzi praktycznie poniżej sześciu kartek na mecz. Także jest to sędzia który lubi dawać żółtka, a gdy piłkarze dają mu do tego powód to bez wahania gwiżdże i rzuca kartkami. Na pewno gol strzelony przez Polskę zaostrzył by tutaj ten mecz, lecz i bez tego myślę, że będzie to brzydkie i zacięte spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Czarnogóra - Polska

Spodziewam się, że w dzisiejszym meczu piłkarze gospodarzy skupią się przede wszystkim na przeszkadzaniu naszym w rozgrywaniu piłki. Będą to zapewne robili wszelkimi możliwymi środkami stąd spodziewam się wielu fauli z ich strony. Głównym celem z pewnością będzie Lewandowski. Taktyka będzie zapewne taka aby na samym początku dać mu do zrozumienia, że dzisiaj nie będzie miał łatwego życia.
To sama Milik, który jest po ciężkiej kontuzji i na nim też mogą skupić się od początku meczu gospodarze.
Co prawda sędzia może szybko utemperować piłkarzy gospodarzy kartkami ale ja wnioskuję, że to może ich jeszcze bardziej podburzyć. Fanatyczna widownia też zapewne swoim zachowaniem podkręci gospodarzy.
Nasi również z parę fauli powinni dołożyć, chociażby w ramach rewanżu.
Typ: powyżej 29,5 fauli
Kurs: 1,6 (wczoraj jeszcze 1,8 także powoli spada)
STS
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Bez żadnych niespodzianek, Nawałka podał skład na mecz z Czarnogórą.
Skład reprezentacji Polski na mecz z Czarnogórą:
Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk - Jakub Błaszczykowski, Karol Linetty, Krzysztof Mączyński, Kamil Grosicki - Piotr Zieliński - Robert Lewandowski.
źródło: onet.pl
 
eco 388

eco

Użytkownik
under 2.5 1.7 pinnacle
Nie potrafię sobie wyobrazić by Polska strzeliła więcej niż 2 gole, ciężko mi sobie wyobrazić by Czarnogóra strzeliła więcej niż 1 gol. Nie podoba mi się aktualna sytuacja Polaków z formacji ofensywnej w klubach. Zieliński raczej nie gra, Grosicki kiepsko, Błaszczykowski nawet nie wiem jak gra, ale z tego co wiem to najlepsze chwile są za nim. No Lewandowski, wiadomo. Z naszą defensywą jest w porządku. Mączyński bardzo mi się podoba w tym sezonie, obrona w porządku.
Wątpię, by Polska jakoś tu ruszyła specjalnie na bramkę Czarnogóry. Raczej będą się tu długo badać i bronić całą formacją. Nikt tu nie chce przede wszystkim przegrać.
Bardzo mi się podoba ten typ.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
under 2.5 1.7 pinnacle

Nie potrafię sobie wyobrazić by Polska strzeliła więcej niż 2 gole, ciężko mi sobie wyobrazić by Czarnogóra strzeliła więcej niż 1 gol. Nie podoba mi się aktualna sytuacja Polaków z formacji ofensywnej w klubach.Zieliński raczej nie gra, Grosicki kiepsko, Błaszczykowski nawet nie wiem jak gra, ale z tego co wiem to najlepsze chwile są za nim. No Lewandowski, wiadomo. Z naszą defensywą jest w porządku. Mączyński bardzo mi się podoba w tym sezonie, obrona w porządku.

Wątpię, by Polska jakoś tu ruszyła specjalnie na bramkę Czarnogóry. Raczej będą się tu długo badać i bronić całą formacją. Nikt tu nie chce przede wszystkim przegrać.

Bardzo mi się podoba ten typ.



Czyli potrafisz sobie wyobrazić, że Polacy strzelają dwa gole i możesz sobie wyobrazić, że Czarnogóra strzela jednego gola. To już kładzie typ. Cały Twój wywód jest więc bez sensu.
 
W 30

walsystem

Użytkownik
under 2.5 1.7 pinnacle
Nie potrafię sobie wyobrazić by Polska strzeliła więcej niż 2 gole, ciężko mi sobie wyobrazić by Czarnogóra strzeliła więcej niż 1 gol. Nie podoba mi się aktualna sytuacja Polaków z formacji ofensywnej w klubach. Zieliński raczej nie gra, Grosicki kiepsko, Błaszczykowski nawet nie wiem jak gra, ale z tego co wiem to najlepsze chwile są za nim. No Lewandowski, wiadomo. Z naszą defensywą jest w porządku. Mączyński bardzo mi się podoba w tym sezonie, obrona w porządku.
Wątpię, by Polska jakoś tu ruszyła specjalnie na bramkę Czarnogóry. Raczej będą się tu długo badać i bronić całą formacją. Nikt tu nie chce przede wszystkim przegrać.
Bardzo mi się podoba ten typ.
Czasem się zastanawiam czy takie wypowiedzi mają sens! A czemu ?
Zieliński raczej nie gra ? O czy ty człowieku piszesz, Zielinski gra regularnie w Napoli
Grosicki po zmianie klubu potrzebuje czasu na rozegranie w nowym zespole...
Nie będę rozpisywał się co do dalszych zawodników ale widze że takie wypowiedzi powinny iść od razu do KOSZA ! Nie wolno ludzią mydlić oczu takimi kłamstwami ! To jest Reprezentacja ! Oni grają ze sobą długi okres, największe zagrożenie widzę w Mączyńskim, to nie jest jakiś format meczu o który mamy się bać ! To jest Czarnogóra ! Takie mecze powinny iść na przód. Pozdrawiam !
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Oficjalnie, mamy skład!

Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk - Jakub Błaszczykowski, Karol Linetty, Krzysztof Mączyński, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Robert Lewandowski.

Gdzie będę mógł obejrzeć w Internecie z polskim komentarzem, z Polsatu? Niektóre strony mi się otwierają, ale później blokują, przycinają, podeślę ktoś dobry link?
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Oficjalnie, mamy skład!
Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk - Jakub Błaszczykowski, Karol Linetty, Krzysztof Mączyński, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Robert Lewandowski.

Gdzie będę mógł obejrzeć w Internecie z polskim komentarzem, z Polsatu? Niektóre strony mi się otwierają, ale później blokują, przycinają, podeślę ktoś dobry link?
jak oddasz w końcu te 40 zł to może Ci podeślę linka
taki zarobas tutaj holandia, a 40 zł nie ma oddać hahaahahah
Czarnogóra - Polska 2 1.8 bet365
Twarda obrona, w ataku gwiazdy, ciśnienie jest na trzy punkty, w dobrych humorach, wygrajcie dla Zarzecznego!
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
A może lepiej zastanowić się nad graniem ov 2.5 kartki dla Polaków np. w Unibet po kursie 2.3.
To będzie typowy mecz walki, na pewno nikt nie odstawi nogi, nerwy przy niekorzystnym, albo stykowym wyniku dla Polaków plus dosyć mocno kartkujący sędzia.
Co o tym myślicie?
kurs zajebisty, ale malo kartek lapia Polacy w tych eliminacjach. Ciezko powiedziec....Wiem, to poludniowcy ale z Armenia tez nie bylo duzo kartek. Twoja decyzja. moim zdaniem dobry kurs buka
 
S 22

sieko

Użytkownik
Oficjalnie, mamy skład!

Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk - Jakub Błaszczykowski, Karol Linetty, Krzysztof Mączyński, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Robert Lewandowski.

Gdzie będę mógł obejrzeć w Internecie z polskim komentarzem, z Polsatu? Niektóre strony mi się otwierają, ale później blokują, przycinają, podeślę ktoś dobry link?
polecam Ci strone wizja.tv . Tyle, że teraz możesz sie nie dobić już na streama, bo sporo ludzi o tej godzinie ogląda. Tak to nic nie zacina i jest bardzo dobra jakość. Jeżeli nie szkoda Ci 2 funtów premium na 7 dni to śmiało, nie powinieneś żałować. Innych streamów żeby były za darmo bez zacinki i z dobrą jakością po polsku to ciężko będzie znaleźć niestety
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Oficjalnie, mamy skład!

Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk - Jakub Błaszczykowski, Karol Linetty, Krzysztof Mączyński, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Robert Lewandowski.

Gdzie będę mógł obejrzeć w Internecie z polskim komentarzem, z Polsatu? Niektóre strony mi się otwierają, ale później blokują, przycinają, podeślę ktoś dobry link?
Załóż konto na 1xbet.com za pomocą podania samego nr telefonu (dostajesz smsa z loginem i hasłem) po czym o 20:45 powinny pojawić się tam streamy. Stream świetnej jakości bez przycinki bo bezpośrednio od bukmachera, jest opcja pełnego ekranu. Ten mecz oraz inne mecze z eliminacji do MŚ można też bez problemu obejrzeć na tej stronie ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie rozumiem co w bramce robi Fabiański. Forma słaba, przytrafiają mu się bardzo proste błędy a Szczęsny i Skorupski w mega formie. Wiadomo, Skorupski nie miał szans dużych na debiut w tym meczu ale jak dla mnie byłyby to i tak o wiele lepszy wybór niż Fabiański. Oczywiście jak dla mnie powinien grać Szczęsny bo jest po prostu w najlepszej formie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czarnogóra - Polska + Rumunia - Dania(pow 0,5 goli) + Malta - Słowacja (pow 0,5 goli) kurs AKU: 4,60 buk: forBet (wymóg 3 zdarzeń)
edit// typy na kartki się sprawdziły. Jakoś trochę się tego bałem bo było zbyt oczywiste ???? No i Polska wyrobiła, ale mógł też być mimo wszystko remis lub nawet wygrana Czarnogóry. Nasz Lewy to jednak, przekonuję się kolejny raz, poziom światowy prawie jak Ronaldo i Messi - ta bramka na 1:0 bardzo trudna i genialna. Taki zawodnik zawsze robi różnicę, ale on sam nic by nie zdziałał gdyby nie wysoki poziom reszty. Miejscami środek i defensywa do poprawy. Przytrafiały się też miejscami momenty dekoncentracji i zmęczenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom