>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czas się pożegnać...

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tym razem to nie jest clickbait... Zamieszczam tę informację również na otwartym forum, bo niektórzy ludzie lubią siać ferment i pisać nieprawdziwe informacje.

Dziś rezygnuję z funkcji administratora i aktywnego uczestnika forum. Spędziłem tu całe 8 lat. Nawet nie wiem jak ten czas szybko minął. Przeszedłem drogę od zwykłego szaraka, przez znawcę, moderatora, mod team i rolę administratora. Spędzone tu godziny można spokojnie liczyć w tysiącach.

Pisałem analizy, prowadziłem typy dnia, zliczałem dziesiątki konkursów. Robiłem to co wszyscy. Zaczynałem od polskiej ligi, by później zaopiekować się też działem ligi hiszpańskiej, gdzie z Vidalem i Kapsztim wznieśliśmy dział na wyżyny. Życzę przyszłym opiekunom podobnych współpracowników w dziale, którzy wkładają w to ogromną ilość godzin, ale i serducha przepełnionego pasją. Ludzie, którzy nie mają o tym pojęcia nigdy tego nie zrozumieją, ale tylko szczere działania mogą przynieść skutek.

Najlepsze co jednak mnie tu spotkało to ludzie. Przełomowym momentem był oczywiście mój pierwszy zlot i Boszkowo.Starsi wiedzą z czym to się je, a nowym, którzy nie mieli okazji zaznać tego magicznego czasu - gorąco polecam. Każdy z nas na swój sposób jest do siebie podobny. Oczywiście połączyła nas pasja do hazardu, ale jak widać mamy ze sobą wiele wspólnego również na innych frontach ;)

Z wieloma z Was będę trzymał kontakt nawet po zakończeniu kariery na forum, a z resztą z którą nie miałem okazji się spotkać, mam nadzieję, że nadrobię przy okazji. Część osób ma mojego fejsa, inni maila. Piszcie śmiało, zawsze pomogę czy po prostu pogadam.

Cieszę się, że na forum udało się zaszczepić ideę pomagania innym (Pomagamy Wygrywamy). Dzięki wszystkim, którzy przyłożyli rękę do tego w jakikolwiek sposób i mam tylko nadzieję, że w tym roku również ktoś weźmie za to odpowiedzialność. Pamiętajcie, nie liczcie na to, że ktoś to zrobi. Nie bójcie się wyjść przed szereg i samemu wziąć to we własne łapy. Dotyczy to również pomagania w takich normalnych, codziennych okolicznościach. Świat jest wystarczająco skurwiały, by siedzieć cicho i nic nie robić. Pierwsza paczka otworzyła mi oczy na wiele spraw, a kto wie, może gdyby nie forum, to w życiu bym czegoś takiego nie zrobił. Trudno byłoby mi tak podziękować za udział wszystkim z osobna, bo praktycznie każdy się w to zaangażował. Na pewno będę to wspominał z ogromnym sentymentem.

Odchodzę, bo chcę być w pełni niezależny i samemu decydować o pewnych sprawach. Od pół roku mam swoją firmę i właśnie temu chce się w pełni poświęcić.

Bądźcie mili dla siebie, moderatorów i administracji ;)

Trzymajcie się!

https://www.youtube.com/watch?v=HZ8qBioPlHE

https://www.youtube.com/watch?v=fNU2Q7_s8TU
 
Otrzymane punkty reputacji: +204
F 95

fiddy

Użytkownik
zegnaj, pamiętam jak właziłeś do tego jeziora czy co to było zeszłej zimy
Powodzenia w życiu
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Kawał dobrej roboty zrobiłeś na forum. W swoim i myślę, że wszystkich użytkownikòw˛ imieniu warto napisać DZIĘKUJE(my) a ZZP niech się rozwija, Ty biznesmanie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kapel 296

kapel

Użytkownik
Szacun Ramzesa! Oby życie poza forumką było tak owoce i przyjemnie jak pływanie z zimnej wodzie! ????
Szacun!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Trzymaj sie byku, pozdro dla Płocka ! Szkoda to juz jie jest ten sam forumek co kilka lat wstecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
To jest mały krok dla człowieka, ale wielki krok dla forumka :]

Z całego serca życzę powodzenia kolego ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dzieki za wszystko co robiles. Twoj wklad w to forum byl nieoceniony. Zycze Ci aby twoja firma preznie sie rozwijala i zeby grubej papy w lapie nigdy nie zabraklo. Pozdrawiam i zycze samych sukcesow ????
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Jednak nadszedł ten czas i Maciek idzie dalej. Jest to młody człowiek o dużym potencjale, który moim zdaniem zajdzie daleko ponieważ jest bardzo mądry życiowo. Poznałem Maćka przy okazji akcji &quot;Pomagamy Wygrywamy&quot; gdy organizował zbiórkę dla naszych dzieciaków z Mocarzewa. W grudniu znów dzieciaki dzięki wam oraz Maćkowi otrzymały prezenty pod choinkę. myślę, że kontaktu nie stracimy i nie zapomnisz o Mocarzewie. Dzięki za wszystko i powodzenia w życiu.

https://www.youtube.com/watch?v=kZuYff81-Fc
Ps. Jednak muszę dodać łyżeczkę dziegciu do beczki miodu. Maciek kiedy zakładał firmę obiecał mi posadę &quot;dziadka klozetowego&quot; w swojej firmie. Działanośc się rozwija a ja propozycji pracy do dziś nie otrzymałem a ciągle czekam.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Bez wątpienia forum straciło, ale straciło już od jakiegoś czasu wielu użytkowników, a teraz doszły jeszcze nowe przepisy.
Ramzesa nie wiem czemu, jakoś nigdy dłużej nie rozmawialiśmy, ale nie da się ukryć, że budzisz sympatię, lubiłem Cię. Jako &quot;funkcyjny&quot; na forum nie działałeś na zasadzie cyborga od regulaminów, zawsze odpisywałeś, luźno, z dystansem podchodziłeś do tej całej zabawy, człowiek o wielkim sercu dla potrzebujących i ambitny.
Z zabawnej sytuacji to wiadomo - zarzekłeś się, że odejdziesz czy tam nigdy nie podasz typu z primera division który miał być ultra pewniaczkiem ;) ja Ci wysłałem na PW troszkę szyderczo czy tam ironicznie, że kredytów nabrałem w providentach i vivusach na ten typ ???? bo jak znam te forum od 2009 roku to wiem jak takie deklaracje się najczęściej kończą. Oczywiście nie weszło tak jak wiele forumowych lokat.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym życiu oraz owocnej pracy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Szkoda. Naprawdę fajny moderator. Często świetne analizy i typy. Często, szczególnie na początku korzystałem z jego analiz i typów i przekonał mnie bardzo do hiszpańskiej piłki. Ja zrobiłem na odwrót: kiedy założyłem firmę zacząłem prowadzić swój temat, ale oczywiście co innego prowadzenie tematu i to z przerwą roczną, a co innego obowiązki modteamu czy admina. Własna działalność, szczególnie na początku to zawsze 12 godzin dzień w dzień bez świąt i weekendów. Ramzesa nie wierz, że najgorszy jest pierwszy rok ???? Własna firma uzależnia bardziej niż hazard i narkotyki. Pracujesz ciągle, a nawet jak odpoczywasz to też pracujesz bo myślisz o firmie. Sygnałem alarmowym będzie jak będziesz bzykał śliczną panną i będziesz myślał o odliczeniu VATu albo jak jeszcze podkręcić sprzedaż o te 3% ???? . Powodzenia !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
Do góry Bottom