>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Czas się pożegnać.

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witam,
To co napiszę w tym poście może kogoś dziwić, może szokować, ale czas na decyzję.
Zabieram się do napisania tego posta podsumowującego moją działalność już drugą godzinę, nie wiem jak to ująć, żeby powiedzieć wszystko, ale przyszedł czas. Generalnie z dniem dzisiejszym dziękuję za współpracę i kończę z moderowaniem, nie jestem już w stanie poświęcać się tak bardzo jak to wymaga moje stanowisko na forum, jest wielu innych, którzy zasłużyli być na moim miejscu. Wpływ ma na to życie najkrócej mówiąc, ale tak poważnie to praca, która uniemożliwi mi od nowego miesiąca bycie na forum między 9 a 18, a niestety ostatnie co będę chciał robić po pracy to będzie moderowanie w ramach odpoczynku, moje plany dotyczące forum były inne niestety wszystko się zmieniło w ciągu jednego dnia, ale to już opowieść prywatna daruje sobie.
W moim życiu przez ostatnie 2-2.5 roku działo się wiele różnych rzeczy jak sami widzieliście, zbiórka pieiędzy dla przyjaciela, dołączenie do modów, potem awans do mod team i tak trwało przeszedłem całą drogę (prawie) na forum, widziałem wzloty i upadki, dlatego będąc na forum tak długo na pewno to koniec pewnego etapu w życiu, ale cóż nie tacy jak ja odchodzili z tego miejsca i forum się nie zawala, nie ma ludzi niezastąpionych.
Dziękuję każdemu z osobna za pomoc i wsparcie w działaniu, największe podziękowanie są dla osób, których już tutaj nie ma na forum , to oni wprowadzali mnie w świat moderowania i razem budowaliśmy wspólnotę - pestka7 , to dzięki niemu wbiłem się do moderowania, on zaciekawił mnie swoim podejściem do moderowania i postanowiłem iść jego drogą, kolejne podziękowania to vidal - osoba o ogromnej wiedzy, jest też osobą bardzo szlachetną, o czym się przekonałem i dziękuje mu serdecznie za pomoc w wiadomej sprawie! Podobnie dziękuję mariok1992 za wszelką pomoc. Ważną osobą w moim postrzeganiu bukmacherki i modowania byli i są ramzesa oraz mojego imiennika robson-united , którzy na forum są (byli) odkąd pamiętam, cieszę się, że mogliśmy współpracować i mogłem coś się od Was nauczyć. No i osobne zdanie dla marcin-odra z którym współpracę ja akurat określam na plus w czasie całego mojego trwania na forum, wiem, że niektórzy mogą mieć inne zdanie, ale ja się trzymam swojego zdania. No i oczywiście ted który jest barwną postacią tego forum ???? .
Z bukmacherki nie rezygnuję, pewnie coś tam będę się udzielał w dziale Ekstraklasy, ale generalnie po podjęciu nowej pracy nie będę w stanie już dawać z siebie tyle ile bym chciał.
Decyzja moja jest ostateczna i przemyślana.
Życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu forum i mam nadzieję, że to miejsce przetrwa jeszcze długo. Ekipa adminów, którzy są z nami od niedawna ma sporo pracy, ale mam nadzieję, że wyprostują sprawy, a nad niektórymi posunięciami zastanowią się dwa razy i wyciągną odpowiednie wnioski.
Dlatego życzę Wam powodzenia w dalszej działalności.
powodzenia w dalszej pracy
pzdr!
P.S Jak zapewne wielu z Was pamięta, ten post powstał w okolicach stycznia tego roku, razem z adminami postanowiliśmy, że damy sobie czas, żebym mógł działać, jednak z racji tego, że czas mi się kurczy jeszcze bardziej, a rozwijam się zawodowo, postanowiłem, że czas powiedzieć pass i dać szansę innym, młodszym ???? . Tym razem jest to pożegnanie definitywne ???? .
Osobne podziękowania należą się dla xsebax oraz sumada90 , którzy starają się, żeby forum działało jak najlepiej. Osobne zdanie dla waldi1979 , trzymaj się chłopie, robisz dobrą robotę tutaj, podobnie psotnick i wszyscy modzi odpowiedzialni za swoją część.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Dzieki robson1416 za caly Twoj wklad w to forum, wczesniej i teraz! Powodzenia i duzo przyjemnosci ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom