>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Czechy-Chorwacja & Hiszpania - Turcja]- 2 kolejka grupy D, 17.06.2016 r.

Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Czechy - Chorwacja
Na ten mecz w 2 kolejce najbardziej wyczekuje. Raz, że liczę na Czechów odnośnie całego turnieju, że nie zakończą tylko na grupie, dwa że Chorwacja też zdziała coś więcej jak tylko pułap 1/8 finału. Pierwsze mecze potwierdziły na pewno u Chorwatów dobre przygotowanie i przede wszystkim zagrali dobry mecz. 1-0 z Turkami to była najmniejszy wymiar kary. Czesi zaczęli od faworyta grupy/turnieju a i tak zagrali przyzwoity mecz, może i parę razy kotłowało się pod bramką Cecha, ale na dobrą sprawę gdyby nie ten gol w końcówce to remis też nie byłby jakąś wielką sensacją jeśli chodzi o sam mecz. W zasadzie piłkę meczową miał Darida i remis był na wyciągnięcie ręki.
Chorwacja jakby miała tylko ciut lepszą defensywę byłaby klasową drużyną liczącą się co najmniej na grę w półfinale. Ten układ 3 obrońców + mega ofensywny Srna kompletnie mnie nie przekonuje i tutaj pojawia się nadzieja na dobry wynik Czechów. Generalnie oba zespoły mają więcej do zaoferowania w ofensywie jak opieraniu gry na zero z tyłu. Czesi wiadomo jakie statystyki mają wśród drużyn grających we Francji - najwięcej straconych bramek w eliminacjach. Ja tu widzę tylko jeden typ na to spotkanie - bramki, bramki i jeszcze raz bramki. Drugie spotkanie jeszcze nic nie stracone a i jeszcze w zapasie mecz o wszystko z underową Turcją i tam już raczej będzie więcej kalkulowania jak radości z samej gry. Jutro widzi mi się minimum 2-1, ale dla kogo tego nie jestem wstanie powiedzieć.
Over 2,5 @ 2,20 365 ✅ 2-2
Ja tu widzę tylko jeden typ na to spotkanie - bramki, bramki i jeszcze raz bramki
. :spokodfhgfh:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 0

walo22

Użytkownik
Hiszpanie mieli masę problemów z pokonaniem defensywy Czechów. Z drugiej strony zabrakło też im trochę szczęścia. Nie mniej wierzę, że zespół z Półwyspu Iberyjskiego spokojnie wyjdzie z grupy z pierwszego miejsca.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Ja podobnie jak Grac45 widziałbym gole w tym spotkaniu.Chorwaci bardzo fajny mecz z Turkami,jakimś cudem tylko 1-0 się skończyło bo Chorwaci chyba mieli z 2 czy 3 poprzeczki.Ofensywę mają mocną ale obrona jeszcze nie była zmuszona do większego wysiłku bo Turcy grali beznadziejnie,zero pomysłu.Czesi na bank lepiej zagrają,z Hiszpanią grali mega defensywnie ale pozostawili po sobie dobre wrażenie. Z Chorwatami myślę,że będzie otwarty i ciekawy mecz z bramkami.

BTS @ 2 365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Hiszpania-Turcja:
Silva nie zagra całego spotkania @ 2.40 unibet ✅60 min zmiana

Dobra,czas zmienić strategie i grac w tym turnieju tylko kursy 2,0+!
Silva nie jest raczej stałym punktem drużyny,chociaż z Czechami zagrał cały mecz. Zszedł Nolito,Cesc i Morata wiec dziś zmieni kogoś innego. Zakładając,ze Hiszpanie będą prowadzić i kontrolować grę,Del Bosque da szanse zmiennikom.Mimo wszystko,z pewnością po ciężkim sezonie w City trener nie będzie go eksploatował na maxa,mając jeszcze caly turniej przed sobą
Jedziemy Panowie!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 1

marekmarc

Użytkownik
W 1 meczu Hiszpanie całkowicie zdominowali mecz, mieli mnóstwo okazji do bramki, ale skuteczność była słaba, ale nie zmienia to faktu, że na luzie konstruowali dużo dobrych akcji. Czy jakiś znawca mógłby się wypowiedzieć szczegółowo o grze defensywnej Turcji, czy będą się potrafili skutecznie bronić jak Czesi czy raczej obrona pęknie zdecydowanie szybciej.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik

Hiszpaia - Turcja
W swoim pierwszym spotkaniu Hiszpania długo nie mogła strzelić bramki walecznym Czechom, aż w końcu się udało. W końcówce meczu Pique umieszcza piłkę w siatce. La Roja ma powody do radości. Dzisiaj odbędzie się prawdziwe spotkanie z najwyższej półki. Turcja swoje pierwsze spotkanie minimalnie przegrała z Chorwacją. W spotkaniu widać było sporą wolę walki szczególnie ze strony Turków, którzy lubią nadmierną ostrość w grze, co pokazało pierwsze spotkanie, w którym otrzymali trzy żółte kartki. Hiszpania jak dotąd na swoim koncie nie ma żadnej kartki, ale dzisiaj może się to zmienić za sprawą prowokującej gry Turków. Spotkanie będzie można śledzić w naszych zakładach LIVE
Propozycje :
---&gt; Total Number of Bookings (3.5) Over
---&gt; Kurs : 1.80
---&gt; Otobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 28

alus99

Użytkownik
Turcy dla informacji pana wyzej to zagrali przecietnie, a moze i nawet slabo .. Nie mieli ani skladnych akcji , a kontr jak na lekarstwo .. Jak na tych calych mistrzostwach wszysrko jest dosyc skromne te wyniki ???? mecz Czechow z Chorwatami to tez nie bedzie pogrom , max 3 gole mysle ze obejrzymy. Moze 0-0 do przerwy ? Kursy okolice 2.3 ???? Wczoraj wszedl jak ... nie powiem co w co hah ????
Hiszpania ? Turcja ? Nie jestem do tych druzyn przekonany ???? Chyba nic nie pogram , ale wydaje sie ze mozna isc w strone kartek Turkow ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Czech Republic - Croatia
Typ: obie strzelą - TAK
Kurs: 2.20

Czechy podobnie jak Słowacja kilka dni temu mogą dzisiaj sprawić niespodziankę, dlatego uważałbym z graniem mocno w stronę Chorwatów. Kurs około 1.95 - według mnie adekwatny do ryzyka. Chorwaci od radości do łez można powiedzieć... W pierwszym występie we francuskim turnieju Chorwaci pokonali Turków 1:0 po bramce Luki Modricia. Krótko po meczu do chorwackiej ekipy dotarła smutna wiadomość o śmierci ojca piłkarza ich reprezentacji Srny. Piłkarze ponoć beczeli jak owce... nie wiem czy to wpłynie na ich dzisiejszą postawę, oby nie.
Chorwackie media podają, że to nie jedyne tragedie, jakie spotkały Chorwatów bezpośrednio przed albo w trakcie Euro 2016 - obrońca Domagoj Vidy stracił wujka, a bramkarz Lovre Kalinić dziewczynę...
Chorwaci są w świetnej sytuacji, gdyż ewentualne drugie zwycięstwo, przy jednoczesnej wygranej broniącej tytułu Hiszpanii (do tej pory 1:0 z Czechami) z Turcją da już za kilkadziesiąt godzin awans do 1/8 finału.
Przypuszczalne składy (grupa D, piątek, godz. 18.00, Saint-Etienne):
Czechy: Petr Cech - Pavel Kaderabek, Tomas Sivok, Roman Hubnik, David Limbersky - Vladimir Darida, Jaroslav Plasil - Borek Dockal, Tomas Rosicky, Ladislav Krejci - Tomas Necid.

Chorwacja: Danijel Subasic - Darijo Srna, Vedran Corluka, Domagoj Vida, Ivan Strinic - Luka Modric, Milan Badelj - Marcelo Brozovic, Ivan Rakitic, Ivan Perisic - Mario Mandzukic.
Jak będzie wyglądało to spotkanie? Na pewno twarda i nieustępliwa walka o każdy centymetr boiska. Dla Czechów to mecz jak powiadają &quot;o wszystko&quot;. Czy stać ich na bramkę dobrze dysponowanej defensywie Chorwatów? Ja myślę że tak. Dzisiaj BTS na ten proponuję.
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Hiszpania - Turcja
+2,5 żółtych kartek Turków @1.85 Fortuna
Prosty zakład. Słaby pierwszy mecz Turków, brutalna gra. Zakładam że z Hiszpanią będą przegrywać, mając w perspektywie 0 pkt. głowy im się zagotują i mecz będzie z ich strony bardzo ostry. Sędzia Milorad Mazić też lubi dać kilka kartek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
epic 166

epic

Użytkownik
Reprezentacja Czech jest pod ścianą i musi dziś zagrać odważniej jeżeli bierze pod uwagę awans z grupy. Chorwacja po zwycięstwie nad Turkami ma zdecydowanie lepszą sytuację.
Jestem zdania, że to będzie dosyć wyrównany mecz, jednak Chorwaci dadzą radę i zapewnią sobie awans.
Oglądałem po kawałku spotkań obu drużyn i muszę przyznać, Czesi zagrali przyzwoity mecz z Hiszpanią, jednak Chorwaci wydają się mieć zdecydowanie więcej jakości, przede wszystkim z przodu. Moim długo utrzymujący się remis z Hiszpanią i niska porażka 0:1 są wynikiem w dużej mierze niekonkretnej, niezdecydowanej momentami przewidywalnej gry drużyny Del Bosque.
Kluczem będzie środek pola, który Chorwacja ma imponujący, dochodzi do tego Mandzukic na ataku, na którego bramkę dziś liczę. Na poprzednim Euro 3 bramki na 3 spotkania myślę, że w tym roku nie wyjedzie z czystym kontem.
Chorwacja @2,00 ⛔ / Mario Mandzukic strzeli gola @2,75 ⛔ Bet365
Turcy podobnie jak Czesi po przepranej w pierwszym meczu są w bardzo niekomfortowej sytuacji i do zostania na turnieju potrzebują dziś punktów.
Nie sądzę, aby byli częściej przy piłce w tym spotkaniu. Brak inicjatywy może być irytujący i w perspektywie upływającego czasu spowoduje brzydką grę ze strony Turcji. To nie jest drużyna, która się brendzluje przy odbiorze piłki. Już z Chorwacją wyłapali 3 kartki.
Turcja over 2.5 kartki @2,10 / Arda Turan żółta kartka @2,15 Betsson
Turcja AH -1 więcej kartek @1,75 / over 3.5 kartki @1,85 Bet365
 
lucky-dice 54

lucky-dice

Użytkownik
Perełka na dzisiejszy wieczór. Turcja wygląda tutaj fatalnie, a jak selekcjoner otwarcie w mediach krytykuje swoje 2 największe gwiazdy to nie rokuje to dobrze na kolejne spotkania. Czytałem jakąś wypowiedź w stylu, że Arda został zdjęty, żeby ratować losy meczu - takie słowa na pewno nie podnoszą na duchu. Hiszpania będzie walczyć o pierwsze miejsce w grupie, aby uniknąć w fazie pucharowej Włochów, a zagrać z 3. drużyną z grup B/E/F, a potem prawdopodobnie z Szwajcarią lub Polską, a do tego może się przydać dobry bilans bramkowy. Dwie pierwsze linie wyglądają w Hiszpanii bardzo dobrze, mówię tu w szczególności o Ramosie, Pique, Albie i Iniescie. Po meczu z Czechami Del Bosque wyciągnie wnioski i ogarnie najbardziej wysuniętą linię i z Turków nie będzie co dzisiaj zbierać. Można grać mocniej moim zdaniem.
Hiszpania &amp; over 1.5 2.08 ✅ 3:0
Betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Hiszpania - Turcja
Hiszpania over 1,5 gola 1,80 Unibet ✅
Hiszpania strzeli w I połowie: TAK 1,75 Unibet ✅

Hiszpanie męczyli się w spotkaniu z Czechami ale jednak konsekwentna gra przyniosła skutki. Mam nadzieję, że dziś Nolito rozpocznie na ławce, Fabregas też mógłby ustąpić miejsca czy to Koke czy Thiago. Tak czy inaczej obrońcy tytułu są faworytami tego spotkania. Z Czechami bardzo dobrze grał Iniesta, co wskazuje na jego wysoką formę, a ten gracz jest kluczowy dla poziomu gry Hiszpanów. Turcy z Chorwacją zagrali bardzo słabo. Obrona nie jest ich mocną stroną i myślę, że dziś zostanie to bezlitośnie wykorzystane. Bramkarz to nie jest również najwyższa klasa światowa. Nie było jeszcze na tym turnieju spotkania, gdzie jakaś drużyna bardzo wyraźnie wygrała. Czas najwyższy chyba to zrobić. Tym bardziej, jeżeli to co pisze Lucky Dice jest prawdą. Znając tamtejsze zwyczaje i impulsywność to wszystko jest możliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
poool90 61

poool90

Użytkownik
Hiszpania - Turcja
gospodarze wygrają bez straty brami 1,97 Unibet
Hiszpanie dobrze wyglądają w defensywie, prawdopodobnie znowu osiągną posiadanie piłki w granicach 60-65% przez co Turcy będą rzadkimi gośćmi w ich polu karnym, a inna sprawa że drużyna gości jest po prostu słaba w ofensywie i wypracowuje sobie mało sytuacji bramkowych.
Nie wiem czemu wszyscy obstawiają overy na Hiszpanię, ich styl gry w dwóch ostatnich meczach świadczy o bardzo słabej skuteczności, w meczu z Czechami mogli strzelić 3-4 gole gdyby nie to że chcieli wjechać z piłką do bramki.
Stawiam na wynik 1-0 dla Hiszpanii
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Kompletnie mnie nie przekonuje Hiszpania pierwszy mecz spore rozczarowanie.Nie widziałem Turków ale wystarczy mi linia żeby wiedzieć co się świeci.Turki mecz o życie.Gram na nich.
Turcja+1
2.080
Pinnacle
W przypadku porażki 1 bramka zwrot.
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Rozczarowanie? Trudno grać przeciwko 10 obrońcom. Turcja po porażce nie może zagrać tak jak sąsiedzi w pierwszym meczu, będzie musiała zaatakować, co będzie tylko wodą na młyn dla Hiszpanii. wg mnie warto pograć czysty win Hiszpanii po 1.5 lub ov. 1,5 gola po 1.8. kursy z całorocznego.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
No tak oczywiście to Turcja będzie prowadzić grę a Hiszpania będzie kontrować.
Turcaj będzie cierpliwie czekać na szansę i się bronić nie wiem jak można nie rozumieć takich rzeczy i cokolwiek obstawiać przecież jak Turki 1 punkt wywalczą to w meczu z naszymi sąsiadami mogą awansować.
Zaskakuje mnie co można wymyśleć aby tylko obstawić fajnego faworyta pt.Niemcy HIszpania itd.itp.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Hiszpania vs Turcja TYP: DW: 0:0 @9,00 Betsson ⛔

Hiszpania męczyła się niemiłosiernie ze średniakami Czechami. Wygrali zaledwie 1:0 i to po bramce zdobytej przez obrońce ( Pique ) i to niemal w 90 min. Czesi nic ciekawego nie zaprezentowali, po za kilkoma klarownymi sytuacjami. Po tym zwycięstwie zagrają nieco bd. zrelaksowani. Jednocześnie domyślam się że, bd chcieli grać bd. konkretnie pod bramką rywala niż w poprzednim meczu, ale.... Czuję że, trener może dokonać pewnych roszad i zmienić coś z przodu, bo formacja raczej się nie zmieni. Jak to wpłynie na zespół ?? O to jest pytanie, o ile wgl coś zmieni ... Turcy też nie zachwycili, przegrali 1:0 z Chorwatami. Nie grali za dobrze, głównie się broniąc. Ale nie ma co się dziwić. Chorwacja zagrała bd. dobrze, jak prawdziwy zespół, szczególnie ofensywa tego zespołu jest na wysokim poziomie. Turcy byli strasznie nieskuteczni. Dziś bd. grać pod ogromną presją, i muszą zdobyć tutaj przynajmniej 1 pkt. A stać ich na to. Zagrają prawdopodobnie w formacji 4-2-3-1, z przodu mają Yilmaza, Calhanoglu, czy Turana. Tak że, Hiszpania musi mieć oko na szybkich skrzydłowych a tak że, doświadczonego Ylimaza.
Myślę że, Turcy bd. się twardo bronić i resztkami sił mogą wywieść korzystny dla nich wynik, zapomniałem dodać że, zespół ten jest na codzień bardzo dobrze zorganizowany. Nie zachwycają skutecznością ale też nie tracą dużo goli. Do tego nie wiadomo jak bd. ze skutecznością La Roja. Oni zaś w obronie na Euro spisują się rewelacyjnie w ost. 9 meczach ( licząc kwal. ) nie stracili gola !
Ja sobie wymyśliłem 0:0 ...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Widziałem ostatnie 2 mecze Turków (towarzyski i 1 mecz na Euro) i jak dla mnie grali kaszanę straszną. Mam nadzieję, że Hiszpanie się ogarną i nie będą kombinować tylko pewnie wygrają ten mecz.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Proponuję już jak najszybciej pograć coś w kierunku Czech póki kursy są dobre. Pewno do jutra rana.
Hiszpania wygrywa w tej chwili 3:0 więc nic się nie zmieni. Turcja z 0pkt będą grali o marchewkę, natomiast Czechy jak wygrają wobec np. przegranej lub remisu Chorwacji z Hiszpanią mają niezły wynik w grupie, a nawet jak nie to zdaje się 3 miejsce. Do tego Turcja gra katastrofalnie, a Czesi jak to Czesi - mimo wszystko solidnie. Turcji może się też po prostu nie chcieć grać. Wobec powyższego ja zagrałem już teraz na czyste Czechy po 2,70 i Czechy lub remis po 1,48 w kuponie AKU Belgia(DNB) i Austria(DNB). Myślę, że można tak grać.
Konar je Hiszpanię zagrałem na miejsca: 1-2 oraz 1-4 a także zwycięzcę całych ME. Zrobiłem to jeszcze przed rozpoczęciem ME i po obejrzeniu 2 meczy nie żałuję. Dla mnie praktycznie najbardziej kompletna drużyna jeśli chodzi o: defensywę, środek o ofensywę, a także indywidualności. Dodatkowo po blamażu na mundialu chcą coś udowodnić, no i do pobicia jest pewien rekord... ????
 
Do góry Bottom