>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Czechy Tipsport extraliga 2017/2018

Status
Zamknięty.
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Siemka ????
Po Olimpijskich emocjach wracamy na czeskie podwórko ;) Nie ujmując Czechom zaangarzowania,dobrej taktyki, waleczności to myślę,że tutaj jest problem tempa i szybkości gry. Ten sam problem tyczy się też całej ELH. Były duże szanse na medal...niestety nie wyszło:confused:
Sparta Praha - Olomouc @ 1.67 fortuna ⛔
Sparta ostatnio sporo wzmocniła skład. Nikt w Padze nie zakłada gry w play out. Mają jeszcze 4 mecze i trzeba zdobywać punkty. Piraci i Mlada są zaraz za plecami... Potencjał w drużynie niewątpliwie jest. Zagrali dwa mecze kontrolne, gdzie wygrali w doliczorym czasie z Dynamem Moskwa (5-4) i przegrali z bardzo mocnym Nunberg na ich lodzie (1-3).
Olomouc zagrali w środę towarzyski mecz z Jihlavą gdzie był remis (2-2), wcześniej mieli 2 tyg przerwy.
Ostatni mecz tych drużych 30.12 zakończył się wygraną Sparty 5-2. Mam wrażenie,że Sparta będzie lepiej przygotowana do tego meczu, ma większe ambicje i potencjał w drużynie i przewagę własnego lodu.
Wiem,że typowanie ligi po przerwach reprezentacyjnych to loteria,ale od czegoś trzeba zacząć;)
⛔
Pozdrawiam ????
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Mi to jakoś szkoda Słowaków po tej olimpiadzie, zwłaszcza, że fajnie się dla nich zaczęło i dla mnie bo trafiłem ich 2/+4.5 przeciwko Rosji po kursie.... @27 ???? nie, nie zapomniałem przecinka ????
Co do zaskoczeń in plus to postęp kadry Niemiec, która zagrała w krajowym składzie na IO. I pomyśleć, że w 2000 roku graliśmy z nimi na MŚ gr B w Katowicach i Mario Czerkawski objeżdżał ich niczym slalomowe tyczki a całe spotkanie wygraliśmy wysoko (5-2 lub 6-2). Teraz dużym sukcesem byłoby dla naszej kadry gdybyśmy z nimi przegrali tylko w takich rozmiarach
Co do kolejki po przerwie olimpijskiej to zdecydowałem się nie tykać i wystąpić w roli obserwatora, choć podzielam zdanie Rybarza, wydaje mi się, że będzie to kolejka gospodarzy i zarówno Sparta, jak i Liberec poradzą sobie dziś z rywalami. Pieniędzy jednak nie stawiam na to dziś ????
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
http://hokej.cz/hokej-v-cislech-sedm-tymu-jde-do-boje-o-play-off-o-co-se-muzou-oprit/5029146
Bardzo fajny mini artykuł na zasadzie zestawienia najmocniejszych punktów walczących ekip o play off i głównych czynników, które mogą zadecydować o sukcesie, warto spojrzeć ????
Co do dzisiejszego prologu do finiszu rozgrywek po długiej przerwie, to ja akurat tak dla zasady, żeby zagrać akurat dziś puściłem &quot;wariata&quot; - remis Liberca z Duklą i wygraną Ołomuńca w Pradze.Niech się dzieje co chce ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Pyrochta gol @ 9.00 fortuna ⛔ dzisiaj nabroił (4+10) ;) ale mam go na oku,bo chłopak ma potencjał
Liberec /1 tercja /spotkanie @ 2.17 ✅
Gramy dzień po dniu. Oglądałem dzisiejszy mecz i obrońca Liberca zaliczył bardzo dobre spotkanie. Umocnił się w składzie i jest bardzo aktywny. Wyrasta na główny filar obrony. Spory ice time, gra PP, strzela...po takim kursie muszę spróbować.
Jutro ide w gole Liberca i strzelców ;) Filippi dobrze wszedł w drużynę, do tego Kvapil, Bulir, Bakos. Jak się skupią na grze to widać różnicę ;)
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka ????
Kolejka niepewna po przerwie,więc zagram na zawodników ;)
Bukarts gol @ 2.80 ⛔ / 2 asysty
Necas gol @ 3.60 ✅✅
Punktacja kanadyjska
Las @ 2.25 ✅ / 2 gole
Gregorc @ 2.40 ⛔
Troncinsky @ 2.00 ⛔
Bednar @ 1.47
Indrak @ 1.70 ✅ / 2 asysty
Repik @ 1.58 ⛔
Co Wy na to?
Pozdrawiam ????
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Ta końcówka to raczej nie warta grania, bo mogą być cuda nie wyniki, lepiej odpocząć i zebrać siły na play-off ????
Jedynie co dziś zagram to
Liberec - Pilzno 1 @1.70✅ oraz
Sparta - Mlada 1 @1.48✅
Sparta walczy o play offy i raczej przystąpi do nich z kwalifikacji, a Mlada jest jedną z dwóch drużyn w grupie pościgowej. Mlada jest na tej gorszej pozycji po przed nimi chętni na play off są jeszcze Pirati z Chomutova. Niestety wydaje mi się, że już zbyt wiele się tam nie zmieni i Sparta postawi dziś kropkę nad i. Do tego potrzeba im będzie zwycięstwa w regulaminowym czasie nad Mladą i myślę, że włożą w to spotkanie 150% sił, aby dopiąć swego. Oczywiście wciąż pozostaną matematyczne szanse itp, ale musiałby wydarzyć się cud, aby Sparta po dzisiejszej wygranej nie obroniła pozycji dającej możliwość barażu o PO
Liberec z kolei zawalczy o miejsce dające wygodny bezpośredni awans do PO. Gra dziś u siebie co jest handicapem i gra dziś z Pilznem, które ma zagwarantowane 1 miejsce, co jest kolejnym handicapem bo zapewne Pilznianie się nie będą spinać i podejdą do meczu mocno towarzysko. Nie mam jeszcze info co do składów obu zespołów ale po ostatnich meczach sądzić można, że i dziś goście nie wyjdą w najmocniejszym składzie.
Dodatkowo wzmacniam te dwa wydarzenia spotkaniami z innych lig:
JYP Jyvaskylla - TPS Turku 1 @2.01⛔
Tappara - Ilves 1 @1.90⛔
Mannheim - Koln 1 @1.95✅
Loko Jaroslaw - Krasnaya Armiya Moskwa 1/+4.5 @2.08⛔
Ako: 38.97⛔
Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam do spróbowania. Chwilę nad tym posiedziałem i wydaje mi się, że kupon ma szanse ???? ekipy z Finlandii i Niemiec na które gram walczą o jak najlepsze rozstawienie przed PO i raczej nie powinny mieć problemów (może JYP mieć ciężko, ale stawiam, że dadzą radę) natomiast LOKO leje wszystkich jak chce i z bramkami raczej też nie powinno być problemu ;)
Sorry za rozmycie tematu i dołączenie spotkań z innych lig, ale wg mnie już niewarto stawiać tej końcówki a zwłaszcza zespołów z góry, które nie wiadomo jak podejdą do spotkań z ekipami, które będą walczyć o te punkty żeby w ogóle załapać się na te play-off lub zająć jak najlepszą pozycję w barażach. A kursy wystawione przez buki np na HK lub Trzyniec, które dziś wcale nie tak koniecznie wygrają lekko mówiąc nie powalają ;)
pozdrawiam i powodzenia
Czeska weszla jak zloto, niestety finska zawiodla na calej linii, porazka JYP oraz wygrane ale dopiero po karnych Tappary oraz Loko, sprawily ze mimo iz DEL zazielenilo zgodnie z oczekiwaniami to jednak calosc na czerwono ;) PO coraz blizej
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Ja dziś wróżę z fusów dwojeczki - Vitkovice, Kometa, Pardubice, Chomutov
Lub remisowy mój kupon na dziś- Liberec, Trzyniec, Zlin
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
I to się nazywa ostatnia kolejka! Co za emocje, co za walka dziś się szykuje, głównie w środkowej części tabeli, bo góra już w piątek odpuściła....
V 16:20 začíná boj o poslední čtvrtfinálové místo!
¤ Pardubice - 76 bodů (poslední zápas s Hradcem - živě na ČT sport)
¤ Olomouc - 75 bodů (poslední zápas s Jihlavou)
¤ Liberec - 75 bodů (poslední zápas s Vítkovicemi)
¤ Zlín - 74 bodů (poslední zápas s Plzní)
(za https://www.facebook.com/Hokejavsekolemnej/)
Pozycji gwarantującej ćwierćfinał bronią Pardubice, które w piątek wyszkoliły Stalowników w Werk Arenie, a pierwsza bramka w wykonaniu eksStalowników Marosz-Hrabal palce lizać. Generalnie Pardubice zagrały zjawiskowo, widowiskowo, skutecznie, a wszystko niemal na luzie bez presji. Podejrzewam, jak penwie wielu kibiców z Trzyńca, że sami Ocelari zbytnio nie chcieli utrudniać zadania, wszak Dynamo to taka mała kolonia Ocelari - czterech byłych graczy, były menedżer klubu, który jako trener zrobił mistrza z Ocelari, jak tu się nie dogadać.... ;) Dziś też pewnie puszczą mecz Mladej Boleslav, która potrzebuje punktów do play-out. Rok temu Trzyniec im pomógł w przedostatniej kolejce dajac ciała 5:1 przez co Lwy się utrzymały nad kreską. Historia lubi się powtarzać...Wróćmy ejdnak do Pardubic, którym nie starczy remis, muszą grać o pełną pulę. Rywal chociaż już o nic nie gra i nawet się nie stara zbytnio, to jednak jest to lokalny i znienawidzony przeciwnik. Logicznym jest, ze Hradec nie odpuści derbów i będzie chciał okazać się skur...m i odebrać Pardubicom play-off, posyłajac ich do barażu, zwłaszcza robiąc taki cios na ich lodowisku. Ale czy na pewno? Nawet w derbach można się ustawić. Poza tym sportowo Pardubice nie stoją na przegranej pozycji, są w gazie, a ostatnie dwa derbowe spotkania z HK wygrały. Poza tym HK już i tak pozycji nie zmieni, Dukla ich ograła jak chciała, mają pewną Ligę Mistrzów (niestety! Co widać po komentarzach nie tylko z Czech), ale może honorowo dotrzymają słowa i zrezygnują z udziału, skoro otwarcie stwierdzili w tym sezonie, że mają wyje..e na te rozgrywki i wskoczy za nich np Trzyniec, który wręcz przeciwnie był ozdobą LM.
Poruszany w wątku Trzyniec ma jednak o co walczyć, bo czuje oddech Vitkovic na plecach. Jeśli Ostrava wygra przeskoczy w tabeli, co będzie oznaczać niemiły dla trzynieckiego oka widok Vitkóv przed Ocelari, a także fakt natknięcia się w PO na urzędującego mistrza - Komete.
Vitkovice łatwo jednak nie bedą miały bo Liberec goni zaciekle Pardubice, podobnie jak one jest w gazie i musi liczyć na wpadkę Dynama oraz Kogutów z Duklą grającą o przedłużenie nadziei. Pomyśleć, ze Liberec przez pół sezonu wąchał dół tabeli, gdyby tak grali cały sezon...Bój w Ostravar Arenie będzie zaciekły i ciężko wskazać faworyta.
Wspomniane koguty z Ołomuńca oprócz wygrania swojego meczu też muszą patrzeć na inne wyniki, a to nigdy nie jest komfortowe, gdy los nie zależy tylko od siebie samego. Tym bardziej, że Dukla nadalma o co grać. Zakąłdając wygraną Jihlavy i porażki Mladej i Chomutova, beniaminek zbliżyłby się do nich na 6-8 punktów, co w 6 meczach playout (18 pkt do zdobycia) stawiałoby go w nie do końca straconej pozycji. Ołomuniec jednak jest chyba w zbyt dobrej formie, by stojąc przed realną szansą na 6.miejsce dać się ograć beniaminkowi. chociaż dwa mecze w sezonie końćzyły się dogrywką, a towarzysko teraz w czasie olimpiady też był remis między nimi. Wszystko zależy jak się mecz ułoży i wyniki na innych taflach. Niemniej Dukla u siebie powalczy, chociaż czuję że Ocelari i Sparta nie będą &quot;gryzły&quot; lodu w meczach z Mladą i Chomutovem i te właśnie drużyny zdobedą punkty, pozwalajace na w miarę bezpieczny dystans w playout.
Ciekawi na pewno czy Zlin jest w stanie ugrać coś na lodzie Pilzna, które odbierze dziś Puchar Prezydenta i pewnie szampańśkie nastroje dadzą się we znaki. Teoretycznie Zlin może dać radę, ale za dużo innych wyników musiałoby się ułożyć pomyślnie dla nich, więc w zasadzie o &quot;6&quot; mogą tylko pomarzyć nad matematycznymi analizami tabeli.
Verva w Brnie? Ciężko stwierdzić, może coś ugrają.
Generalnie emocje będą, każda bramka, każdy punkt może dziś zweryfikować cały sezon ????
Aczkolwiek nie zdziwię się jak.... wszyscy zainteresowani, a zwłaszcza Dynamo, Tygrysy i Koguty wygrają i tym samym.....tabela zostanie taka jaka jest ????
Powodzenia i emocji życzę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Jak na moje oko, to Vitkovice będą robiły wszystko, by uniknąć gry w PO z Brnem. W Regular Season nie byli w stanie u siebie strzelić im bramki w obu meczach, co głośno podkreślali po drugim przegranym meczu w Ostavar Arena.
To samo tyczy się też ich bojów z Trzyńcem. Kibice mogą se robić oprawy z transparentem &quot;Circus Trinec&quot;, mogą gości z Trzyńca wyzywać od &quot;polskich kurew&quot; (tak było w Ostravar Arena, robili to ludzie w centralnych sektorach, a nie ultrasi), a moim zdaniem w PO Trzyńca nie przejdą (jeśli na siebie trafią).
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Do usunięcia.
Jak na razie ekipy chyba wyczekują ostatnich minut nasłuchując, co się dzieje na innych lodowiskach.
Vitkovice robią wszystko, by uniknąć Brna, a może być tak, że stracą przewagę własnego lodu ????
Podejrzewam, że gdy będzie potrzeba, to Trzyniec przechyli w końcówce na swoją stronę. Mladej to już chyba bez różnicy (punkty z rundy zasadniczej liczą się w play-out, a przewaga nad Jihlavą dość znaczna).
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Karne w Mladej Boleslav to jakaś ustawka. Przy karnym na 1:0 Lenca Hrubec nawet nie zamierzał interweniować, tylko markował taki zamiar, by głupio nie wyglądało.
Dlaczego tabele podają 3. Vitkovice 4. Trzyniec skoro obie ekipy mają po 92pkt, a bilans wzajemnych meczy w Regular to 3:1 dla Trzyńca?
Edit:
hokej.cz już poprawił
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Zaczynamy dziś to na co kibice czekają, czyli decydujace boje, zarówno o chwałę i sukces jak i o życie i na tym drugim dziś się skupię.
Bez kwadratury koła gram dzisiaj czystą dwójkę ma Jihlave. Dukla jest można powiedzieć w gazie i iskierka nadziei się nieco rozpalila w ostatniej kolejce. Z kolei Mlada chyba w lekkim kryzysie, w dodatku kibice bojkotuja, ogolnie atmosfera niezbyt kolorowa, zwłaszcza że apetyty były spore, a skład na papierze śmiało powinien ich plasowac na miejscach ok 6. Dlaczego Dukla? Kurs apetyczny 3,40. A Dukla po prostu dla tego, że dzisiejszym meczem z Mlada w zasadzie zdecyduja o calej serii playout. To właściwie jedyna szansa by uratować sezon, a raczej przedłużyć szanse na to. Strata do Mladej do 8 punktow, w razie wygranej bedzie 5 a przy 15 jakie.zostana do zdobycia szansa jest realna. Jeśli jednak wygra dziś &quot;Bolka&quot; to odzkoczy ma 11 i bedzie po zawodach. Ciężko uwierzyc by Dukla wygrala pozostałe 5 spotkań a Mlada je przegrała. Litvinov już w zasadzie nie ma o co walczyć i zostaje im matematyka. Dlatego uważam że dzisiejsze starcie Mladej i Jihlavy to właściwie mecz który ustawi caly playout i albo je na chwile przedłuży, albo definitywnie dziś zamknie.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Sytuacja żenującą jak dla mnie, a piszę w zasadzie jeszcze pod wpływem emocji.
Otóż póki co, tylko w Fortunie znalazłem zakłady na awans w czeskim hocku. Założyłem więc dziś konto u nich (tylko dla tego zakładu), przeszedłem wszystkie kroki, wpłaciłem kasę i zabieram się za tworzenie kuponu, by potem z dumą pokazać go światu. I co?
awans
Vitkovice - Brno 2
kl. koncowa po play-off
Pilzno 1-4
System wywalił mi komunikat &quot;Spotkanie tworzy wspierającą się kombinację zakładów.&quot;
No to ja na czat, a pani mi na to &quot;Jest to decyzja bukmacherów&quot;
Ręce mi opadły.
????
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Niestety, ale ja rowniez nosze sie z zamiaren rozsania z fortuna. Niezrozumiale decyzje I czeste zawieszanie spotkan zwlaszcza tych granych live byle tylko nie bylo mozliwosci wyplaty cash out. Przyklad pierwszy z brzegu, mam przedwczoaj tasme na minimalne overy 0.5 oraz 1.5 (pelna egzotyka, obroncy chca byc gwiazdami wiec biegna do ataku strzelac, przez co nikt nie broni wiec bramki padaja - mowa o pilce). W przerwie zostaje mi bodajze 5-6 zdarzen do zamkniecia wiec patrze ile daja na cash out. Czytam - wyplata niemozliwa, brak zdarzenia w ofercie. Okazalo sie ze zawiesili zaklady na druga polowe w jednym ze zdarzen twierdzac caly czas ze jest przerwa a druga polowa sie nie odbyla (sprawdzam na stronach z live wynikami, graja I idzie im dobrze jest juz 4-1) efekt koncowy - kupon nie zamkniety z cash outu, dwa z 24 spotkan koncza sie 0-0 wiec over 0.5 nieprzekroczony.
Takich przypadkow mozna mnozyc bo gram czesto KHL I tam to dopiero sa cuda jak w 1 tercji na live dadza ci 3-4 zdarzenia z ktorych te realne maja kursy max do 1.20. Jesli ktos ma jakiegos buka godnego polecenia to ja chetnie sie przerzuce bo zaczyna mi juz brakowac nerwow do tej baski.
Sorry za offtop
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Unibet, albo granie przez pośrednika w Pinnacle czy Bet365. Jak chcesz zarabiać na tym, to daruj sobie jakieś Fortuny i inny syf ze swoimi kursami * 0.88 ???? Też sorry za zboczenie z tematu, później do wywalenia chyba oba posty.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Siemka ????
Skoro już zboczamy z tematu,to ja rekreacyjnie jeżdzę na ryby ;) choć w typowaniu też bywam rekreacyjny bo stawki nie powalają. No ale jak wejdzie to jest satysfakcja ???? w sumie to tak jakby złowić fajną rybkę. Wiadomo...trzeba się przygotować i odpowiednio podejść do tematu oraz rozpoznać łowisko. I o to chyba chodzi w tej zabawie ! Hehe... Przynajmniej mnie ????
Tak mi wpadł do głowy typ na Jaruska. Po ostatnich bokserskich pojedynkach w Libercu mam wrażenie,że wyciągnie wnioski ze swojego przemotywowania i zagra dobre zawody. Ogólnie spina z Lakatosem może przeniesie się jeszcze na kolejne spotkanie. Oby w postaci dobrej gry,a nie karnych minut na ławie. Sparta ma bardzo mocną ekipę i nie wierzę,że jutro odpuszczą sezon. Wszystko w głowach i atmosferze w ekipie, bo potencjał jest spory. Ciekawe jak zawodnicy poradzą sobie z presją. Myślę,że to będzie kluczowe. Od początku raczej spodziewam się ataków Sparty i mocnej defensywy Liberca.
Jarusek w sezonie zasadniczył zaliczył 18 goli/ 12 asyst. W play off jeszcze nawet nie zapunktował i jutro powinien coś zaliczyć kb+ @ 1.70 / gol @ 3.30 ⛔Do tego Pech. Filigranowy jak na hokeistę, ale dobry technicznie i odważny w grze indywidualnej. Potrafi zrobić sporo zamieszania pod bramką rywala. Jeśli Sparta ma jutro zawalczyć,to Pech powinien się udzielić @ 1.60✅, no i Repik @ 1.60⛔
Nie spodziewam się wielu goli Liberca,ale tak mi ciągle chodzi po głowie ten Pyrochta, o którym już pisałem. Wkomponował się chłopak w drużynę. Solidny ice time,gra w pierwszej formacji PP,sporo strzela z dystansu. W ostatnim spotkaniu 2 asysty i zawodnik meczu. Niestety nie ma go w ofercie kb+/ gol @ 9.00 Na Lakatosa też kuszący kurs kb+@ 2.50 ✅ Kursy fortuna
Zlin (win)- Olomouc @ 1.66 ⛔
Zlin u siebie bardzo mocny. Przede wszystkim Kasik, który jest filarem defensywnym tej ekipy,do tego solidny atak Bukarts, Honejsek,Okal, Fort ... Nie będę się rozpisywał na temat Olomouca,ale patrząc obiektywnie,przez pryzmat ostatnich 2 spotkań, to skład, zaangażowanie,taktyka Zlina wygląda dużo lepiej...
edit: Jestem zdegustowany dzisiejszą postawą Sparty i Zlina:mad::eek: Za to Liberec walczaki i dorze wyglądają na dalsze play off, zapowiada się ciekawy pojedynek z HK ;)
Pozdrawiam
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Poza tematem zostało napisane już wiele, więc pora wrócić do tematu właściwego.
Gram dziś coś takiego:
Zlin - Olomouc 1 @2.20
Sparta - Liberec 2 drużyna +2.5 gola @2.22
Jihlava - Chomutov 1 @2.30
Litvinov - Mlada Klepis J. strzeli gola @3.00
Ako: 33.70
Zlin udowadnia, że zasługuje na play-off. Udało im się przełamać Ołomuniec i wydaje mi się, że dziś pokażą się również z lepszej strony. Nazwiska, które chodzą mi po głowie wymienił już na szybko Rybarz i faktycznie są to wiodące postacie z ekipy dzisiejszych gospodarzy, przy czym dla mnie tym MVP jest jednak Bukarts, który ostatnio trochę nam się jakby zaciął w tym swoim zdobywaniu bramek. Licznik zatrzymał się na 21 trafieniach, a Roberts nie trafił już od ponad miesiąca. Myślę, że dziś to właśnie on poprowadzi swoją ekipę do wygranej. Oczywiście nie umniejszam pozostałym partnerom, bo cała ekipa Zlinu prezentuje się dojrzalej, a o to właśnie w tej fazie chodzi. Wygrywa ten, kto wypełni w 100% nakreśloną przez trenera taktykę, będzie trzymał nerwy na wodzy a pod bramką rywali zachowa zimną krew. Dzisiejsza taktyka Zlinu nie może być inna, jak walka o zwycięstwo
Sparta do mnie nie przemawia w dalszym ciągu, zagrali całkiem dobre 1 spotkanie, które przegrali dopiero po dogrywce, natomiast w drugim spotkaniu to już nie postawili się za bardzo Libercowi. Dość powiedzieć, że w pierwszej tercji nie oddali nawet ani pół strzału na bramkę Liberca. Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest zagranie tutaj dziś także, na minuty karne, których nie powinno zabraknąć, a przedsmak mieliśmy już w ostatnim meczu. Dzisiejszy może być decydujący, więc powinno być równie ostro. Wydaje mi się, że Sparta będzie musiała się otworzyć i z pełną mocą zaatakować, a to z kolei stworzy drogę do kontr dla Tygrysów.
Jeśli chodzi o miejsca 11-14 to Piraci zmierzą się dziś w Jihlavie z Duklą. Piraci chyba wciąż rozżaleni, że ten sezon nie potoczył się zupełnie po ich myśli. Słaba pozycja i brak występów w PO na pewno nie są powodem do dumy. Myślę, że gospodarze wykorzystają ich słabą formę psychiczną i sięgną dziś spokojnie po zwycięstwo. Natomiast w spotkaniu Litvinova z Mladą nie chcę się podejmować typowania zwycięzców bo mam jakieś dziwne przeczucie, że punkty zostaną podzielone. Spróbuję więc trafić z typem na strzelca i wahałem się tutaj między Klepisem a Orsavą, jednak po namyśle wybieram tego pierwszego. Wydaje mi się, że 2 atak prezentuje nieco lepszą formę a sam Klepis ostatnio wybornie wykańczał przewagi dla swojego zespołu. Mam nadzieję, że dziś uda się również ulokować gumę w siatce
Pozdrawiam i powodzenia
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Zlin - Ołomuniec X @3.90 / Fortuna
Wchodzę tutaj w remis. Oba teamy bardzo wyrównane, każdy mecz jest na styku. Barany w gorszej sytuacji, dzisiejszy mecz must win, aczkolwiek u siebie zawsze są bardzo mocni.Obie drużyny dawno bez dogrywki w meczu, zresztą bardzo rzadko obydwaj remisują, ale dzisiaj czuję w kościach że skończy się na dogrywce gdzie Barany się spalą, a ołomuniec będzie grał dalej
For fun łamańczyk X/X @9.80 w LVBET. (remis w pierwszej tercji + remis na koniec meczu)
 
1 461

123pro123

Użytkownik
No to zaczynamy ????
Dziś dwa pierwsze mecze najważniejszej fazy Play-off.
Ocelari - Pardubice 1 @1.70⛔
VItkovice - Kometa 0 @4.00✅

Myślę, że w Werk Arenie dziś górą będą gospodarze. Ostatni mecz dla Pardubic, ale powiedzmy sobie szczerze, Ocelari z pewnym miejscem w PO a Dynamo walczące dopiero o ten zaszczyt, więc inaczej się to skończyć nie mogło. Dziś natomiast żadnej olewki nie będzie. Samym Stalownikom na pewno zależeć będzie na tym by udanie zainaugurować tę fazę i spodziewam się pewnego, aczkolwiek skromnego zwycięstwa, stąd też nie wchodzę w żadne overy na podbicie kursu. Dynamo na pewno się przed nimi nie położy, więc powinniśmy obejrzeć dużo walki. Myślę, że Ocelari będą stroną mocno przeważającą i postawią dziś pierwszy kroczek na swej upragnionej drodze do mistrzostwa
W Ostrawie z kolei powinniśmy zobaczyć prawdziwy hit. Chyba aż skuszę się właśnie na obejrzenie tego, choć jest dziś trochę fajnych rzeczy w hokejowej ofercie. Cóż, mecz w którym wydaje się, że może zdarzyć się naprawdę wszystko, więc czemu nie zacząć tutaj od remisu. Myślę, że żadna z drużyn nie będzie specjalnie szarżować i odkrywać wszystkich kart już od pierwszych minut. Będzie się tutaj liczyć dyscyplina taktyczna i wykorzystanie błędów przeciwnika. Obie ekipy na podobnym poziomie, Kometa wiadomo aktualny jeszcze mistrz i do PO przystępuje z zamiarem obrony tego tytułu. Vitkovice wspaniały sezon, ugrali więcej niż spodziewałem się przed sezonem, ale teraz potrzeba udowodnić, że ta pozycja nie była dziełem przypadku. Mają handicap w postaci własnego lodu więc stoja na uprzywilejowanej pozycji, ale czy tak będzie, czy Kometa ich przełamie? Myślę, że remis jest tutaj realny
pozdrawiam i powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom