>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Czechy Tipsport extraliga 2017/2018

Status
Zamknięty.
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Rzut oka na następną kolejkę. Trzeba patrzeć w najbliższych dniach przez pryzmat LM. Czeskie drużyny walczą i już we wtorek czekają ich mecze rewanżowe. Jest dobrze. Liberec,Kometa, HK ,Ocelari... wszyscy walczą o awans... analizy będą jak będe miał czas ;)
Wstępnie widzę to tak:
Kometa Brno (bez remisu) - Liberec @ 1.37 ✅ 7-2 Kometa klasa
Kometa po niepewnym początku sezonu nabrała mistrzowskiej formy i uważam,że jest obecnie najpewniejszą drużyną ligi.Tak jak już pisałem w tym dziale,zgrana to i doświadczona ekipa,która zachowała jakość z zeszłego sezonu.
Liberec ostatnio fatalna forma na wyjazdach. Wszystkie mecze przegrane. gole (4-17). Ostatnio 2 wygrane u siebie,ale teraz znowu czeka ich wyjazd i będzie ciężko ograć mistrza z Brna.
Obie drużyny to finaliśći zeszłego sezonu,obie grają w LM i mają spore szanse na awans. Grają rewanże we wtorek
Pirati Chomotov (bez remisu) - Hradec Kralove @ 1.60 ⛔ 2-3 dla mnie niespodzianka. Piraci mają przestój, brakujemobilizacji. Kibice nie pomagają...Vondrka ciągnie,ale nie starcza...
Piraci do niedawna byli liderem i ich gra wyglądała bardzo dobrze. Coś tam się stało ostatnio, bo odpuścili trochę spotkanie z Pilznem,następnie mało przekonywująco ograli Litwinov. Mam jednak wrażenie,że wracają do swojej dobrej dyspozycji i wygrają u siebie z HK, który walczy w LM i jest po ciężkim środowym meczu z Bernem.HK jedzie na 2 fronty,ale po ostatnim wygranym meczu LM mam wrażenie,że skupi się w najbliższych dniach na tych rozgrywkach
Jihlava (bez remisu) - Litwinov @ 1.91 ✅ 4-1 walczki z Jihlavy !
Jihlava to beniaminek,jednak bardzo waleczny na swojej tafli.Mają świetną atmosferę na trybunach z głodnymi hokeja kibicami. Wierzę,że gracze Jihlavy nie będą odpuszczać i w swoim stylu,z charakterem i zaangażowaniem ograją czerwoną latarnię ligi.
Pardubice (bez remisu) - Olomouc @ 1.51 remis 1-1, liczyłem na dużo więcej od gospodarzy!
Pardubice po wygranej na wyjeżdzie ze Spartą. Od początku ligi twierdzę,że Pardubice to ekipa ze sporym potencjałem i jeszcze wystrzelą w tym sezonie. Kadrowo mają potencjał, jest to miasto ze sporymi hokejowymi tradycjami. Uważam,że u siebie mogą wygrać z każdym. Hehe,mogą też przegrać,bo narazie to nieobliczalna ekipa.
Wszelkie merytoryczne komentarze mile widziane ????
AKO : 6.32 fortuna ⛔
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Ja natomiast same jedynki po 60
Kometa✅
Jihlava✅
Ocelari✅
Chomutov⛔
Ako 18.58⛔
Ide w zwyciestwa gospodarzy bez liczb bramek. Teoretycznie powinno wejsc a jak bedzie to zobaczymy za kilka godzin
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
We wtorek rewanże LM,więc trzeba pamiętać o tym przy typowaniu wyników niedzielnej kolejki. Może być tak,że czołowi gracze ekip biorących udział w LM oszczędzą trochę sił. To da szanse zmiennikom,ale może zaważyć na przebiegu spotkań.
Zlin - Sparta @ 2.10 fortuna⛔
Sparta to finalista LM,pewnie żal im dupe ściska ,że nie grają w tym sezonie...uważam,że ta ekipa musi się wreszcie przełamać ! Wydawało się,że zrobili to w z Libercem (7-1) .Niestety potem porażka ze słabiutkimi Pardubicami i ostatnio w Trincu z Ocelari. Bardzo niestabilnie i nieskutecznie gra ta drużyna. Uważam,że mają spory potencjał i trzeba to tylko poskładać.Tak jak miało to miejsce z Libercem. Sparta to komercyjny klub ze stolicy,z tradycjami i kapitałem, muszą odpalić,bo narazie to okupują dolną część tabeli...
Oglądałem ostatnio na żywo mecz Zlina z Mladą Bolesław. Mlada wygrała (4-1),a przy jedynej bramce Zlina było sporo kontrowersji(zagranie wysokim kijem). No w mojej ocenie Zlin to bardzo słaba drużyna jak na extralige. Ostatnio wygrana u siebie z Trincem,ale to był jakiś koszmarny mecz hutników przed LM. Zlin gra bez wyrażnego stylu,poddają się rywalowi ,nie są pewni w obronie... Z plusów to gra z kontry i szybki atak.
Mam wrażenie,że jutro Sparta zgarnie mecz ze Zlinem,bo po 2 porażkach trzeba wreszcie wygrać. Jakość i potencjał zawodników jest zdecydowanie po stronie Sparty.
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Ja niestety ostatnio cierpie na brak czasu na wszystko wiec ogranicze sie jedynie do kilku zdan na temat jutrzejszej kolejki.
Trzyniec - Chomutov +1,5 - 2 @1.62✅
Ocelari skupia sie mocniej na lidze mistrzow co juz raz obserwowalismy i tutaj Pirati maja wielka szanse powalczyc o punkty. Gram z handicapem 1.5 bramki wiec zadowala mnie tak naprawde nawet jednobramkowa wygrana Trzynca. Wydaje mi sie ze to solidny typ zwlaszcza ze gospodarze pewnie oszczedza sily na decydujacy o awansie mecz LM.
Hradec Kralove - Vitkovice liczba bramek (60.) -4.5 @2.12✅
HK wazny mecz w lidze mistrzow, rowniez czuje lekka slizgawke, Vitkovice to nie jest jakas ultraofensywna ekipa. Mysle ze malo bramek i dogrywka
Olomouc - Ml. Boleslav - 1 @2.30⛔
Obie ekipy ostatnio niezla forma wiec gram w strone gospodarzy. Bez wiekszej filozofii na tzw czuja
Zlin - Sparta - 1 bez remisu @2.21✅
Nie zgodze sie z kolega Rybarzem i gram odwrotnie. Zlin ostatnio mocna forma. Sparta wciaz bez wyrazu. Swietne mecze przeplata slabymi. Ide w strone gospodarzy w jakimkolwiek stylu (60 min, dogrywka lub karne)
Plzen - Kometa 1 @2.20⛔
Mecz na szczycie. Obie ekipy w dobrej formie. Gosci czeka mecz w LM ale to tylko formalnosc bo juz maja awans.gram na gospodarzy ktorzy sa piekielnie mocni u siebie
Ako: 38.41
Stawka 50⛔
EWK: 1690.04
niestety Olomouc przegrał z Ml. Boleslav dość wyraźnie, w zasadzie nawet przez chwilę to zwycięstwo Mladej nie było zagrożone
To co zrobił Plzen (lub może inaczej - to co zrobiła Kometa) to niewiarygodne. Żałuję, że nie oglądałem bo to musiał być świetny mecz.

Powodzenia
 
1 461

123pro123

Użytkownik
jeśli chodzi o jutrzejszą ubogą ofertę to postanowiłem zagrać oba mecze i wychodzi to tak: (kursy i wydarzenia - efortuna)
Vitkovice - Olomouc - l. bramek (60 min) - 4.5 @2.27

ostatni typ na ujemną liczbę bramek mi ładnie wszedł (HK wygrał 2-0 z Vitkovicami). No właśnie to 0 po stronie jutrzejszych gospodarzy mówi aż za wiele. Zresztą obie ekipy strzelają średnio nieco ponad 2 bramki na mecz. Jeśli chodzi o straty to tutaj lepiej Vitkovice bo również nieco ponad 2, ale goście już nieco ponad 3 - oczywiście jest to efektem porażki w Pilznie. Jeśli chodzi o undery to Vitkovice w swoich meczach 5 na 11 poniżej (45.5%), Olomouc 6 na 11 (54.5%). W h2h przeplatają mecze overowe z underowymi. Ostatnio było over 4.5 bo Vitkovice wygrały w Olomoucu 4-2, wychodzi mi więc na to, że tym raz under. Szczerze mówiąc nie spodziewam się po tym meczu zbyt wiele
Dobrą opcją do zagrania jest też podwójna szansa 0-0 gdzie pierwsze 0 to remis w 1 tercji, a kolejne to remis w meczu - dla pozytywnego rozwiązania tego zakładu wystarczy trafić jeden z remisów (@-1.96)
Sparta - Litvinov - 1/+4.5 @2.00

Tak jak pisałem przy poprzedniej kolejce Sparta przeplata mecze słabe z dobrymi. Nie mogą ustabilizować formy i wydaje mi się, że w dalszym ciągu brakuje pełnego zgrania co jest efektem międzysezonowej przebudowy części zespołu, zwłaszcza formacji defensywnych i obsady bramki. To co gram natomiast jest nie tyle tpem na Spartę, ile typem przeciwko Litvinovowi, który prezentuje się fatalnie! Uważam, że jest to idealny rywal dla Sparty w tym momencie, aby łatwo i przyjemnie go pokonać i zacząć wychodzić z kryzysu (może kryzys to zbyt duże słowo w przypadku Sparty, ale każdy chyba widzi, że tę ekipę stać na dużo więcej). Myślę, że Litvinov może jedynie próbować murować bramkę, aby nie wszedł mi ten over, ale raczej na niewiele się to zda. Czuję szybkie bramki i pewne zwycięstwo Prażan
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Rzut oka na 12 kolejkę
Pirati Chomotov - Zlin @ 1.75 fortuna ???? najbliższe kilka spotkań spędzą na mojej czerwonej liście .Nie ma zgrania,pewności,tempa, słabo taktycznie,marnowane gry w przewadze ???? Zlin zagrał swoje i to wystarczyło na słabych Piratów.
Zlin mnie nie przekonuje. Widziałem ostatnio ich wyjazdowe spotkanie z Mladą Bolesłav i nie wyglądało to dobrze. Owszem u siebie potrafią zaskoczyć,ale na wyjezdzie jest już słabo. Drużyna nie ma potencjału,żeby walczyć o czołowe lokaty w lidze.
Co innego Piraci. Pokazali w zeszłym sezonie dużo jakości. Na początku tego sezonu było dobrze,byli liderem,ale ostatnio porażki. Coś tam zaiskrzyło w relacji z kibicami, po zesranym meczu z Pilznem (1-4), a potem HK (2-3) Jednak już trochę mineło od tego czasu i temat powinien iść w zapomnienie. Szczególnie po meczu wyjazdowym z Trincem,gdzie powalczyli przegrywając w dogrywce. W drużynie Piratów jak zwykle dyrygował Vondrka. Mam mega szacun do tego zawodnika???? Myślę,że będą chcieli zmazać ostatnie porażki z HK , Pilznem i Vitkovicami u siebie, bo przeciwnik do tego odpowiedni
Sparta Praha - Mlada Boleslav lub remis @ 2.02 fortuna ⛔ Mlada mimo porażki zagrała dobre spotkanie. U siebie z Trincem mają spore szanse
Ciągle brak zaufania do Sparty. Mimo ich potencjału. Wygrali z Litwinovem u siebie ostatnio,ale to nie jest wyznacznik. Wcześniej przegrane ze średniakami ELH Pardubicami,Zlinem...Ta drużyna w końcu odpali. Tylko kiedy? Wątpię żeby stało się to jutro,bo Mlada Boleslav w świetnej formie. Bramkarz Maxwell to podpora drużyny,a i atak solidny,jeszcze wzmocniony przez Holika... Wyrównane formacje. Wyglądają dobrze! Zanotowali ostatnio 2 przekonywujące zwycięstwa ze Zlinem i Olomoucem. Dla mnie mecz 50/50,więc kurs kuszący
Jihlava z HK raczej under 5,5 @ 1.65. ✅ Walczak Beniaminek nie będzie chciał przegrać, a HK po LM nie będzie forsować tempa...
Pilzno - Liberec @ 1.70 fortuna ✅
Pilzno u siebie miażdzy, gole (35-12) .Wprawdzie ostatnio przegrali z Mistrzem z Brna po dogrywce,ale było to bardzo wyrównane spotkanie na wysokim poziomie.
Liberec na wyjazdach to jest jakiś dramat. Wszystko przegrane w tym sezonie,bramki (5-24) Liberec zwyżkuje i w końcu się przełamie na wyjezdzie,ale raczej nie w meczu z wiceliderem i rewelacją sezonu.
Rozmyślam jak ugryżć mecz Komety,bo kursy raczej nie warte grania. No chyba, żeby założyć niespodzianke. Kometa w LM zagrała rezerwami, więc powinni jutro odpalić,ale...
Chodzi mi też po głowie mecz Pardubic z Trincem ... mecz wart przemyślenia ;-)
Instynktownie po dobrym kursie/ Pardubice lub remis @ 2.76 fortuna✅

Tak to widzę wstępnie. Komentarze mile widziane ;) Mamy jeszcze jutro na rozkminy
Pozdrawiam fanów hokeja ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
1 461

123pro123

Użytkownik
to aby pobudzić nieco dyskusję zaprezentuję swój punkt widzenia na jutrzejszą kolejkę: (wszystkie kursy od fortuny)
Chomutov - Zlin +1.5 - 2 @ 1.54
Stało się... gram przeciw Piratom. Niepokoi mnie mocno ich forma na własnym lodzie, bardzo męczą się ze swoimi przeciwnikami i nawet gdy wygrywają to nie są to zwycięstwa pewne, ale raczej mecze trzymające w napięciu do ostatnich sekund. Na to liczę również jutro i nie wykluczam zwycięstwa gospodarzy, natomiast wydaje mi się, że nie zwyciężą gości więcej niż jedną bramką. Nie chciałem grać ich zwycięstwa bo obawiam się jakiejś dogrywki, a ten zakład pozwala na pozytywne rozstrzygnięcie w kilku scenariuszach
Jihlava - Hradec Kralove - zwycięzca 1 @2.14
Tutaj spodziewam się niespodzianki. HK ostatnio bardzo napięty terminarz. Dodatkowo myślę, że w głowach siedzi ten perzegrany mecz o awans w lidze mistrzów. Waleczny beniaminek powinien ten mecz wziąć, ale dla bezpieczeństwa gram na zwycięstwo a nie czystą wygraną po 60 minutach. Wg mnie ten mecz może być hitem czeskiej ligi w nadchodzącej kolejce
Pilzno (-1.5) - Liberec - 1 @2.13
Pilzno ostatnio pechowa porażka po niesamowitym meczu z Kometą. Myślę, że żądni rewanżu rozprawią się bardzo łatwo z Libercem, który jest bez formy i na wyjazdach zbiera regularnie baty. Uważam ten kurs za wielką promocję. Myślę, że gdyby Fortuna wystawiła handicap -2.5 śmiało można by go grać i nie martwić się o losy tego spotkania.
Vitkovice - Litvinov - l. bramek -5.5 @1.65
Mecz drużyn tak kiepskich, że nawet nie wiem co tutaj napisać. Obie ekipy raczej przegrywające wszystko jak leci. Mecz raczej ze wskazaniem na gospodarzy, bo goście (na tyle na ile to w ogóle możliwe) w jeszcze gorszej dyspozycji. Typowy mecz słabego ze słabszym stąd zakład na under bramkowy
Kometa - Olomouc 1/+4.5 @1.79
To co gra ostatnio mistrz Czech to jest kosmos. Co prawda w LM ostatnio przegrana, ale chyba jednak zaplanowana, więc w miarę wypoczęta ekipa przystępuje do kolejnej ligowej kolejki by zdobyć następny skalp. Gram zwycięstwo w 60 minutach połączone z overem bramkowym, bo wierzę, że goście tanio skóry nie sprzedadzą i dorzucą coś od siebie by bramki ładnie nam tutaj weszły. H2H niekorzystne dla Komety - czas więc to zmienić. Okazja ku temu świetna bo ostatnio gospodarze prezentują się wręcz wybornie
Pardubice - Trzyniec l. bramek +5.5 @1.85
Po niemrawym początku gospodarze zaczynają chyba wrzucać wyższy bieg i ich gra wygląda już o niebo lepiej. Goście podbudowani awansem w elitarnych hokejowych rozgrywkach. Nie wiem kto tu wygra, mecz w którym może wydarzyć się niemal wszystko, ale uważam, że bramek tutaj nie powinno zabraknąć. Obie ekipy raczej overowe więc po prostu niech wygra lepszy
Sparta - Ml. Boleslav - obie drużyny strzelą 2+ @1.65
Kolejny mecz, na który tak naprawdę nie mam pomysłu co do jego rozstrzygnięcia. O ile Mlada prezentuje dość wyrównaną i solidną formę, to Sparta może nam tu wykręcić numer. Może ten mecz wygrać na luzie, może go przegrać z kretesem, a może zdarzyć się i tak, że zakończy się to wszystko dopiero w dogrywce lub karnych. Sparta sporo strzela i sporo traci i tutaj szukam wyjścia na to spotkanie. Myślę, że po takim kursie warto zagrać, że obie ekipy przynajmniej 2 razy pokonają bramkarza przeciwników
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
to aby pobudzić nieco dyskusję zaprezentuję swój punkt widzenia na jutrzejszą kolejkę: (wszystkie kursy od fortuny)
Chomutov - Zlin +1.5 - 2 @ 1.54
Stało się... gram przeciw Piratom. Niepokoi mnie mocno ich forma na własnym lodzie, bardzo męczą się ze swoimi przeciwnikami i nawet gdy wygrywają to nie są to zwycięstwa pewne, ale raczej mecze trzymające w napięciu do ostatnich sekund. Na to liczę również jutro i nie wykluczam zwycięstwa gospodarzy, natomiast wydaje mi się, że nie zwyciężą gości więcej niż jedną bramką. Nie chciałem grać ich zwycięstwa bo obawiam się jakiejś dogrywki, a ten zakład pozwala na pozytywne rozstrzygnięcie w kilku scenariuszach
Jihlava - Hradec Kralove - zwycięzca 1 @2.14
Tutaj spodziewam się niespodzianki. HK ostatnio bardzo napięty terminarz. Dodatkowo myślę, że w głowach siedzi ten perzegrany mecz o awans w lidze mistrzów. Waleczny beniaminek powinien ten mecz wziąć, ale dla bezpieczeństwa gram na zwycięstwo a nie czystą wygraną po 60 minutach. Wg mnie ten mecz może być hitem czeskiej ligi w nadchodzącej kolejce
Pilzno (-1.5) - Liberec - 1 @2.13
Pilzno ostatnio pechowa porażka po niesamowitym meczu z Kometą. Myślę, że żądni rewanżu rozprawią się bardzo łatwo z Libercem, który jest bez formy i na wyjazdach zbiera regularnie baty. Uważam ten kurs za wielką promocję. Myślę, że gdyby Fortuna wystawiła handicap -2.5 śmiało można by go grać i nie martwić się o losy tego spotkania.
Vitkovice - Litvinov - l. bramek -5.5 @1.65
Mecz drużyn tak kiepskich, że nawet nie wiem co tutaj napisać. Obie ekipy raczej przegrywające wszystko jak leci. Mecz raczej ze wskazaniem na gospodarzy, bo goście (na tyle na ile to w ogóle możliwe) w jeszcze gorszej dyspozycji. Typowy mecz słabego ze słabszym stąd zakład na under bramkowy
Kometa - Olomouc 1/+4.5 @1.79
To co gra ostatnio mistrz Czech to jest kosmos. Co prawda w LM ostatnio przegrana, ale chyba jednak zaplanowana, więc w miarę wypoczęta ekipa przystępuje do kolejnej ligowej kolejki by zdobyć następny skalp. Gram zwycięstwo w 60 minutach połączone z overem bramkowym, bo wierzę, że goście tanio skóry nie sprzedadzą i dorzucą coś od siebie by bramki ładnie nam tutaj weszły. H2H niekorzystne dla Komety - czas więc to zmienić. Okazja ku temu świetna bo ostatnio gospodarze prezentują się wręcz wybornie
Pardubice - Trzyniec l. bramek +5.5 @1.85
Po niemrawym początku gospodarze zaczynają chyba wrzucać wyższy bieg i ich gra wygląda już o niebo lepiej. Goście podbudowani awansem w elitarnych hokejowych rozgrywkach. Nie wiem kto tu wygra, mecz w którym może wydarzyć się niemal wszystko, ale uważam, że bramek tutaj nie powinno zabraknąć. Obie ekipy raczej overowe więc po prostu niech wygra lepszy
Sparta - Ml. Boleslav - obie drużyny strzelą 2+ @1.65
Kolejny mecz, na który tak naprawdę nie mam pomysłu co do jego rozstrzygnięcia. O ile Mlada prezentuje dość wyrównaną i solidną formę, to Sparta może nam tu wykręcić numer. Może ten mecz wygrać na luzie, może go przegrać z kretesem, a może zdarzyć się i tak, że zakończy się to wszystko dopiero w dogrywce lub karnych. Sparta sporo strzela i sporo traci i tutaj szukam wyjścia na to spotkanie. Myślę, że po takim kursie warto zagrać, że obie ekipy przynajmniej 2 razy pokonają bramkarza przeciwników
????
Obawiam się jednak o gole Ocelari. Na wyjeżdzie dotychczas strzelili tylko 7. Mają ewidentnie problem z wyjazdami. No, ale co roku widzimy to samo. Trinec mocny u siebie i niepewny na wyjazdach...Co do meczu z underem Vitkovic byłbym ostrożny,bo oglądałem ich ostatnie spotkanie i było bardzo ofensywnie. Kilka minut przed końcem 1 tercji,mieli jak pamiętam 15 strzałów;) No ,ale bramkarz Olomouca Konrad miał urodziny i rozegrał świetny mecz. Mimo to puścił 3 gole. Zastanawiam się jednak,czy nie postawić na Vitkovice,bo mimo kiepskich ostatnio wyników ich gra wygląda dość dobrze.Z Olomoucem zdarzył się im przestój na początku 2 tercji i temu przegrali. Litwinów natomiast już ogłosił zmiany kadrowe i może nie jako ekipa,ale indywidualnie ktoś będzie chciał się pokazać i coś im wpadnie. Chyba też odpuszczę Piratów. Co do zwycięstwa Jihlavy też jestem sceptyczny,raczej under.Trzeba jeszcze spojrzeć na ruchy kursów, poczytać co tam czescy fachowcy od hokeja piszą i rano wrzucić kupon ;)
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
1 461

123pro123

Użytkownik
Sugerujesz więc żeby zamienić -5.5 z Vitkovic na +5.5 i odwrotnie w Pardubicach?
ja przeglądając czeską prasę (a konkretnie m. in. http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/brno-bude-hajit-viteznou-snuru-litvinov-tizi-serie-osmi-proher/1537679 ) zastanawiam się nad tym &quot;wywiadem&quot; z Lukesem. Sam wspomina, że Litvinov przesypia pierwsze tercje. Więc może tutaj jest jakaś opcja na ten mecz. Z ciekawości oczywiście sprawdziłem i kurs na wygraną 1 tercję VItkovic to 2.02. Bardzo poważnie myślę nad tym. Do jutrzejszej kolejki jeszcze chwilę czasu zostało, więc może wspólnymi siłami uda się skleić jakiś ciekawy kuponik
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Sugerujesz więc żeby zamienić -5.5 z Vitkovic na +5.5 i odwrotnie w Pardubicach?
ja przeglądając czeską prasę (a konkretnie m. in. http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/brno-bude-hajit-viteznou-snuru-litvinov-tizi-serie-osmi-proher/1537679 ) zastanawiam się nad tym &quot;wywiadem&quot; z Lukesem. Sam wspomina, że Litvinov przesypia pierwsze tercje. Więc może tutaj jest jakaś opcja na ten mecz. Z ciekawości oczywiście sprawdziłem i kurs na wygraną 1 tercję VItkovic to 2.02. Bardzo poważnie myślę nad tym. Do jutrzejszej kolejki jeszcze chwilę czasu zostało, więc może wspólnymi siłami uda się skleić jakiś ciekawy kuponik
Sugestie trafione ;)
Na niedzielę tak to widzę na szybko:
Sparta (-1,5) - Chomotov @ 2.17 fortuna
Mlada (bez remisu) - Trinec @ 1.84 fortuna
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
W niedzielę ostatnia kolejka pierwszej ćwiartki sezonu co nieco już wiadomo, można zauważyć pewne tendencje czy formy...
...i tak właśnie można rozpatrywać jutrzejszy mecz Sparty z Chomutovem. Piraci póki co są typową drużyną obcej tafli, u siebie słabiutko, sieją z kolei postrach na zamarzniętych wodach ;) rywali, nazwa zobowiązuje ???? Lodowisko Sparty na pewno nie jest nie do zdobycia, co pokazały chociażby Pardubice, jednak Prażania do tej pory tylko 5 meczy u siebie i to głównie z dołem tabeli (Libercec, Pardubice, Litvinov) więc o punkty nie było zbyt trudno, dlatego z niebezpiecznym rywalem, lubiącym strzelać bramki i po trzech porażkach może być różnie, zwłaszcza, że nowy bramkarz Sparty lubi zaliczyć klopsa. Myślę, że dosyć bezpiecznym i zachowawczym typem będzie 2 z handicapem na gości
handicap 0:1,5
Sparta - Chomutov 2.17 1.59
Ewentualnie coś na bramki, bo Chomutov ma dobrych napastników, Sparta traci sporo bramek jak na pozycję w górnej połowie tabeli, kusząco wygląda kurs że obie strzelą w 1. tercji 3,15
Na Zimnim Stadione Ludka Cajky spotkanie finalistów sprzed kilku lat i zapowiada się ciekawy mecz, o ile przyjezdni z Pilzna są na fali od początku, tak dużym zaskoczeniem są zlińscy &quot;Sevci&quot; którzy wyraźnie się rozbrykali. Ostatnie 4 mecze Żółto-niebieskich to 4 bramki strzelone (3 razy) lub stracone (raz), a biorąc pod uwagę bramkostrzelność Skody można by poszukać czegość w kursach na bramki i myślę iż można spróbować zagrania
kazda z druzyn zdobedzie bramek 1+ 2+ 3+
Zlin - Pilzno
1.08 1.62 3.3
Gospodarze na pewno lepsi u siebie niż na wyjazdach, myślę, ze są w stanie ukłuć przyjezdnych, z kolei drudzy powinni też nie raz znaleźć sposób na rozmontowanie Zlińskiego &quot;betonu&quot;
Mountfield HK - Dynamo Pardubice, czyli bardzo gorące derby, jednak na ostatnie 10 starć, statystyka miażdżąca dla gości, tylko jedno zwycięstwo. Ciężko mi przypuszczać, że Pardubice są w stanie wygrać trzy mecze z rzędu, u gospodarzy wyraźnie coś drgnęło i forma idzie w górę. Podejdę do tego meczu &quot;psychologicznie&quot; i postawię na bramki, w końcu będą to zacięte derby i może być sporo wykluczeń, a gry w przewadze mogą obrodzić golami, poza tym Pardubice mają co kilka meczy spotkanie z fajerwerkami, a to pogrom 2:10, a to strzelaniny pokroju 7:5, czy 4:5, Hradec zaś u siebie nie popuści &quot;Piernikarzom&quot;
ilosc bramek (60 min.)
Hr.Kralove - Pardubice (4.5) 2.24 1.62
Litvinov - Kometa......cóż, normalnym będzie stawianie na wygraną gości, każdy inny wynik będzie sensacją, Brno gra na poziomie mistrza, zaś Chemicy na poziomie.....WSM Ligi. Kurs 1,65 całkiem apetyczny i kuszący do jakiegoś AKO. Ja chyba jednak pobawię się tutaj w wyłapanie jakiegoś strzelca, Kometa jest jednym z moich ulubionych zespołów przy typowaniu strzelców, często typuję Hascaka, Vincoura czy też V.Nemca. W piątek strzelili wszyscy trzej ????
Na koniec &quot;truskawka na torcie&quot; czerwona jak domowe stroje moich pupili z Trzyńca. Niestety znów z bólem serca, ale czuję że weekendowy trip będzie bez punktów. Piątkowa porażka nie napawa optymizmem (meczu neistety nie widziałem, nie działała mi strona Hokejka.cz) i generalnie postawa na wyjazdach pozostawia wielę do życzenia, również biorąc pod uwagę Ligę Mistrzów. O ile w Werk Arenie Stalownicy tłamszą rywali i wbijają lekko 4 gole, to na wyjazach ciężko o chociaż połowę tego&gt; Mlada Boleslav to zawsze był nieprzyjemny rywal dla Ocelari, a pół żartem pół serio jest to &quot;farma&quot; Biało-Czerwonych, bo niejeden zawodnik spod Javorovego w Mladej lądował np Zejdl, Troncinsky, Klepis, Orsava. Ten ostatni w tym sezonie złapał formę i strzela gole, atak wzmocniony Holikiem, w bramce solidny Maxwell. Trzyniec nie wygrał w Mladej czterech ostatnich meczy. Gospodarze są bardzo solidni, ostatnie porażki to albo po dogrywce/karnych albo różnicą gola. Biorąc pod uwagę niegościnny stadion, formę Ocelari na wyjazdach uważam, że kurs 2,4 to bardzo łakomy kąsek. Stalownicy mają od wtorku w ciągu tygodnia domowy &quot;czteropak&quot; i będą się chcieli przed włąsną publicznością odkuć w razie czego, chociaż rywale najtrudniejsi z możliwych - Kometa, Pilzno, waleczny beniaminek z Jihlavy i debry z Vitkovicami.
Pozdrawiam, życzę powodzenia i czekam na Wasze analizy ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Sparta - Chomotov @ 1.70 fortuna ✅
Widziałem ostatni mecz Piratów z Beranami. Jako kibic Piratów jestem zdegustowany poziomem ich gry. Wyglądało to bardzo słabo.Jeszcze początek na presji,ale potem to już był dramat. I jeszcze te 3 z rzędu nie wykorzestane gry w przewadze w 3 tercji. Masakra! Nie mogłem na to patrzeć! Owszem Zlin zagrał solidne spotkanie,szczególnie w obronie,ale Piraci nie takie mecze ogarniali... Coś tam im się posypało.Jest potencjał,ale nie ma determinacji,siły drużyny,pewności...Taktycznie i fizycznie też nie rozumiem jak tak doświadczona drużyna potrafi grać taką padakę. Sparta ostatnio poradziła sobie z Mladą i to jest dobry prognostyk
Mlada Boleslav - Trinec @ 1.84 fortuna ⛔
Stawiam na zwycięstwo. Tak jak OcelovyFanda uważam,że to truskawka,a nawet słodka wisienka ;) Nie ma co wiele dodawać,też już pisałem o Ocelari na wyjazdach... Teraz przeciwnik w formie i niekorzystny bilans H2H. Ostatni mecz Mladej widziałem tydzień temu ze Zlinem i pewnie wygrali. Nie było wątpliwości,kto gra lepszy hokej i ma mocniejszą ekipę. Ci sami Berani rozjechali wczoraj Piratów na wyjeżdzie,a wcześniej Ocelari 4-0...Hmm. Piraci 2 kolejki temu dogrywka z Trincem...O czym to świadczy?
Moim skromnym zdaniem o jutrzejszych porażkach Piratów i Ocelari
Kometa wydaje się być poza zasięgiem. Ciekawy mecz w Libercu,raczej na over. HK i Olomouc w swoich meczach raczej na under.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
14 kolejka
Mlada Boleslav (-1.5) - Jihlava @ 1.82 fortuna✅
Kolejny typ na Mladą, mimo porażki z Trincem. To drużyna solidna u siebie i ze sporym potencjałem . Z Ocelari przegrywali już 0-3,było dużo walki i ostrej gry. Nie sflaczeli,tylko w 50min było już 2-3 i do końca nerwowo. Ocelari jednak utrzymali wynik. Pamiętam mecz ze Zlinem niedawno,gdzie zagrali mocne otwarcie i ustawili sobie mecz .Teraz spotkanie z beniaminkiem,który owszem ambicje ma ,ale jeszcze czasami brakuje umiejętności i regularności na poziomie extraligi. W ostatnich 2 meczach nie strzelili bramki... Mam wrazenie,że Mlada ich potraktuje bardzo ofensywnie od początku i ostatecznie wygra conajmniej 2 bramkami.
Hradec Kralove (win) - Liberec @ 1.42 fortuna✅
O wyjazdowej formie Liberca pisałem już kilka razy. Mają same wtopy i bilans goli (6-29). Ogólnie to finalista z zeszłego sezonu nie może się jakoś pozbierać w tym sezonie. U siebie ostatnio wymęczone zwycięstwo z Vitkovicami i raczej defensywny hokej.
HK natomiast rozegrał pewny mecz u siebie z Pardubicami,gdzie dominował i zamknął mecz 6-0. U siebie wygrali ostatnie 3 spotkania. W sumie W/L (5-2) i gole (21-12) Wydaje mi się,ze forma HK zwyżkuje, po odpadnięciu z LM i wygrają mecz z Libercem.
Z typów instyktownych
Litvinov lub remis - Pilzno @ 2.02 Fortuna✅
Ocelari - Kometa / remis @ 4.30 fortuna? 4-1 Brawo Ocelari!!! Mistrz poległ na Werk Arenie ????
Zachęcam do komentarzy.
Pozdrawiam fanów Czeskiego Hokeja
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Pierwsza runda za nami, niedziela w miarę pozytywnie pod kątem typów, nie wszystko na plus, ale nie ma co się zrażać, lecimy dalej ???? może chronologicznie:
Tradycyjnie w dni robocze pierwszy gwizdek zabrzmi w trzynieckiej Werk Arenie i tym razem zabrzmi z wysokiego &quot;C&quot; bo miejscowi goszczą mistrza i lidera. H2H wyrównane, mecze tych drużyn zazwyczaj wyrównane (no może poza pamiętnym 10:2 jeszcze w starej hali sprzed kilku lat ;)), dlatego trzeba bardziej wróżyć z obecnej formy. Niewątpliwym atutem gospodarzy własna tafla, w tym roku bardzo niegościnna dla rywali, ponoć ma też wrócić jutro Dravecky i Roth, a bramkostrzelny obrońca to oczywiste wzmocnienie gier w przewadze, które ostatnio kuleją, jak i wsparcie w tyłach, gdzie ewidentnie jest problem, zwłaszcza w osobie kapitana Krajicka, który jest zamieszany w niemal każdego gola. W ostatnim czasie szarpie druga linia z legendarnym duetem Adamsky-Polansky. Mecz właściwie nie do ruszenia, bo może być wszystko, myślę, że najlepiej zagrać coś na bramki, Trzyniec(u siebie) i Kometa strzelają sporo, ale i traci, poza tym przebiegi spotkań tych zespołów wskazują na gości - Trzyniec zaczyna dobrze, lecz trzecie tercje ma fatalne na ogół, z kolei Kometa większość meczy ratuje trzecią tercją, od choćby wczoraj, lub w pierwszym meczu z Ocelari.
Trzyniec - Kom.Brno (4.5)
2.53 1.52
W Ołomuńcu jakoś tak wrózę z &quot;serii&quot; czyli, że Koguty zgodnie z grą na przemian wygrana-przegrana-wygrana-przegrana... tym razem powinni przegrać, zwłaszcza, że seria 4 porażek Piratów też musi się kiedyś skończyć, więc dlaczego nie teraz? Tym bardziej, że Chomutov wyjazdy lubi, a Ołomuniec to nie jest twierdza nie do zdobycia. Niemniej obie drużyny bardzo remisowe, stad nie wykluczam &quot;dwójki&quot; po dogrywce/karnych. Myślę, że pokuszę się o jakieś solo na X ;)
Olomouc - Chomutov
2.4 4.1 2.55

Na zachodzie republiki Chemików z Litvinowa, czeka kolejna potyczka Dawida z Goliatem. Ciężko mi uwierzyć, że Verva jest w stanie zagrać dwa świetne mecze po sobie i postraczyć obu wiodących w tabeli. Do składu mają doskoczyć ofensywne wzmocnienia Ihnacak i Vandas, jednak włodarze chyba zapominają o wzmocnieniu defensywy, która również kuleje. Pilzno ostatnio w Litvinovie przegrywało, jednak, ostatnie zwycięstwo na hali im. Hlinki było w 2015 roku, czyli wtedy gdzy Litvinov na &quot;mistrzowskim kacu&quot; dołował jak teraz....czyżby powtórka z rozrywki? Ja chyba zagram tu &quot;bezpiecznie&quot; na bramki, bo coś wpaść musi do sieci, Zlin wczoraj pokazał, że Skoda nie jest taka niezawodna jak reklamy sugerują ;)
Litvinov - Pilzno (4.5)
2.34 1.6
Nad meczem drugiej &quot;Skodovki&quot; z beniaminkiem nie będę się rozwodził. Dukla choć waleczna, na wyjazdach jak dotąd dostarczyciel punktów, z kolei Mlada Boleslav mimo dobrego meczu wczoraj z Trzyńćem i wielu okazji skończyła bez punktów. Szybko napoczęta musiała cały mecz gonić wynik. Jutro myślę, że gospodarze ustawią sobie mecz pod siebie i przypiszą 3 punkty do tabeli
Ml.Boleslaw - Jihlava
1.5 4.8 5.6
W Zlinie gospodarze grają jak nigdy i punktują aż miło. Myślę, że jutro również zdobycz jakaś będzie. Wzajemny bilans korzystny w ostatnich latach, poza tym Vitkovice poza rozstrzelaniem bezbronnego Litvinowa i wymianą ciosów z Ołomuńcem mają generalnie problem zdobyć więcej niż 2 gole, lub cokolwiek strzelić. Ileż może Kveton i Tybor ciągnać ten wózek. Jeśli inni się nie przebudzą, nie widzę by mieli się piąć w górę tabeli. Ten mecz jednak chyba przezornie &quot;podeprę&quot;
Zlin - Vitkovice
2.15 4.1 2.91 10 - 1.41

W ostatnim wtorkowym meczu nie ma się co silić na poematy, rozpędzony Hradec Kralove z mistrzowskimi aspiracjami, umotywowany rozbiciem Pardubic w derbach nie powinien mieć problemów z wyjazdową &quot;czerwoną latarnią&quot; ligi, czyli Libercem. No chyba, ze zbyt ostro świetowali derby ;)
Hr.Kralove - Liberec
1.79 4.5 3.7
Powodzenia ???? wszelkie uwagi mile widziane ????


 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
H2H wyrównane, mecze tych drużyn zazwyczaj wyrównane (no może poza pamiętnym 10:2 jeszcze w starej hali sprzed kilku lat ;))
Byłem na tym meczu ???? Pamiętam jak wszyscy skandowali: Deset!, Deset!... i było Deset! Były też mocniejsze trunki z piersiówki i parek w rohliku ;)

Ja mam Piratów narazie na czerwonej liście po meczu ze Zlinem.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
15 kolejka/ edit: kolejka remisów :confused:
Ocelari - Pilzno @ 2.00 fortuna ⛔ remis / 3-2 po dogrywce / Marcinko gol @ 3.60 ✅ (typ dnia;))

Chomtov - Mlada / ilość bramek -5.5
(razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) @ 1.54 fortuna ✅
Chomotov mam na czerwonej liście,choć byłby czas się przełamać. Tam jest drużyna,której kibicuję i jeszcze na pewno odpalą w tym sezonie,ale czy jutro? Wątpię. Vondarka sam tego nie uciągnie... Mlada to drużyna,która ma potencjał na lepsze wyniki i potrafi zagrać dobre spotkanie, szczególnie czując słabość przeciwnika.
Kometa - HK / + 4.5 ilość bramek (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) @ 1.44 fortuna ⛔
Kometa z HK to obok Ocelari - Pilzno hit kolejki. Kometa powinna się obudzić po porażkach z Trincem i Litvinovem. HK z kolei na fali wznoszącej. Rybar świetna dyspozycja w bramce. Do ostatniego meczu z Jihlavą miał jak pamiętam jakieś 270 min bez straty gola! Ale ta bramka na przełamanie już padła. HK w ostatnich 2 meczach 9 bramek. Trudny mecz do typowania,dla mnie raczej over
Litvinov (bez remisu) - Liberec @ 1.84 fortuna 2-2
Litvinov pokazał w ostatnich meczach z czubem tabeli (Kometa,Pilzno), że będzie walczył i na swoim terenie łatwo meczu nie odda. Potrzebują punktów. Liberec dramat na wyjazdach i nie widać progresu...
Taka wrzuta na szybko. Komentarze mile widziane. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
1 461

123pro123

Użytkownik
Ja szybciutko bo pierwszy mecz zaraz
Trzyniec - Pilzno 2 druzyna l. Bramek +2.5 @2.13⛔
Litvinov - Liberec podwojna szansa 0-0 @1.83✅
Chomutov - M. Boleslav zwyciezca 1 @1.77⛔
Kometa - HK Mountfield 1 @1.80⛔
Pardubice - Zlin podwojna szansa 0-0 @1.88✅
Faktycznie mozna bylo cala kolejke zagrac podwojna szansa 0-0 ????
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
15 kolejka/ edit: kolejka remisów :confused:
Ocelari - Pilzno @ 2.00 fortuna ⛔ remis / 3-2 po dogrywce / Marcinko gol @ 3.60 ✅ (typ dnia;))

Chomtov - Mlada / ilość bramek -5.5
(razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) @ 1.54 fortuna ✅
Chomotov mam na czerwonej liście,choć byłby czas się przełamać. Tam jest drużyna,której kibicuję i jeszcze na pewno odpalą w tym sezonie,ale czy jutro? Wątpię. Vondarka sam tego nie uciągnie... Mlada to drużyna,która ma potencjał na lepsze wyniki i potrafi zagrać dobre spotkanie, szczególnie czując słabość przeciwnika.
Kometa - HK / + 4.5 ilość bramek (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) @ 1.44 fortuna ⛔
Kometa z HK to obok Ocelari - Pilzno hit kolejki. Kometa powinna się obudzić po porażkach z Trincem i Litvinovem. HK z kolei na fali wznoszącej. Rybar świetna dyspozycja w bramce. Do ostatniego meczu z Jihlavą miał jak pamiętam jakieś 270 min bez straty gola! Ale ta bramka na przełamanie już padła. HK w ostatnich 2 meczach 9 bramek. Trudny mecz do typowania,dla mnie raczej over
Litvinov (bez remisu) - Liberec @ 1.84 fortuna 2-2
Litvinov pokazał w ostatnich meczach z czubem tabeli (Kometa,Pilzno), że będzie walczył i na swoim terenie łatwo meczu nie odda. Potrzebują punktów. Liberec dramat na wyjazdach i nie widać progresu...
Taka wrzuta na szybko. Komentarze mile widziane. Pozdrawiam
Wczoraj wieczorem nie chciało mi się już robić jakiejś wylewnej analizy, a dziś wiedziałem że nie będzie czasu, ledwie zdążyłem na mecz ???? Poza tym mecze ciężkie i tak patrząc wczoraj myślę, ci remisują, tamci z tamtymi też często remisy, tu również wyrównany mecz hmmm walić to, co będzie to będzie leci kupon z trzema remisami, Trzyniec, Chomutov, Pardubice - za 5? Eeee jak szaleć to szaleć za dyszkę... i weszło ???? Człowiek się nieraz sili, kombinuje, analizuje, a przecież to tylko sport, hokej, tu są cuda ???? No cóż, pewnie następny taki ukłąd trafię za dwa sezony hehe ale dzisiaj wieczór radosny ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Tak przeglądam hokej.cz i widzę,że do Sparty dołączył Zbynek Michalek. To doświadczony obrońca, reprezentant Czech,wieloletni gracz NHL (784 mecze i 178 pkt). Warto zanotować ten fakt, bo może stać się impulsem do lepszych wyników Prażan
Co do 16 kolejki,nie szukając niespodzianki:
Ocelari Trinec (-1.5) - Dukla Jihlava @ 1.58 fortuna ✅ Simon Hrubec ????
Trinec w Werk Arenie nadal świetny bilans (8-1) I myslę,że to się nie zmieni. Beniaminek z Jihlavy będzie głównie zbierał punkty u siebie,bo na wyjazdy z czubem tabeli to jeszcze brakuje doświadczenia i przede wszystkim potencjału w kadrze.
Hradec Kralove i under 6.5 - Verva Litvinov @ 1.70 fortuna ⛔ do 30 min było 3-0,a w 38 już 3-3 :eek:
HK w bardzo dobrej formie. Drużyna nabrała pewności siebie i zgrania. Po odpadnięciu z LM skupili się już na ELH. Bramkarz Rybar wyśmienita forma. Jak tak to składam to w 330 min puścił 2 gole! Ograli na wyjezdzie Mistrza z Brna. Drużyna świadoma celu, dobra taktycznie z doświadczonym kapitanem Bednarem .
Verva wzmocniła się ostatnio i nawet Brian Ihnacak strzelił gola,ale oglądałem ten mecz i poziom bardzo średni. Teraz mecz na wyjeżdzie i przeciwnik na fali. Nie spodziewam się kanonady,bo w Litvinovie bardzo nie ma kto strzelać,a i Rybar na posterunku. HK z kolei raczej kontroluje mecze bez zbędnych fajerwerków, no chyba,że przeciwnik pozwala
Olomouc - Pilzno (bez remisu) @ 1.47 fortuna ⛔ Pilzno narazie u mnie na czerwoną listę ,bo zagrali słaby mecz bez koncepcji...hmmm
Koguty to solidny team,bo Galvasy ,Burian,Knotek, Vlach potrafią zagrać naprawde dobre spotkanie.Konrad dobrze trzyma.Ostatnio wygrali dwa spotkania u siebie z Piratami i Jihlavą,ale to drużyny zniżkujące na tym etapie sezonu. U siebie bilans 3-5 i barmki 20-19. Mają jednak problem z czołówką.
Pilzno z kolei gra świetny hokej. Wzorce przeniesione przez Martina Strake z lodowisk NHL zadziałały w drużynie Pilzna. Grają szybki,agresywny hokej,ale też mają mocne formacje obronne. Mają Kubalika,który odpala prawie w każdym meczu (16 trafień) Ogólnie gole (62-34) Pilzno będzie bronić fotelu lidera
Co do niespodzianki,to warto zwrócić uwagę na mecz Mlada - Kometa, bo Brno coś ostatnio nie może się przebić,a Mlada u siebie potrafi zagrać dobre spotkanie.
Piratów mam na czerwonej liście,choć jutro powinni się przełamać. Nie tykam
Liberec po ostanim zwycięstwie powinien powalczyć. Berani niby w gazie...
Bakos gol @ 3.50 fortuna . W ostatnim meczu dobrze się pokazał, powinien pociągnąć Liberec
Zachęcam do komentarzy. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom