>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czechy Tipsport extraliga 2017/2018

Status
Zamknięty.
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Oprócz Michalka z NHL wrócił również Kindl do Pilzna, tak więc dzieje się. Marwti jedynie fakt, że młodzi Czesi mają problem się przebić za oceanem, doświadczonych często nie chcą i osyłają na farmy. Swoją drogą ciekawy jest przypadek pilzeńskiego snajpera Kubalika, trzeci sezon wali jak z nut, w lidze błyszczy a w Rosji w Ufie nawet nie powąchał zbytnio lodowiska. Rewelacja i podpora mistrzowskiej Komety Marek Kvapil, również musi pakować manatki w KHL....
Wracając jednak do jutrzejszej kolejki...
Zlin gości u siebie bardzo niewygodnego rywala w ostatnich latach, z którym notorycznie zbieral baty - Liberec. JEdnak Białe Tygrysy były wtedy niemal hegemonem ligi, teraz są jej szarym końcem, o wyjazdach wołających o pomstę do nieba. Pokusiłbym się tutaj na całkiem apetyczny kurs na to ze Zlin zdobędzie więcej niż 2,5 gola. Ostatnie mecze to 3/4 bramki strzelone, grają u siebie, a Liberec jako gość w 8 meczach przyjął już 34 gole do sieci.
1.druzyna zdobedzie bramek
Zlin - Liberec (2.5)
1.63 2.11
W meczu Trzyńca z Duklą sam nie wiem za co się zabrać i tak jakoś po głowie chodzi mi obstawienie strzelca, mianowicie Erik Hrna. Zawodnik dosyć ciekawy technicznie, szybki, generalnie często wchodzi na przewagi. Ma on bardzo silne i precyzyjne uderzenie z pierwszej, mierzone w okienko, jeśli tylko soczyscie trafi w krążek jest niebezpieczny. Z Kometą dwukrotnie w przewagach fajnie zjechał z prawego skrzydła pod bramkę, raz przymierzył w okienko i dał prowadzenie, za drugim razem w niemal kopii sytuacji, dograł na bok do Ruzicki a ten dopełnił formalności.
Trz-Jih:Hrna E.
3.8

W Chomutovie liczę po cichu na strzelecki popis, może nie jakieś mega fajerwerki ale te 5 goli powinno wpaść, w H2H często padało, a nawet więcej. Cóż godpodarze nie mają co kalkulować, grają o przełamanie, potencjał w ataku cały czas jest, a na kim się nie przełamywać jak na Pardubicach. Goście również tanio skóry nie sprzedadzą, coś pewnie są w stanie dorzucić do puli. Bramkarz Dynama zbiera dobre recencję, jest jednak młody i na pewno brakuje mu doświadczenia, które będzie potrzebne, zwłaszcza, ze obudził się Vondrka.
Chomutov - Pardubice (4.5)
2.03 1.75

Mountfield mocno w gazie, Litvinov coś próbuje, walczy, jednak ostatnie podrygi miały miejsce u siebie, teraz wyjazd i to trudny. Jak już kilka razy &quot;rybarz&quot; wspominał bramkarz gospodarzy notabene Rybar ;) sprawuje się świetnie. Stawiam na wygraną gospodarzy 2-3 bramkami. Na stare śmieci z Vervą wraca Ihnacak, jednak sam chyba drużyny Chemików nie zbawi.
handicap 0:1,5
Hr.Kralove - Litvinov
1.71 2
Olomouc - Pilzno, aż kusi zagrać remisem hehe, na 10 ostatnich kolejek, gospodarze 5 remisów, goście 6, w tym trzy ostatnie z rzędu, ciężko chyba o czwarty. Ciężko tu coś wymyślić, bo zarówno gospodarze mogą wygrać w obliczu spadku formy przyjezdnych, jak i ci drudzy mogą w końcu wrócić na właściwe tory. Ufam, że pokojowo nie będzie i oba zespoły strzelą po 2 gole
kazda z druzyn zdobedzie bramek
1+ 2+ 3+
Olomouc - Pilzno
1.08 1.62 3.3

Mlada Boleslav - Kometa Brno.....typ w zupełności bez namysłu, po prostu na przełamanie, mistrz po 3 porażkach musi się pokazać i potwierdzić siłę, godpodarze z kolei grywają w kratkę, dwie porażki, dwa zwycięstwa, wszystko na styku. Nie ma się co bać kursów ????
Mlada - Kometa 2 - 2,3

 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Ocelari Trinec - HC Vitkovice Ridera (over 1,5) @ 1.55 fortuna✅
Derby Slezska ! Hokeiści Vitkovic wypoczęci po tygodniowej przerwie. Wcześniej wyjazdowa wygrana za Zlinem 2-7! Mocny power play, aktywni,agresywni w grze...
Gdy Ostrava wypoczywała Trinec rozegrał ciężkie spotkania z Pilznem i Jihlavą. Nie wydaje mi się,żeby Ocelari byli jutro az takim faworytem jak wskazują to buki. Tym bardziej przed LM. Raczej zobaczymy zacięte spotkanie,bo Vitkovice łatwo meczu nie oddadzą
Lev @ 4.00 fortuna/edit:nie strzelił
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Ja tak dzisiaj na szybko z telefonu przed wyjazdem na mecz :) patrząc na historię hutniczych derbów w ostatnich sezonach jednym z najczęściej padajacych wyników w Werk Arenie jest remis 2:2 :) i chetnie za symboliczna kwote postawię coś takiego. Z kolei ogolnie też uważam, że wypoczete Vitkovice beda ciężkim rywalem, aczkolwiek Ocelari w niedziele zbytnio sie nawet nie spocili, Jihlava z calym szacunkiem ale poważnie zagrozila dopiero w....60 minucie meczu gdy stawka było jedynie czyste konto Simona Hrubca. Myślę, że ten mecz bedzie wyjątkowy pod katem psychologicznym bo trzeba pamiętać, ze juz za 3 dni rewanż w Ostravie. Ciężki mecz do typowania, bo w zasadzie moze się wydarzyć wszystko.
W drugim meczu hmmm skłaniam sie jednak ku Skodzie Pilzno. Po pierwsze mimo obniżki lotow to nadal klasowy zespil, ktory nie zapomniał nagle jak sie gra, po drugie jak stawiac to ciekawszy kurs ;-) a po trzecie Sparta gra w kratke, zarówno jeśli chodzi o forme, jak i o doslowne granie, czyli terminarz, ciągle mecze awansem, zaległe....Sparta ma chyba najbardziej poszarpany układ gier i myślę że tu sie koło zamyka, nie ma formy, bo druzyna nie umie wejść w rytm meczowy, a to moze sie odbić znowu dzisiaj.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
17 kolejka
Verva Litvinov (bez remisu) - Sparta Praha @ 1.96 fortuna ✅ 4-3
Hokeiści Litvinova pokazali z Kometą,Pilznem czy ostatnio z HK ,że będą walczyć,po fatalnym początku sezonu .Troche się wzmocnili i mam wrażenie,że obudziła się drużyna.Jest to jest perspektywiczne w kontekście następnych spotkań...Muszą jak najszybciej odbić się od dna tabeli i wreszcie wygrać .Mają 4 remisy z rzędu. U siebie nie odpuszczają i w pojedynku z niestabilną Spartą mają spore szanse dorzucić punkty. Sparta ostatnie 3 wyjazdy przegrane. Litvinov ostatnie 4 mecze u siebie remisy...
Vitkovice - Ocelari Trinec (bez remisu) @ 1.81 fortuna ✅ 1-2
Szybkie kolejne derby Slezska .Rewanż w Ostravie. Wierze,że Ocelari odegrają się za wtorkową porażkę u siebie.
Rozmyślam też nad bramką Vondrki ✅ u Piratów,bo ostatnio ciągnie drużynę w kryzysie i strzela ...Najlepszy strezlec ligi z Pilzna D.Kubalik w ostatnich 2 meczach bez bramki. Jest spora szansa,że z HK coś ustrzeli...Marcinko? Narazie bez gola w derbach,a jest widoczny w grze
Olomouc 3 wygrane z rzędu u siebie. Teraz wyjazd do Liberca,który musi punktować. Białe Tygrysy dramat na wyjazdach,ale u siebie w ostatnich 5 meczach 4-1 i to bez dogrywek. Kurs na win Libereca jednak raczej nie wart grania @1.55 / edit: 2-2
Zachęcam do komentarzy i wrzucania typów,może wspólnie zrobimy ✅ kupon na 17 kolejkę;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
1 461

123pro123

Użytkownik
ja tę kolejkę postanowiłem spróbować na &quot;wariata&quot;, a więc wszystkie mecze, poza meczem Komety ze Zlinem gram podwójną sznasę 0-0. Wg regulaminu fortuny do zaliczenia na plus wystarczy remis po pierwszej tercji lub remis w meczu.
Ostatnio takie coś można było zagrać w całej kolejce i wszystko ładnie weszło, w tej obawiam się jedynie meczu Komety, bo mam wrażenie, że tam może być nacisk od pierwszych minut i szybka bramka dla gospodarzy, a potem już jakoś to utrzymają i dowiozą wygraną do końca, ale kurs na wygraną Komety jest tak niski, że w ogóle ten mecz odpuszczam
reszta par natomiast:
Jihlava - Chomutov podwójna szansa 0-0 @1.80✅
jak najbardziej możliwy remis, Piraci w kryzysie, który wypadało by w końcu przerwać, ale Dukla tanio skóry nie sprzeda. Myślę, że będzie tutaj dogrywka lub karne.
Pardubice - Mlada podwójna szansa 0-0 @1.84✅
Ekipy blisko siebie w tabeli, na dzień dzisiejszy przemawia do mnie zdecydowanie bardziej ekipa Mladej, ale i Pardubic na ich lodzie nie można lekceważyć. Myślę, że trochę bramek tutaj zobaczymy, ale mam nadzieję, że rozkręcą się dopiero od drugiej tercji, a pierwsza spokojne badanie sił i 0-0
Litvinov - Sparta podwójna szansa 0-0 @1.88✅
Powiem tylko tyle - 4 ostatnie mecze z udziałem Litvinova to remisy i to z całkiem mocnymi rywalami, więc myślę, że będąca bez formy Sparta nie wygra tutaj w 60 minutach, o ile w ogóle wygra.
Pilzno - Hradec Kralove podwójna szansa 0-0 @1.86✅
Mecz dwóch ekip o podobnym potencjale - Pilzno niesamowicie groźne u siebie, HK zawsze groźne - to co skłania mnie tutaj na granie na remis to przypuszczenie, że mecz będzie underowy i głównie ta pierwsza tercja nie będzie pokazem strzeleckim. Liczę na bezbramkową pierwszą tercję, a kto wie, może i jakąś dogrywkę
Vitkovice - Trzyniec podwójna szansa 0-0 @1.90⛔
Rewanżowe derby to idealny mecz do grania na remis. Już pierwszy mecz rozegrany zaledwie 3 dni temu pokazał jak wyrównane są mecze między tymi ekipami. Uważam, że dziś gospodarze będą stroną przeważającą, zwłaszcza, że goście już wkrótce będą walczyć w LM. Mimo wszystko derby to derby i kalkulacji tutaj być nie powinno - dla mnie remis, ale podobnie jak wszystko w Czechach dziś gram z podpórką 0-0
Z tego wszystkiego wychodzi piękne ako: 22.00
pozdrawiam i polecam ????
Dodam tylko, że decyzja nie jest podjęta &quot;pod wpływem chwili&quot;. Duże znaczenie miał dla mnie wczorajszy mecz Liberca z Olomoucem, w którym zagrałem zdarzenie z kosmicznym kursem 0/+4.5 @11.00 - ostatecznie nie weszło, bo w 60 minutach było -4.5, ale sam remis przekonał mnie na dokończenie tej kolejki grając bezpieczne remisy z podwójnej szansy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
18 kolejka
Olomouc - Litvinov @ 2.00 fortuna ????
Olomouc gra bardzo ciekawy hokej. Ostatnie 3 mecze u siebie,to 3 pewne zwycięstwa (Pilzno,Chomotov,Jihlava). Dobrze wyglądają formacje napadu, są wstrzelenia,grają szybko... Obrona też solidna ze Słowackim bramkarzem Konradem o czym świadczą bramki z 3 ostatnich meczy u siebie (13-2) .Koguty mają ciekawy,bardzo urozmaicony skład i na tym etapie sezonu uważam,że drużyna się zgrała i z takimi przeciwnikami jak Litvinov powinni wygrać.
Co do Litwinova to byli już w głębokim kryzysie,ale ostatnio nadrabiają i po 4 remisach udało im się wygrać ze Spartą. Sporo ostatnio strzelają, walczą,wzmocnili się,ale myślę,że jutro złapią zadyszkę i na wyjeżdzie przegrają.

Trudna kolejka do typowania. Trzeba brać pod uwagę wtorkowe mecze LM. Właśnie z tego względu uważam,że jutro Ocelari mogą mocno rotować składem i oszczędzą trochę czołowych graczy. We wtorek grają LM z Malmo.Niby powinni odegrać się przed kibicami za porażkę w Derbach,ale z drugiej strony wygrali wyjazd. Przeciwnik trudny,bo HK ostatnio gra dobre mecze,trzymają krążek, twardo w obronie,mocny bramkarz...Jestem ciekaw meczu na Werk Arenie,ale coś mi się wydaje,że jutro mogą być założone warianty defensywne.Tym bardziej przed wyjazdem do Malmo. Patrząc na kursy uważam,że HK może rozegrać wyrównane, zacięte spotkanie i można by zagrać coś w ich stronę,jednak na obecną chwilę uważam,że zobaczymy under 5.5 (z dogrywką i karnym) @ 1.54 ✅✅✅
Chodzi mi też po głowie bet na Liberec,bo Mlada ostatnio bardzo słabo. Wzajemny bilans ostatnich 5 spotkań to 5 wygranych Liberca. Wygląda,że Mlada ma jakiś kompleks Liberca i może warto iść tym tropem. Jednak ten fatalny wyjazdowy bilans Liberca i wtorkowy mecz w LM... Raczej odpuszczam,choć spodziewam się under 5.5 @ 1.54✅
Warto zwrócić uwagę na napastnika Liberca Bakosa,bo jest bardzo aktywny w ostatnich spotkaniach,daje impulsy drużynie,świetnie prowadzi krążek,dawno nie strzelił gola,a widać,że w każdym spotkaniu ma ciąg na bramkę i sporo kreatywności w grze Bakos gol@ 3.60
Jak zwykle namawiam do dyskusji i typowania ???? Pozdrawiam
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Pardubice - Vitkovice podwojna szansa 0-0 @1.90⛔

Pardubice podejma u siebie notujace ostatnio zwyzke formy Vitkovice. Mysle jednak ze podobnie jak ostatnio gospodarze beda u siebie grozni i nie dadza sie zepchnac do glebokiej defensywy. Spodziewam sie bezbramkowej pierwszej tercji i na tym glownie opieram zaklad, choc nie wykluczam remisu po 60 minutach
Trzyniec - Hradec Kralove podwojna szansa 0-0 @1.85✅

Gospodarzy czeka starcie w lidze mistrzow i mysle ze to na tym skoncentruja swoje sily a dzisiejszy mecz to szansa na przetestowanie jakichs nowych rozwiazan. Czuje malo bramek i remis badz minimalne zwyciestwo jednej z ekip. Mysle ze pierwsze linie zagraja dzis mniej niz zazwyczaj a wiecej szans dostana ci, ktorzy zazwyczaj dostaja malo minut na lodzie. Nie zdziwie sie gdyby wygrali goscie choc nie wydaje mi sie by to bylo przekonujace zwyciestwo
Olomouc - Litvinov +1.5 - 1 @2.49⛔

Uwazam ze gospodarze wygraja dzis pewnie pokrywajac bez problemu handicap 1.5. Litvinov w ogole mnie nie przekonuje i uwazam ze zasluzenie sa na ostatniej pozycji. Dzisiejszy mecz bedzie tego potwierdzeniem zwlaszcza ze gospodarze prezentuja sie bardzo solidnie
Mlada Boleslav - Liberec 1 @1.98✅

Uwazam ze mecz na przelamanie dla Mladej po ostatnich meczach bez strzelonej bramki i porazkach. Liberec wg mnie skupi sie na lidze mistrzów zwłaszcza że zaczyna u siebie. Wydaje mi sie ze jednak nie maja szans na to by przejc Frolunde, ale u siebie z pewnoscia powalcza stad dzis beda sie oszczedzac. Mysle ze Mlada to wykorzysta
Chomutov - Kometa podwojna szansa 0-0 @1.85✅

Normalnie byłby to hit kolejki i niezwykle ciekawy mecz ale zwazywszy na slaba forme gospodarzy to mysle ze bedzie to raczej ciezki dla oka hokej i malo bramek. Kometa ma mecz w LM wiec mysle ze jak najmniejszym nakladem sil beda chcieli dograc to spotkanie. Mysle ze remis po pierwszej tercji bardzo prawdopodobny

 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Mało czasu do rozpoczęcia kolejki, więc chyba konkretne typy sobie daruję, niemniej rzucę jakieś przemyślenia, co by dyskusja była ciekawsza ???? Widzę, że wszyscy biorą pod uwagę Ligę Mistrzów i myślę, że słusznie, aczkolwiek z drugiej strony, nie można też demonizować tych rozgrywek, w końcu hokeiści są przyzwyczajeni do gry co 2-3 dni, a że przeciwnik nieco silniejszy....cóż, myślę że większym problemem będzie podróż, ale tylko Trzyniec gra na obcej tafli.
Mimo wszystko uważam, że Ocelari nie będą dziś jakoś nad wyraz szachowali siłami, mecz z Mountfieldem, to jednak spotkanie na czele, przed włąsną publicznością, więc trzeba wygrać. Gryby mecz był w HK możliwe, że mogliby odpuscić, u siebie jednak nie wypada. Zwłaszcza gdy jest się ekipą najlepszą na własnym lodzie, HK zaś mimo dobrej formy na wyjazdach nie jest kimś kogo należy się obawiać. Fakt, ze jest to niewygodny rywal, ale bez przesady. Pod Javorovym wygrali w regulaminowym czasie tylko raz. Trzyniec najlepiej broni w osłabieniach, jest drugi jeśli chodzi o skuteczność w przewagach. Pytanie kto stanie w bramce miejscowych. Klubowa &quot;trójka&quot; Jan Strmen pokazał w Ostravie, że ma potencjał i może z powodzeniem zastępować Hrubca. Stawiam na wyrównany mecz i minimalne zwycięstwo Stalowników.
W Pardubicach miejscowi zawalczą o czwarte z rzędu domowe zwycięstwo i myślę, ze Vitkovice są w ich zasięgu, zwłąszcza po dwóch cieżkich derbowych rywalizacjach z Trzyńcem. Niemniej goście są zawsze nieprzewidywalni i niewygodni. Stawiałbym tutaj raczej na jakąś strzelecką kanonadę, uważam że spokojnie 5 bramek padnie w tym meczu, a dokładniej że obie drużyny strzelą po min 2 gole.
W Ołomuńcu również seria domowych zwycięstw i chyba dziś Koguty dorzucą kolejne, Litvinov jakby nie było na wyjazdach najgorszy bilans, do tego fakt iż mieli najcięższy z możliwych maraton w ostatnim czasie z samymi potentatami. Wyszli z niego poniekąd zwycięsko, jednak to tylko ludzie i słabszy dzień, zwłąszcza po podróży przez niemal cały kraj ma prawo nastąpić dzisiaj. Wg mnie skromna wygrana gospodarzy.
W Mladej wydaje mi się, że jednak miejscowi poczują znowu smak zwycięstwach po kilku gorszych kolejkach. Liberecwyjazdowo nie jest tak niebezpieczny, grał mecz w środę, zaś w Lidze Mistrzów, w której wiedzie im się lepiej niż na krajowym podwórku czeka ich najgorszy rywal z możliwych, coroczny finalista - Frolunda. Tu też stawiam na gospodarzy.
Żeby tradycji stało się zadość i kolejka była &quot;domaci&quot; w Chomutovie Kometa po raz kolejny polegnie, bo ostatnie 6 meczy na zachodzie Czech przegrała, dziś może być podobnie. Siły na szwajcarski Zug trzeba zachować, zwłaszcza, że pierwszy mecz Kometa ma u siebie i jeśli chcą myśleć o awansie, muszą go wygrać. Piraci w końcu muszą się pokazać z dobrej strony, obudził się lider Vondrka, są szanse na tle silnego rywala uwierzyć ponownie w siebie i zacząć punktować w pełnym wymiarze.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
19 kolejka
Olomouc - HK @ 2.00 fortuna ⛔
Olomouc bardzo zawiódł mnie ostatnio w meczu z Litvinovem i dlatego dzisiaj gram przeciwko nim. Dali sobie na początku strzelić 3 gole, jak chłapcy na rozgrzewce,a potem nic konstruktywnego nie potrafili zrobić,żeby powalczyć o wynik.Nie podobał mi się ich hokej,nie było drużyny,tylko jakaś nieporadność i brak koncepcji. Litvinov owszem grał solidnie,taktycznie po szybkim prowadzeniu,ale dało się powalczyć, Olomouc jakiś bez ambicji.
HK z kolei pokazało w Werk Arenie bardzo skuteczny hokej. Obrona na czysto,w ataku kąśliwi. Są teraz w formie i jeśli wygrali w Trincu na najtrudniejszym terenie w ELH, to dlaczego nie mieli by zrobić tego w Olomoucu? Raczej gradu bramek się nie spodziewam
Litvinov - Zlin @ 2.05 fortuna ⛔
Zlin w ostatnim meczu z Jihlavą nie pokazał nic co pozwoliło by mi wierzyć w ich wygraną z Vervą. Słaby hokej i to na tle beniaminka z Jihlavy. Ledwo dociągneli do dogrywki (1-1).Ostatecznie przegrali u siebie. Nie miał kto pociągnąć gry, mało konstruktywni,mało strzałów. Obrona też nic moc i na wiele pozwalała przeciwnikowi, choć trzeba docenić bramkarza Kasika. Ostatecznie zasłużenie przegrali. Teraz ciężka podróż przez całe Czechy na zimny stadion Ivana Hlinky. Rano mają rozruch u siebie,a potem jadą do Litvinova i mecz 17.20. Swoją drogą przy obecnych remontach czeskich cest,to mam obawy czy zdążą;)
Verva z kolei w ostatnich meczach pokazuje solidny, skuteczny hokej. Już w meczu z Olomoucem na wyjeżdzie wróżyłem im zadyszke,a tu po pierwszych minutach szczena mi opadła :mad: Szybkie 0-3 i taktycznie dociąneli wyjazdowy win. Ostatnie mecze u siebie to wygrane ze Spartą,Pilznem,Kometą. Obudziła się drużyna i liczę na podtrzymanie dobrej passy
Jihlava - Pardubice @ 2.05 fortuna ⛔
Można się też spodziewać dobrego spotkania Dukli na własnym lodzie, tym bardziej po ostatnim wyjazdowym meczu ze Zlinem. W Jihlavie każdy ekstraligowy mecz to święto. Kibice robią świetną atmosferę,a zawodnicy ostro do końca walczą o jak najlepszy wynik przed własnymi fandami. Przeciwnik jak najbardziej w zasięgu. Tutaj najdłużej zastanawiałem się nad podpórką,ale ostatecznie czysty win ;)
Zawsze jestem ciekaw Waszych typów. Namawiam do wrzucania ????
Pozdrawiam
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Ja dzisiaj gram dwa warianty, czyste 1 po 60 minutach lub podwójne szansy 0-0
Litvinov - Zlin 1 @2.10⛔
Chyba zaczynam się przepraszać z Litvinovem. Ostatnie niemal same zwycięstwa dały efekt w postaci opuszczenia ostatniej pozycji i można śmiało powiedzieć, że zasłużenie. Nie wierzyłem w tę ekipę, ale ostatnie spotkania pokazały, że jednak się myliłem. Myślę, że dzisiaj Litvinov powinien sobie bez trudu poradzić ze Zlinem, który już niedługo będzie najprawdopodobniej oglądał plecy swojego dzisiejszego rywala jeśli forma obu ekip pozostanie bez zmian
Jihlava - Pardubice podwójna szansa 0-0 @1.90✅
Długo zastanawiałem się nad tym meczem. Bardzo słaba forma beniaminka, który wylądował na ostatnim miejscu w tabeli. Zastanawiałem się nad ich zwycięstwem dziś, bo u siebie grają naprawdę nieźle i przede wszystkim efektywnie, ale jednak te Pardubice są dla mnie trochę nieobliczalne. Wydaje mi się, że Dukla może trochę za bardzo chcieć opuścić szybko tę ostatnią pozycję i w przypadku dzisiejszego zwycięstwa zamieniłaby się miejscami właśnie z Pardubicami, ale chcieć nie zawsze znaczy móc. Widziałem już wiele spotkań gdy faworyci cisną jak szaleni, ale bramka przeciwnika wydaje się być jak zaczarowana i nic nie chce wpaść. Myślę, że szanse na remis są tutaj spore
ed: gdzieś uciekł mi jeden mecz rozegrany we wtorek i nie zauważyłem, że Dukla już opuściła ostatnie miejsce i teraz to Liberec zamyka tabelę ;)
Vitkovice - Chomutov 1 @2.00✅
Kolejny raz gram przeciwko Piratom, którzy nie są w swojej optymalnej formie. Co ciekawe ich dzisiejszy rywal wydaje się łapać wiatr w żagle i ostatnio grywał naprawdę nieźle. Mimo iż Pirati na wyjazdach prezentują się lepiej niż u siebie to myślę, że nie dadzą rady Vitkovicom i dziś polegną w regulaminowym czasie. Sam Vondrka to trochę mało (ok jest jeszcze Ruzicka i Laco, ale to wciąż mało)
Kometa - Sparta podwójna szansa 0-0 @1.97✅
Kometa ostatnio zawodzi i notuje jedne ze słabszych wyników w lidze, Sparta zawodzi od samego początku, dlatego też myślę, że sprawiedliwym rozwiązaniem będzie tutaj remis. Co ciekawe Kometa tych remisów (w meczu czy po pierwszej tercji) notuje ostatnio całkiem sporo. Kometa wzmocniona Necasem, z kolei Sparta z Michalkiem oraz Vybornym na ławce. Myślę, że dziś obejrzymy już nieco inną Spartę, ale czy to wystarczy na mistrza, który przecież także ma swoje aspiracje? Wydaje mi się, że szanse 50-50 więc stawiam remis
Liberec - Trzyniec 1 @2.48✅
Spotkanie dwóch ekip, które rywalizują jeszcze w LM. O ile Liberec swoją przygodę będzie już w tych rozgrywkach najpewniej kończył to Trzyniec wciąż nie zwalnia tempa i wydaje się, że nie powiedział tam ostatniego słowa. Liberec tym razem jedzie do Szwecji by próbować odrobić stratę z pierwszego meczu, na co ma szanse jedynie iluzoryczne. Trzyniec z kolei będzie bronił na swoim lodzie przewagi wywalczonej właśnie w Szwecji. Zauważyłem u Stalowników pewną tendencję do słabszych wyników tuż przed starciami w LM i być może jest to tylko przypadek, ale jednak gram w stronę niespodzianki i zwycięstwa gospodarzy
Olomouc - Hradec Kralove podwójna szansa 0-0 @1.83✅
Na początek h2h - na 10 spotkań Olomouc nigdy nie potrafił wygrać z HK. Dziś myślę, żę również nie będzie miał argumentów przeciwko faworytowi. Nie spodziewam się tutaj jednak wielu bramek, więc mam nadzieję, że ta pierwsza tercja będzie bezbramkowa, a być może Olomouc będzie chciał pokazać swoim fanom, że porażka z Litvinovem to tzw. wypadek przy pracy? Zastanawiałem się długo nad graniem zwycięstwa gości, ale jednak pozostaję przy remisach. Zobaczymy co z tego wyjdzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
1 461

123pro123

Użytkownik
Kolejna kolejka i kolejne przemyslenia:
Pardubice - Pilzno 2 @2.00✅
Lider z Pilzna przyjezdza na, badz co badz, trudny teren do Pardubic. Pilzno wypoczete bo ostatni mecz grali 27 pazdziernika, ale i bez rytmu meczowego wiec ich forma bedzie troche zagadkowa. Mysle jednak ze wywiaza sie z obowiazku lidera i zdobeda w tym meczu 3 pkt. Pardubice pewnie beda zadne rewanzu za ostatnią kompromitujaca porazke 10-2 jaka przytrafila sie z Pilznianami, ale jednoczesnie moga sie obawiac aby cos takiego sie nie powtorzylo. Dla mnie argumenty po stronie gosci i tak tez gram
Chomutov - Liberec 1 @2.10⛔
Dosc tego przegrywania - mam nadzieje ze tak tez mysla Pirati i jutro postawia na swoim. Liberec czeka starcie z Frolunda juz we wtorek w Szwecji, po pierwszym meczu moga miec jakies nadzieje, choc niewielkie, ale zapewne beda chieli godnie pozegnac lige mistrzow wiec moze oszczedza swoich czolowych graczy dajac im jutro mniej minut. Tak czy inaczej widze szanse po stronie gospodarzy i po w koncu decyduje sie na nich zagrac
Zlin - Olomouc podwojna szansa 0-0 @1.86⛔
Powiem szczerze, dwa zespoly zagadki dla mnie. Ilekroc zdecyduje sie zagrac przeciw ktoremus z nich to wygrywaja w takim stylu ze zbieram szczeke z podlogi. Gdy tylko zagram na nich to moja szczeka po raz kolejny tam laduje bo graja tak ze mieliby problem z czolowymi ekipami z Polski. Widze tutaj toporny mecz i boje sie wytypowac kto moglby tu wygrac, wiec moze remis?
Litvinov - Trzyniec 1 @2.66⛔
Konsekwentnie gram to co sobie zaobserwowalem czyli spadajaca forma Trzynca przed liga mistrzow. Nie wiem czy to wynika z innych treningow pod tamte rozgrywki czy siedzi to w glowach zawodnikow, ale ewidentnie graja slabiej w lidze gdy czeka ich starcie na drugim froncie. Przy rosnacej formie Litvinova wszystko uklada mi sie w czyste zwyciestwo gospodarzy
Jihlava - Kometa podwojna szansa 0-0 @1.91⛔
Rowniez nieco z uporem maniaka, ale calkiem dobrze na tym wychodze czyli podwojna szansa i to zarowno jesli chodzi o Komete jak i gospodarzy. Mysle ze jutrzejszy mecz moze byc nawet pod dyktando wlasnie Jihlavy, ale licze na mistrzowskie doswiadczenie. Ta mieszanka ma spowodowac ze gdzies tam ten remis wejdzie albo po 1 tercji albo na koniec meczu
Sparta - Hradec Kralove 1 @2.25⛔
Uwazam, ze Vyborny pokaze jutro dlaczego to on prowadzi Sparte i ile on dla niej znaczy. Czuje w tym meczu niekwestionowany hit kolejki, ale jednoczesnie uwazam ze jasniejsza strona tego pojedynku beda gracze Sparty. Mysle ze HK wygraloby jutro z kazdym, ale nie ze Sparta, ktora jutro bedzie poza zasiegiem. Typ na czuja ;)
Mlada Boleslav - Vitkovice 2 @3.10✅
Bukmacherzy faworyzuja gospodarzy, ja ide zupelnie odwrotnie. Dla mnie jutro to Vitkovice beda gora i to oni wroca z tarcza. Forma Mladej w ostatnich kolejkach pozostawia sporo do zyczenia natomiast forma Vitkovic wyraznie zwyzkuje. Mysle ze byc moze z niewielkimi problemami ale jednak w ciagu 60 minut ekipa gosci udowodni kto zasluguje na 3 pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Kolejna kolejka i kolejne przemyslenia:
Pardubice - Pilzno 2 @2.00
Lider z Pilzna przyjezdza na, badz co badz, trudny teren do Pardubic. Pilzno wypoczete bo ostatni mecz grali 27 pazdziernika, ale i bez rytmu meczowego wiec ich forma bedzie troche zagadkowa. Mysle jednak ze wywiaza sie z obowiazku lidera i zdobeda w tym meczu 3 pkt. Pardubice pewnie beda zadne rewanzu za ostatnią kompromitujaca porazke 10-2 jaka przytrafila sie z Pilznianami, ale jednoczesnie moga sie obawiac aby cos takiego sie nie powtorzylo. Dla mnie argumenty po stronie gosci i tak tez gram
Chomutov - Liberec 1 @2.10
Dosc tego przegrywania - mam nadzieje ze tak tez mysla Pirati i jutro postawia na swoim. Liberec czeka starcie z Frolunda juz we wtorek w Szwecji, po pierwszym meczu moga miec jakies nadzieje, choc niewielkie, ale zapewne beda chieli godnie pozegnac lige mistrzow wiec moze oszczedza swoich czolowych graczy dajac im jutro mniej minut. Tak czy inaczej widze szanse po stronie gospodarzy i po w koncu decyduje sie na nich zagrac
Zlin - Olomouc podwojna szansa 0-0 @1.86
Powiem szczerze, dwa zespoly zagadki dla mnie. Ilekroc zdecyduje sie zagrac przeciw ktoremus z nich to wygrywaja w takim stylu ze zbieram szczeke z podlogi. Gdy tylko zagram na nich to moja szczeka po raz kolejny tam laduje bo graja tak ze mieliby problem z czolowymi ekipami z Polski. Widze tutaj toporny mecz i boje sie wytypowac kto moglby tu wygrac, wiec moze remis?
Litvinov - Trzyniec 1 @2.66
Konsekwentnie gram to co sobie zaobserwowalem czyli spadajaca forma Trzynca przed liga mistrzow. Nie wiem czy to wynika z innych treningow pod tamte rozgrywki czy siedzi to w glowach zawodnikow, ale ewidentnie graja slabiej w lidze gdy czeka ich starcie na drugim froncie. Przy rosnacej formie Litvinova wszystko uklada mi sie w czyste zwyciestwo gospodarzy
Jihlava - Kometa podwojna szansa 0-0 @1.91
Rowniez nieco z uporem maniaka, ale calkiem dobrze na tym wychodze czyli podwojna szansa i to zarowno jesli chodzi o Komete jak i gospodarzy. Mysle ze jutrzejszy mecz moze byc nawet pod dyktando wlasnie Jihlavy, ale licze na mistrzowskie doswiadczenie. Ta mieszanka ma spowodowac ze gdzies tam ten remis wejdzie albo po 1 tercji albo na koniec meczu
Sparta - Hradec Kralove 1 @2.25
Uwazam, ze Vyborny pokaze jutro dlaczego to on prowadzi Sparte i ile on dla niej znaczy. Czuje w tym meczu niekwestionowany hit kolejki, ale jednoczesnie uwazam ze jasniejsza strona tego pojedynku beda gracze Sparty. Mysle ze HK wygraloby jutro z kazdym, ale nie ze Sparta, ktora jutro bedzie poza zasiegiem. Typ na czuja ;)
Mlada Boleslav - Vitkovice 2 @3.10
Bukmacherzy faworyzuja gospodarzy, ja ide zupelnie odwrotnie. Dla mnie jutro to Vitkovice beda gora i to oni wroca z tarcza. Forma Mladej w ostatnich kolejkach pozostawia sporo do zyczenia natomiast forma Vitkovic wyraznie zwyzkuje. Mysle ze byc moze z niewielkimi problemami ale jednak w ciagu 60 minut ekipa gosci udowodni kto zasluguje na 3 pkt
Ja jestem skołowany po ostatniej kolejce,której zresztą nie śledziłem na żywo.
Pardubice u siebie potrafią powalczyć. Pamiętam ostatnią porażkę Pilzna w Olomoucu 5-0,gdzie też byli liderem. Pilzno jak zagra swoje to pewnie wygra,ale jak nie to jakiś remis się może przyplątać
Liberec zwyżkuje i tutaj też bym ich nie przekreślał. Fakt,że mają rewanż w LM, ale tam będzie ciężko wygrać,a w tabeli ELH trzeba się podciągnąć bo ledwo co wyskoczyli z ostatniej pozycji,z resztą po dobrym meczu z silnym Trincem
Litvinov też mnie zawiódł w poprzedniej kolejce,ale Trinec ewidentnie stawia na LM i może poświęcić ten mecz.
Kometa ostatnio to loteria,jednak trzeba pamiętać o ich potencjale i mistrzowskich ambicjach. Mogą od początku pocisnąć słabego beniaminka.
Cieszy mnie fakt powrotu Vyborneho do Sparty. To charyzmatyczny trener i powinien dać impuls drużynie. Popieram typ,Sparta teraz w kilku meczach może odpalić

Powodzenia ???? Dzięki za aktywność. Pozdrawiam
 
1 461

123pro123

Użytkownik
W ogole to fortuna od jakiegos czasu wprowadzila typy na punktacje kanadyjska i linia jest najnizsza z mozliwych wiec 0.5. Kursy na tych czesto punktujacych to ok 1.50, ale mozna trafic tam perelki jak chocby ostatnio Michalek za 3.50 (zaliczyl asyste przy trafieniu Formana). Dzis jednak jest juz na niego o zlotowke mniej no i w koncu to obronca wiec moze tez nie zapunktowac, ale mozna wydrzec ladne typy nawet na dzis. Dodatkowo zawsze mozna sie pobawic w kto nie zapunktuje i tutaj mam na mysli czolowych graczy z ekip ktore we wtorek graja lige mistrzow. Tak czy inaczej fajna odskocznia od typowania wynikow ;)
Przykladowe typy na dzis
Vondrka +0.5 @1.47✅
Kubalik D.+0.5 @1.40✅
Bakos +0.5 @1.87✅
Ihnacak +0.5 @1.65✅
Necas +0.5 @1.48▶ zakład unieważniony - zwrot
Lev +0.5 @1.65⛔
Treille -0.5 @1.70✅
Stastny -0.5 @2.20✅
Marcinko -0.5 @2.25✅
Koukal -0.5 @1.96✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Po kilku dniach ciszy, wracam i nadrabiam zaległości ;)
Post jednak chyba podzielę, część, teraz, część w porze obiadowej, zacznę od meczy wcześniejszych:
W Pardubicach nie wydaje mi się, że lider z Pilzna będzie faworytem, ostatnio nie grali, ciężko ocenić formę, a w ostatnich kolejkach nie była to forma drużyny która walcuje ligę jak chce, strzelecko słabiej niż na początku. Gospodarze u siebie przed wymagającą publicznością postawią pewnie poprzeczkę wysoko. Patrzac na ubiegłe mecze widać, ze oba zespoły lubią remisować i dziś poszedłbym chyba tak przekornie w tą stronę, jednak wzorem kolegi 123pro123 podparłbym podwójną szansą
podwojna szansa 1-1 0-0 2-2
Pardubice - Pilzno
2.18 1.93 1.58
Chomutov coś próbuje ale wciąż nie może, wyraźnie zacięło się coś w tej drużynie. Napastnicy pokroju Ruzicki, Tomicy, Humla i Poletina zapomnieli chyba jak się strzela, sam kapitan Vondrka tego nie uciągnie, a najczęściej strzelający obrońca w lidze Valach to też nie przepis na zwycięstwo. Liberec z kolei powoli jakby zaczynał przypominać sobie jak grał w ostatnich latach. Zacięte spotkanie z Frolundą, odprawienie z kwitkiem Trzyńca pokazują, że jak chcą to potrafią. Mimo wtorkowej Ligi Mistrzów i prestiżu myślę, że hokeiści spod Jestedu mają z tyłu głowy świadomość, że wygrać dwoma bramkami w Szwecji aby awansować jest mało realne i dzisiejszego spotkania nie odbębnią, a raczej powalczą, bo Chomutov jest w ich zasięgu. Wynik może być jednak różny stawiam, że obie drużyny wbiją co najmniej 2 gole.
kazda z druzyn zdobedzie bramek 1+ 2+ 3+
Chomutov - Liberec
1.13 1.89 4.4
W Litvinovie po zaciętych i owocnych w punktach potyczkach z czubem tabeli, przyszła zadyszka i zetknięcie ze scianą, Zlin wybił Chemikom myśl o punktach już w pierwszej tercji. Niemniej Chemicy mają u siebie kolejną okazję by ponownie odbić się od dna, ponieważ Trzyniec na wyjazdach jest cieniem samego siebie, nie zawsze ale jednak to nie to samo co w Werk Arenie. Poza tym akurat w przypadku Ocelari Liga Mistrzów będzie miała ogromne znaczenie, bo będą bronić u siebie minimalnego zwycięstwa ze Szwecji. Są na to spore szanse, zawsze to jakaś zaliczka, u siebie są mocniejsi, rozmiar lodowiska (w Malmo tafla jest większa) powinien sprzyjać, bo goście nie będą mieli się gdzie rozpędzić, a Szwedzi są dobrymi łyżwiarzami, ponadto zespół Redhawks przylecą do Trzyńca dopiero w dniu meczu. Wracając jednak do TELH, uważam, że Ocelari stoją przed zbyt dużą szansą na historyczny awans i moim zdaniem dzisiejszy mecz odjeżdżą najmniejszym nakłądem sił, porażkę kalkulując już dawno. Liga jest długa, będzie jeszcze wiele punktów do zebrania, ważniejszy wtorek. Kurs na czystą &quot;jedynkę&quot; kusi, ja jednak ugryzę to z tej strony, że wg mnie 1-2 gole nie starczą na wygraną, Ocelari jednak mają kim straszyć w przodzie, więc jeśli Litvinov myśli o wygranej to musi strzelić minimum 3 gole
1.druzyna zdobedzie bramek - +
Litvinov - Trzyniec (2.5)
1.57 2.22
W starciu Baranów z Kogutami bez silenia się na większe analizy poszukam remisu, Zarówno Zlin jak i Ołomuniec dosyć często dzielą się punktami z rywalami, w H2H też na ogół wyniki na pograniczu, głownie jedną bramką różnicy, podparcie podwójną szansą. Mecz walki, bo są to poniekąd lokalne derby.
podwojna szansa 1-1 0-0 2-2
Zlin - Olomouc
1.69 1.83 2.11

Beniaminek z Igławy u siebie prezentuje się całkiem solidnie, myślę, że w lokalnym starciu nie przestraszy się mistrza, który gra ostatnio w kratkę i na pewno oszczędzi się nieco na bronienie zaliczki w Lidze Mistrzów. Myślę, aby w tym meczu doliczyć gospodarzom mały handicap, ma prawo wejść, kurs może niezbyt duży, ale realny.
handicap 1,5:0 1 2

Jihlava - Kom.Brno
1.53 2.3
Sparta po trzech domowych zwycięstwach popadła w serię 4 porażek z rzędu, nie wiem czy trener zdążył już cokolwiek poukłądać w chaotycznym zespole, spodziewam się raczej, że efekt nowej miotły zacznie działać po nadchodzącej przerwie reprezentacyjnej. Dziś spodziewam się kolejnej porażki. Hradec ostatnio wyłupił lodowisko mistrza i najlepszego zespołu ligi na własnej tafli - Trzyniec. Fakt, w tygodniu wpadka w Ołomuńcu, jednak to specyfika zapewne defensywnej gry Kogutów, Sparta jednak gra bardziej otwarty hokej, co na razi ich na zabójcze kontry, poza tym HK całkiem ciekawie rozgrywa krążek, miło się na to patrzy. Mountfield ostatnie dwa mecze w Pradze wygrał, więc czemu by tego nie powtórzyć?
podwojna szansa 1-1 0-0 2-2

Sparta - Hr.Kralove
1.73 1.83 2.03
W Mladej Boleslav stawiam, że zespoły będą sobie dawać po razie i zobaczymy bramki z obu stron.
kazda z druzyn zdobedzie bramek 1+ 2+ 3+
Ml.Boleslaw - Vitkovice

1.13 1.88 4.35



W ogole to fortuna od jakiegos czasu wprowadzila typy na punktacje kanadyjska i linia jest najnizsza z mozliwych wiec 0.5. Kursy na tych czesto punktujacych to ok 1.50, ale mozna trafic tam perelki jak chocby ostatnio Michalek za 3.50 (zaliczyl asyste przy trafieniu Formana). Dzis jednak jest juz na niego o zlotowke mniej no i w koncu to obronca wiec moze tez nie zapunktowac, ale mozna wydrzec ladne typy nawet na dzis. Dodatkowo zawsze mozna sie pobawic w kto nie zapunktuje i tutaj mam na mysli czolowych graczy z ekip ktore we wtorek graja lige mistrzow. Tak czy inaczej fajna odskocznia od typowania wynikow ;)
Przykladowe typy na dzis
Vondrka +0.5 @1.47
Kubalik D.+0.5 @1.40
Bakos +0.5 @1.87
Ihnacak +0.5 @1.65
Necas +0.5 @1.48
Lev +0.5 @1.65
Treille -0.5 @1.70
Stastny -0.5 @2.20
Marcinko -0.5 @2.25
Koukal -0.5 @1.96
Otóż to, też miałem o tym dziś wspomnieć, ale teraz na szybko coś konstruktywnego pisałem i nie było czasu ???? Oferta wg mnie ciekawa, fajne kursy w granicach 1,6 a wystarczy ze dany zawodnik zaliczy jakikolwiek punkt, więc wystarczy asysta ???? Warto grać ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Ale kolejka! 7 spotkań i wszyscy gospodarze przegrali ! bramki 8-22! :eek:
Uratowały mi kolejeke Vitkovice/+4,5 solo @ 5.00 / 123pro123 Dzięki za temat do przemyśleń ;)
Teraz trzymam kciuki i kibicuję Ocelari w LM !
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Wszystkie Czeskie drużyny awansowały w LM !!!
To pokazuje że Czeska liga jest bardzo mocna, szacun dla Trinca za utrzymanie wyniku, Libereca za mega niespodziankę i wyeliminowanie potentata LM na jego lodzie. Kurs był @ 9 z tego co pamiętam ;) Frolunda kończy pewien rozdział... a Kometa pokazała jak gra Mistrz Czech ???? Brawo !!!
Jutro reprezentacja Czech gra ze Szwecją na turnieju Karjala Cup. Mecz w Orebro. Spodziewam się overa i gola Kovara,który gra jutro reprezentacyjną setkę. Pesan poleciał do Rosji z U20 i zapowiada ofensywną otwartą grę... Może to nie ten dział,ale wrzucajcie jak macie jakieś info,albo przeczucie.
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
21 kolejka
Czas wrócić z Karjala Cup na czeskie podwórko. Swoją drogą ciekawy turniej na przyzwoitym poziomie.
Czesi zagrali dobry mecz w Orebro,ale potem w Helsinkach było już tylko gorzej. Wymęczone zwycięstwo ze Szwajcarami i bęcki od Ruskich. Ogólnie to spodziewałem się więcej :confused:
Kolejka po przerwie, trudna do typowania i raczej stawka na kuponie symboliczna. Jestem ciekaw waszych przemyśleń. U mnie wygląda to tak:
Pilzno - Chomotov/x @ 2.45 fortuna ⛔ zabrakło 11 sekund ;) Piraci ????
W reprezentacji zagrało 3 głównych graczy Pilzna(Kubalik,Mertl,Gulas) co wydaje mi się,że trzeba wziąść pod uwagę przy meczu z Chomotovem. Pewnie zostawili trochę zdrowia na skandynawskim lodzie, nie trenowali z klubowymi kolegami...Piraci mogą powalczyć o remis bo pokazali już na starcie sezonu,że potrafią grać wyjazdy. A ma tam kto grać w hokeja,Vondrka jakos ciągnie tą ekipę,tylko reszta musi się obudzić !
Mogą jednak równie dobrze zostać rozjechani przez Pilznenski walec;) Zobaczymy
Liberec - Sparta (bez remisu) @ 2.30 fortuna / remis 4-4:eek:
Sparta już chyba nie może grać gorzej. Mają 5 porażek i muszą zacząć grać hokej na wyższym poziomie,bo taki klub jak Sparta nie może sobie pozwolić na dołowanie w tabeli. Po to przyszedł Vyborny,żeby to poukładać. Teraz miał czas podczas reprezentacyjnej przerwy,żeby popracować z drużyną. Zobaczymy co z tego wyszło.
Liberec po wyeliminowaniu Frolundy pewnie zagra troche lużniej. Pesan był z juniorami w Rosji,więc może i treningi wyglądały inaczej...
Trinec dzisiaj pokazał,że po ostrej walce w LM miał problem wrócić w formie na mecz z Olomoucem. Może Liberec będzie miał podobnie. Przy okazji warto zwrócić uwagę na powrót Kvapila z KHL do ELH. To bardzo wartościowy napastnik i na pewno wzmocni szeregi Liberca. Swoją drogą zastanawiam się czemu nie wrócił do Komety z którą zdobył Mistrzostwo w zeszłym sezonie...hmm?
Kometa Brno (-2.5) - Pardubice @ 2.3 fortuna ⛔ Kometa ::zoltakartka:
Kometa w LM pokazała klasę i myślę,że tutaj możemy spodziewać się pewnego zwycięstwa Mistrzów. Będą na pewno walczyć o lidera w ELH,bo uważam,że mają ku temu możliwości i po ostatnich słabszych występach teraz podciągną. No a z kim jak nie z Pardubicami w meczu u siebie? Pamiętam nie tak dawno mecz HK u siebie z Pardubicami i tam jak Hradec narzucił swój styl to skończyło się 6-0. Jutro w Brnie może być podobnie.
Typy bardzo życzeniowe,ale wrzucam,żeby pobudzić dyskusję ????
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom