>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czechy Tipsport Extraliga / Słowacja Tipsport Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Dla wszystkich, którzy planują typować mecz Ocelaři na niedziela mała rada, radzę wziąć poprawkę na kontuzje. Dłuższy czas nie gra Werek (na niedzielę ponoć ma już wrócić) po niedzielnym meczu z Pilznem wypadł Gernat. A teraz w tygodniu w meczach z Libercem i Chomutovem kontuzja Adamskiego uraz tkanki miękkiej prawdopodobna dłuższa przerwa. Wczoraj Krajicek zniesiony na nosząc z podejrzeniem wstrząsu mózgu, meczu nie dokończył również Cienciala.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Dla wszystkich, którzy planują typować mecz Ocelaři na niedziela mała rada, radzę wziąć poprawkę na kontuzje. Dłuższy czas nie gra Werek (na niedzielę ponoć ma już wrócić) po niedzielnym meczu z Pilznem wypadł Gernat. A teraz w tygodniu w meczach z Libercem i Chomutovem kontuzja Adamskiego uraz tkanki miękkiej prawdopodobna dłuższa przerwa. Wczoraj Krajicek zniesiony na nosząc z podejrzeniem wstrząsu mózgu, meczu nie dokończył również Cienciala.
Kiedy debiut Petra Vrany?
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Mlada Boleslav - Mountfield
Spotkanie dwóch ekip, które są chyba w czołówce ligi, jeśli chodzi o under 4.5.
Mlada u siebie 8/17, Mountfield 9/17 na wyjazdach. Obie więc oscylują w granicach 50%. Dziś ktoś przełamie swoją serię, jeśli chodzi o tę linię, ja z racji kursu zagram jednak under 4.5 gola ⛔ @1.98 z dogrywką i karnymi (@2.4 w regulaminowym).
Edit: Typ spalony po 9 minutach gry :cwl:????
Pardubice - Karlove Vary X2 ✅ @1.69
KV ostatnio stali się Pardubicami tej ligi. Z kim, jeśli właśnie nie z Pardubicami mają się przełamać? Mają 8 porażek z rzędu, H2H na ich korzyść. Pardubice ostatnio wygrały, ale czy stać ich na 2 zwycięstwa z rzędu?
A z takich luźnych typów, to Zlin ilość goli +2.5 ⛔ @1.68
Przeglądając staty, zaskoczyłem się widząc, że Ołomuniec jest drugą (po Pardubicach) ekipą tracącą ponad 3 bramki na mecz (17x, Pardubice 21x). Zlin ostatnio się podniósł, widzę szansę na powodzenie typu.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
HK - Pardubice @ 1.38 ✅
Typ z tych oczywistych więc pewnie nie wejdzie,hehe, ale przedstawie Wam argumenty:
Dwie kolejki wstecz pisałem o Pardubicach tak:
Pardubice są w głębokim kryzysie. Ostatnie miejsce w tabeli, nie liczę ile już mają porażek z rzędu... skazani na play out. Najgorsze,że tam nie widać zmian na lepsze,ani poprawy formy. Z zespołu odszedł Troncinsky wymieniony z Verva za Porselanda. I jak tutaj jeszcze równowaga zachowana, to już odejście Wisharda, Treille, Hamerlika to znaczne osłabienia.W bramce został słaby Kacetl. I tak Dynamo zamiast się wzmacniać to się osłabia. Zwolniony trener bramkarzy za alko, główny trener Lubina to też nie jest wg.mnie trener który mógłby wyprowadzić ekipę z kryzysu (ostatnio wysłany na trybuny, bo zachowywał się hamsko i obrazliwie). Ogólnie atmosfera w drużynie tragiczna.
Pardubice się przełamały i już 2 razy z rzędu zapunktowały.Trzeba pamiętać,że to mecz derbowy. Udało im się też już ograć HK na początku sezonu. To tyle pozytywów po stronie Pardubic.Tych negatywów jest znacznie więcej i mimo ostatniej wygranej z Olomoucem, to już mecz z KV potwierdził regułę. Nadal twierdzę,że Pardubice to obecnie najsłabsza ekipa ELH. Ameryki nie odkryłem, bo Pardubice mocno dołują w tabeli 29pkt / 78-146
HK dziwaczny mecz z Mladą,jednak trzymają się czołówki 69pkt / 109-95. To ekipa z niewątpliwie aspiracjami do wygrania ligi. Etap sezonu już taki,że trzeba te punkty zbierać,żeby nie odpaść w walce. Potencjał kadrowy HK bezdyskusyjnie lepszy od Dynama. HK jest liderem tabeli w meczach u siebie w tym sezonie z bilansem 17-3! Na 12 ostatnich potyczek derbowych w Hradcu gospodarze wygrali 10!
Można by jeszcze poszperać w składach i formacjach, ale nie widzę w tym sensu.
Z zawodników to wybrał bym Koukal, Zamorsky / Hovorka, Rolinek, choć raczej sobie podaruję, bo mam dylematy czy mecz bedzie na under / over ?
Jak myślicie?
Wieczorem rozejrze się za graczami na niedzielną kolejkę, bo widze,że kursy już wystawione
Pozdrawiam ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
I tak sobie dalej myślę... Jakbym był prezesem klubu :cwl:
Tak sobie myślę o Bukartsie i tym,że nie może złapać formy. I tak patrząc z perspektywy Zlina i przykładu Kasika to może powinien tam wrócić,bo Zlin mu pasował i tam błyszczał. A Ocelari w zamian mogli by zatrudnić jakiegoś szybkiego gracza z za oceanu ,do ofensywy, z parciem na bramkę i wykończeniem
Kiedy debiut Petra Vrany?
No ja mam wątpliwości, czy Vrana to dobry wybór do ekipy Ocelari :]
Nadal twierdzę,ze Ocelari potrzebują jakoścowego gracza z za oceanu co ma szybkie tempo, wykończenie i bez większych obciązeń ligowych (świeża krew) / najlepiej,żeby nie rozumiał po Czesku i debiutował w tej lidze ;)proste komunikaty i hokej na wysokim poziomie,tempo i wykończenie ;) Taki Werek+,a i kompan dla Wereka w ekipie do formacji. Dla mnie to proste rozwiązanie. Vrana to jednak kolejna mocna postać czeskiego hokeja i bedzie rywalizował z Ruzicką,Polańskim...a Trinec ma mocne osobowości i może to być różnie.
jak myślicie?
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Jesteście? Czytacie? Bo nie wiem czy jest sens się rozpisywać ;)Dajcie jakiś znak to bedzie motywacja i napiszę jak ja to widzę...
Dzisiajszej nocy hokejowy cukiereczek NHL All Star Game, Tvp Sport, godz. 2 / ale jutrzejsza kolejka ELH też ciekawa ;) hehe
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Jest wsparcie ???? to rozumiem !
Z rana pisałem,że porozkminiam zawodników / typ na HK wlazł,choć ciasno:confused:
KV - Pilzno (bez remisu) @ 1.45 ✅ (1-5)
Ceresniak (Pilzno) kb+ @ 2.30 ⛔ Kurs kuszący. Peter ostatnio w wyśmienitej formie. Spory ice time i gra power play. W ostatnich 3 meczach 3 gole/ 2 asysty To obrońca,ale potrafi od modrej odpalić, a i dobrze dograć. W meczu z KV, Pilzno będzie miało sporo okazji, więc po tym kursie... Do tego ciekawy kurs na Strake/ gol ✅ no i standardowo typy na najlepszą formację power play w lidze Gulas gol ✅, Kovar ✅ już na granicy głupoty bo po @1.35
Pilzno jest dla mnie zdecydowanym faworytem na tym etapie sezonu.
Olomouc (bez remisu) - Chomotov @ 1.46 ✅ (3-1)
Ales Jergl (Olomouc) /gol [email protected] ✅ Czolowy obecnie gracz Kogutów. Ze Zbynkiem Irglem,Knotkiem/gol ✅ Ostrizkiem/ gol ✅ ciągną tą ekipę ofensywnie. I dla mnie Olomouc u siebie jest zdecydowanym faworytem. Jutro mecz z Chomotovem, który ma problemy. Szarpali w ostatnich meczach ( z graczy Duda✅,Svoboda),ale nadal dołują w tabeli i szane na play off są już znikome. W Czeskich mediach sportowych pisze się,że Chomotov dłuży sporo pieniędzy graczą, a środki wpompowane w zespół się kończą. Zawodnicy nawet zastanawiali się nad jakimś bojkotem,ale ostatecznie podobno zagrają normalnie.
Nie wiem,czy to dobry ruch,ale można pobawić się też w kb- / I tutaj Bukarts @ kb- 1.67 ✅, bo jak na nowaczka w Sparcie, to wątpie czy się odnajdzie. Do tego Kolouch (Olomouc) @ 1.65✅, może być jeszcze ogłuszony :wasntme: , bo ostatnio zmieciony z lodu przez Okala...
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
KV-Pilzno (1-5)
Jak dla mnie to beniaminek nie dysponuje odpowiednia siłą by przeciwstawic sie ekipie Skody, pierwsza formacja z Gulasem i Kovarem robi takie zamieszanie w szeregach obronnych rywali ze trudno mi sobie wyobrazic ze jutro bedzie inaczej. Kovar ma oczy dookoła głowy i przy nim nawet młodziez strzela. Mimo ze to mecz derbowy i ze w paźzdzierniku to KV były góra , to mysle ze jutro bedzie inaczej bo sila ataku SKody jest nieporównywalna a i w bramce pomaga Frodl, który broni z prawie 94% skutecznoscią.
Pilzno RT kurs 1,87✅✅✅
Pilzno i over 4,5 kurs 2,87✅✅✅
Pilzno i over 5,5 kurs 3,9✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
I tak sobie dalej myślę... Jakbym był prezesem klubu :cwl:


No ja mam wątpliwości, czy Vrana to dobry wybór do ekipy Ocelari :]
Nadal twierdzę,ze Ocelari potrzebują jakoścowego gracza z za oceanu co ma szybkie tempo, wykończenie i bez większych obciązeń ligowych (świeża krew) / najlepiej,żeby nie rozumiał po Czesku i debiutował w tej lidze ;)proste komunikaty i hokej na wysokim poziomie,tempo i wykończenie ;) Taki Werek+,a i kompan dla Wereka w ekipie do formacji. Dla mnie to proste rozwiązanie. Vrana to jednak kolejna mocna postać czeskiego hokeja i bedzie rywalizował z Ruzicką,Polańskim...a Trinec ma mocne osobowości i może to być różnie.
jak myślicie?
Pożyjemy zobaczymy jak mawiają. Vrána to dobry center, to też ważna postać a nam brakuje w sumie takiego gościa na środek który rozegra na boki. Przyda się też wsparcie dla Marcinko jako alternatywa na czychanie pod bramka, bo w tym sezonie Marcinko daje mniej goli z pola bramkowego.
Ja będąc prezesem w obliczu zbliżających się play off wzmocnilbym jednak obronę. Uciekł za pieniądzem niestety Kundratek. Roth i Krajicek łapią często urazy, ten drugi właśnie wypadł na 3-4 tygodnie. Musil ostatnio pod forma, zamieszany w wiele bramek i często łapie kary po których dostajemy bramki. Owszem mecz z Chomutovem na 0 ale kim są Piraci..... Mecze z Pilznem i Libercem pokazały bramki w tej obronie mimo iż jest druga najlepsza w lidze. Tytuły wygrywa się obrona.
Poza tym chyba wolę taka stabilność składu i kosmetyczne zmiany niż to co wyprawia Kometa że co kilka tygodni jakąś wymiana i biorą co popadnie nawet Orsave. Tak jakby chcieli sobie jakiś przegląd ligi u siebie zrobić.
W związku z powyższym odnośnie obrony Ocelaři i kontuzji obawiam się że dzisiaj Mladá wywiezie punkty z Werk Areny. Są w gazie, morale wysokie, dać Hradcowi 8 bramek to nie lada wyczyn. Kurs ciekawy i warty ugryzienia. Ja na pewno też spróbuję pierwszą tercje. Obie strzela lub po prostu LB +1,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Jest wsparcie ???? to rozumiem !
Z rana pisałem,że porozkminiam zawodników / typ na HK wlazł,choć ciasno:confused:
KV - Pilzno (bez remisu) @ 1.45
Ceresniak (Pilzno) kb+ @ 2.30 Kurs kuszący. Peter ostatnio w wyśmienitej formie. Spory ice time i gra power play. W ostatnich 3 meczach 3 gole/ 2 asysty To obrońca,ale potrafi od modrej odpalić, a i dobrze dograć. W meczu z KV, Pilzno będzie miało sporo okazji, więc po tym kursie... Do tego ciekawy kurs na Strake no i standardowo typy na najlepszą formację power play w lidze Gulas, Kovar już na granicy głupoty bo po @1.35
Pilzno jest dla mnie zdecydowanym faworytem na tym etapie sezonu.
Olomouc (bez remisu) - Chomotov @ 1.46
Ales Jergl (Olomouc) [email protected] Czolowy obecnie gracz Kogutów. Ze Zbynkiem Irglem,Knotkiem,Ostrizkiem ciągną tą ekipę ofensywnie. I dla mnie Olomouc u siebie jest zdecydowanym faworytem. Jutro mecz z Chomotovem, który ma problemy. Szarpali w ostatnich meczach ( z graczy Duda,Svoboda),ale nadal dołują w tabeli i szane na play off są już znikome. W Czeskich mediach sportowych pisze się,że Chomotov dłuży sporo pieniędzy graczą, a środki wpompowane w zespół się kończą. Zawodnicy nawet zastanawiali się nad jakimś bojkotem,ale ostatecznie podobno zagrają normalnie.
Nie wiem,czy to dobry ruch,ale można pobawić się też w kb- / I tutaj Bukarts @ kb- 1.67, bo jak na nowaczka w Sparcie, to wątpie czy się odnajdzie. Do tego Kolouch (Olomouc) @ 1.65, może być jeszcze ogłuszony :wasntme: , bo ostatnio zmieciony z lodu przez Okala...
Pozdrawiam ????
Okal hovado!
A ja paradoksalnie bym nawet wsadził na Bukartsa. Ma jednak podrazniona ambicje i coś do udowodnienia plus chęć pokazania się w nowym zespole. Nie zapomniał przecież jak się gra. Może nowi koledzy mu bardziej podpasuja, asysta jakąś możliwa choć rywal wiadomo trudny. Myślę sobie że i Vrána w Trzyncu może już dziś zapunktowac. Debiuty czy ogólnie początki bywają udane. Pokazał to teraz choćby Zohorna z Mladej dwoma golami po przyjściu z Komety.
W Trzyncu tak ostatnio obserwuje Draveckeho i bardzo mi imponuje, dostaje więcej czasu na lodzie jest ambitny walczący, idzie do końca nawet w beznadziejnych sytuacja i czasem są z tego jeszcze jakieś pozytywy. Z Pilznem się nie udało i Libercem ale konsekwentnie na niego stawialem na strzelenie gola po kursie 6.0 i w czwartek już po 24 sekundach strzelił w Chomutově. Miale też piękna asystę dla Polanskeho. Polanský swoją drogą też kuszący, odkąd wrócił do starego krotszego kija zaczął strzelać i stał się nowym rekordzista w historii Ocelaři. No i oczywiście jak Mladá przyjeżdża do Werk Areny gralbym na Klepisa, ten to zawsze tutaj gryzie lód bo ma zadre w sercu za to jak się go stąd pozbył.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Fajne typy i fajna dyskusja,to i wtrące tu swoje trzy grosze.
Kar.Var-Pilzno
Typ-1-0 na Pilzno 1-5 +++
Kurs-2.25 jak w masło,to lubię.
Poczytałem co piszą fachowcy,przejrzałem staty i doszedłem do wnioskum że skoro Pilzno ma wygrać to zrobią to wyraznie.Jak wygrywali na wyjezdzie w Warach to robili to 0-3,0-3,0-6.
Tak sobie pomyślałem że jak wygrają to nie 1 golem,więc po dobrym kursie,przechodzę do ataku.
Komete Brno-Zlin
Typ-02 4-2 ---Lipa
Kurs-2.4
W tym spotkaniu liczę na niespodziankę,jakoś ten kurs 1.5 na Brno mi tu nie pasuje,Gospodarze ostatnio u siebie 2 porażki,między sobą też szału nie ma,bo 2-2-1.
Ostatni mecz to 2-2 gdzie kursy były identycznie wystawione.
Ja tak kolega powyżej ,potrzebuje motywacji żeby wyszukać wam parę kęsków.
Powodzenia.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Jeśli ktoś gra na dokładny wynik, to najczęściej w tym sezonie chodzą 4:1 (24x), 2:2 (16x) oraz 2:3 (17x) ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
W typach na niedzielę zielono,aż miło ???? Wyniki spotkań trafione ze sporym zapasem, a i gracze których wymieniłem postrzelali, asystowali. Mam nadzieje,że ktoś skorzystał...
Co do jutrzejszych meczy to widzę to tak:
HK - Sparta / remis @ 1.88 ✅✅✅ (2-3)
Aż się prosi pograć coś w stronę Sparty. Dlaczego? A no dlatego,że HK ma super serię u siebie, która w końcu musi się skończyć. Ostatnie mecze przeciętne. Wydarte zwycięstwo ze słabymi Pardubicami u siebie w ostatniej minucie (2-1), wcześniej wyjazdowa porażka z Mladą (8-5) i ciasna wygrana z Vitkami, gdzie mecz się ważył do końca. HK mimo,że trzyma się mocno czołówki tabeli to ostatnio nie błyszczy.
Powiecie,A co Sparta,może lepiej? No niby nie,ale ostatnio mocni rywale (Kometa,Liberec,Trinec).Sparta to jednak klub z porównywalnym potencjałem do HK i sporymi tradycjami. Pozycja w lidze zagrożona i bardzo potrzebują punktów. No i co najważniejsze: Sparta jest bardzo mocna na wyjazdach. Niewiedzieć dlaczego w O2 arenie przegrywają, a wyjazdy grają bardzo mocne. Poza tym Sparta na Hradec umie. Rozegrali w tym sezonie już 3 mecze z czego 2x górą była Sparta i raz Hradec,ale po dogrywce. W skrócie to tyle ;)
KV - Olomouc kb+ / Irgl @ 1.60 / Flek @ 1.72 :confused::eek:
Tutaj nie będę typował zwycięzcy,ale myślę,że obie ekipy strzelą gole. W ostatnich spotkaniach nie zapunktowali Flek i Irgl, a to czołowe postacie ofensywy obu ekip, więc idę w tą stronę.
Kometa Brno - Pirati Chomotov @ 1.32 (7-1) ✅✅✅
Typ najbardziej oczywisty z oczywistych,hehe,a takie zazwyczaj nie wchodzą.
Pisałem ostatnio o Piratach tak:
Chomotovem, który ma problemy. Szarpali w ostatnich meczach ( z graczy Duda✅,Svoboda),ale nadal dołują w tabeli i szane na play off są już znikome. W Czeskich mediach sportowych pisze się,że Chomotov dłuży sporo pieniędzy graczą, a środki wpompowane w zespół się kończą. Zawodnicy nawet zastanawiali się nad jakimś bojkotem,ale ostatecznie podobno zagrają normalnie.
No i tutaj niewiele się zmieniło. Przegrali w Olomoucu i myślę,że przegrają i w Brnie. Potencjału i aspiracji mistrza nie trzeba przedstawiać. Przepaść między tymi ekipami jest ogromna. Kometa lubi zlekceważyć przeciwnika,ale mamy już taki etap sezonu,że nie powinno się to zdarzyć, tym bardziej,że grają u siebie. Mueller gol ✅, Holik 2 asysty ✅
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Jeszcze apropos dyskusji z ocelovyfanda
Nie wiem,czy to dobry ruch,ale można pobawić się też w kb- / I tutaj Bukarts @ kb- 1.67 ✅, bo jak na nowaczka w Sparcie, to wątpie czy się odnajdzie.
A ja paradoksalnie bym nawet wsadził na Bukartsa. Ma jednak podrazniona ambicje i coś do udowodnienia plus chęć pokazania się w nowym zespole. Nie zapomniał przecież jak się gra. Może nowi koledzy mu bardziej podpasuja, asysta jakąś możliwa choć rywal wiadomo trudny. Myślę sobie że i Vrána w Trzyncu może już dziś zapunktowac. Debiuty czy ogólnie początki bywają udane. Pokazał to teraz choćby Zohorna z Mladej dwoma golami po przyjściu z Komety.
To może na jutro Bukarts kb+ @ 1.95 / tyka :] Zohorna @ 2.05/ gol ✅ a i Vrana w środe @ 1.67✅ ...
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Niestety wczoraj zabrakło mi prochu zeby postawic na Mlade a chodził ten mecz za mną , ale co było a nie jest nie pisze się w rejestr a dzis nowe szanse i moja uwage zwrócil mecz lidera ze Skodą.
Goscie z Pilzna od połowy stycznia, gdzie juz calą uwagę skupili na lidze, wygrywaja i dominuja ( no moze prócz wygranego meczu w Werk Arena, który był bardzo wyrównany ). Formacja Kovara i Gulasa w kazdym meczu robi róznice , pozostałe linki tez swoje dokładaja albo punktuje druga albo trzecia, wiec jest wsparcie niższych formacji. W bramce swietnie spisuje sie Frodl. Lider co by nie mówić tez gra swoje, gonił wynik z Vitkami gdzie przegral po karnych i ostatnio wygrał w Pradze ze Sparta , ale tu taki ewenement jak wiemy ze Prazanie lepiej czuja sie na wyjazdach. W skaldzie tez maja sporo jakości bo jak sie popatrzy to są gracze którzy z niejdenego pieca chleb jedli, doswiadczeni i ograni w Europie. Ja spodziewam sie wyrównanego pojedynku a wg mnie gracze Pilzna nie stoja na straconej pozycji , buki faworyzuja lidera ja jednak widze szanse dla graczy Skody, którzy śa w gazie i mysle ze sa w stanie wyrwac przynajmniej punkt a moze pokusić sie o niespodzianke
Pilzno z x kurs 1,74⛔⛔⛔
Pilzno win ml kurs 2,23⛔⛔⛔
Rozmiary porażki Skody troche mnie zdziwiły
oba fortuna
EDIT: Mecz Ocelari z Berani tez bedzie mysle ciekawy, na ten moment nie mam wiedzy czy będą w składzie Krajicek, Adamsi i Cienciala moze koledzy rybarz lub ocelovyfanda maja jakies info odnoscie składu gospodarzy, do Skladu doszedł Vrana i pewnie tez jeszcze któryś mecz upłynie zanim formacja zyska na odpowiedniej jakosci ale faktem jest ze Zlin bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie z Ocelari , Kasik w bramce tez potrafi zrobic roznice, dwa ostatnie mecze przegrane. chyba ten z Olomuncem boli bardziej. Kusi mnie kierunek a Żlin bo grac potrafia i mysle ze dzis napsuja krwi gospodarzom
Zlin plus 1,5 kurs 1,85 fortuna✅✅✅
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Niestety wczoraj zabrakło mi prochu zeby postawic na Mlade a chodził ten mecz za mną , ale co było a nie jest nie pisze się w rejestr a dzis nowe szanse i moja uwage zwrócil mecz lidera ze Skodą.
Goscie z Pilzna od połowy stycznia, gdzie juz calą uwagę skupili na lidze, wygrywaja i dominuja ( no moze prócz wygranego meczu w Werk Arena, który był bardzo wyrównany ). Formacja Kovara i Gulasa w kazdym meczu robi róznice , pozostałe linki tez swoje dokładaja albo punktuje druga albo trzecia, wiec jest wsparcie niższych formacji. W bramce swietnie spisuje sie Frodl. Lider co by nie mówić tez gra swoje, gonił wynik z Vitkami gdzie przegral po karnych i ostatnio wygrał w Pradze ze Sparta , ale tu taki ewenement jak wiemy ze Prazanie lepiej czuja sie na wyjazdach. W skaldzie tez maja sporo jakości bo jak sie popatrzy to są gracze którzy z niejdenego pieca chleb jedli, doswiadczeni i ograni w Europie. Ja spodziewam sie wyrównanego pojedynku a wg mnie gracze Pilzna nie stoja na straconej pozycji , buki faworyzuja lidera ja jednak widze szanse dla graczy Skody, którzy śa w gazie i mysle ze sa w stanie wyrwac przynajmniej punkt a moze pokusić sie o niespodzianke
Pilzno z x kurs 1,74
Pilzno win ml kurs 2,23
oba fortuna
EDIT: Mecz Ocelari z Berani tez bedzie mysle ciekawy, na ten moment nie mam wiedzy czy będą w składzie Krajicek, Adamsi i Cienciala moze koledzy rybarz lub ocelovyfanda maja jakies info odnoscie składu gospodarzy, do Skladu doszedł Vrana i pewnie tez jeszcze któryś mecz upłynie zanim formacja zyska na odpowiedniej jakosci ale faktem jest ze Zlin bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie z Ocelari , Kasik w bramce tez potrafi zrobic roznice, dwa ostatnie mecze przegrane. chyba ten z Olomuncem boli bardziej. Kusi mnie kierunek a Żlin bo grac potrafia i mysle ze dzis napsuja krwi gospodarzom
Zlin plus 1,5 kurs 1,85 fortuna
Krajicek na pewno nie zagra, Adamsky chyba też nie, co do Rotha czy Cienciala lub Galvinsa nie mam info
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Meczu na szczycie raczej nie ruszam. Spotkanie najlepszego ataku z najlepszą obroną. Nie spodziewam się raczej takiej strzelaniny jak ostatnio w Trzyncu gdy przyjechało Pilzno. Goście raczej wzmocni dziś szyki obronne. Widać że gra w Lidze Mistrzów daje kopa i doświadczenia co pokazuje Pilzno, rok temu widać to było w grze Ocelaři
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom