>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czechy Tipsport Extraliga / Słowacja Tipsport Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
rybarz :hokej: śliczne dzięki za pamięć ! Samego wypadu mega zazdroszczę !! Ja jutro obieram kierunek na Mlade ???? tyle, że na kuponie
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Vstupenky se na recepci WERK ARENY prodávají fyzicky vždy v den domácího utkání. A to dvě hodiny před úvodním vhazováním a po celou dobu zápasu ;)
Nie przypominam sobie (no może poza play off ) załamanych fanów przed bramami Werk Areny, bo nie mogli wejść do środka :wasntme:
????
Jeśli mam jechać 1,5h samochodem w jedną stronę, to tylko na pewniaka z biletem w kieszeni. Tym bardziej, że jeździmy grupką (4-5 osób) i w Trzyńcu znaleźć wolne, a do tego fajne miejsca w takiej ilości w kupie graniczy z cudem.
Dlatego częściej jestem w Ostrawie, bo tam takich problemów nie ma. Lecz jeśli jest okazja, to do Trzyńca z miłą chęcią.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja chciałem, ale Ticketportal nie wrzucił biletów do sprzedaży, więc zostaje TV ????
Pewno karneciarze nie pozwalniali miejsc i nawet nie było co dać.
????
Jeśli mam jechać 1,5h samochodem w jedną stronę, to tylko na pewniaka z biletem w kieszeni. Tym bardziej, że jeździmy grupką (4-5 osób) i w Trzyńcu znaleźć wolne, a do tego fajne miejsca w takiej ilości w kupie graniczy z cudem.
Dlatego częściej jestem w Ostrawie, bo tam takich problemów nie ma. Lecz jeśli jest okazja, to do Trzyńca z miłą chęcią.
Zazdroszczę Wam koledzy tych wyjazdów za Naszą granice, ja to większe pół Polski bym musiał przejechac zanim na granicy bym sie znalazł. Ale temat jest rozwojowy i zamierzam sie przejechac do Werk Areny ????
 
nikko1905 26

nikko1905

Użytkownik
Tak czytam te Wasze posty od dłuższego czasu, często się sugeruje Waszymi typami i jestem pod wrażeniem waszej wiedzy i pasji do hokeja(bo to nie jest łatwy sport szczególnie do betowania;) ) no coś pięknego po prostu ????
PS. ogólnie do usunięcia ale nie mogłem się powstymac i napisałem ????
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Jeśli chodzi o aktualną formę Ocelaři to jej nie ma i to widać. Wygrane i to ledwo z takimi &quot;tuzami&quot; jak Zlín czy KV tylko zmazuje mizerie tej drużyny. Brakuje skuteczności wykorzystania sytuacji. Strasznie leży gra w przewadze, która zawsze była siła Trzynca. Statystycznie może nie wygląda to źle ale w ostatnim czasie procent spada i wizualnie też szkoda patrzeć. Cały czas klepany jeden wariant z krzyzowymi podania i między Růžička a Hrna. Jak już kiedyś wspominałem brakuje w tej ekipie prostej gry, strzałów za dużo kombinowania i chęci wjechania z krążkiem do bramki. Widać brak Adamskiego. Werek po kontuzji. Aktualnie tylko Růžička i Polanský jakoś ciągną tą grę. No ale największe kwiatki to obrona. Co najlepsze brakuje już tylko Krajicka no a ten jednak też punktowal i wspmagal atak. Szkoda że odszedł Kundratek. Nie wiem co się dzieje w obronie ale to dramat. Trzy porażki 2:5 w ostatnim czasie to tylko niezbity dowód Takiej ekipie nie przystoi. Mam nadzieję że mecz z Libercem był efektem przemęczenie po treningach w przerwie na kadrę. Pewnie były ciężkie by zrobić siłę na playoff. Bylo widać że gracze mają ciężkie ręce i nogi. Krążek odskakiwal, gubil się z kija, nie było dynamiki. Dziś rywal ciężki i zawsze niewygodny. Polecam raczej nie ruszać tego meczu lub postawić na Hradec, w końcu lepszy kurs.
No cóż jako kibic Ocelaři wierzę że jednak dziś nastąpi przełamanie ale trzeba też widzieć słabości. Ogólnie ten tydzień to taki papierek lakmusowy przed playoff który pokaże na co stać ta ekipę. Bo trzy mecze w 5 dni z liderem, czołowym HK i mistrzem to wyzwanie i próba sił. Zwłaszcza niedzielny mecz z Kometa będzie wymierny bo jak forma Ocelaři będzie nadal taka jak teraz to pewnie spotkają się z Kometa w playoff o ile utrzymają 3 miejsce a Kometa zostanie na 6
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Dorzucę swoje 3 grosze chociaż Czechy to cienki lód do stawiania
Mlada: Sparta
1
2,05 ⛔⛔
Sparta popsuła mi ostatnio ładną taśmę, a teraz mam nadzieję, że w odwrotny sposób nie zawiodą. Piach i nędza, meczu nie śledziłem ale jeśli Pardubice wiozą cie jak 8b na 3a w podstawówce to wiedz, że coś się dzieje. Gospodarze powinni to wziąć, są w świetnej formie. W portfolio ostatnio Trzyniec czy ostatnio Kometa. Może i Sparta lepiej czuje się na wyjeździe ale tutaj nie powinno być zaskoczenia. Zejdl, Koudal jeśli ktoś miał by dziś punktować. Równą formę mają ostatnio ww. zawodnicy.
Kometa: Pardubice
Kometa over 4,5⛔⛔
2,37
Kometa lubi dręczyć słabszych. Niedawno 7:1 z ciut lepszym od Pardubic Chomutowem. Forma może i nie jest równa ale sytuacja w tabeli nie pozwala już na potknięcia. Spodziewam się pewnego zwycięstwa i trochę fajerwerków dla kibiców, którzy nie za bardzo są rozpieszczani. Nie wiem tylko jak kadrowo to wygląda i czy wszyscy zdrowi.
Poza tym:
Trzyniec: Mountfield
Mountfield +1,5✅
1,5
ale zonki dzisiaj
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
To i ja dorzuce pare słów do dzisiejszych typów, chociazprochu sie dzis nie wymysli
Mlada-Sparta
Mlada od jakiegoś czasu zdecydowanie poukładana niż na poczatku sezonu, no ale to musiało kiedys nastapic bo potencjał w tej druzynie był od początku sezonu. ładna seria wygranych, na rozkładzie HK, Trzyniec, Verva, i ostatnio zdominowana Kometa czego sie nie spodziewałem Zejdl, Vondrka, Klepis, Zohorna ciagna ten wózek w dobrym kierunku. Dzis ich rywalem moge tak napisac nieobliczalna Sparta bo czesto poziomem dostosowuje sie do rywala, o ile jej mecze ze Skodą ostre, na styku z walka o tyle mecz ze słabymi Pardubicami kompletnie nieudany, biorac pod uwage ze Prazanie lepiej graja na wyjazdach typ na Mlade ml
Mlada ml kurs 1,63⛔⛔⛔
do dubla dokładam mecz Komety. Mistrz walczy o szóstke ale tez wiecej jakosci po stronie zawodników z Brna i mysle ze zamkna mecz w RT
Kometa 60 kurs 1,3⛔⛔⛔
ako 2,12 fortuna⛔⛔⛔ Bywa i tak
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ostatnią kolejke lepiej przemilczeć, jutro nowe szanse i oby sie udało
Pardubice-Pilzno (3-8)
Ostatnie dwie kolejki udane dla Pardubic, pokonali u siebie wyjazdowo mocną Sparte i powalczyli w Brnie gdzie udało sie wywieźć punkt, po przetrwaniu nawałnicy Brna w 1 tercji , później gra sie troche wyrównała, mozna wyróznic Sykore, Hovorke, mlodego Machale i ostatnio imponuje tez obronca Eklund. Ale do Pardubic przyjeżdza podrazniona porazka u siebie Skoda, której przestoje w grze wykorzystali zawodnicy Chomutowa. Kadra Skody to zawodnicy z potencjłaem i ograniem w bardzo dobrych klubach, mysle ze trener wyciagnał wnioski z ostatnioego meczu i mimo ze uwazam ze Pardubice beda groźne u siebie, ze moge nawet strzelic 2+ ✅✅✅to wg mnie o jednego gola wiecej strzeli Pilzno
Pilzno RT kurs 1,7✅✅✅
Karlove Vary - Hradec (1-4)
Beniaminek bez zwyciestwa w ostatnich 4 meczach, chociaz szczescie było blisko w meczu z Vervą. To co było ich atutem na poczatku sezonu, czyli własna hala juz nim nie jest. Jutro rywal z duzo wiekszym potencjałem i mysle ze w dobrej formie. Ostatni mecz z Ocelari wygrany 1-5 ale jak sam terner przyznał wynik nie oddaje tego co było na lodzie. Od jakiegos czasu w osobnej formacji jeżdza liderzy Koukal i Smolenak. Mimo ze to kolejny mecz wyjazdowy HK to mysle ze tez sobie poradza z mimo wszystko słabszym kadrowo beniaminkiem
HK RT kurs 2,15✅✅✅
Z pozostałych meczy spoglądam w kierunku lidera z Liberca bo mysle ze Mlada jest do ogrania✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Ja dzisiaj bez analiz bo za chwilkę wyjezdzam na mecz Ocelari.
Tak to widzę:
KV (over 1,5) - HK @ 1.42 ⛔
Chomotov (over 1,5) - Sparta @ 1.37 ✅
kb+ Gryger @ 1.90 ⛔ , Jergl @ 1.70 ✅
gol / Rousek @ 5.00 ✅✅✅
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis wcale nie takie proste mecze ale probuje.
Kometa-Hradec K.(0-3) lekcja pokory dla mnie
Mistrz z Brna wywiozl ostatnio komplet punktów z Werk Areny, po twardej grze, uwaznej obronie i trzeba przyznac ze ogromna w tym zasluga Marka Ciliaka ktory szybko przypomniał sobie bardzo dobre występy w barwach Brna i szybko wszedł na wysoki poziom. Dzis rywal trudny bo nie dosc ze w gazie to jeszcze w tym sezonie nie udalo sie go ekipie mistrza pokonać. Ale jak powiedzial trener Pokorny chca ta zla serie przerwać u siebie. Napewno zadanie nie bedzie proste ale licze na dobrą defensywe i Ciliaka miedzy słupkami.
Kometa z x kura 1.43⛔⛔⛔
Litvinow-Ocelari (0-5)
Moze kolega rybarz wrzuci kilka slow z meczu Ocelari-Kometa bo mimo ze oglądałem przed kompem to jednak to nie to samo co na żywo ???? . Wg mnie w druzynie stalownikow juz widac poprawę w porownaniu do dwóch, trzech meczow do tylu. Dziś licze na przełamanie passy porażek. Rywal nie będzie prosty do ogrania bo od kilku kolejek zdobywa solidne punkty ale Ocelari dobrze sie z nimi gra i mysle ze w końcu przyjdzie skuteczność i mimo kilku absencji zespol z Trzynca zdoła sie przelamac
Ocelari z x kurs 1.52✅✅✅
Jeszcze spoglądam w kierunku Mlady bo mimo dwoch ostatnich porazek zespol wygląda dobrze i dzis jest w stanie wrocic na ścieżkę wygranych.✅✅✅
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Moze kolega rybarz wrzuci kilka slow z meczu Ocelari-Kometa bo mimo ze oglądałem przed kompem to jednak to nie to samo co na żywo ???? . Wg mnie w druzynie stalownikow juz widac poprawę w porownaniu do dwóch, trzech meczow do tylu.
No cóż...ja tam w grze Ocelari nie widziałem zbyt wielu pozytywów. Szczególnie w meczu u siebie. No może poza tym,że stracili tylko jedną bramkę ;) Więc może trochę zlepszyli obronę. W ataku bida z nędzą. Bez koncepcji. Nie strzelili bramki.Nie wykorzystali power play, w tym przewagi 5-3 Nie wiem ile oddali strzałów,ale było ich naprawdę niewiele. I tak po prawdzie to nie wiem, kto miałby dzisiaj te bramki strzelać...
Litvinov - Ocelari (under 3,5) @ 1.29 ⛔
Mistrz z Brna wywiozl ostatnio komplet punktów z Werk Areny, po twardej grze, uwaznej obronie i trzeba przyznac ze ogromna w tym zasluga Marka Ciliaka ktory szybko przypomniał sobie bardzo dobre występy w barwach Brna i szybko wszedł na wysoki poziom. Dzis rywal trudny bo nie dosc ze w gazie to jeszcze w tym sezonie nie udalo sie go ekipie mistrza pokonać. Ale jak powiedzial trener Pokorny chca ta zla serie przerwać u siebie. Napewno zadanie nie bedzie proste ale licze na dobrą defensywe i Ciliaka miedzy słupkami.
Mistrz z Brna też wyglądał słabo, bez błysku choć twardo w swoim stylu. Na tle przeciwnika wyglądali jednak trochę lepiej. Szarpali Erat, Orsava, Mueller, Cermak...W sumie to wygrali zasłużenie. Fakt trzeba wyróżnić Ciliaka. Ja bym tutaj był ostrożny w typowaniu czystego win Komety, no ale z podpórką to jest jakaś opcja.Remis bardzo prawdopodobny. No i gol/asysta Muellera,wydaje się dobrm betem, bo on się zdecydowanie wyróżnia...
Mueller kb+ @ 1.45 / nie zagrał
Liberec - KV @ 1.30 ✅
Sparta - Olomouc (over 1,5) @ 1.55 ✅
Z zawodników rozmyślam nad Lukes (Litvinov) , Zdrahal gol ✅ / Kucsera kb✅ (Vitki) , Erat (Kometa), Birner / Hudacek gol (Liberec), Ihnacak kb✅ / Rolinek (Pardubice), Zejdl kb✅ / Vondrka kb✅ (Mlada), Ostrizek gol ✅ / Jergl kb ✅(Olomouc), Ondracek (nie zagra) / Fort (Zlin), Pech..no i Rousek ;) (Sparta)
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
Ja postawiłem na Mlade Bolesław bo w miarę dobrej formie są, na wyjeździe też nie mają złego bilansu a grają z Pardubicami którzy tyłka nie urywają ;) do tego wydaje mi się,że w meczu Vitkovic 5 brameczek wpadnie no i HR Kralowe powinni remisik ugrać z Kometą - myślałem jeszcze o Litvinovie z Trzyncem over 4,5 ale Trzyniec potrafi zagrac na 0 1 albo 2 do 1 i wtedy kiszka ;) a co do kolegi rybarz - ostatnio prawie trafiłem dzięki tobie ten fajny trebelek tylko nie mogłem tego strzelca znaleźć :/ a ogólnie jakbyś rozpisał ich dzisiaj jezeli chciałbym to puścić ?
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja też zagram w kierunku Mlady, bo dwie porażki na pewno ich ruszyły, do tego szóstka w zasięgu cały czas, więc dziś musowo zwycięstwo. Przeciwnik potrafił się ostatnio postawić Komecie, czy Libercowi, z którym przegrał tylko jedną bramką, ale wydaje się, że goście powinni dziś dać radę, a kurs wydaje się zachęcający, by na nich zagrać. Analiza raczej bez jakichś mocnych argumentów co do nazwisk z obu ekip, bardziej kwestia analizy tabeli i wniosków z obserwacji fragmentów spotkań. Koledzy na pewno są w stanie coś więcej o tych ekipach powiedzieć, ewentualnie może jakieś argumenty przeciwko Mladzie?
Mlada RT @1,94✅
Mlada -1,5 @2,72✅
Mlada/+4,5 @2,9✅
Co do Komety to mam takie wrażenie, że oni jednak na te spotkania z mocniejszymi ekipami bardziej się spinają i pokazują to co rzeczywiście potrafią. Pewnie tak jak w poprzednim sezonie poważną gre zaczną już w PO i każdy kto będzie musiał się z nimi zmierzyć na pewno będzie miał ciężką przeprawę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Ja postawiłem na Mlade Bolesław bo w miarę dobrej formie są, na wyjeździe też nie mają złego bilansu a grają z Pardubicami którzy tyłka nie urywają ;)
No tylko te Pardubice co jeszcze kilka tygodni temu dupy nie urywały to teraz grają całkiem niezle. Ograli Sparte zdecydowanie, remis z Kometą , ciasne wyniki z Libercem i Litvinovem...Potrafią postawić solidną obronę. A Mlada ma problem z takimi ekipami. Poza tym Mlada faluje i niby teraz powinna być na fali,ale mecz w Pardubicach, a Dynamo ostatnio potrafi postawić trudne warunki.
Swoją drogą to pozdrowienia dla ocelovyfanda .
Mieliśmy okazje się spotkać na meczu i jest fachura od Stalowników! Trzeba słuchać się jego opini, bo to zawsze będzie z pierwszej ręki. Ma swoje, można powiedzieć prywatne krzesełko na Werk Arenie :yes: Szacun :fistbump:
 
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
Tu każdy z Was mega fanów tej ligi jest ekspertem , ja tylko opieram się na statach ???? i tak postawilem to w maxi razem z NHL i innymi ligami , duzo opieram się o wasze opinie z KHL,Tipsport bo w NHL rzadko cos sie dzieje w sensie w temacie ;)
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
No tylko te Pardubice co jeszcze kilka tygodni temu dupy nie urywały to teraz grają całkiem niezle. Ograli Sparte zdecydowanie, remis z Kometą , ciasne wyniki z Libercem i Litvinovem...Potrafią postawić solidną obronę. A Mlada ma problem z takimi ekipami. Poza tym Mlada faluje i niby teraz powinna być na fali,ale mecz w Pardubicach, a Dynamo ostatnio potrafi postawić trudne warunki.
Swoją drogą to pozdrowienia dla ocelovyfanda .
Mieliśmy okazje się spotkać na meczu i jest fachura od Stalowników! Trzeba słuchać się jego opini, bo to zawsze będzie z pierwszej ręki. Ma swoje, można powiedzieć prywatne krzesełko na Werk Arenie :yes: Szacun :fistbump:
A dziękuję dziękuję miło było poznać, przegadać wspólnie mecz. Polecam się na przyszłość ☺ może o reszcie ekip i meczów w tym sezonie nie rozpisuje się wiele ale co do Stalownikow zawsze jestem w stanie coś szepnac.
No dziś Ocelaři zaskakują Fakt że Verva w zasadzie nawet im nie przeszkadza ale widać przyspieszenie w grze kilka ciekawych rozegran w przewagach, są strzały, dynamiczne akcje. Szkoda że u siebie ostatnio zawiedli kibiców ale trudno niech przywoza skalpy z wyjazdowego tournée.
Na razie Hradec prowadzi w Brnie i tak właśnie bym dziś typowal na podstawie samego porównania obu ekip jak wypadły w minionym tygodniu w Werk Arenie. HK zrobiło na mnie większe wrażenie.
Tak coś myślę że Olomuniec może dziś wywinac figla w Pradze. Już nie raz tam punktowali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka:hokej:
Wczoraj Ocelari bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli. Po meczu z Kometą nic na to nie wskazywało. No ale to jest hokej i jak widać z dnia na dzień sporo potrafi się zmienić ;)
Skoda Pilno - Berani Zlin (obie strzelą 2+) @ 1.83 ✅
Nie powinna natomiast zmienić się forma Pilzna, która jest bardzo wysoka. Potencjał tej ekipy, styl gry i staty mówią same za siebie. Nie będę tego wszystkiego przytaczał bo już o Pilnie nie raz pisałem w tym dziale. Co ciekawe apropo ostatniego pojedynku z Pardubicami, to można było zauważyć lekkie odciązenie najlepszego ataku Pillzna Gulas/ Kovar którzy zapunktowali dopiero przy ostatniej 8 bramce. To pokazuje potencjał i głębie składu Pilzna oraz siłę ofensywną tej ekipy.Dzisiaj spotykają się ze Zlinem, który w tym sezonie gra dość ofensywnie, drużynowo. Nie przegrali od 4 spotkań i dzielnie bojują o play off. Myślę,że dzisiaj postawią się ekipie Pilzna i zobaczymy ciekawy ofensywny mecz. Niestety dla typu nie wystąpi Ondracek, czyli najlepszy ofensywny gracz Beranów (kontuzja). Kodytek kb+ @ 2.25 ✅
Ciekawy wydaje się też typ z Chance ligi. Wystarczy popatrzeć na tabelę i formę Prerova u siebie
Prerov - Porouba @ 1.38 ???? nie tykam już Chance ligi
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Taka refleksja:
Klasyfikacja końcowa po play off
Skoda Pilzno (1-4) @ 1.45
Skoda Pilzno (1-2) @ 2.80
Nie chce się dać ponieść fali zachwytu nad ekipą Pilzna, no ale chyba trochę muszę...Fakty są takie,że Skodówka obecnie gra najlepszy hokej w ELH. Widziałem cały ich ostatni mecz ze Zlinem i wyglądało to imponująco.Bardzo równe,zgrane i niebezpieczne formacje.Solidna obrona,forcheck w osłabieniu Pisałem o Pilznie wiele razy już w tym sezonie... Uważam,że ekipa się jeszcze bardziej zgrała. Pilzno ma swój styl. Mieszanke doświadczenia z młodością i świetną atmosferę. No i prawdziwych fighterów, liderów, którzy widać dają z siebie wszystko dla drużyny Kovara i Gulasa. Obrona solidna, Frodl broni wyśmienicie. Jest myśl szkoleniowa, rozumiana i egzekwowana przez graczy. Pilzno weszło na takie obroty,mając pewność i jakość gry. Obecnie nie widzę w ELH ekipy która mogła by zatrzymać ich w drodze do finału play off.
No i jak ktoś lubi typy długoterminowe,to myślę,że jest to inwestycja ;)
Konsekwentnie idąc tym tokiem myslenia to jutro kurs na Pilzno bardzo atrakcyjny
Mlada Boleslav - Skoda Pilzno (bez remisu) @ 1.90 ✅✅✅
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom