>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Czechy Tipsport Extraliga / Słowacja Tipsport Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mark1973 ciekaw mojej opinii? Proszę bardzo, jedziemy z tym ;)
Piszę to jeszcze przed pierwszą kawą, proszę wziać na to poprawkę ????
Skończyłem się już kajać i wstydzić za piątkowe niedocenienie Liberca i szukanie numeru idąc w stronę Chomutova i aż zal, bo byłyby pięknie trafione trzy &quot;dwójeczki&quot; (obok Vitkovic i Litvinova0 wszystkie na kursach ponad 2.... No cóż.
No właśnie i tak jak w piątek mieliśmy kolejkę &quot;dwójek&quot; tak dziś na pierwszy rzut oka wygląda to na kolejkę &quot;jedynek&quot;. Tylko Vitkovice-Pilzno jest dla mnie najmniej oczywiste, bo tam w zasadzie każdego wyniku się spodziewam, aczkolwiek jedynka możliwa jak najbardziej. Nie ruszam tego raczej. Może jedynie na bramki lub strzelca coś stąd wybiorę. Statystyki H2H również w dużym stopniu potwierdzają teorię &quot;jedynkowej kolejki&quot;. A co nam szkodzi puścić &quot;wariata&quot; z 1 z góry na dół? ????
Sparta-Pardubice
Lokalne trochę derby, starcie drużyn z historią. Prażanie po zdobyciu Pilzna nie mogą sobie pozwolić na wpadkę z Pardubicami, byłby to wstyd dla drużyny. która po ciekawych wzmocnieniach, prowadzona przez doswiadczonego Niemca z Pucharem Stanleya w gablocie mierzy w przynajmniej powrót do ścisłej czołówki. Goście na razie po prostu nic moc.
Karlove Vary - Zlin.
Powtórzę się z wpisu sprzed tygodnia - jeśli Energia chce się utrzymać, musi u siebie drużyny pokroju Zlina ogrywać, innej opcjii nie widzę. Mimo porażki z Trzyńcem w piątek wstydu nie zrobili, Zlin na wyjazdach wiemy wszyscy jak to wygląda. Nie wykluczam tu jednak jakiegoś remisu, Zlin jeśli wygrywał na zachodzie kraju to zazwyczaj po remisie w regulaminowym czasie gry.
Liberec - Trzyniec
Tygrysy w końcu pokazały pazur, Smoki też wreszcie zwycięskie.Obie ekipy ograły jednak kandydatów do walki o utrzymanie cieżko więc oceniać dzisiejszych rywali z tej perspektywy. Idę w stronę gospodarzy ponieważ - Liberec to zawsze niewygodny teren dla Ocelari, Tygrysy chcą iść za ciosem i tworzyć serię zwycięstw, zwłaszcza u siebie po nieudanej premierze z Dynamem i blamażu w Pilznie. Ocelari nadal trochę zagadka, obrona myślę cały czas do poprawki. Bramkarze hmmm w niedziele bronił Hamerlik za niepewnego Hrubca i podarował darmowego gola Ołomuńcowi, aczkolwiek reszta meczu bronił świetnie, teraz znów Hrubec czyste konto, nie wiadomo kto dzisiaj. Generalnie dla Trzyńca teraz seria 5 wyjazdów, wiec trzeba też na to brać poprawkę. Myślę, że u Stalowników ciągle coś nie trybi w mentalu, bo umiejętnosci i jakość są cały czas. Fajnie że nasz Aron ciągnie tą ekipę w tym sezonie ????
Kometa - Mlada Boleslav
Co tu dużo mówić, mistrz musi golić takich gości u siebie i tyle.
Hradec Kralove - Olomouc
Goście na pewno niewygodny i nieprzewidywalny rywal, dlatego dwójka tutaj też wchodzi w grę. Ja jednak sdziś sugeruję się H2H które przemawia bardziej za gospodarzami. Dodatkowo pozytywnym psychologicznym impulsem będzie fakt że Radek Smolenak wraca do HK. Jednak czy było to takie realne wzmocnienie w ubiegłym sezonie, zwłaszcza w decydującej fazie rozgrywek.....każdy musi sobie sam odpowiedzieć. Niemniej na pewno przyjście zawodnika z doswiadczeniem w KHL czy reprezentacji to na pewno pozytywny zastrzyk.
Litvinov - Chomutov
Kursy u bukmacherów, wyniki i ich rozmiary bezlitośnie wskazują na godpodarzy. Pewnie tak właśnie będzie. Niemniej nie robiłbym już z Chemików czarnego konia ponieważ, na razie tak naprawdę nikt poważny nie sprawdził tej ekipy, poczekajmy na starcia z Kometą, Pilznem, Trzyńcem. Póki co jednak warto korzystać ???? Tak gwoli ostrzeżenia przypominam jednak ze są to derby ;)
Tym razem w Szwecji się nieszczęśliwie nie powiodło, echhh Vaxjo....
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI4NjY1NTI0MDUwMDr+B8q5dhf8RiQui5w=&amp;kind=MAIN
A tak apropos Słowacji, która współdzieli ten wątek forum - taka przestroga
&quot;A mówili nie graj kursów 1,2 to ja dałem na &quot;podbicie&quot; pewniaczka....
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDM4NjY0NjIzNDEwMDo6jY+VpLgr2L1wyno=&amp;kind=MAIN
Dzięki za opinie. Tez sie sklaniam ku jedynką dziś ale podpórki tez wskazane

A z tym Trecinem to ale pech. I swieta bukmacherska prawda. Takich kursow sie nie gra.
 
I 313

igtel

Użytkownik
Sparta Praga - Pardubice
typ Sparta 60&#39; kurs 1,58 fortuna
Zespól gospodarzy po nieudanym sezonie chce wrócic na salony Extraligi. W Sparcie również sporo zmian, przyszedł ciekawy golie Matej Machowski W obronie sa Kanadyjczycy Blain, Delisla, , Słowwniec Gregorc, Voracek, Pavelka, Dvorak w ataku, Pech, Buchtele, Vrana, Kudrna, , Kumstrad, , Pribil, Zespół ze stolicy Czech wg mnie dokonał ciekawych wzmocnien. W ostatniej kolejce bardzo dobry mecz z silnym Pilznem na wyjezdzie . Pardubice dwia porazki z Vitowicami i Litwinowem i win z Libercem na wyjedzie. Sparta czesto mnie zawodziła ale tym razem stawiam ze wygraja w regulanimowym czasie.
Litvinow - Chomutow
Litwinow 60&#39; kurs 1,85 fortuna
Koledzy wyzej skreslili pare zdan na temat. Cytując kolege Rybarza. &quot;Z Litvinowa nikt nie odszedł,są wzmocnienia,a i sztab trenerski solidny, Piraci oddali do Mladej ich najmocniejsze ogniwo i gracza nieprzeciętnego, kapitana i dobrego ducha drużyny Michała Vondrke. Uważam,że będzie to nieodwracalna strata dla Chomotova. No ale to tylko moja opinia. Nie znam kulis tego transferu. Odeszli też Smejkal, Slovak, Poletin..Ze znaczących wzmocnień to właściwie przyszedł tylko Jank z Trinca. Nie widzę jakości w składzie Piratów na ten sezon i obawiam się,że będą pałętać się w dolnej części tabeli.&quot; Litwonow do tej pory niepokonany a Piraci bez wygranej. Mysle ze ta tendencja jutro sie nie zmieni.
Z pozostałych meczy poszedłbym w kierunku Vitkowic i Hradec Kralove
Jestem ciekaw opinii kolegi Rybarza i OcelovyFanda
Jadę dzisiaj Spartę, Liberec i Brno, niech się dzieje co chce !!! A nóż przy niedzieli będzie niedziela !!! Pozdro
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Mark1973 ciekaw mojej opinii? Proszę bardzo, jedziemy z tym ;)
Piszę to jeszcze przed pierwszą kawą, proszę wziać na to poprawkę ????
Skończyłem się już kajać i wstydzić za piątkowe niedocenienie Liberca i szukanie numeru idąc w stronę Chomutova i aż zal, bo byłyby pięknie trafione trzy &quot;dwójeczki&quot; (obok Vitkovic i Litvinova0 wszystkie na kursach ponad 2.... No cóż.
No właśnie i tak jak w piątek mieliśmy kolejkę &quot;dwójek&quot; tak dziś na pierwszy rzut oka wygląda to na kolejkę &quot;jedynek&quot;. Tylko Vitkovice-Pilzno jest dla mnie najmniej oczywiste, bo tam w zasadzie każdego wyniku się spodziewam, aczkolwiek jedynka możliwa jak najbardziej. Nie ruszam tego raczej. Może jedynie na bramki lub strzelca coś stąd wybiorę. Statystyki H2H również w dużym stopniu potwierdzają teorię &quot;jedynkowej kolejki&quot;. A co nam szkodzi puścić &quot;wariata&quot; z 1 z góry na dół? ????
Sparta-Pardubice
Lokalne trochę derby, starcie drużyn z historią. Prażanie po zdobyciu Pilzna nie mogą sobie pozwolić na wpadkę z Pardubicami, byłby to wstyd dla drużyny. która po ciekawych wzmocnieniach, prowadzona przez doswiadczonego Niemca z Pucharem Stanleya w gablocie mierzy w przynajmniej powrót do ścisłej czołówki. Goście na razie po prostu nic moc.
Karlove Vary - Zlin.
Powtórzę się z wpisu sprzed tygodnia - jeśli Energia chce się utrzymać, musi u siebie drużyny pokroju Zlina ogrywać, innej opcjii nie widzę. Mimo porażki z Trzyńcem w piątek wstydu nie zrobili, Zlin na wyjazdach wiemy wszyscy jak to wygląda. Nie wykluczam tu jednak jakiegoś remisu, Zlin jeśli wygrywał na zachodzie kraju to zazwyczaj po remisie w regulaminowym czasie gry.
Liberec - Trzyniec
Tygrysy w końcu pokazały pazur, Smoki też wreszcie zwycięskie.Obie ekipy ograły jednak kandydatów do walki o utrzymanie cieżko więc oceniać dzisiejszych rywali z tej perspektywy. Idę w stronę gospodarzy ponieważ - Liberec to zawsze niewygodny teren dla Ocelari, Tygrysy chcą iść za ciosem i tworzyć serię zwycięstw, zwłaszcza u siebie po nieudanej premierze z Dynamem i blamażu w Pilznie. Ocelari nadal trochę zagadka, obrona myślę cały czas do poprawki. Bramkarze hmmm w niedziele bronił Hamerlik za niepewnego Hrubca i podarował darmowego gola Ołomuńcowi, aczkolwiek reszta meczu bronił świetnie, teraz znów Hrubec czyste konto, nie wiadomo kto dzisiaj. Generalnie dla Trzyńca teraz seria 5 wyjazdów, wiec trzeba też na to brać poprawkę. Myślę, że u Stalowników ciągle coś nie trybi w mentalu, bo umiejętnosci i jakość są cały czas. Fajnie że nasz Aron ciągnie tą ekipę w tym sezonie ????
Kometa - Mlada Boleslav
Co tu dużo mówić, mistrz musi golić takich gości u siebie i tyle.
Hradec Kralove - Olomouc
Goście na pewno niewygodny i nieprzewidywalny rywal, dlatego dwójka tutaj też wchodzi w grę. Ja jednak sdziś sugeruję się H2H które przemawia bardziej za gospodarzami. Dodatkowo pozytywnym psychologicznym impulsem będzie fakt że Radek Smolenak wraca do HK. Jednak czy było to takie realne wzmocnienie w ubiegłym sezonie, zwłaszcza w decydującej fazie rozgrywek.....każdy musi sobie sam odpowiedzieć. Niemniej na pewno przyjście zawodnika z doswiadczeniem w KHL czy reprezentacji to na pewno pozytywny zastrzyk.
Litvinov - Chomutov
Kursy u bukmacherów, wyniki i ich rozmiary bezlitośnie wskazują na godpodarzy. Pewnie tak właśnie będzie. Niemniej nie robiłbym już z Chemików czarnego konia ponieważ, na razie tak naprawdę nikt poważny nie sprawdził tej ekipy, poczekajmy na starcia z Kometą, Pilznem, Trzyńcem. Póki co jednak warto korzystać ???? Tak gwoli ostrzeżenia przypominam jednak ze są to derby ;)
Tym razem w Szwecji się nieszczęśliwie nie powiodło, echhh Vaxjo....
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI4NjY1NTI0MDUwMDr+B8q5dhf8RiQui5w=&amp;kind=MAIN
A tak apropos Słowacji, która współdzieli ten wątek forum - taka przestroga
&quot;A mówili nie graj kursów 1,2 to ja dałem na &quot;podbicie&quot; pewniaczka....
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDM4NjY0NjIzNDEwMDo6jY+VpLgr2L1wyno=&amp;kind=MAIN
Ładne te tasiemki dawno nie grałem ale widzę że warto czasem coś puścić :p
Ja na dzisiaj na pewno dam Komete z handi u siebie 2 bramki powinni więcej strzelić @1.87???? mieliście rację ????
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Dopiero teraz mnie olśniło (chyba dopiero kawa zaczęła działać :) ) że przecież Kometa grala mecz wczoraj i po ciężkim boju wywiozla punkty z Olomunca. Dlatego nie wiem czy kurs 1,56 warty świeczki. Mlada mimo wszystko na papierze mocna. W piątek prowadziła z Vitkami i dopiero w ostatnich 5 minutach sie posypało im wszystko (kara, bramka do pustej)
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dopiero teraz mnie olśniło (chyba dopiero kawa zaczęła działać ???? ) że przecież Kometa grala mecz wczoraj i po ciężkim boju wywiozla punkty z Olomunca. Dlatego nie wiem czy kurs 1,56 warty świeczki. Mlada mimo wszystko na papierze mocna. W piątek prowadziła z Vitkami i dopiero w ostatnich 5 minutach sie posypało im wszystko (kara, bramka do pustej)
Ja tez osobiście komety nie ruszam ze wzgledu wlasnie na h2h i sklad mlady dosc mocny a sa nadal bez punktow i kto wie czy tutaj punktu wlasnie nie urwą
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Sporo już zostało napisanie,czasu mało, więc nie będę się rozwijał. Sparta już prowadzi 2-0 ;-) Popieram typ na Litvinov, wierzę w Ocelari i Pilzno,że ostro powalczą. Co do meczu Brna to mistrzowie wyglądają świetnie,ale popatrzcie na skład Mladej, oni muszą wreszcie coś pograć...
Ja zaproponuje strzelca na tą kolejkę:
Jelinek (Liberec) @ 4.00 / kb+ @1.90 fortuna
Mikus (Litvinov) @ 3.20 @ kb+ 1.58
Blizniak (Trencin) kb+ @ 1.60
Klepis (Mlada) kb+ @ 1.90
::zoltakartka:
Pozdrawiam ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Tak sobie czytam i postanowiłem się z Wami podzielić. Smolenak to spore wzmocnienie dla HK. Są zgrani z Koukalem z zeszłego sezonu,do tego Chalupa... coś czuję,że ta formacja bedzie sporo punktować
http://www.hokej.cz/smolenak-cekal-v-duchodaku-co-rozhodlo-asi-vzajemna-laska-culi-se/5033311
Smolenak kb+ @ 1.90 / gol @ 3.30 fortuna
Koukal kb+ @ 1.82
⛔ edit: ale panowie nadal do grania w dalszych kolejkach,bo były szanse,mecz z niskim wynikiem na styku. HK wyglądało dobrze na tle faworyta,jest progres w drużynie
Może warto pograć na jutro coś w kieruknu HK, jak myślicie?
Orientujecie się może jak będą wyglądały transmisje na hokejka.cz od pażdziernika? Ile i jak płacić,żeby oglądać,bo coś nie mogę znalezć tego info. Już się wkur....
Pozdro ????
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Jesteś tego pewien? Całkiem niedawno Sparta nie dała im szans. Pranie jednak na własnej tafli są mocni. Ostania nawet w Pilzno się postawili. Jak dla mnie mecz tylko i wyłącznie do ogladania
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Tak sobie czytam i postanowiłem się z Wami podzielić. Smolenak to spore wzmocnienie dla HK. Są zgrani z Koukalem z zeszłego sezonu,do tego Chalupa... coś czuję,że ta formacja bedzie sporo punktować
http://www.hokej.cz/smolenak-cekal-v-duchodaku-co-rozhodlo-asi-vzajemna-laska-culi-se/5033311
Smolenak kb+ @ 1.90 / gol @ 3.30 fortuna
Koukal kb+ @ 1.82
Może warto pograć na jutro coś w kieruknu HK, jak myślicie?
Orientujecie się może jak będą wyglądały transmisje na hokejka.cz od pażdziernika? Ile i jak płacić,żeby oglądać,bo coś nie mogę znalezć tego info. Już się wkur....
Pozdro ????
Witaj
Fajną paczke montuje Hradec i Smolenak wiele wniesie do gry, mysle ze jutro moze byc mecz na styku w Pradze , Hradec x2 kurs 1,95 wyglada dobrze. Co do punktujacych tez bym poszedł w tym kierunku.
hokejki niestety nie ogladam ale czytam uwaznie
Jeszcze dołozył bym punkt Piche ale niestety w fortunie nie ma oferty
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Jesteś tego pewien? Całkiem niedawno Sparta nie dała im szans. Pranie jednak na własnej tafli są mocni. Ostania nawet w Pilzno się postawili. Jak dla mnie mecz tylko i wyłącznie do ogladania
Meczu pewien nie jestem,ale jest pozytywna energia i duet bardzo produktywny z play off zeszłego sezonu . Dlatego pogram w stronę Koukala i Smolenaka .Wiadomo nie ma guru Bednara,ale to są borcy co spolu umi hrat. Co do meczu Sparty z Pilznem było 46-30 w strzałach,jak dobrze pamiętam i jednak Pilzno było ekipa przeważającą . Wcześniej porażka z Vitkami i win ze słabymi Pardubicami. Dla mnie kurs wart uwagi,bo od ostatniego meczu HK ze Spartą widzę pozytywne zmiany po stronie gości
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jesteś tego pewien? Całkiem niedawno Sparta nie dała im szans. Pranie jednak na własnej tafli są mocni. Ostania nawet w Pilzno się postawili. Jak dla mnie mecz tylko i wyłącznie do ogladania
Napewno Sparta mocna u siebie, ale zauważ, ze Hradec w pierwszym meczu było bardzo nieskuteczne i dodatkowo Machowski wszystko wyciągnął. Teraz moze nie zachować czystego konta a Smolenak w drugim swoim meczu juz bedzie groźniejszu wespół z Koukalem i tez chec rewanzu bedzie dodatkową motywacją dla graczy Kralove. Napewno trudny mecz do typowania ale czasem te z oczywistymi faworytami zawodza
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak jak mówiłem tak próbuje
Sparta Praga - Hradec Kralove
typ Hradec x2 kurs 1,97(1-1)✅
Sparta mocna u siebie. Zespól gospodarzy po nieudanym sezonie chce wrócic na salony Extraligi. W Sparcie również sporo zmian, przyszedł ciekawy golie Matej Machowski W obronie sa Kanadyjczycy Blain, Delisla, , Słowwniec Gregorc, Voracek, Pavelka, Dvorak w ataku, Pech, Buchtele, Vrana, Kudrna, , Kumstrad, , Pribil, Zespół ze stolicy Czech dokonał ciekawych wzmocnien. Hradec odmłodzone ale wszystko wydaje sie byc przemyslane, Z dobrych wzmocnien widze, Linharta , Piche , Bicevskisa, Vincour, zespół przebudowany , taka mieszanka doswiadcenia i młodosci , w zespole zostali Cibulskis, Zamorsky, , Nedomlel, Cingel, Koukal, Rakos, do zespołu dołączył Smolenak. Zespoły juz spotkały sie w tym sezonie w Pradze i Sparta nie dała szans gościom. Jednak przebieg meczu był troche inny niz wskauje goły wynik. Ostatnie wyniki wskazuja na progres ekipy z Kralove i mysle ze chec reanzu tez nie bedzie bez znaczenia. Mimo ze to Sparta jest faworytem próbuje gry w kierunku druzyny z Kralove i mam nadzieje ze nie przegraja w regulaminowym czasie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Dzisiejszy mecz bardzo zacięty i trafiony w analizie. W sumie mecz ciekawy,choć mało bramek,nie wykorzystane przewagi 5/3 ,świetna postawa bramkarzy...Emocje po meczu w Pradze już opadły. Mam takie szybkie intuicyjne ako, które z czasem rozwinę i pewnie troche zmodyfikuje kursowo in+,ale już zaproponuje bezpiecznie i zapytam o zdanie ? Może razem uda się ograbić buka :bandit:
Chomotov - Pilzno (bez remisu) @ 1.57 ✅ / Kindl✅,Gulas✅ kb+
HK - Ocelari Trinec (under 6,5 bez dogrywki) @ 1.24 ✅/ ponawiam Smolenaka ✅,Koukala ✅kb+
Pardubice - Kometa / remis @ 1.41✅ / Mueller, Holik kb+⛔
Karlove Vary - Litvinov (over 1,5) @ 1.22✅ / Hubl✅,Lukes✅ kb+
Mlada Boleslav (under 3,5)- Sparta @ 1.22 ✅/ Kostalek kb+:punch:
Ako @ 4.09 fortuna ✅
Pozdro ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Dzisiejszy mecz bardzo zacięty i trafiony w analizie. W sumie mecz ciekawy,choć mało bramek,nie wykorzystane przewagi 5/3 ,świetna postawa bramkarzy...Emocje po meczu w Pradze już opadły. Mam takie szybkie intuicyjne ako, które z czasem rozwinę i pewnie troche zmodyfikuje kursowo in+,ale już zaproponuje bezpiecznie i zapytam o zdanie ? Może razem uda się ograbić buka :bandit:
Chomotov - Pilzno (bez remisu) @ 1.57 / Kindl,Gulas kb+
HK - Ocelari Trinec (under 6,5 bez dogrywki) @ 1.24 / ponawiam Smolenaka,Koukala
Pardubice - Kometa / remis @ 1.41 / Mueller, Holik kb+
Karlove Vary - Litvinov (over 1,5) @ 1.22 / Hubl,Lukes kb+
Mlada Boleslav (under 3,5)- Sparta @ 1.22 / Kostalek kb+
Ako @ 4.09 fortuna
Pozdro ????
Witaj
Jak dla mnie do gry w tej kolejce są dwa mecze
Pilzno win✅ - nie ma co porównywać potencjału druzyny bo wszysko na korzysc zawodników Skody i Chomutow nadal bedzie bez punktów, no moze maks 1pkt
Kometa z x. Pardubice juz nie takie groźne jak seon temu wg mnie i mistrz nie powinien tam przegrac w regulaminowym
Reszty nie tykam
W meczu Mlady nie zdziwi mnie win gospodarzy✅, a Kralove , którym kibicuje postawią sie Trzyncowi✅
To tyle co ja mysle tak bez rozwijania sie.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
No to lecim z następną kolejką.
Niestety czasy dobrych kursów na mocnych w extralidze się skończyły. Tabelka już pozwala bukom na właściwą weryfikacje i na faworytów mamy po 1.40 - 1.80. Czy warto grać po takich kursach ? Hmm...Trzeba więc szukać niespodzianek lub pograć coś w kierunku zawodników. Typy, które wg. mnie są warte gry ze względu na kursy.
Kometa Brno - Ocelari Trinec / remis @ 1.97 ⛔, bet przegrany w 59.42, :angryyy: Ocelari bida w ofensywie...i nie tylko
Może nie jest to rozsądny typ biorąc pod uwagę przedostatnią pozycję w tabeli i 7 strzelonych bramek w 5 meczach (najmniej w lidze), ale...no właśnie,ale Trinec ma potencjał i musi się podnieść. Z HK tempo gry i dyscyplina taktyczna były zadowalające (tylko 6 min kar). Zabrakło szczęścia,skuteczności w power play i pozytywnej energi w drużynie. Myślę,że Ocelari stać na dobry mecz z mistrzem,który mam wrażenie,że jest w lekkim kryzysie. Jeśli Ocelari postawią się Komecie to Bukarts powinien zapunktować ✅ a może i wreszcie coś ustrzelić @ 3.60 Wywołuje do tablicy speca OcelovehoFande
HK - Karlove Vary / Chalupa kb + @ 2.15 ✅
Dlaczego taki kurs? Chalupa jest bardzo aktywny (5 strzałów i gol z Trincem),gra w formacji z Koukalem i Smolenakiem,a na nich jest po 1.6 ... Mimo dość defensywnej i wykalkulowanej grzy HK to w meczu z beniaminkiem spodziewam się kilku bramek ✅ Po ostatnich występach Mateja jest mocno prawdopodobne,że dołoży się do jednej z nich,albo i sam zapakuje do sieci @ 4.30
Po stronie KV ostatnio fajnie pokazał się Senkerik kb+ @ 2.71
Jeśli miałbym jeszcze szukać niespodzianki w tej kolejce to myślę,że Koguty mogą urwać punkty w Litvinovie po przyzwoitym kursie
Olomouc / remis @ 1.98 ⛔

Tyle na teraz bo siatkarze grają ;)
Pozdrawiam ????
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja jutro ide w taki dubel
Plizno - Pardubice (2-2)
Ekipa Skody z mocnym składem, znów porwóciła na droge wygranych, ostatnio 2-9 w Chomutowie. Pardubice dzis wygrana z Kometą po karnych ale mysle ze moze byc to efekt lekkiej zadyszki mistrza. jakosć składu zdecydowanie po stronie Pilzna
typ Pilzno 60&#39; kurs 1,5⛔
Hradec Kralove - Karlove Vary (4-2)
Przygladam sie ostatnio ekipie z Kralove i musze powiedzieć ze bardzo mi imponuja .Wzmocnieni takimi zawodnikami jake, Linharta , Piche , Bicevskisa, Vincour, zespół przebudowany , mieszanka doswiadcenia i młodosci , w zespole zostali Cibulskis, Zamorsky, , Nedomlel, Cingel, Koukal, Rakos, do zespołu dołączył Smolenak i są na fali w tym momencie. Jak koledzy wyzej wspomnieli beniaminek musi przede wszystkim zdobywac punkty u siebie, na wyjazdach bedzie ciezko. Na ten moment widze zwyciestwo dobrze dysponowanych gospodarzy.
Hradec 60&#39; kurs 1,46✅
ako 2,19⛔
Z pozostałych meczy jak wspomniał kolega rybarz warte gry Ocelari z x⛔ . Kometa grała dzis i mam wrazenie ze jest lekkie zmeczenie materiału, drugi typ wskazany tez przez rybarza to Olomunc z x.⛔Ekipa kogutów lubi czasem spłatac figla na wyjezdzie. Lider z Litwinowa te musi kiedys przegrac , wiec moze tutaj gra bedzie trwać dłuzej ni 60 min
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Skoro wywołują do tablicy to podchodzę :)
Meczu Trzynca w piątek nie widziałem, gdyż siedziałem u dentysty tracąc zęba niczym hokeista hehe. Nie wiem co się działo na tafli, ze statystyk widzę to co podkreślił wywołujący mnie rybarz, że Ocelari mało kar, niemniej bardziej kluje w oczy niewykorzystanie żadnej z 6 przewag. Jeśli dziś chcą zaskoczyć mistrza w jego twierdzy, trzeba to poprawić. Nie licząc dość jednostronnego finału, Ocelari raczej dobrze sobie radzą z Kometa. Na pewno przemawia za nimi chęć rewanżu za finał, przełamanie złej passy i generalnie ranfa tego meczu. Kolejnym aspektem może być fakt, że Kometa już trzeci weekend gra niecodziennym rytmem sobota-niedziela, co myślę musi sie w końcu odbić czkawka. Trzyniec ostatnio widziałem dużą rotacja i zmiany w składzie, widać że szukaja optymalnego zestawienia. Liczę po prostu na miłą niespodziankę :)
Jeśli chodzi o pozostałe mecze.....nad Spartą, Pilznem i HK nie będę się rozwodzil, każdy wynik inny niż czyste jedynki będzie niespodzianką. Liberec z Mlada to derby, tak więc ciężko o jednoznaczny typ, zwłaszcza że obie ekipy solidne na papierze, na swoim myślę poziomie, brak zdecydowanego faworyta. Mlada podbudowana ograniem Sparty. W Litvinocie rzeczywiście może się dziś otrzeć o remis.
Bardziej mnie dziś kusi spotkanie daleko na wschodzie Słowacji gdzie Koszyce goszczą Trenczyn. Nie wiem czy u gości jakieś absencje kadrowe, ale wg mnie kursami Dukla mocno ponizona. Koszyce to już nie ten hegemon co kilka lat temu. Z kolei Trenczyn poprzedni sezon świetny, wyniki nadal przyzwoite, zespół ciągnie trójka graczy znanych nam dobrze z czeskich tafli, czyli Radivojevic, Bliznak, Bartovic, do tego Olvecky, ktory również ma na swoim koncie czeską lige czy KHL. Dla mnie kurs 3,45 wygląda bardzo apetycznie i się skuszę :)
Jako mały offtop idę też dziś na przełamanie Novosibirska w KHL. To jest nieprawdopodobne, że ekipa ktora bodaj dwa lata temu była poniekąd rewelacją ligi, dziś nie ugrala nawet punktu. Nie znam kuluarow, czy mocno zmieniony skład, czy zaległe pensje, czy co innego - może ma ktoś jakieś info? Ale myślę że kiedyś coś ugrać muszą, a z kim jak nie z równie przecietnym Cechovem
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Taki intuicyjny ( bezpieczny o_O bet ) . Tak na jutro se wymyśliłem,na suchara hehe, co myślicie?
Zlin - Pizno (over 1,5) @✅ 1.24 / Gulas kb+ @ 1.5
HK - Kometa / under 6.5 bez dogrywki @ 1.24✅ / Chalupa kb+ @ 2.20
Litvinov - Trinec / remis @ 1.68✅ / Bukarts kb+ @ 1.80
Karlove Vary ( over 1,5) - Liberec @ 1.40✅ / Rachunek kb+ @ 2.25
Pirati Chomotov - Vitkovice (over 1,5) @ 1.23✅ / Lev kb+ @ 1.63

Ako @ 4.45 fortuna ✅
Ako kb + @ 21.78⛔ ;) Ryzykowne, kurs pozwala zrobić selekcje
Robiąc fokus na 2 mecze na dobrym kursie... Ja stawiam tak ;)
Litvinov - Trinec (-1.5) @ 4.25 ✅
Zlin - Pilzno (-1.5) @ 3.10 ✅
Mój Czarny Koń będzie musiał troche odetchnąc bo nie da się ciągle wygrywać. A Ocelari już się muszą sprężyć. Pokazali w LM,że potrafią zrobić dobry wynik na wyjezdzie. Z Kometą powalczyli w obronie,jak atak zaskoczy to po mojemu bedzie miazga...
jak widać to nie tylko moje przemyślenia....trzeba korzystać,lektura obowiązkowa :
http://www.hokej.cz/hokejka-clanek/hokej-v-cislech-extraligovy-lidr-z-litvinova-se-zhorsi-proc/5033477
Pilzno gra szybko, to podstawa mysli taktycznej tej ekipy. Over 40 strzałów w ostatnich meczach i ciągły presing..Potrafili w Chomotovie wbić 9 bramek z uległym przeciwnikiem. Berani osłabieni i w lekkim kryzysie. Potencjał obu ekip sporo na korzyść Skody. W Zlinie ciężko się gra,ale jednak kurs na zdecydowany win Pilzna kuszący
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Taki intuicyjny ( bezpieczny o_O bet ) . Tak na jutro se wymyśliłem,na suchara hehe, co myślicie?
Zlin - Pizno (over 1,5) @ 1.24 / Gulas kb+ @ 1.5
HK - Kometa / under 6.5 bez dogrywki @ 1.24 / Chalupa kb+ @ 2.20
Litvinov - Trinec / remis @ 1.68 / Bukarts kb+ @ 1.80
Karlove Vary ( over 1,5) - Liberec @ 1.40 / Rachunek kb+ @ 2.25
Pirati Chomotov - Vitkovice (over 1,5) @ 1.23 / Lev kb+ @ 1.63

Ako @ 4.45 fortuna
Ako kb + @ 21.78 ;)
Pozdrawiam ????
Witaj
Tak przeglądałem jutrzejszą kolejke i dosc trudne mecze do typów.
Pilzno mysle spokojnie dwia bramy strzeli, mecz dobrze dysponowanych Kralove w sumie dla mnie bez faworyta ale duzo goli nie powinno paść, trzyniec w koncu musi sie przełamać z takim potencjałem a z kolei lider tez musi przegrać, juz ostatnio mało brakło kogutom i rzeczzywiście tez bym szedł w tym kierunku Trzynca. Przez chwile miałem wątpliwość co do beniaminka z Karlowych ale spojrzałem i widze ze Liberec na 7 meczy w 6 tracił conajmniej 2 gole. No i Vitki spokojnie ogarną dwie bramy✅✅✅
Dla mnie bomba kupon a w punktacji wiadomo jak bywa, moze system z jednym błedem bym dał.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom