>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czechy Tipsport Extraliga / Słowacja Tipsport Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Ocelari Trinec - KV / (Marcinko kb+) @ 1.90
Moim zdaniem kurs wart gry. Srodkowy pierwszej lini i pierwszej formacji power play Ocelari. Po bokach ma Bukartsa i Ruzicke. Wreszcie po sporych kłopotach ta formacja ma możliwość pograć. Są duże szanse,że ustrzelą gola, a okazje będą w power play.Grają w Werk Arenie,gdzie potrafią strzelać. Dlatego myślę ,że Marcinko się udzieli,a może i sam coś ustrzeli.
Vitkovice - Mlada Boleslav / (Lev kb+) @ 2.00
Mlada po ostatnim jajeczku u siebie teraz musi się ruszyć ofensywnie. Tym bardziej,że koncepcja gry trenera niby to zakłada,no ale coś im nie wychodzi...Vitkovice pokazały na Sparcie i w ostatnich domowych spotkaniach,że potrafią dużo strzelać i robić ofensywny tłok. Myślę,że jutro kilka bramek zobaczymy. Liczę,że Lev, który w zeszłym sezonie był solidnym strzelcem Vitków (19 goli), świetnie na buli, gra w power play, ma wysoki ice time jutro zapunktuje.Ostatnio prezentuje się przeciętnie,ale uważam,że jego forma będzie zwyżkować i ma spore szanse dołożyć jutro hokejke do którejś z bramek.. Liczę też na gol Zdrahala
Liberec - Chomotov / (Kvapil kb+ ) @ 1.40
Marek Kvapil to dla mnie fenomen tej ligi&gt; Doświadczony,ofensywny,waleczny, inteligentny w grze... Pamiętam jak z Kometą wywalczył Mistrza! Szacun dla tego zawodnika ! Jakoś ciągle typy w jego strone wydają mi się zbyt oczywiste. I jak w ostatnich typach go mijałem, to jutro już muszę! Najlepiej punktujący 25 (8-17). Liberec gra u siebie z ostatnim w tabeli pogrążonym w kryzysie Chomotovem. Tutaj musi wpaść kilka bramek gospodarzy, no a Kvapil to ciągnie wszystko ! Może i skusze się na +1.5,może gol
Pozdrawiam ????
Hej
Dobre te propozycje na punktacje kanadyjska, ja z pewnoscią skorzystam
Co do samych wyników to napewno zagram tutaj win Ocelari✅ bo mysle ze passa beniaminka sie skonczy w Trzyncu i Liberec na mecz✅ bo Chomutow jak piszesz w kryzysie i tutaj Białe Tygrysy powinny sobie poradzić .
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Hejka :hokej:
Ocelari Trinec - KV / (Marcinko kb+) @ 1.90
Moim zdaniem kurs wart gry. Srodkowy pierwszej lini i pierwszej formacji power play Ocelari. Po bokach ma Bukartsa i Ruzicke. Wreszcie po sporych kłopotach ta formacja ma możliwość pograć. Są duże szanse,że ustrzelą gola, a okazje będą w power play.Grają w Werk Arenie,gdzie potrafią strzelać. Dlatego myślę ,że Marcinko się udzieli,a może i sam coś ustrzeli.
Pozdrawiam ????
Dziś w nocy z nudów przeglądałem jakieś czeskie fora i tam dość mocno idą w strzelca bramki R. Bukartsa. Kurs 3.2.
Osobiście tego nie tykam, podaję jako ciekawostkę.

Nadal testuję grę na 1 tercję. Po ostatnim nieudanym typie podanym na forum, we wtorek odkułem się dublem na ako 5.4.
Dziś kolejna próba.
W pierwszej parze staty 1 tercji: Vitkovice 3-3-0 u siebie, Mlada 1-2-5 wyjazd.
W drugiej tradycyjnie gra przeciwko Chomutov. Stracili bramkę w każdym meczu w 1 tercji, ich wyjazdowy bilans 1-0-7.
Myślałem jeszcze o under 1.5 kurs 1.73 w meczu Trzyńca z Karlovymi. Patrząc na tabelę formy (ostatnie 6 meczy), jest to mecz na szczycie.
⛔ No i nie pykło...
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Na sobote mam mieszane uczucia co do meczu. Obie ekipy bez formy. Litvinov spore kłopoty w ofensywie, mało strzelają. Pardubice raczej też ostatnio mizeria,ale w derbach z HK potrafili pokazać pazur i nastrzelać goli. Na dwoje babka wróżyła. Dla ryzykantów warto pograć coś w stronę Dynama,bo kurs zachęca i po kryzysie z nową miotłą mogą pozamiatać..✅
Ja jednak w ten weekend ide w strone zawodników. I w tym meczu zakładając ,że kilka bramek padnie to ja widzę dwóch zawodników na których można cosik wrzucić ;)
Jakub Petruzalek (kb+) @ 1.67 ✅
W tym sezonie wrócił do Litvinova z którym zdobył mistrzostwo w sezonie 2015. Doświadczony gracz mający w CV wiele lig światowych. Przed sezonem spore oczekawania. Jednak na razie bardzo przeciętnie (2+8) Uważam jednak, że jego forma będzie zwyżkować. Gra drugie formacje,ale jest aktywny, widoczny. Ma dobrą rękę,tempo gry. Ja tutaj widzę spore szanse na punkty
Marek Troncinsky (kb+) @ 2.00 ⛔
Solidny obrońca! W zeszłym sezonie zaliczył w Pardubicach 31 asyst! Miał teraz przerwę za wykluczenie po niby brutalnym faulu,ale jednak raczej nie zamierzonym. To solidny filar Pardubic, gra mocno, jest czołową postacią pp, spory ice time i jak trzeba powalczyć, to zawsze go widać. W derby z HK strzelił 2 gole&gt; Jeśli zobaczymy overovy mecz to spodziewam się punktów Troncinskeho
Kursy jak zawsze z fortuna
Pozdrawiam ????
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Dobrý den! :)
Po powrocie z Pragi i chorobie czas ponownie coś napisać co by była jakaś dyskusja :) trzeba przyznać że dosyć ciekawa dziś kolejka, a co najważniejsze pełna, 7 spotkań, więc jest w czym wybierać.
Zacznę może od Trzyńca bo zaczyna tradycyjnie pierwszy. Bardzo ciężki mecz. Po dwóch fartownych golach w piątek i niemilosiernych meczarniach z Karlovymi dziś rywal z jeszcze wyższej półki, który Stalownikom rok w rok nie leży i zazwyczaj częściej porażki niż zwycięstwa. Ja pewnie uderze turaj znowu w bramki w pierwszej tercji. Zakładam że Ocelari u siebie tradycyjnie zechca dobrze otworzyć spotkanie. Niestety ale pewnie też coś straca, Liberec to klasowa drużyna, najlepsze przewagi w lidze a w nich bryluje Kvapil. Kurs 3:15 interesujacy. Ewentualnie ogólnie dwie bramki w pierwszej tercji po kursie 2,06
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Na zachodzie derby. Derby drużyn które potrzebują się ponownie odbić. Chomutov po fatalnym starcie w końcu zaczął punktowac, ale.znow przyszła gorsza passa. Gorsza jeśli chodzi o punkty, bo wyniki w zasadzie wszystkie na styku, albo dogrywki albo jak z Trzyncem stracony gol pół minuty przed końcem. Litvinov wyraźnie w dołku. Generalnie po świetnym początku spodziewałem się obniżenia lotów gdy przyjdą trudniejsi rywale i kolejne spotkania w nogach. Historia potyczek tych ekip pokazuje że zawsze.niemal ma styku i dziś pewnie też kolo remisu się zakreci. Być może znów zadecyduje jeden gol.
Mlada Boleslav patrzac ma H2H ma jakiś patent na Komete. Myślę jednak, że na ta chwilę Skodovka jest w trakcie przebudowy i szuka nowego stylu po zmianie sztabu, a przeciw niej dzisiaj mistrz, doswiadczony potentat, który mie powinien pozwolić sobie ma potknięcie mając takie nazwiska, doświadczenie itd. Myślę że w ciemno można grać że Kometa wbije minimum dwa gole. Warto poszukac też pewnie kogoś w punktacji kanadyjskiej, ale to raczej działka rybarza, nie będę mu zatem wchodził w paradę :)
Na pewno wielu bramek spodziewam się w Pilznie i pewnie coś tutaj wybiore. Na pewno spróbuje że obie strzela w pierwszej tercji.
Pardubice po wczorajszym zacietym meczu dziś beda pewnie miały trudności ze Sparta. Jakby nie było mecz po meczu, przejazd, nie wiem czy już wszystkie kontuzje w Pardubicach sie zakończyły. Sparta jeśli chce się utrzymać w czołówce musi takie mecze wygrywać. Zwłaszcza że ma naprawdę solidny punkt w bramce.
Olomouc w wyraźnym dołku, Hradec też mocno obniżył loty. Myślę że Mountfield ma jednak bardziej wartościową i znaczącą kadrę. Jednak Koguty w końcu muszą zapunktowac, gdzie jak nie na własnym podwórku. Wielu bramek raczej się tutaj nie spodziewam. Z lekkim wskazaniem jednak ma MHK.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja osobiście głownie biorę jeden typ pod lupe
Pardubice - Sparta Praga
Goscie oststnio porazka z Vitkami , które wchodza znów na dobre tory, gospodarze grali wczoraj i był to ciezki bój w Litvinowie ale zwycieski. Ekipa Sparty o dziwo lepiej spisuje sie na wyjazdach niz w domu a teren w Pardubicach im wybitnie leży, dodatkowo chec rewanzu za poprednią porazke i mimo wszystko lepszy jakosciowo skład , nie bez znaczenie zmeczenie po wczorajszym meczu gospodarzy.
typ Sparta win ml kurs 1,74 fortuna✅
W tej kolejce widziałbym jeszcze dwa typy
Kometa z x kurs 1,51⛔
Hradec z x kurs 1,55⛔
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Radek Smoleňak wraca po raz kolejny do Hradec Kralove. Tym razem wieloletni kontrakt bez żadnych klauzul o odejściu do zagranicznego klubu. Komedia.
 
C 66

c11

Użytkownik
Kosice - Zilina
Typ 1 @ 1.25
Typ Kosice -1.6 @1.45
Typ I tercja - 1@ 1.60

Spotkanie, które może mieć tylko jednego faworyta i jest nim ekipa gospodarzy. O ile hokeisci Kosic nie zlekważą rywala to powinni tutaj bez żadnych problemów i przygód wygrać ten pojedynek. Są znacznie mocniejszą drużyną, lepiej ułożoną i co istotne o większych potencjale. Rożnica dwudziestu punktów w tabeli pomiędzy tymi zespołami jest tego najlepszego dowodem.
Widać, że gospodarze wychodzą na prostą. Po trzech porażkach zanotowali wygraną wygrywając w ładnym stylu z Nitrą. Teraz będą mieli też ułatwione zadanie, ponieważ przyjdzie im grać na własnej hali, gdzie od początku sezonu notują bardzo dobre wyniki. Goście jak punktują to przede wszystkim na własnej tafli, na wyjazdach kompletnie zawodzą i to również działa na ich niekorzyść podczas tego spotkania.
Pod względem kadrowych również wyglądają znacznie słabiej od swoich przeciwników. Gospodarze mają kim straszyć, m.in. Nagy po trzynaście bramek i asyst. A do tego są jeszcze Kafka, Hascak, Brophey czy Betik. Najwięcej punktów przejezdnym dostarcza- Hvila, siedem bramek i asyst. Ale na pewno jest to za mało jak na gospodarzy. Kosice w H2H regularniej wygrywają i na pewno będą chcieli potwierdzić to podczas tego pojedynku. I ty samym wziąć rewanż za pojedynek październikowy, gdzie przegrali 4-3.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Ciężko się typuje po reprezentacyjnej pauzie,ale coś trzeba rozkminiać ;)
Kometa Brno / -6,5 - Pardubice @ 2.22 ✅ / (2-0)
Mistrz u siebie niechętnie oddaje punkty. Grają solidnie na korzystny wynik... jak przystało na mocną, doświadczoną drużynę. Przegrali z Mladą, ale to już ostatnio prawie tradycja :] Był to dobry mecz w wykonaniu Komety, mecz walki z niskim wynikiem
Pardubice z nowym trenerem, w przebudowie,niby na fali wznoszącej,ale patrząc na potencjały obu ekip...to dla mnie Kometa u siebie jest zdecydowanym faworytem. A czy zobaczymy sporo bramek ? Myślę,że nie&gt; Spodziewam się raczej prowadzenia Komety i kontrolowania meczu, raczej bez fajerwerków. Kurs na to zdarzenie wydaje się kuszący.
W Libercu z kolei spodziewam się bramek. (5-3) ✅ Na 10 ostatnich spotkań tych ekip tylko 2 razy padło mniej niż 4,5, a obie ekipy potrafią prezentować fajny ofensywny hokej jak tak się mecz ułoży. I jutro patrząc na wyniki w Home Credit Arena w tym sezonie to rozsądnym wydaje się over 4,5 dogrywką @ 1.40, tylko czy kurs wart gry?
Coś mnie też kusi w strone Vervy i undera 6,5 @ 2.52 :wasntme: / (7-2) :]
W meczu KV podobno nie wystąpi Rachunek, a to drugi najlepiej punktujący ekipy. Litvinov u siebie potrafi zrobić dobry wynik, a KV to jednak beniaminek po seri zwycięstw...✅
A Wy jak to widzicie?

Radek Smoleňak wraca po raz kolejny do Hradec Kralove. Tym razem wieloletni kontrakt bez żadnych klauzul o odejściu do zagranicznego klubu. Komedia.
No i chyba dobrze dla HK. Niech se tam gra, bo to jego poziom i chyba korzystne miejsce do stabilizacji.
Lucas Lessio o nim też trzeba wspomnieć apropos posiłków w HK. Jak na czeską ligę wydaje się wartościowym młodym graczem. Kanadyjczyk z dobrym bilansem w AHL i przygodą w KHL (16/ 6-5)...przykład Wereka w Trincu pokazuje,że posiłki zza oceanu to spore ofensywne wzmacnia na poziomie ELH
Litvinov też się wzmocnił,ofensywnym obrońcą Mathiasem Porselanda, który ma niby zastąpić Kubata. Papiery na granie ma,ale zobaczymy jak to będzie
Do ELH wraca najlepszy bramkarz zeszłego sezonu Libor Kasik, który zasili szeregi mistrza z Brna.
Do tego Fillipi pewnie wróci do Liberca...
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
C 66

c11

Użytkownik
Litomerice - Benatky
Typ 1 @ 1.40
Innego wyniku niż zwycięstwo gospodarzy praktycznie nie wchodzi w grę. Litomerice są w gazie cztery zwycięstwa i zaledwie jedna porażka. Dla porównania goście zaledwie jedna wygrana i cztery porażki w ostatnich meczach. Do tego dochodzi atut gry na własnym lodowisku, gdzie zespół gospodarzy osiąga jedne z lepszych wyników w całej lidze, tuż za takimi zespołami jak Budejovice, Jihlava, Vsetin. Hokeiści Benatky kompletnie na wyjazdach nie istnieją. Mają poważne problemy pod każdym względem. Gra w obronie to jedno wielkie nieporozumienie. Tracąc na wyjazdach po pięć bramek w ostatnim czasie, a sami mają problemy ze strzeleniem bramek. A gospodarze mają kim przecież tutaj wojować Korkiakoski, Kloz czy Vozeniliek. Powinni spokojnie dzisiaj punktować. A są jeszcze Pavlas czy Rousek, którzy przy dziurawej obronie gości spokojnie są wstanie postrzelać.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Ciężko się typuje po reprezentacyjnej pauzie,ale coś trzeba rozkminiać ;)
Kometa Brno / -6,5 - Pardubice @ 2.22
Mistrz u siebie niechętnie oddaje punkty. Grają solidnie na korzystny wynik... jak przystało na mocną, doświadczoną drużynę. Przegrali z Mladą, ale to już ostatnio prawie tradycja :] Był to dobry mecz w wykonaniu Komety, mecz walki z niskim wynikiem
Pardubice z nowym trenerem, w przebudowie,niby na fali wznoszącej,ale patrząc na potencjały obu ekip...to dla mnie Kometa u siebie jest zdecydowanym faworytem. A czy zobaczymy sporo bramek ? Myślę,że nie&gt; Spodziewam się raczej prowadzenia Komety i kontrolowania meczu, raczej bez fajerwerków. Kurs na to zdarzenie wydaje się kuszący.
W Libercu z kolei spodziewam się bramek. Na 10 ostatnich spotkań tych ekip tylko 2 razy padło mniej niż 4,5, a obie ekipy potrafią prezentować fajny ofensywny hokej jak tak się mecz ułoży. I jutro patrząc na wyniki w Home Credit Arena w tym sezonie to rozsądnym wydaje się over 4,5 dogrywką @ 1.40, tylko czy kurs wart gry?
Coś mnie też kusi w strone Vervy i undera 6,5 @ 2.52
W meczu KV podobno nie wystąpi Rachunek :wasntme: a to drugi najlepiej punktujący ekipy. Litvinov u siebie potrafi zrobić dobry wynik, a KV to jednak beniaminek po seri zwycięstw...
A Wy jak to widzicie?


No i chyba dobrze dla HK. Niech se tam gra, bo to jego poziom i chyba korzystne miejsce do stabilizacji.
Lucas Lessio o nim też trzeba wspomnieć apropos posiłków w HK. Jak na czeską ligę wydaje się wartościowym młodym graczem. Kanadyjczyk z dobrym bilansem w AHL i przygodą w KHL (16/ 6-5)...przykład Wereka w Trincu pokazuje,że posiłki zza oceanu to spore ofensywne wzmacnia na poziomie ELH
Litvinov też się wzmocnił,ofensywnym obrońcą Mathiasem Porselanda, który ma niby zastąpić Kubata. Papiery na granie ma,ale zobaczymy jak to będzie
Do ELH wraca najlepszy bramkarz zeszłego sezonu Libor Kasik, który zasili szeregi mistrza z Brna.
Do tego Fillipi pewnie wróci do Liberca...
Pozdrawiam ????
Kolega rybarz ładnie strescil kolejke ja jak najbardziej sie z tym zgadzam, a bede grał solo Komete i under 6,5
do tego do tasmy kometa win ml kurs 1,32
Pozdrawiam
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Otrzymane punkty reputacji: +20
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka:hokej:
Dzisaj zielono ????
Tak na szybko ,intuicyjnie ,na piątek &gt; pomnażamy wkład ? hehe
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDQ4NzE4NzYyMzAwMDq3n496TY0ogixGovw=&amp;kind=MAIN
To już 400 post :champagne:
Dawajcie znać jak czytacie, wszystkie komentarze, opinie, :yes:, reputy... motywują,żeby coś postukać po klawiaturze i podzielić się wiedzą
Pozdrawiam ????
Hej
gratuluje okrągłego posta, oczywiscie czytam i gram też, jezeli nie wszystko to cos do ako wrzucam, wiec oby tak dalej, bo dobrą robote robisz w dziale, reputki lecą, niech sie dzieje
Pozdrawiam????:hokej:
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Dzięki wszystkim za odzew i miłe słowa :party:
No to jescze kilka zdań na piątkową kolejkę. Ogólnie kolejka bardzo ciekawa. Zapowiada się sporo bramek i dobre mecze.
Mlada Boleslav - Liberec ( obie strzelą 2+) @ 1.76 ✅
Mlada tak jak się spodziewałem, pnie się w tabeli. Vondrka zagrał ze Spartą świetne zawody i jeśli ten zawodnik złapie regularną forme to Mlada bedzie wygrywać. Grają mecz u siebie z liderem i co najmniej 2 bramki powinni strzelić. Liberec ma bardzo ofensywny styl, ale i troche zachwiany taktycznie i defensywnie poprzez luzną role Kvapila,który często osłabia te szyki koncentrując się na ofensywie. Pewnie dlatego jest najlepszym punktującym ligi . Ale taka jest taktyka Pesana i jak widać działa. Można coś pograć też w stronę tych zawodników, bo to filary ofensywne obu ekip. Kursy jednak nie powalają;)
Pardubice - Pilzno (obie strzelą 2+) @ 1.74 ✅
Pardubice ostatnio nie strzelili w Brnie nawet bramki. Nie znaczy to jednak,że byli tłem dla gospodarzy. Wręcz przeciwnie, zagrali bardzo dobrze i po 2 tercji z tego co pamiętam mieli 24 strzały na bramkę.
Pilzno jeszcze nie grało po przerwie. Ich jakość i styl znamy, mimo iż byli ostatnio w lekkim dołku. Przerwa i treningi powinny ich ożywić i może być hokej na huraaa, a to zwiastuje bramki
Olomouc - Litvinov (bez remisu) @ 2.12 ???? dla Vervy
Litvinov przejechał się po KV wygrywając 7-2. Verva wyglądała bardzo dobrze po przerwie reprezentacyjnej. Zawodnicy grali szybko, konstruktywnie, dużo strzelali. No i wchodziło, co napędzało drużynę. Dobrze wkomponował się Szwed Porseland.
Atutami Olomouca będą świeżość i własny teren, ale ja jak już pisałem nie raz&gt; poprostu nie wierzę w tą ekipę
KV - HK (bez remisu) @ 1.90 / no bet / hokejowy thriller,10 karny zadecydował \w/fajny mecz
Myślę,że beniaminka opuściło już szczęście. Hradec zasilony ofensywnie, niedawny lider. Potencjał tej drużyny jest zdecydowanie większy, a w pierwszym meczu po przerwie będą chcieli wykorzystać słabszą ostatnio formę KV. Kurs fajny
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Mnie dzis interesuje jedno spotkanie
Karlove Vary - Hradec Kralove
Jak kolega wyzej pisał, Hradec wzmocniony Smolenakiem, Gospodarzom mysle ze passa sie skonczyla i spodziewam sie zwyciestwa gosci
HK win kurs 1,84 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Ja idę dzisiaj w Spartę Praga.
Grają oni najlepiej na wyjazdach, a kursy kuszące. pewnie będą szukać ukojenia po ostatniej porażce z Mladą.
Typ czysto statystyczny. SParta najlepiej w delegacji z całej lidze + 6 meczów wygranych na wyjazdach pod rząd. Chomutov ostatnie miejsce i cztery przegrane.
Sparta+4,5 @3.30 fortuna
Sparta 2 @2.30 fortuna
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Czyli statystycznie dziś będzie odwrotnie, jedni się muszą przełamać w i końcu wygrać a drudzy wszystkiego wygrywać nie mogą ;))))
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Ocelari Trinec / over 4,5 - Verva Litvinov @ 2.52 ✅
Ocelari Trinec (1 tercja) @ 2.25 ✅
Czołówka tabeli ciasna. Ocelari przetrwali ciężki etap sezonu i teraz powinno być juź lepiej&gt; Odpaliła pierwsza linia. Bukarts,Ruzicka, Marcinko..druga też niezle Polanski, Adamsky...Borcy wratili z marotky i jak jeszcze młodzież dołączy to bedzie mega odpał !
A jutro święto 100 lat niepodległości Czech, pewnie przy sporej frekwencji i gwarnej atmosferze (promo na bilety w Werk Arenie) Ocelari będą walczyć! Dzisiaj z Mistrzem pokazali formę
Litvinov z kolei w Olomoucu pokazał swoje słabości. Podróż do Trinca w atmosferze porażki...Co nie zmienia faktu,że to mocna drużyna, ale bardzo nie stabilna. I dziwi mnie tak słaba postawa dzisiaj w ofensywie. To nie może być regułą. Myślę,że powalczą, bo mają dobrą ekipę. Obie ekipy potrafią strzelać gole i jutro jest ku temu okazja...Liczę na kb+ Petruzalka
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Witam ????
Podemnę się pod słowa kolegi rybarza i troszkę je rozwinę o swoje spojrzenie, co będzie raczej równoznaczne z poparciem typu, który wydaje się być realny.
Wczoraj akurat pierwsza linie zmodernizowana, Hrna zastąpił Bukartsa, który wylądował w trzeciej linii. Chyba zadziałało. O ile w przewagach współpraca Bukarts-Ruzicka dała dwa gole o ile w normalnej grze coś nie do końca trybiło w tej trójce. Mam wrazenie ze Bukarts czasem zbyt długo kiwa, czasem wygląda to tak, ze jeszcze niezbyt się rozumieją na lodzie do społu z Marcinko, w dodatku Ruzicka za często zbyt indywidualnie, ma sporo strat, niedokładności. Niemniej taka trójka to skarb. Do tego stały od lat duet Polansky -Adamsky (na razie najlepszy strzelec) dopełnione Svaciną. Chmielewski z Ciencialą i Kovarcikami, którzy miedzy sobą rotują jedną linię, a do czwartej nie brakuje kandydatów. Jest moc, która musiała zacząć odpalać. Tak jak zauważył rybarz, skończyły się kontuzje (został tylko Viedensky, szczerze nie wiem co z nim i boję się, że już go nie zobaczymy), młodzież się stara, w obronie Krajicek ma jakiś renesans formy, wrócił wreszcie Roth. Chwiliwo brakuje zawieszonego Gernata i dosłownie brakuje, bo bardzo mi się on podoba i uważam, że na razie to największe wzmocnienie, co z resztą bezwględnie pokazują liczby i to u obrońcy - (4+6).
Świetne zawody wczoraj w bramce debiutujący młodzian Kvaca. Bronił w zasadzie bez zarzutu, przy bramkach nie miał nic do powiedzenia, kilka razy pomogły słupki, generalnie na wielki plus i nie jest to tylko moja opinia, potwierdzają to komentarze na FB, czy zasłyszane opinie wokół siebie na widowni. Ciekawe czy dziś dostanie kolejną szansę, myślę że powinien, na zasadzie wczorajszego zastrzyku adrenaliny i motywującego zwycięstwa z mistrzem. EDIT: hokej.cz podaje, że dziś jednak ma bronić Hrubec.
Co do Litvinova to nie mam aż takiej wiedzy o tym zespole. Wiem, że nie jest to już rywal do bicia jak przed rokiem, solidny zespół, ale ze słabosciami i chimeryczny, co pokazują ostatnie spotkania. Byłem pewien, że przyjdzie kryzys, że seria z początku sezonu się skończy. Biorąc pod uwagę same wyjazdy wygląda to kiepsko. Po pierwszych trzech wygranych wyjazdach z kiepskimi na tamten czas Pardubicami, Karlovymi i Mladą, przyszły lekcje hokeja w Brnie, Libercu, Pilznie, czy nawet ostatnio w Zlinie. W międzyczasie zdarzyła się wygrana w Pradze i umeczone dogrywką derby z Piratami. Wczoraj znów porażka.nie wygląda to dobrze i mam nadzieję, ze ten trend zostanie dziś podtrzymany w Werk Arenie. Taki luźny typ ode mnie to 4:2 ???? ale wiadomo, to jest hokej ????
PS: zasłyszane wczoraj na trybunach - Całkiem możliwe, że uda się ściągnąć Plekanca, coś nawet między słowami na ten temat w wywiadzie na FED Cup zawarła partnerka Plekanca - Safarova. Jest też poważnie coś na rzeczy odnosnie Jagra, co do przynajmniej kilku występów w dresie Ocelari. Najbliższe dni pokażą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam ????
Podemnę się pod słowa kolegi rybarza i troszkę je rozwinę o swoje spojrzenie, co będzie raczej równoznaczne z poparciem typu, który wydaje się być realny.
Wczoraj akurat pierwsza linie zmodernizowana, Hrna zastąpił Bukartsa, który wylądował w trzeciej linii. Chyba zadziałało. O ile w przewagach współpraca Bukarts-Ruzicka dała dwa gole o ile w normalnej grze coś nie do końca trybiło w tej trójce. Mam wrazenie ze Bukarts czasem zbyt długo kiwa, czasem wygląda to tak, ze jeszcze niezbyt się rozumieją na lodzie do społu z Marcinko, w dodatku Ruzicka za często zbyt indywidualnie, ma sporo strat, niedokładności. Niemniej taka trójka to skarb. Do tego stały od lat duet Polansky -Adamsky (na razie najlepszy strzelec) dopełnione Svaciną. Chmielewski z Ciencialą i Kovarcikami, którzy miedzy sobą rotują jedną linię, a do czwartej nie brakuje kandydatów. Jest moc, która musiała zacząć odpalać. Tak jak zauważył rybarz, skończyły się kontuzje (został tylko Viedensky, szczerze nie wiem co z nim i boję się, że już go nie zobaczymy), młodzież się stara, w obronie Krajicek ma jakiś renesans formy, wrócił wreszcie Roth. Chwiliwo brakuje zawieszonego Gernata i dosłownie brakuje, bo bardzo mi się on podoba i uważam, że na razie to największe wzmocnienie, co z resztą bezwględnie pokazują liczby i to u obrońcy - (4+6).
Świetne zawody wczoraj w bramce debiutujący młodzian Kvaca. Bronił w zasadzie bez zarzutu, przy bramkach nie miał nic do powiedzenia, kilka razy pomogły słupki, generalnie na wielki plus i nie jest to tylko moja opinia, potwierdzają to komentarze na FB, czy zasłyszane opinie wokół siebie na widowni. Ciekawe czy dziś dostanie kolejną szansę, myślę że powinien, na zasadzie wczorajszego zastrzyku adrenaliny i motywującego zwycięstwa z mistrzem. EDIT: hokej.cz podaje, że dziś jednak ma bronić Hrubec.
Co do Litvinova to nie mam aż takiej wiedzy o tym zespole. Wiem, że nie jest to już rywal do bicia jak przed rokiem, solidny zespół, ale ze słabosciami i chimeryczny, co pokazują ostatnie spotkania. Byłem pewien, że przyjdzie kryzys, że seria z początku sezonu się skończy. Biorąc pod uwagę same wyjazdy wygląda to kiepsko. Po pierwszych trzech wygranych wyjazdach z kiepskimi na tamten czas Pardubicami, Karlovymi i Mladą, przyszły lekcje hokeja w Brnie, Libercu, Pilznie, czy nawet ostatnio w Zlinie. W międzyczasie zdarzyła się wygrana w Pradze i umeczone dogrywką derby z Piratami. Wczoraj znów porażka.nie wygląda to dobrze i mam nadzieję, ze ten trend zostanie dziś podtrzymany w Werk Arenie. Taki luźny typ ode mnie to 4:2 ???? ale wiadomo, to jest hokej ????
PS: zasłyszane wczoraj na trybunach - Całkiem możliwe, że uda się ściągnąć Plekanca, coś nawet między słowami na ten temat w wywiadzie na FED Cup zawarła partnerka Plekanca - Safarova. Jest też poważnie coś na rzeczy odnosnie Jagra, co do przynajmniej kilku występów w dresie Ocelari. Najbliższe dni pokażą.
Ciekawe i przydatne informacje, dzieki wielkie .
Jak tez jak najbardziej popieram typ na Trzyniec bo tam jest duży potencjał w graczach i wszystko powoli zaczyna funkcjonować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom