>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czechy Tipsport Extraliga / Słowacja Tipsport Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Jutro wg mnie trudne mecze w Extralidze, ja bede celował w jeden
Vitkovice - Litvinow
Chemicy po przyjsciu Lukasa Kaspara bardzo zyskali w ofensywie, ale i również w szatni bo to doskonały lider i mentor, ostatnie dwa mecze bardzo dobre wygrana z Libercem u siebie i punkt w spotkaniu ze Skodą z Pilzna, Vitki dały sie pokonac u siebie Mladzie a w Libercu nie mieli szans i zakonczyli mecz z zerowym dorobkiem bramkowym, niby passa czterech porazek powinna byc przerwana, ale nie jestem pewny czy to juz dzis
Litvinow x kurs 1,97 fortuna
Trudny mecz. Vitki u siebie są mocne. Fakt,że Litvinov zwyżkuje,ale mecz może się różnie potoczyć. Kursowo opcja na Verve ciekawa,ale ja nie ruszam. Może Kaspar, Roman kb+
Ja jutro celuje w takie skromne ako,ale wg. mnie bardzo prawdopodobne
Pilzno - KV @ 1.52 ✅
Dołączył do ekipy Kovar i jutro jego pierwszy mecz w Pilznie, wraca Gulas po karze. Obaj myślę,że szybko się zgrają. Kovar już w piątek pokazał,że nie będzie miał problemu z aklimatyzacją na poziomie ELH i robi różnice na lodzie...Beniaminek z KV i tak ponad oczekiwania. Głównie punktują u siebie. Na rozkręcające się Pilzno raczej ich braknie. Może warto też pokusić się na handi ✅ kb+ Kovar ✅, Gulas ✅
Mlada Boleslav - Ocelari Trinec (over 1.5) @ 1.27 ✅
Przy takiej sile ofensywnej Trinca i wyrównanych formacjach to dwa gole muszą wpakować ;) kb+ Ruzicka ✅
Liberec (bez remisu) - Sparta @ 1.53 ✅
Pesan poskładał mocny team. Ma swoją koncepcje na grę i to działa. Nie będę się rozpisywał o taktyce i formacjach,ale Liberec wygląda bardzo mocno, szczególnie w ofensywie. No i grają u siebie. Ostatnie 5 meczy w HCA wygrane. Ostatnie dwa mecze to win z Vitkami (4-0) z mistrzem z Brna (5-2). Klasycznie Kvapil +kb ✅
Sparta dobrze gra wyjazdy i też mają doświadczoną ,sprytną ekipę,ale myślę,że na Liberec ich nie starczy.
Co do typów na gole to chodzi mi po głowie kilka nazwisk : Jarusek, Valek, Zdrahal, Hrna, Lakatos. Może warto próbować w tą stronę po zacnych kursach :wasntme:

Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Ahoj! ????
Ja dzisiaj zamierzam iść w mecz otwarcia i zamknięcia kolejki, gdzie obie czerwone latarnie ligi podejmuja u siebie czołówkę, ponieważ hokej hokejem ale pewne rzeczy muszą mieć miejsce i nie ma co czarowac rzeczywistości. Chomutov mimo, że postawił ciężkie warunki w piątek Stalownikom z Trzyńca na koniec wrócił jednak z podkulonym ogonem. Ołomuniec to nie Trzyniec, nie ma takich armat, jednak to bardzo solidna i zgrana ekipa, ktora po krotkiej zapaści formy znów wróciła na zwycięską ścieżkę. Chomutov ma świetnego bramkarza, jednak obrona już gorsza, a dziś dodatkowo bez Flemminga zawieszonego za chamski atak na Doudere. Wydaje mi się że ekipa Kogutów pod dowództwem przezywajacego renesans Zbynka Irgla nie powinna przegrać z Piratami. Dla bezpieczeństwa można podeprzeć remisem na kursie ok 1,52 ✅
Do tego derby. Derby, które rządzą się swoimi prawami jednak.....Hradec to nieprzypadkowoekipa z czołówki, głębia składu i jego wyrownany poziom mówią już wiele. We wtorek zatrzymali rozpedzony walec z Trzyńca, pokazujac jak można kilkukrotnie urwać się sam na sam najlepszej obronie ligi. Co dopiero dziś w starciu z najgorszą obroną ligi. Gdyby Pardubice po drodze zgubily jeszcze ze 4 bramki, to dziś na półmetku sezonu z pewnością dobilyby do 100!!! (Wątpię że dziś stracą 8 goli). To jest dramat! Nie licząc Chomutova jest to ok 30 bramek w sieci więcej niż reszta ligi. Ekipa na poziomie Mountfieldu musi to wykorzystac, zwłaszcza że na razie na wyjazdach idzie im poniżej oczekiwań, dlatego pora to zmienić, zaczynajac od dziś. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Liberec - Sparta over 6.5 bramki ⛔ (łącznie z dogrywką i rzutami karnymi) 2.74 efortuna
Typ moim zdaniem z wysokimi szansami na powodzenie. Wystarczy do tego wynik 3:3 w regulaminowym czasie (kurs 12.5) ;)
Obie ekipy lubią sobie postrzelać. To mecz dwóch najlepszych drużyn z największym dorobkiem over 3.5, tzn. ładują rywalowi 4 i więcej bramek.
Liberec dokonał tego w tym sezonie 13x, Sparta 12x.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka:hokej:
Wraca ELH po reprezentacyjnej przerwie i to są zawsze trudne mecze do typowania. Już dla przykładu dzisiaj Kometa przegrała z ostatnim Chomotovem, a w 3 tercji padło 7 bramek ! Może to zapowiedz overovej kolejki ;) W sumie tak zauważyłem,że po przerwie szczególnie te słabsze ekipy, bądz będące w kryzysie potrafią lepiej przetrenować ten czas i sprawić niespodzianke. Ale to tylko takie moje luzne spostrzeżenia...
Zlin - Ocelari Trinec (over 1,5) @ 1.33 ✅
Ja jutro widzę zwycięstwo lub remis Ocelari ✅ Wprawdzie Zlin ostatnio miał sposób na Trinec,ale tym razem różnica w obecnej dyspozycji obu ekip wydaje się spora. Potencjał Trinca robi wrażenie. Zlin ostatnio przegrywał u siebie i będzie cięzko znalezc im sposób na rozpędzony Trinec
Pardubice (over 1,5) - Vitkovice @ 1.36 ✅
Pardubice w końcu muszą się przełamać. Jest ku temu okazja z będącymi ostatnio w słabej dyspozycji Vitkami. Obie ekipy dołują,ale Pardubice sięgneły dna tabeli i będą się chciały od niego odbić. Muszą polepszyć ofensywe, bo obrone trochę połatali. Pewnie pracowali nad tym w przerwie reprezentacyjnej i jakieś schematy wypalą. Spodziewam się,że co najmniej 2 gole u siebie strzelą
Pilzno - Liberec (over 1,5) @ 1.35 ✅
Ciężko wytypować tutaj zwycięzcę.Pilzno musi się rozpędzać, bo są na 8 miejscu w tabeli W sumie to spotkanie najlepszego ataku ligi z najlepszą obroną,co dobrze nie wróży do typowania wyniku. Ja jednak doceniam ofensywe Liberca i mimo,że wyjazdy mają słabsze, to jest to ekipa ofensywnie bardzo mocna. Nie bez powodu mają 3 graczy w top 10 wśród najlepiej punktujących, a Kvapil jest liderem. Potrafią mieć w meczu przestoje, ale ogólnie taktyka trenera Pesana (którego wysoko cenie) przynosi efekty. W dobrej formie Lenc, Hudacek,Fillipi...
Co do Mlada- Litvinov, to trudno mi wyobrazić sobie jak to się potoczy. Tutaj jeśli miałbym coś postawić to obie strzelą 2+✅ i kb+ Vondrka, Klepis ✅(gol) ale raczej ten mecz odpuszczę.
Ogólnie kursy niskie i nie wiem czy warte gry. Zostałem jednak ostatnio wyróżniony rangą znawcy ( nie z mojej inicjatywy:wasntme:, lecz za moją zgodą, więc stwierdziłem ,że coś naszkrobie ;) mimo,że kolejka trudna. Dzięki za wszystkie pozytywne wiadomości, posty, reputy i komentarze...
Jak popieracie przyznaną mi range,to dajcie like,bo nie wiem czy zasłużyłem,haha

Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka:hokej:
Wraca ELH po reprezentacyjnej przerwie i to są zawsze trudne mecze do typowania. Już dla przykładu dzisiaj Kometa przegrała z ostatnim Chomotovem, a w 3 tercji padło 7 bramek ! Może to zapowiedz overovej kolejki ;) W sumie tak zauważyłem,że po przerwie szczególnie te słabsze ekipy, bądz będące w kryzysie potrafią lepiej przetrenować ten czas i sprawić niespodzianke. Ale to tylko takie moje luzne spostrzeżenia...
Zlin - Ocelari Trinec (over 1,5) @ 1.33
Ja jutro widzę zwycięstwo lub remis Ocelari. Wprawdzie Zlin ostatnio miał sposób na Trinec,ale tym razem różnica w obecnej dyspozycji obu ekip wydaje się spora. Potencjał Trinca robi wrażenie. Zlin ostatnio przegrywał u siebie i będzie cięzko znalezc im sposób na rozpędzony Trinec
Pardubice (over 1,5) - Vitkovice @ 1.36
Pardubice w końcu muszą się przełamać. Jest ku temu okazja z będącymi ostatnio w słabej dyspozycji Vitkami. Obie ekipy dołują,ale Pardubice sięgneły dna tabeli i będą się chciały od niego odbić. Muszą polepszyć ofensywe, bo obrone trochę połatali. Pewnie pracowali nad tym w przerwie reprezentacyjnej i jakieś schematy wypalą. Spodziewam się,że co najmniej 2 gole u siebie strzelą
Pilzno - Liberec (over 1,5) @ 1.35
Ciężko wytypować tutaj zwycięzcę.Pilzno musi się rozpędzać, bo są na 8 miejscu w tabeli W sumie to spotkanie najlepszego ataku ligi z najlepszą obroną,co dobrze nie wróży do typowania wyniku. Ja jednak doceniam ofensywe Liberca i mimo,że wyjazdy mają słabsze, to jest to ekipa ofensywnie bardzo mocna. Nie bez powodu mają 3 graczy w top 10 wśród najlepiej punktujących, a Kvapil jest liderem. Potrafią mieć w meczu przestoje, ale ogólnie taktyka trenera Pesana (którego wysoko cenie) przynosi efekty. W dobrej formie Lenc, Hudacek,Fillipi...
Co do Mlada- Litvinov, to trudno mi wyobrazić sobie jak to się potoczy. Tutaj jeśli miałbym coś postawić to obie strzelą 2+ i kb+ Vondrka, Klepis, ale raczej ten mecz odpuszczę.
Ogólnie kursy niskie i nie wiem czy warte gry. Zostałem jednak ostatnio wyróżniony rangą znawcy ( nie z mojej inicjatywy:wasntme:, lecz za moją zgodą, więc stwierdziłem ,że coś naszkrobie ;) mimo,że kolejka trudna. Dzięki za wszystkie pozytywne wiadomości, posty, reputy i komentarze...
Jak popieracie przyznaną mi range,to dajcie like,bo nie wiem czy zasłużyłem,haha

Pozdrawiam ????
Hej ????
Jasne ze popieram Twoja range ???? , krotko mówiac ogarniasz temat.
W nawiazaniu do kolejki, nie dosc ze po przerwie to jeszcze podejrzanie trudna i wiele moze sie wydarzyć, ja pod lupe biore jeden mecz który sobie wczoraj upatrzyłem, mianowicie
Zlin - Trzyniec (2-3) po dogrywce
Goscie dobrze graja na wyjadach i biorac pod uwage glebie skladu , jakosc i mysle ze tez forma nie uciekla stawiam dzis na nich, mimo ze lód w Żlinie to trudny teren a Berani to bardzo niewygodny przeciwnik , jak dla mnie to stalownicy to biorą
Ocelari win ml kurs 1,76 fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Hejka:hokej:
Wraca ELH po reprezentacyjnej przerwie i to są zawsze trudne mecze do typowania. Już dla przykładu dzisiaj Kometa przegrała z ostatnim Chomotovem, a w 3 tercji padło 7 bramek !
Ja wczoraj miałem w dublu z Bundesligą over 2.5 Komety Brno i jak w 46 minucie zobaczyłem wynik 4:0 dla Chomutova, to mi się odechciało szukania typów na dziś. Pewno gdyby to był papierowy kupon, to wylądowałby od razu w koszu :facepalm:
A dziś faktycznie ciężko coś wybrać. Do sklejki z Bundesligą wybrałem coś takiego (niestety kursy marne):
Pilzno - Liberec over 4.5 (z dogrywką i karnymi) 1.49 ✅
Vitkovice over 1.5 1.27 ✅ - Vitkovice ostatnie 2 mecze bez zdobyczy bramkowych. Czas się przełamać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Bily Tigri Liberec - Dynamo Pardubice @ 1.38 ✅
Typ tak oczywisty,że aż pdejrzany,hehe. Widziałem ostatni mecz Dynama z Vitkami u siebie i to był dramat w ich wykonaniu. Grali naprawdę słabo, byli tłem dla gości.Myślałem,że po przerwie repre,coś tam trener podziała i ta ekipa się przełamie. Nic z tych rzeczy. Bida w ataku i haos w obronie. Dobrze,że zatrudnili Hamerlika, bo on to jeszcze jakoś trzyma w bramce. Przy takiej grze jaką zaprezentowali w ostatnim meczu to ich szanse na win są znikome i myślę,że zostaną na ostatnim miejscu w tabeli, zaliczając 5 porażkę z rzędu na wyjezdzie.
A Liberec jak już wiele razy pisałem...mocny w ataku, poukładany taktycznie, ze sporym potencjaałem zawodników. Mają serię 10 wygranych z rzędu w Home Credit Arena. Zasłużenie są wiceliderem, bo mają bardzo mocną, zgraną ekipę z liderem w postaci Marka Kvapila i dobrym trenerem,który to wszystko układa. Wprawdzie przegrali ostatni mecz w Pilznie,ale to mało istotne w perspektywie meczu u siebie i ekipy z Pardubic. Wszystkie argumenty przemawiają za Libercem, no chyba,żeby Hamerlik zasłonił rolete ;)
Kometa Brno - Skoda Pilzno @ (under 6.5) 1.28 ✅
Obie drużyny ostatnio overovo. Niewątpliwie to dla mnie mecz kolejki. Kometa po porażce z Piratami, Pilzno po mocnej wygranej z Libercem (w tych 2 meczach padło 20 goli) Obie ekipy z aspiracjami i sąsiadujące w środku tabeli .Obie muszą się wspinać i mają ku temu potencjał. Rozsądkowo mecz na remis. Spodziewam się zaciętego meczu,ale tym razem bardziej defensywnego
Vikovice (over 1,5) - Sparta @ 1.31 ✅
Vitki ze słabym Dynamem pokazali fajny ofensywny hokej i to na lodzie piernikarzy. Strzelili 5 goli, a mogło być dużo więcej gdyby nie Hamerlik. Sparta na wyjazdach często zalicza overy. Nie typuję zwycięzcy, ale licze ,że Vitki 2 gole u siebie strzelą.
We wczorajszej kolejce forme pokazali Kucsera, Roman (Vitki), Gulas z Kovarem (Pilzno), M. Ruzicka ✅ (kb+2,) Gernat (Trinec), Lakatos (gol ✅) , Nosek (Zlin), Stastny kb+✅ (Mlada), Kvapil Birner Lenc (Liberec) Mueller gol ✅, Erat kb+ ✅ (Kometa), Stransky (Chomotov) Lukes, gol✅ Travnicek, Hubl gol✅l(Verva).Do tego Flek, Rachunek (KV) Irgl (Olomouc) / u tych graczy będe szukał punktów i goli
Jak zawsze kursy z Fortuny i raczej poglądowe, zostawiające pole manewru ;)
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Coś ode mnie.
Trzyniec - Ołomuniec under 5.5 1.52 ⛔
Twardy difens Stalowników powinien wziąć górę. A goście, jeśli chcą coś ugrać, raczej nie będą się odkrywać.
Vitkovice - Sparta over 5.5 2.65 ✅
Odważnie, choć to bardziej życzenie, ponieważ będę naocznym świadkiem wydarzeń w tym meczu. Do tej pory, gdy byłem w Ostrawie, to było overowo (chyba tylko w derbach z Trzyńcem było 1:2). Chcę zobaczyć ofensywny hokej.
Kometa Brno - Pilzno over 4.5 1.69 ✅ oraz 1.48 (z dogrywką i rz.k.) ✅
Lubią sobie postrzelać i te 5 bramek powinno wpaść.
Liberec - Pardubice Liberec over 3.5 1.77 ⛔ oraz Liberec over 4.5 2.76 ⛔
Pojedynek najlepszego ataku z najgorszą obroną. Stąd takie typy.
Paradoksalnie w dwóch dotychczasowych meczach w tym sezonie Liberec strzelił Pardubicom 1 (jednego!!!) gola!
O ile z dwóch najgorszych ekip Chomutov coś się jeszcze szarpie i stara (czasami nawet wygrywa), to w Pardubicach mizeria. Do tej pory 16x (najwięcej w lidze) tracili ponad 3 bramki w meczu. A Liberec u siebie 12/14 strzelał rywalom 4 i więcej bramek.
PS.
Typy powstały przy kubańskim rumie, więc...
Typy takie sobie, ale rum dobry :drunk:
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Mało czasu i tak propozycja ode mnie:
Kometa - Pilzno (3-2) Dziś gra przeciwko mistrzom nie wyszła ale czasem trzeba to zagrać bo przesłanki były
Wiem ze mistrz solidny skład , trzeba gonić i własna hala, ale Skoda po przyjściu Kovara i w lini z Gulasem i Indrakiem jest w stanie rozmontować kazdą obrone, poz tym sklad tez mocny za to kursy wystawione jakos tak dziewnie, do tego Pilzno w gazie wiec mysle ze powalcza w Brnie.
Pilno z x kurs 1,85 fortuna⛔⛔⛔
Poza tym widze zwyciestwa w regulaminowym Liberca,✅✅ Trzynca✅✅ i HK ✅✅chociaz pzry tym ostatnim mam lekką watpliwosc i moze do ako ml trza wziać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Bily Tigri Liberec - Dynamo Pardubice @ 1.38
Typ tak oczywisty,że aż pdejrzany,hehe. Widziałem ostatni mecz Dynama z Vitkami u siebie i to był dramat w ich wykonaniu. Grali naprawdę słabo, byli tłem dla gości.Myślałem,że po przerwie repre,coś tam trener podziała i ta ekipa się przełamie. Nic z tych rzeczy. Bida w ataku i haos w obronie. Dobrze,że zatrudnili Hamerlika, bo on to jeszcze jakoś trzyma w bramce. Przy takiej grze jaką zaprezentowali w ostatnim meczu to ich szanse na win są znikome i myślę,że zostaną na ostatnim miejscu w tabeli, zaliczając 5 porażkę z rzędu na wyjezdzie.
A Liberec jak już wiele razy pisałem...mocny w ataku, poukładany taktycznie, ze sporym potencjaałem zawodników. Mają serię 10 wygranych z rzędu w Home Credit Arena. Zasłużenie są wiceliderem, bo mają bardzo mocną, zgraną ekipę z liderem w postaci Marka Kvapila i dobrym trenerem,który to wszystko układa. Wprawdzie przegrali ostatni mecz w Pilznie,ale to mało istotne w perspektywie meczu u siebie i ekipy z Pardubic. Wszystkie argumenty przemawiają za Libercem, no chyba,żeby Hamerlik zasłonił rolete ;)
Kometa Brno - Skoda Pilzno @ (under 6.5) 1.28
Obie drużyny ostatnio overovo. Niewątpliwie to dla mnie mecz kolejki. Kometa po porażce z Piratami, Pilzno po mocnej wygranej z Libercem (w tych 2 meczach padło 20 goli) Obie ekipy z aspiracjami i sąsiadujące w środku tabeli .Obie muszą się wspinać i mają ku temu potencjał. Rozsądkowo mecz na remis. Spodziewam się zaciętego meczu,ale tym razem bardziej defensywnego
Vikovice (over 1,5) - Sparta @ 1.31
Vitki ze słabym Dynamem pokazali fajny ofensywny hokej i to na lodzie piernikarzy. Strzelili 5 goli, a mogło być dużo więcej gdyby nie Hamerlik. Sparta na wyjazdach często zalicza overy. Nie typuję zwycięzcy, ale licze ,że Vitki 2 gole u siebie strzelą.
We wczorajszej kolejce forme pokazali Kucsera, Roman (Vitki), Gulas z Kovarem (Pilzno), M. Ruzicka, Gernat (Trinec), Lakatos , Nosek (Zlin), Stastny (Mlada), Kvapil, Birner, Lenc (Liberec)Mueller, Erat (Kometa), Stransky (Chomotov) Lukes, Travnicek, Hubl (Verva).Do tego Flek, Rachunek (KV) Irgl (Olomouc) / u tych graczy będe szukał punktów i goli
Jak zawsze kursy z Fortuny i raczej poglądowe, zostawiające pole manewru ;)
Pozdrawiam ????
Ostatecznie pobieram taki zestaw:
Liberec (-1,5) - Pardubice @ 1.67 ✅
Ocelari Trinec win - Olomouc @ 1.31 ✅
Ondrej Roman kb+ @ 1.50 ⛔
Milan Gulas kb+ @ 1.50 ⛔
Ako: 4.92 ⛔
Po kolejce spróbuję zrobić jakieś podsumowanie. Zobaczymy jak to wydzie ::zoltakartka:
Powodzenia ????
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Spokojnych świąt dla wszystkich typerów i fanów hokeja nietylko czeskiego :) uśmiechu na twarzy, odpoczynku i pomysłów jak rozbić bank :-D Veselé vánoce kluci! :)
Dziś odpocznijmy, oczyśćmy umysły bo już jutro na Szczepana wracamy do Extraligowej rzeczywistości gdzie ciekawe szlagierowe starcia typu Pilzno-Praga czy derbowe potyczki Olomouc-Brno :)
Nie zapominajmy też o czeskim akcencie w szwajcarskim Davos gdzie biało-czerwony Trzyniec powalczy na prestiżowym Spengler Cup ścierając się na starcie z rosyjska &quot;Magnitką&quot; :)
Powodzenia, szczęścia i pomyślności :)
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Tym razem bez udziału rumu, zobaczymy kiedy umysł lepiej pracuje ;)
Dzisiaj dzień nudy, dlatego siadłem do jutrzejszej kolejki. Wstępne przemyślenia poniżej, jak to ugryźć lub połączyć w pary/treble jeszcze nie wiem i daję sobie na to czas. Kursy by https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/hokej/1-liga-czeska
Chomutov - Liberec
Kursy faworyzują gości, lecz ja pójdę w inną stronę, gdzie kurs jest dla mnie satysfakcjonujący. Otóż Liberec dużo strzela, ale na wyjazdach też dużo traci. Chomutov z kolei u siebie strzela dużo bramek komuś, kto gra otwarty hokej (6:4 Brno, 4:3 pd Ołomuniec, 6:1 Pardubice, 5:0 Sparta). I dlatego też mój typ to Chomutov liczba goli powyżej 2.5 ⛔ 2.17. Dla odważnych powyżej 3.5 kurs 4.
Jeśli chodzi o over 4.5 w meczu kurs dla mnie trochę niski, choć przemawiają za tym statystyki: gospodarze u siebie 10/14 przekraczali tę linię, goście na wyjazdach 11/14.

Zlin - Mountfield

Gospodarze w dołku (4 porażki), Mountfield zaś wrócił do dyspozycji z początku sezonu, kiedy to nie dawał rywalowi strzelić więcej niż 2 bramki. Poza tym H2H z ostatnich 2 sezonów na korzyść gości stąd X2 ⛔ 1.55 i Zlin liczba goli poniżej 2.5 ⛔ 1.71.
Mlada Boleslaw - Vitkovice
Tutaj zupełnie nie wiem jak podejść. Linia bramek 4.5 w statach dla obu zespołów wychodzi po równo.
Jedyne co mi przychodzi na myśl, to X po kursie 4.3. Ale Mlada w tym sezonie to najbardziej bezkompromisowa drużyna w lidze. Do tej pory tylko jeden remis.
Pilzno - Sparta
Wg bukmacherów faworytem Pilzno, mimo iż prażanie są najlepsi w lidze na wyjazdach (5 zw, 5 zw pd, 5 por). Widziałem ich na żywo w piątek w Ostrawie. Sparta grała, Vitkovice z kontry strzelały gole. Ale należy też pamiętać, że w bramce Vitkovic stał najlepszy bramkarz ligi Bartosak, który w tym meczu miał niemal 95% udanych interwencji. Prażanom zabrakło po prostu skuteczności. Dlatego też na jutro over 4.5 bramki w regulaminowym czasie 1.7 ✅.
Pardubice - Litvinow
Kolejny jak dla mnie dość ciekawy typ. A mianowicie Pardubice liczba goli poniżej 2.5 ✅1.87.
Pardubice w tym sezonie 20/28 takich wyników, poza tym 14x (jedyna drużyna w lidze z dwucyfrowym wskaźnikiem) poniżej 1.5 bramki!
Ołomuniec - Kometa Brno
Tu już rekreacyjnie liczba goli w meczu powyżej 4.5 ✅ 1.71 w regulaminowym i 1.49 z dogrywką i rzutami karnymi. Kometa na wyjazdach traci ponad 3 bramki na mecz, jeśli chodzi o linię 4.5 to na wyjazdach mają 13/15. Jeden z tych dwu underów miał miejsce w Ołomuńcu.
Wesołych Świąt!!!
Słabo :headbang:
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Tym razem bez udziału rumu, zobaczymy kiedy umysł lepiej pracuje ;)
Dzisiaj dzień nudy, dlatego siadłem do jutrzejszej kolejki. Wstępne przemyślenia poniżej, jak to ugryźć lub połączyć w pary/treble jeszcze nie wiem i daję sobie na to czas. Kursy by https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/hokej/1-liga-czeska
Chomutov - Liberec
Kursy faworyzują gości, lecz ja pójdę w inną stronę, gdzie kurs jest dla mnie satysfakcjonujący. Otóż Liberec dużo strzela, ale na wyjazdach też dużo traci. Chomutov z kolei u siebie strzela dużo bramek komuś, kto gra otwarty hokej (6:4 Brno, 4:3 pd Ołomuniec, 6:1 Pardubice, 5:0 Sparta). I dlatego też mój typ to Chomutov liczba goli powyżej 2.5 2.17. Dla odważnych powyżej 3.5 kurs 4.
Jeśli chodzi o over 4.5 w meczu kurs dla mnie trochę niski, choć przemawiają za tym statystyki: gospodarze u siebie 10/14 przekraczali tę linię, goście na wyjazdach 11/14.

Zlin - Mountfield

Gospodarze w dołku (4 porażki), Mountfield zaś wrócił do dyspozycji z początku sezonu, kiedy to nie dawał rywalowi strzelić więcej niż 2 bramki. Poza tym H2H z ostatnich 2 sezonów na korzyść gości stąd X2 1.55 i Zlin liczba goli poniżej 2.5 1.71.
Mlada Boleslaw - Vitkovice
Tutaj zupełnie nie wiem jak podejść. Linia bramek 4.5 w statach dla obu zespołów wychodzi po równo.
Jedyne co mi przychodzi na myśl, to X po kursie 4.3. Ale Mlada w tym sezonie to najbardziej bezkompromisowa drużyna w lidze. Do tej pory tylko jeden remis.
Pilzno - Sparta
Wg bukmacherów faworytem Pilzno, mimo iż prażanie są najlepsi w lidze na wyjazdach (5 zw, 5 zw pd, 5 por). Widziałem ich na żywo w piątek w Ostrawie. Sparta grała, Vitkovice z kontry strzelały gole. Ale należy też pamiętać, że w bramce Vitkovic stał najlepszy bramkarz ligi Bartosak, który w tym meczu miał niemal 95% udanych interwencji. Prażanom zabrakło po prostu skuteczności. Dlatego też na jutro over 4.5 bramki w regulaminowym czasie 1.7.
Pardubice - Litvinow
Kolejny jak dla mnie dość ciekawy typ. A mianowicie Pardubice liczba goli poniżej 2.5 1.87.
Pardubice w tym sezonie 20/28 takich wyników, poza tym 14x (jedyna drużyna w lidze z dwucyfrowym wskaźnikiem) poniżej 1.5 bramki!
Ołomuniec - Kometa Brno
Tu już rekreacyjnie liczba goli w meczu powyżej 4.5 1.71 w regulaminowym i 1.49 z dogrywką i rzutami karnymi. Kometa na wyjazdach traci ponad 3 bramki na mecz, jeśli chodzi o linię 4.5 to na wyjazdach mają 13/15. Jeden z tych dwu underów miał miejsce w Ołomuńcu.
Wesołych Świąt!!!
jinx przybliżył kolejkę. Typy ciekawe
Ja to widzę tak :
Chomotov - Liberec (obie strzela 2+) @ 1.68 ✅

Pilno (bez remisu)
- Sparta @ 1.50 ✅
Zlin - HK / X @ 1.55 ⛔ 6-4
Edit: Zlin zasłużenie wygrał! Otoczyli zapas z 2-4, grając fajny hokej , w dobrym stylu i wierząc w win dla kibiców,zostawiając sporo krwi na lodzie (Gazda)... No cóż ,typ nie pyknął,ale fajne widowisko i 10 bramek ;)
Olomouc - Kometa / X @ 1.53 ✅
Edit: Tak patrząc na wyniki to trzeba by wyciągnąć wnioski,że świateczna atmosfera sprzyja wysokim wyniką.. Dzisiaj we wszystkich meczach over 4,5. Wyróżnić trzeba Jirgla (Olomouc) , Valka (Litvinov), Kovara z Gulasem (Pilzno), Zatovic, Mueller (Brno), Kvapil, Birner, (Liberec) Nosek, Ondrusek (Zlin)
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Trochę rozgoryczony piszę tego posta. Ze względu na Ocelari. Niestety przegrali dzisiaj z Kalpa. Szkoda głupich błędów, no i brakło szczęścia. Ocelari zagrali równe dwa mecze, oddając 53 strzały w światło, były słupki, tyczki i odbiory w środku pola i karniaki z gry. Niestety Ocelari strzelili tylko 2 gole o_O na tyle okazji! Szczególnie szkoda dzisiejszej 3 tercji, gdzie ewidentnie nie zawalczyli, może brakło sił...no szkoda. Jest jeszcze sobotnia szansa.
Sparta over 2.5 - Pardubice @ 1.36
Co do jutrzejszej kolejki ELH, to pewniaakiem wydaje się Sparta. Po 3 porażkach (w tabeli strefa play out) mają mecz u siebie i bardzo potrzebują wygrać. Przeciwnik najlepszy z możliwych czyli Pardubice, które grają fatlnie. Patrząc na potencjał ekip i obecną dyspozycję, mecz w Pradze raczej pod dyktando Sparty
Litvinov win - Chomotov @ 1.43
Litvinov ostatnio puknął szybkie 3 gole Pardubicą i potem trzymał wynik. Oddali mało strzałów, potrenowali obrone i osiągneli cel w postaci wyjazdowych 3 pkt. Jutro grają u siebie, a Verva w Litvinovie potrafi się rozegrać. I jutro z drugą najgorszą ekipą ligi wg. mnie zgarniają zwycięstwo. Trzeba wyróżnić z ekipy Vervy Valka,który ostatnio strzela aż miło. Do tego klasycznie Lukes , Hubl kb+
Vitkovice - Pilzno (over 1,5) @ 1.38
Trudno mi sobie na tym etapie sezonu wyobrazić,że Pilzno odpuści to spotkanie. Mam wrażenie,że są na fali i ich forma w kolejnych tygodniach będzie szła do góry. Gulas , Kovar na nich trzeba zwrócić uwagę, bo to mocni gracze w power play i tworzą ostatnio jakość w grze. Kurs na Pilzno kuszący. Może się jednak tak wydarzyć jak w ostatniej kolejce gdzie Zlin zagrał mega mecz u siebie i pokonał faworyta HK...hmmm
Kometa - Mlada @ Mueller kb + 1.42 / gol 2.5
Mlada ma ostatnio sposób na Komete i zwyżkuje... Mistrz jednak jakby złapał rytm, mimo ciasnych wyników. U Komety już tak bywa,że przychodzi czas, kiedy trzeba stabilizować pozycję w tabeli. No a gdzie jak nie u siebie. Mam wrażenie,że zagrają dla kibiców w tym luzniejszym czasie, gdzie można się spodziewać pełnych trybun. Ja się skłąniam w stronę Komety
Mueller jak na ELH naprawdę robi różnice. Wysoki Ice Time, wszystkie Power Play na full, jest w czołówce najlepiej punktujących, ostatnio sporo strzela, do tego Zatovic +
Co do meczu KV ze Zlinem, to najbliżej mi do do overa +4,5 z dogrywką.,Choć nie skupiam się na tym meczu, bo KV już pokazało,że potrafi punktować u siebie, a Zlin może miał jeden wyskok na HK u siebie i jutro będzie słabiej. Ondrusek kb+ Różnie może być...
Edit: / Nie widziałem kolejki. Właśnie wróciłem, patrze i oczą nie wierzę!!! Hahaha ⛔⛔⛔⛔
Jak by ktoś tak obstawił zwycięzców z tymi underami, to rozbił by bank. Szok! Co za kolejka ????
Aaaa no właśnie! MŚ Juniorów w przyszłym roku na arenach Trinca i Ostravy! Turniej na przełomie roku,oj będzie się działo \w/ Już się mega cieszę!
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Mnie osobiscie dzis interesuje jeden mecz
Litvinow-Chomutow
Padło na mecz derbowy. Bedzie to mecz walki, wiadomo, ale Verva u siebie groźna dla kaźdego, i łatwo punktównie oddaje. W grudniu na 18 pkt do zdobycia , wywalczyli 13. Dzis w szeregach obronnych ma zadebiutowac Roman Graborenko, zawodnik z przeszłoscia w KHL wiec zobaczymy jak to wyjdzie, ale jest to kawał faceta. Trener Skuhrovec przygotowuje zespół do tego pojedynku i mimo ze to dreby to mysle ze 3 pkt zostaną w Litvinowie
Litvinow 60 kurs 1,72 fortuna
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Dziwna ta kolejka, mocno underowa, poza tym wygrały trzy ostatnie drużyny...
Z braku czasu nie siadłem do niej (i całe szczęście), również nie miałem siadać do niedzielnej, ale...
W obliczu tego, co się dziś wydarzyło, nie wydaje mi się, by w meczu
Sparta - Mlada Boleslaw
prażanie byli aż takim faworytem, jak sugerują to kursy. Ja wiem, że w tej lidze takie serie jak 4 porażki Sparty, czy 4 zwycięstwa Mlady nie mają racji bytu i najczęściej akurat w takim momencie przychodzi przełamanie, ale patrząc na to z innej strony to ja bym szedł w stronę gości.
H2H - Mlada w tym sezonie już dwukrotnie wygrała ze Spartą
Forma - prażanie mają problem ze zdobywaniem bramek (nawet z drużyną, którą ostatnio wszyscy lali), Mlada zaś poprawiła difens w ostatnich meczach. Wystarczy spojrzeć na ich ostatnie nawet 15 meczy. Tylko Trzyniec zlał ich konkretnie (4:1), rzadko kiedy stracili 3 bramki, reszta to mecze na styku z dobrym efektem.
Poza tym Sparta to najgorsza drużyna w lidze (poza Pardubicami), jeśli chodzi o mecze u siebie...
Nie podaję typu, bo jeszcze nie wiem jak to ugryźć, a z racji wyjazdu trochę mnie nie będzie. Jednak ciekawych opcji nie brakuje, choćby 2 po kursie 3.25, X2 z kursem 1.89, czy też nawet handi +1.5 @1.5
A z takich szybkich typów to:
Zlin - Liberec over 5.5 ✅ 2.08
Pardubice - Kometa 2 ✅ 1.87- nic 2x się nie zdarza ???? , po dzisiejszej kolejce wystarczy cudów
Edit:
Nie rozliczam meczu Sparty, bo też nie podałem typu. U mnie ostatecznie zwyciężyła najbezpieczniejsza opcja i na kuponie znalazło się handi +1.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Po piątkowej kolece cudów, trudno mi nabrać pewności co do typów.
Pilzno - Pardubice @ 1.42 ✅ (11-1)
Wydaje się,że to najpewniejszy typ na zbliżające się mecze ELH. Pilzno ma mocny team, do tego silny power play, grają u siebie, muszą zbierać punkty. No a Pardubice dołują w tabeli. Ich forma kiepska, poza wyskokiem w Pradze,ale to był dziwny mecz. I tutaj raczej niespodzianki nie będzie. Tradycyjnie 2 asów formacji pp do kb+ Gulas ✅, Kovar ✅
Liberec - Mlada Boleslav (under 6.5) @ 1.38 ✅
Liberec u siebie bardzo mocny. Ofensywny team, a Mlada z kolei ostatnio swoje zdobycze punktowe zawdzięcza defensywie. No i w związku z tym spodziewam się,że tu może być ciasno z wynikiem,ale Liberec powinien to ogarnąć u siebie. raczej ekipy nie rozstrzelają się zbytnio
Kometa Brno (bez remisu) - Ocelari Trinec @ 1.65 ✅ (4-1)
Kometa po wstydliwej porażce u siebie do zera z Mladą i pewnym zwycięstwie w Pardubicach. Trinec po Spengler Cup, lider tabeli. No i co tutaj się może wydarzyć? Ja myślę,że Kometa postawi trudne warunki,będzie się chciała zrehabilitować przed swoimi kibicami i ostatecznie wygra ten mecz.
Mueller jak na ELH naprawdę robi różnice. Wysoki Ice Time, wszystkie Power Play na full, jest w czołówce najlepiej punktujących, ostatnio sporo strzela, do tego Zatovic +
Ciągle aktualne w kontekście Komety ✅
Po Spengler Cup trzeba mocno wyróżnić 3-4 formacje Trinca. Bo grali fajny hokej i widać,że łapią formę Kovarcik, Chmielewski, Cienciała...
Sparta - Chomotov (under 6.5) @ 1.30 ??? ⛔ (3-4) brakło 10s do remisu i undera
W klubie z Pragi wrze. Słabe wyniki, kiepska atmosfera,jakieś kary dla trenera. Potencjał Sparty jest na play off,ale wyniów nie ma. Piątkowa porażka z Pardubicami u siebie to już było dno. W niedzielę wymęczyli 1-0 z Mladą.Mało strzelają. Gra pozostawia sporo do życzenia,ale to przełamanie powinno im pomóc. Goszczą słaby Chomotov, ale pamiętajmy,że ten słaby Chomotov ograł ich niedawno u siebie 5-0. No i teraz mam dylemat,bo po tym kursie na win Sparty chyba nie warto ryzykować. Raczej fajerwerków się nie spodziawam Może remis?

Co do innych punktujących to raczej ostrożnie, bo zapowiada się underova kolejka,ale jeszcze co do zawodników to trzeba poszukać pkt/goli Valek , Lukes ✅ gol, Hubl ✅ kb (Litvinov) Kvapil✅ gol, Birner✅ gol ,Redenbach (Liberec), Roman ✅ gol,Szturc (Vitki) ,Gryger ✅ gol (KV), Lakatos ✅ gol (Zlin), Pavlik kb ✅, Koukal ✅ gol (HK) no i gracze z Komety : Muller ✅✅ 2 gole, Zatovic ✅ gol, Erat kb ✅/ Pizna: Gulas ✅gol, Kovar✅✅ 2 gole, Indrak ✅ gol, Kindl ✅✅ 2 gole (3 asysty)

Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
co do zawodników to trzeba poszukać pkt/goli Valek , Lukes ✅ gol, Hubl ✅ kb (Litvinov) Kvapil, Birner ,Redenbach (Liberec), Roman ✅ gol,Szturc (Vitki) ,Gryger ✅ gol (KV), Lakatos ✅ gol (Zlin), Pavlik, Koukal ✅ gol (HK) no i gracze z Komety : Muller ✅✅ 2 gole, Zatovic ✅ gol, Erat kb ✅/ Pizna: Gulas ✅gol, Kovar✅✅ 2 gole, Indrak ✅ gol, Kindl ✅ (3 asysty)
Chyba trzeba zacząć grać grubiej na gole graczy, bo typy wchodzą aż miło! Nie mam tyle czasu,żeby pisać analizy na graczy,ale jednak kursy spore i już w dublu można złapać fajne ako...Może poświęce im więcej czasu w analizach. Zobaczymy jak jutro Liberec. Z rozpędu cytując nie zaznaczyłem 2 goli Kindla, hehe
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Fajnie tu u Was w &quot;czeskim&quot; temacie. Nie dość, że zielono to też przyjemnie się czyta i potraficie zainteresować ligą - generalnie panuje tu dobry klimat ???? Gratulacje Panowie - odwalacie kawał dobrej roboty i oby tak dalej! Powodzenia i pozdrowienia!
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Cieszą takie głosy uznania.
Fajnie tu u Was w &quot;czeskim&quot; temacie. Nie dość, że zielono to też przyjemnie się czyta i potraficie zainteresować ligą - generalnie panuje tu dobry klimat ???? Gratulacje Panowie - odwalacie kawał dobrej roboty i oby tak dalej! Powodzenia i pozdrowienia!
Ja w Nowym Roku ;) zachęcam stałych bywalców do aktywności,a całą resztę czytających do wkręcenia się w czeski hokej ???? No i zdrówka Wszystkim! Fortuna wystawia całkiem ciekawy pakiet kursów na ELH (czeski buk) i można coś fajnego powybierać. Szczególnie w ofercie kb, ale i typy na gole kuszą. Trzeba śledzić ligę, formę graczy (hokejka.tv, Onhockey, CT sport... i pamiętać,że nie ma pewniaków ! To podstawa ! Piszcie, dawajcie like, reputy, pytajcie, może wspólnie uda się nam rozpracować ELH.
Pozdro ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom