>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czeska fortuna - tu lokujemy kasę! (www.ifortuna.cz)

J 18

jarcow

Użytkownik
https://www.ifortuna.cz
Napisałem dzisiaj do czeskiej Fortuny:
&quot;Witam!
Jaki podatek macie od zakładów sportowych?
Jestem Polakiem i chciałbym u Was grać.
Translator:
Vítejte!
Jakou daň máte ze sportovních sázek?
Jsem Polák a chtěl bych s tebou hrát.&quot;

Taką oto otrzymałem odpowiedź:
&quot;Dobrý den přeji,

na internetu není žádný poplatek a na pobočkách máme 10% poplatek. Na pobočkách máme také specialní sázku Profisázku, kdy při vkladu 500Kč do hry a kurzu min 1,99 nebo min vkladu do hry 5000Kč a min kurzu 1,5 je sázka také bez poplatku. Do této speciální sázky můžete dát solo i ako.

S pozdravem
Bukovanská Monika
Translator:
Witam, chciałbym,

w internecie nie pobieramy opłat, a nasze oddziały pobierają 10% prowizji. Posiadamy również specjalną kartę Profisázka w filiach, gdy depozyt wynosi 500Kč w grze i min. 1,99 lub min. Kwota depozytowa 5000 CZK oraz min 1,5 jest również bezpłatna. Możesz też dać ten indywidualny zakład.

Z poważaniem
Bukovanská Monika&quot;

Co wy na to?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ale nie założysz na czeskiej fortunie konta na siebie na polski adres. Inna sprawa, że taka gra tam nawet jeśli by się dało zarejestrować też jest nielegalna, bo to przecież firma niezarejestrowana w Polsce. W Polsce zarejestrowana jest polska spółka, tam czeska. Więc nie możesz grać w bukmacherze, który podatki odprowadza nie do Polski, bo to wtedy identyczna sytuacja, jak buki, które płacą podatki na Malcie np. ????
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Ale nie założysz na czeskiej fortunie konta na siebie na polski adres. Inna sprawa, że taka gra tam nawet jeśli by się dało zarejestrować też jest nielegalna, bo to przecież firma niezarejestrowana w Polsce. W Polsce zarejestrowana jest polska spółka, tam czeska. Więc nie możesz grać w bukmacherze, który podatki odprowadza nie do Polski, bo to wtedy identyczna sytuacja, jak buki, które płacą podatki na Malcie np. ????
Ech faktycznie, to z mojej rady dla was nici, chciałem pomóc jakoś...
Ja mam z buta 1,2 km do czeskiej Fortuny z domu w PL, więc będę chodził pieszo na spacery, skoro mam możliwość grać bez podatku, tyle że w czeskich koronach. Jeśli wpłacę sobie w punkcie 5000kc na kartę, to mam 0% podatku przy kursach od 1,5 w górę.
 
Do góry Bottom