>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czeste spotkania....

Status
Zamknięty.
A 0

anaruk

Użytkownik
Witam , chce sprawdzic pewna strategie gry , ktora najepiej mi chyba pasuje do tenisa , chcialbym sie podjac dokladnej analizie tego sportu/graczy ale najpierw chce wiedziec w ktorym z tych turniejow sa rozgrywane dosc systematycznie spotkania , najlepiej po conajmniej 4-5 dziennie ,lub prawie codziennie - istnieje taki ?
- WTA Birmingham
- WTA Birmingham debel
- WTA Kopenhaga
- WTA Kopenhaga Debel
- ATP Halle
- ATP Halle debel
- ATP Londyn
 
A 0

anaruk

Użytkownik
Podalem te turnieje , zebyscie mi powiedzieli ktory z nich sie nadaje do mojego opisu ?
W ktorym z nich odbywaja sie conajmniej 4-5 spotkan codziennie , lub prawie codziennie...
Napisales ze znalazlem 4 takie ... ale tu ich podalem 7 , wiec skad mam wiedziec o ktore Ci chodzilo ?
 
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
Człowieku...
W tym tygodniu rozgrywane są 4 turnieje: ATP w Halle i Londynie, oraz WTA w Birmingham i Kopenhadze, więc kolega wyżej ma rację.

Co do meczy, to zobacz sobie na JAKĄKOLWIEK stronę z wynikami, i wszystko będziesz wiedział.

Forum nie pochwala lenistwa.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
WTA BIRMINGHAM oraz WTA BIRMINGHAM DEBEL to ten sam turniej - w Birmingham, tylko, że mamy tutaj rywalizację singlową i deblową. Podobnie jest z pozostałymi turniejami.
Jeśli chodzi o ilość meczów na dzień, to we wstępnej fazie turnieju (pierwsza, druga runda) jest ich po kilkanaście (a w większych turniejach nawet po kilkadziesiąt) na dzień. W późniejszych fazach turnieju mamy po kilka meczy dziennie. Ostatni dzień to finał.
Rozpiski na każdy dzień znajdziesz na różnych livescorach, ewentualnie na oficjalnej stronie turnieju jako ORDER OF PLAY.
Napisałeś, że chcesz sprawdzić pewną strategię gry. Proponuję założyć temat w jednym z dwóch działów:
KUPONY ---&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f15/
KUPONY ZE STATYSTYKAMI ---&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f35/
Pozdrawiam :)
Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom