>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czwartkowe Freerolle (50$) w Raineman Poker

Status
Zamknięty.
chris7 7

chris7

Forum VIP
&lt;a href=&#39;https://www.raineman-poker.com/EN.get-started.sign-up?bonus=FBUK&#39; title=&#39;get_bonus_now&#39;&gt;&lt;img src=&#39;http://affiliates.raineman-poker.com/bin_images/2536&#39; border=&#39;0&#39; /&gt;&lt;/a&gt;

Raineman Poker to room należący do Everleaf Gaming. Room ten zorganizował nam Freerolle 50$ , który będą odbywały się co tydzień w każdy czwartek przez czas nie określony. Turnieje na ten miesiąc są już w lobby. Pula niewielka, ale minimum tylko 3 osoby. Jeżeli zapisze się dużo osób, to jest szansa na zwiększenie puli.

Turnieje są widoczne tylko dla osób rejestrujących się z naszych linków Raineman Poker . Jeżeli ktoś ma puste miejsce w special bonus code to proszę wpisać : FBUK . Z tego również powodu hasło na wszystkie turnieje jest takie same: fbuk


Data: Każdy Czwartek
Godzina: 20:00
Nazwa turnieju: ForumBukmacherskie
Pula: 50$
Zakładka: Private
Hasło: fbuk


Oprócz tego pokerroom oferuję codzienne Freerolle dla wszystkich z pulami od 50-250$:

Monday - 50$ Freeroll 18:30
Tuesday - 50$ Freeroll 18:30
Wednesday - 50$ Freeroll 18:30
Thursday - 50$ Freeroll 18:30
Friday - 150$ Freeroll 18:30
Saturday - 150$ Freeroll 18:30
Sunday - 250$ Sunday Freeroll 18:30
25$ Freeroll – everyday at 14:00, 20:00, 02:00 and 08:00 (in EST)

W pokerromie obowiązują zasady obrotu wygranych we Freerollach. Wygrane trzeba obrócić zdobywając punkty w ilość 10x wygrana w turnieju. Przykładowo wygrywamy 5$ to musimy zdobyć 50 punktów przed wypłatą.

Ewentualne pytania i uwagi dotyczące turniejów w tym temacie: http://forum.bukmacherskie.com/f220/pytania-opinie-i-dyskusja-na-temat-forumowych-turniejow-41350.html .

Organizatorem turnieju jest Raineman Poker
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Turniej już jutro , a nadal bardzo małe zainteresowanie, jeżeli tak dalej będzie to szybko anulują nam kolejne turnieje . Wiem , że pula nie jest duża, ale turniej będzie co tydzień , można całkiem dużą kwotę uzbierać.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
ile osob jest zarejestrowanych w turnieju juz? jest minimum?
Minimum jest ustawione na trzy osoby, zarejestrowało się 6 , pewnie pierwszy i ostatni turniej w tym roomie , bo po takiej frekwencji odwołają kolejne turnieje :-|
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
No ale Chris zrozum jest to ogromny plus a zarazem minus ze jest to turniej tylko z rejestracji. Skoro tylko z rejestracji to beda to osoby z naszego forum. Natomiast minusem jest to ze sporo graczy grajacych w innych turniejach ma juz tam konta wiec lipa. Na pewno w tym turnieju zagraloby ze 30-40 osob.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
No ale Chris zrozum jest to ogromny plus a zarazem minus ze jest to turniej tylko z rejestracji. Skoro tylko z rejestracji to beda to osoby z naszego forum. Natomiast minusem jest to ze sporo graczy grajacych w innych turniejach ma juz tam konta wiec lipa. Na pewno w tym turnieju zagraloby ze 30-40 osob.
Tak , ja to rozumiem , tylko zawsze zależy mi żeby było więcej niż tylko jeden turniej, a do tego potrzebne są nowe rejestracje , bo bez tego żadne regularne turnieje się nie odbędą.
Dzisiaj grało 10 osób , aż boję się co mi napiszą . Jeżeli nie anulują kolejnych turniejów to postaram się żeby je zmienili na turnieje dla wszystkich.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Ok, zawsze mozesz im powiedziec ze troche ludzi od nas ma juz tam konta i jak zrobia turnieje dla wszystkich to mam nadzieje ze bedzie o wiele wiele wiecej gralo. pozdro
 
K 0

kalinek

Użytkownik
co za problem zalozyc konto na matke/ojca? to jest legalne, a przynajmniej nie zabronione ???? nawet nie bedzie potrzebowali skanu jesli zrobicie depozyt, a bez depozytu trzeba bedzie im wyslac tylko skan dowodu i zero problemow :p
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
co za problem zalozyc konto na matke/ojca? to jest legalne, a przynajmniej nie zabronione ???? nawet nie bedzie potrzebowali skanu jesli zrobicie depozyt, a bez depozytu trzeba bedzie im wyslac tylko skan dowodu i zero problemow :p
wiesz, nie o to chodzi ze nie moge 2 kont miec po prostu gdzies tak zrobilem. mialem gdzies wczesniej konto potem byl turniej z naszego forum ktore potrzebowalo rejestracji i dostalem bana wiec jest problem.
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
wiesz, nie o to chodzi ze nie moge 2 kont miec po prostu gdzies tak zrobilem. mialem gdzies wczesniej konto potem byl turniej z naszego forum ktore potrzebowalo rejestracji i dostalem bana wiec jest problem.
Ty to masz same problemy.
W Everleaf 90% prywatnych turniejów jest widoczna dla zapisanych z linków.
Chcesz grać to zakładasz konto z linku, proste.
Z tym banem też dziwna sprawa.
 
K 0

kalinek

Użytkownik
bardzo przedziwna. nie moga przeciez zbanowac za to, ze np ktos z twojej rodziny chcial grac na twoim komputerze :] chociaz przyznam, ze oni tam czasami czepiaja sie strasznie. stracilem ponad 80$ przez to, ze ja i moj brat gralismy w jednym turnieju. jakis niemiecki idiota,ktory ze mna przegral napisal do supportu, ze niby sobie pomagalismy co bylo nieprawda. no i przez te zgloszenie zbanowali mnie i mojego brata :/
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Wie ktoś czy przed wypłatą trzeba robić depozyt?
Jeżeli tak jak wyżej napisałem obróciłeś wygrane zdobywając określoną ilość punkt to możesz wypłacać bez konieczności depozytu tylko musisz zweryfikować konto wysyłając dokumenty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom