>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy bedzie jakas prowizja ?

uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Szwagier ma konoto w PKO inteligo i chce zeby mi wpalcil kase na gamebookers czy bank pobierze jakąś prowizje? jesli tak to znacie jakis lepszy sposob i to darmowy chodzi o kwote 100 zł
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Bank PKO (mam rozumieć PKO a nie PEKAO) na 100% pobierze prowizję chyba w wysokości 50groszy. Nie wiem na pewno bo nie dam się wrobić w to łajno które się zwie PKO. ( nie jestem pewien ale chyba Inteligo nie pobierze, zapytaj Admina , on ma Inteligo, ja się nie bawie w ciuciubabkę znów z PKO i ich pazernością)
Jestem studentem i jestem typowym łowcą promocji w bankach (się zna się wie, w końcu miałem matmę finansową i zna się te haczyki banków)

Obecnie bije na łeb tylko jeden bank. Multibank, ewentualnie Mbank.
Multi nie pobiera żadnych prowizji odnośnie przelewów-obojętne czy to przelew na inne konto w Mulbibanku, czy też zewnętrzny. Co do utrzymania konta jedynie 1zł/miesięcznie za użycie karty debetowej. A jak nie włożę jej przez miesiąc do bankomatu/wpłatomatu to za free.
No ale są te ukryte opłaty. Jak wypłacam gotówkę z kasy to jest prowizja (to jest typowy bank internetowy, z bankomatu za friko) tak samo jak jest opłata za zmianę pinu karty ( haha w PKO nie da się zmienić pinu karty-jeden i basta) a ja moge co minutę. Taka zmiana kosztuje 2zł (ale jak sie ustawi 1 raz to jest za free, ale potem jak się zmieni to się buli 2zł)


Generalnie jak jesteś uczniem/studentem to udaj się do Multibanku lub Mbanku i zapytaj się o konta dla młodzieży/uczniów /studentów i wybierz sobie jedno.
Ja polecam Multibank- idealny bank do wpłat i wypłat do buków i innych.
Bank posiada bardzo rozległą sieć bankomatów Euronet (stacje benzynowe, Reale, Praktikery, Tesco, i inne, oraz na ulicach, dworcach)
ja jestem bardzo zadowolony z usług banku.

Aha przy wyborze karty debetowej poproś o VISA a nie VISA ELECTRON.
Bo Visą wpłacisz w ciagu 2 min kase do GB (po zweryfikowaniu karty) a ELECTRON-em nie
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wiesz, każdy będzie polecał swój bank. Ja jak wiecie mam w Inteligo. Naprawdę, najwięcej ludzi sobie go chwali.
Ale do rzeczy.
Multibank czy Mbank są może tańsze, ale mniej wydajne. Nie masz takiego komfortu jak w Inteligo. A różnica cenowa, aż tak wielka nie jest.
Większość moich znajomych ma konto w PKO, dlatego mam za free. Przelew do innego banku, 0,99zł, dla mnie grosze. Co miesiąc płacę tylko 0,99zł za kartę. Karta to oczywiście VISA ELECTRON, którą sobie bez problemu wpłacam, a także wypłacam kasę z buków i do buków, a także płacę na zakupach.
Mam większe oprocentowanie, niż w Multibanku. PKO ma najwięcej bankomatów w POLSCE! Nie musisz jechać 30km do najbliższego bankomatów, żeby wypłacić kasę z Multibanku. Uwież mi, że czytałem takie wypowiedzi. Porostu w tych mniejszych miastach nie ma takich bankomatów. A z PKO nie ma żadnych problemów.
&quot;Bank posiada bardzo rozległą sieć bankomatów Euronet (stacje benzynowe, Reale, Praktikery, Tesco, i inne, oraz na ulicach, dworcach) &quot;
Tutaj nie zła głupota. Z tego co czytałem Multibank ma ok 1500 bankomatów. Rzadko kiedy spotykam je na stacjach benzynowych, nie wspominając o ulicach i mniejszych miastach.
Zmiana PIN karty w Inteligo jest niemożliwa? Kolejna bajka. Bez problemu, w 5 sekund zmienisz i to za free pin do karty.
Z bankomatu Mbanku, możemy dziennie max 200zł wybrać, z tego co czytałem. A jeżeli chcę kupić komputer? Mam zonka. A w inteligo nie ma takiego minimum.
Nasz kolega, moderator Darek miał nieciekawą sytuację z Mbankiem. Jego brat sobie założył konto w Mbank, jednak nie dostał karty z bankomatu LOL. Podobno pisał do nich, jednak pół roku minęło i dalej nie ma karty do bankomatu.. Czy to jest dobra obsługa?
Za to w Inteligo mamy stało, miłą obsługę, która zawsze nam pomoże. Mamy możliwość przez e-mail lub telefonicznie.
Porostu, Inteligo jest bardziej efektywne i ma więcej możliwości.

Pozdrawiam
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Mam większe oprocentowanie, niż w Multibanku. PKO ma najwięcej bankomatów w POLSCE! Nie musisz jechać 30km do najbliższego bankomatów, żeby wypłacić kasę z Multibanku

Hahaha aleś mnie rozśmieszył Marcin do łez-szkoda że nie mogę sie wpisać zaraz po tobie.
Jakbyś nie wiedział to oprocentowanie jest takie samo w Inteligo jak i w Mulibanku (0,10% miesięcznie w Inteligo, a zobacz sobie w Multi ???? ). Kapitalizacja tu i tu jest miesięczna. Co do opłat nie mam większych niż 1zł za używanie Visy Electorn. Przelewy do każdego banku za FREE a nie zdzierstwo jak w Inteligo 99groszy.. może nie halndlujesz lub nie handlowałeś na allegro ale ja kiedyś miałem dokonać 10 przelewów i co 9,90 jako prowizja-niech sie w d.. pocałują

Co do bankomatów. Multibank, Mbank i Reiffiensen Bank to prawie jeden bank i korzysta sie z bankomatów EURONET (w każdym mieście na każdym dworcu, w sklepach pełno)
z bankomatów Cash For Free, BZ WBK Banku zachodniego i jeszcze 3 banków i jak dla mnie PKO może sie schować ze swoją ofertą i siecią bankomatów. 8)
Jak zliczyłem w Kielcach jest 5 bankomatów PKO że masz bez prowizji kasę, a jak wypłacam z Multi to mam 10 bankomatów bez prowizji....skoro widać różnicę to olałem dawno PKO- (wiecie co oznacza skrót PKO- Pana kulturanie oskubiemy [z kasy] )

Nie wiem nie wiem ale coraz to więcej osób wybiera banki intenetowe...Ja nikogo nie namawiam do zmian ale dla mnie Multibank= 100% satysfakcji i zadowolenia :mrgreen: ✅ ✅
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bo Ty mieszkasz w Kielcach, w wielkim mieście.
Ale ja dużo podróżuje i muszę przyznać, że bankomatów EURONET (a także z WBK) jest o dużo mniej niż bankomatów PKO. Tutaj jestem na 101% pewny, bo tak jak wspomniałem dużo jeżdżę i dużo na ten temat czytałem w sieci. I twoje zdanie, że PKO może się schować z ofertą bankomatów pozostawię bez komentarza.
PKO- ponad 1900
Euronet i WBK- ok 1500
Co do oprocentowania:
Inteligo: 0,4000%
Multibank: 0,1%

Mówiłeś coś o opłatach?
Prowadzenie rachunku (Multikonto jestem[dla studentów])- 2zł (w Inteligo 0zł)
Koszt karty w Multibanku 1zł, w inteligo 0,99zł
Prowizja wypłaty z innego bankomatu: Multibank 4zł, Inteligo 4,50zł

Multibank( Multikonto jestem!!!) jest lepszy od Inteligo tylko pod względem opłat jeżeli chodzi o przelewy. Bo w Inteligo jest poza bank 0,99zł (wewnątrz banku 0zł, natomiast w Multikonto jestem mamy za free. Tutaj trzeba przyznać rację.
Trzeba również zauwarzyć, że jeżeli chcemy zrobić przelew, a nie mamy dostępności do internetu w PKO opłata jest chyba 0zł, a w Multibanku (wewnątrz banku 2zł, poza bank 5zł)

Jeżeli jednak patrzeć na funkcjonalność, wygodę i dostępność usług Inteligo jest dużo lepszym bankiem

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom