>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Czy gra u zagranicznych buków jest jednak legalna ?

K 90

konikpolny

Użytkownik
Dokładnie. U nas pojęcie precedensu nie istnieje praktycznie, każda sprawa jest indywidualnie rozpatrywana.
A co do tego czy było to dawno czy nie. Otóż ma to znaczenie, tak mi się wydaje, bo wyrok miał miejsce przed obecną nowelizacją UH, a po jej zmianie nic nie jest tak oczywiste. Wcześniej mogłeś rżnąć głupa, że nie wiedziałeś o tym że buk jest nielegalny, teraz masz rejestr i tak łatwo nie jest. Choć oczywiście każda linia obrony, poparta dobrą papugą nie jest zła, ale raczej jest ciężej niż lżej.
Jakie ma znaczenie w tym konkretnym przypadku to, czy było to przed nową ustawą, czy po? Lokalizacja zawierania zakładu jest pewnie identyczna w ustawach Kapicy i tego drugiego speca Jończyka. Różnie może być w innych polskich sądach, ale bardziej mnie ciekawi, jak byłoby, gdyby ktoś odwołał się po przegranej w u nas do trybunału międzynarodowego. Logicznie rzecz biorąc, zawarcie zakładu następuje na stronie bukmachera, która nie jest zlokalizowana w Polsce.
 
V 49

vvss2

Użytkownik
Nie licz na to, że jak będziesz miał problemy prawne, to betklick Ci pomoże.
Ale czy w takim przypadku niekorzystnego dla nas wyroku nie będziemy mogli odwołać do np. trybunału sprawiedliwości w Strasburgu powołując się właśnie na prawo unijne, które mi tego nie zabrania ?
Jakie ma znaczenie w tym konkretnym przypadku to, czy było to przed nową ustawą, czy po? Lokalizacja zawierania zakładu jest pewnie identyczna w ustawach Kapicy i tego drugiego speca Jończyka. Różnie może być w innych polskich sądach, ale bardziej mnie ciekawi, jak byłoby, gdyby ktoś odwołał się po przegranej w u nas do trybunału międzynarodowego. Logicznie rzecz biorąc, zawarcie zakładu następuje na stronie bukmachera, która nie jest zlokalizowana w Polsce.
Czyli rozumiem, że Polskie prawo jest na tyle niejednoznaczne, że każdy sąd sobie może to zinterpretować jak chce i jednego za to samo skazać, a drugiego uniewinnić ?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Jakie ma znaczenie w tym konkretnym przypadku to, czy było to przed nową ustawą, czy po? Lokalizacja zawierania zakładu jest pewnie identyczna w ustawach Kapicy i tego drugiego speca Jończyka. Różnie może być w innych polskich sądach, ale bardziej mnie ciekawi, jak byłoby, gdyby ktoś odwołał się po przegranej w u nas do trybunału międzynarodowego. Logicznie rzecz biorąc, zawarcie zakładu następuje na stronie bukmachera, która nie jest zlokalizowana w Polsce.
No właśnie: logicznie, teoretycznie, zgodnie z orawen(...)
My sobie gdybamy, a co ktoś z US/SC/sądu sobie myśmysli na to nikt z nas wpływu nie ma. W takich przypadkach lepiej iść do radcy prawnego czy kogoś kto siedzi w temacie, zapłacić stówke i dowiedzieć się bardziej szczegółowo, bo tu raczej nie siedzą znawcy prawa podatkowego itp.
Czyli rozumiem, że Polskie prawo jest na tyle niejednoznaczne, że każdy sąd sobie może to zinterpretować jak chce i jednego za to samo skazać, a drugiego uniewinnić ?
Życie to nie Anna Maria Wesołowska ;)
Wydaje mi się że jest tak jak piszesz
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
No to właśnie dlatego pytałem w czym problem. Przeczytaj do czego i kogo nawiązywałem w moim pierwszym poście.
A mógłbyś przy okazji podać te &quot;podstawowe przepisy&quot;?
napisalem wyzej ze kwota powyzej 15 tys euro jeżeli nie masz stalych przychodu moze wzbudzic zainteresowanie banku &quot; skad ta kasa&quot; kwoty rzedu 100 zl czy tam kilka tysiecy przemykaja w systemie bo jest ich multum
 
Do góry Bottom