>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy jest jakieś konto internetowe z kartą

M 0

misiek1212

Użytkownik
Witam,mam pytanie czy są jakieś konta internetowe coś takiego jak moneybookers i że można posiadać kartę np: Visa
Nie chodzi mi o takie banki jak Mbank, czy inne
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Nie, nie ma.

Po pierwsze:
Moneybookers nie jest kontem tylko serwisem tranaskcyjnym działającym w obie strony: wysyłanie &gt; zasilanie kont dostępnymi środkami.

Po drugie:
Najlepszym bankem do przeprowadzania transakcji elektronicznych/za pomocą Internetu jest mBank. Jeżeli jesteś niepełnoletni załóż IzzyKONTO. Więcej o tym możesz przeczytać tutaj:

Co to jest IzzyKONTO?



Pozornie niewykonalne, a jednak: Nie ma rzeczy niemożliwych.
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
Co do takiego konta to mam BZ WBK &lt;30 i jest owiele owiele lepsze od tego gówna ;P IzzyKONTO oczywiście że też mam tam konto ale od wielu miesięcy nie korzystam
Oto -
Pierwszy - to brak placówek tego banku (mała ilość bankomatów)
Drugi - to że dają takeny z kodami a w WBK mam SmSkod
Trzecie - jak mam jakiś problem idę do odziału i pytam się i uzyskuje fachowej,wyczerpującej odpowiedzi
Czwarte- mam do 30 lat konto
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Owszem, na Moneybookers jest możliwość rejestracji karty płatniczej, jednak możesz jej używać do wpłacania środków na konto. Ewentualnie wypłaty na kartę debetową (wyłącznie za pomocą komputera). O ile dobrze zrozumiałem chciałeś zarządzać kontem za pomocą karty płatniczej? Nie ma takiej możliwości. Dotychczas nigdzie na Świecie nie zastosowano takiego rozwiązania. Przynajmniej nie słyszałem o takim zjawisku.
 
Do góry Bottom