>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

czy mogę zagrać online wpłacając i wypłacając w punkcie?

eco 388

eco

Użytkownik
czy mogę zarejestrowac się online, wpłacić pieniądze w punkcie, zagrać online i odebrać pieniądze w punkcie? innymi słowy zagrać online bez ani jednego przelewu.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie możesz. Wpłacać możesz w punkcie, ale zagrać już musisz na stronie a wypłata przelewem.
 
eco 388

eco

Użytkownik
no to nie rozumiem jacy ludzie zakładają konto online u bukmachera z kursami 1,8 i podatkiem 12% skoro mają inne z kursami 1,95 bez podatku.

Ja czuję się jak ostatni frajer grając naziemnie, ale przynajmniej mam gotówkę w łapie tego samego lub nastepnego dnia.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
no to nie rozumiem jacy ludzie zakładają konto online u bukmachera z kursami 1,8 i podatkiem 12% skoro mają inne z kursami 1,95 bez podatku.
Ja czuję się jak ostatni frajer grając naziemnie, ale przynajmniej mam gotówkę w łapie tego samego lub nastepnego dnia.
Grając online też, będziesz miał tego samego lub następnego dnia, a te o których mówisz z kursami 1,95 i bez podatku od kwietnia będą na bank nielegalne, teraz tez niby są, ale na papierze a w teorii jest troche inaczej, ale jak przejdzie ta nowelizacja bubel prawny, i poblokuja strony to juz nie bedzie tak kolorowo, pozostaną VPNy, i kombinowanie,c zas pokaże jak to wszystko będzie wyglądać, ale widać że państwo chce mieć monopol na gry hazardowe, banki już niektóre blokują płatności do buków, fakt pozostaje skrill, ale jak wiekszośc graczy z szarej strefy, zacznie uwyżać skrilla jako pośrednika do płatności, jak skrill podniesie prowizje to szczerze powiedziawszy to malo to będzie sie opłacało, bo już od transferów środków są prowizje i to spore,
 
Do góry Bottom