>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Czy mogę tak zrobić? ForBET

J 0

jarni5

Użytkownik
Cześć. Mam pewien pomysł na frę bonusem na forbet.
1. Zakładamy, że wpłaciłem 100 zł, dostaję bonus 100% pod warunkiem wykonania obrotu depozytem po kursie ponad 2.0. Biorę na kupon 2 mecze, z których AKO wychodzi 2,50 i z racji, że jest godzina z przedziału 6:00 do 10:00, to klikam mnożnik bez podatku 1.14. Czy gdy puszcze taki kupon, to zostanie zawarty i będę miał bez podatku (z tym 1,14)? Oraz czy ten kupon wliczy mi się do obrotu depozytem? Pytam, ponieważ support powiedział mi, że jeśli zagram 1.14 z promocji &#39;&#39;kto rano wstaje&#39;&#39; (jej wymóg to 2 zdarzenia i można dodać to 1.14), to automatycznie kupon mi się nie wliczy do obrotu, bo te promocje się wykluczają, ale nigdzie to nie jest napisane. Inny znowu gość z supportu powiedział, że mozna tak zrobić, a jeszcze inny, że zależy jak sie dział promocji na to popatrzy.,
2. Czy można zrobić obrót depozytem w ten sposób, że:
jest mecz tenisowy (1 lub 2, nie ma remisu) pierwszy pomiędzy graczem A i B
i drugi pomiędzy graczem C i D
Stawiam 4 kupony:
pierwszy ako wygrana A i C
drugi ako wygrana A i D
trzeci ako wygrana Bi C
czwarty ako wygrana B i D
I np. z racji, że wpłaciłem 100 zł, to na każdy kupon po 25 zł. Wtedy wiem, że jeden na pewno wejdzie i coś tam kasy wróci - tyle mniej co marża i podatek ewentualny. Kasę potem wypłacam i próbuję zmielić bonus.
Czy można tak zrobić, czy to zabronione?
Dziękuję za informacje, pozdrawiam
 
J 0

jarni5

Użytkownik
W jaki sposób zatem najlepiej obrocic depozyt, żeby miec pewność że nie przegram całego bo mi coś nie wejdzie i odblokować bonus? Jakieś pomysły?
 
J 0

jarni5

Użytkownik
Zakładając, że nie mam konta na żadnym polskim bukmacherze, jest mi ktoś w stanie powiedzieć u których buków jest najłatwiej obrócić bonus, tak żeby jako dobra polska cebula dać sobie pewność, lub chociaż wysokie prawdopodobieństwo na to, że się uda obrócić i coś na plus mieć z tego? ???? W końcu dorzucają drugie tyle, wiec chyba jest jakiś sposób, by to wyciągnąć, chociaż po cześci, prawda? Kwestia odpowiedniego zagrania...Tylko jak, specjalizował sie ktoś moze w tym? Grać typy przeciwstawne u różnych buków?
 
Do góry Bottom