>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy mozna wystawic back mniejszy ,by sie przyjał dopiero na live

K 0

krzysztof777

Użytkownik
Potrzebuje wystawic back mniejszy przed gonitwa ,czyli np. biezący kurs to 3.60 back a muszę wystawic back 1.5 back. Gram na konikach i nie jestem w stanie recznie utrafić kurs 1.5 back w koncówce wyscigu gdy kon wygrywa ,bo kursy szaleją. Czy jest taki program? :-(
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
Możesz napisać coś więcej

Chcesz obstawić tylko jednego wybranego konia po 1.50
czy ustawić się na wszystkie z tym kursem ??
 
K 0

krzysztof777

Użytkownik
Chcę sie ustawić na wszystkie konie kursem 1.5 lub 1.7. Ręcznie nie dam rady!Muszę wystawic przed wyscigiem i jak którys z koni będzie wygrywał i taki kurs się pojawi to zeby się automatycznie przyjął. Lay mogę wystawić mniejszy i faktycznie sie przyjmie jak konik dobrze smignie ale potrzebuje back.Jeśli uda mi się takie narzedzie znaleść to załoze temat i pokażę ciekawy spośób
 
K 0

krzysztof777

Użytkownik
Dzięki za zainteresowanie moim tematem. Szkoda, że nie ma takiej opcji, chociaż wcześniej przeprzeglądając to forum jeden z was pisał, że coś takiego można znalesc w geeks toyot toy?:-|
 
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
Mniejszy możesz wystawić tylko Lay (Lay The Field dla wszystkich pozycji). Back możesz tylko albo przyjąć aktualny kurs albo ustawić się w kolejce z wyższym.
Jedyny sposób na niższy Back to np. (w Geeks Toy) opcja typu &quot;When LTP &lt;=1.8 Then Place Bet 1.7&quot;. Tylko, że w końcówce wyścigu i tak może Ci nie zdążyć wystawić takiego zakładu.
 
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
Geeks Toy, a właściwie AGT, jest płatny, ale kilka pierwszych dni jest darmowych jako trial, akurat żeby coś przetestować.
Mimo wszystko nie nastawiałbym się na zbyt wiele, wystawienie zakładu w końcówce wyścigu w taki automatyczny sposób trwa mimo wszystko zbyt długo.
 
K 0

krzysztof777

Użytkownik
Dzięki za info. Pobralem geeks toy, lecz okrojony jest trial, albo brakuje skladnika framework net. Nie mam opcji multi bet. Sprobuje jeszcze dzisiaj coś zrobić, by sprawdzić , bo warto.
 
K 0

krzysztof777

Użytkownik
Dzieki hooltay! Nakierowałeś mnie odpowiednio. Myślałem ze mi jeszcze jakiegos składnika brakuje,bo wczoraj miałem problemy ,by pobrać geeks-a. Już wszystko działa poprawnie.Teraz muszę tylko przetestować
 
K 0

krzysztof777

Użytkownik
Hej! Dziś testowałem trzeci dzień ,czyli wystawić mniejszy back przed wyscigiem i napotkałem problem,bo przyjmuje mi się wiecej koni po ustawionym kursie lub też nie przyjmuje mi się koń który wygrywa i czesto muszę uciekać z rynku z mała stratą.Próbowałem róznych ustawień i jeszcze parę zostało .Nie rozumiem jeszcze opcji DRIP-co tam sie ustawia?
 
astana 439

astana

Użytkownik
Witam,małe info odnośnie Geeks Toy,od kilkunastu dni jest wprowadzony na giełdzie Matchbook,póki co jest darmowy,pozdrawiam.
 
Do góry Bottom