>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Czy mozna zmienic maila w moneybookers

madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Mail to niby jest login, więc chyba nie można ale tak dla stuprocentowej pewnosci pytam , bo jedna skrzynka mi zaspamowali dlatego stad ta zmiana adresu e-mail. Czy mozna zmienic w moneybookers na inny. Z góry dziekuje za odp.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Można.
Ponad główny (domyślny) adres mail są 4 inne maile jakie możesz dodać do konta. Te dodatkowe maile także normalnie służą jako &quot;loginy&quot;.
 
V 49

vvss2

Użytkownik
Może trochę odświeżę temat. Czy do robienia pojedynczych przelewów i do kilkukrotnego użytkowania skrilla na małe kwoty trzeba przejść werfikacje konta ? U mnie są limity 500Euro miesięcznie i 2000 euro jako całościowy, czy póki nie przekroczę tych kwot to mogę bez problemu korzystać ?
Może trochę odświeżę temat. Czy do robienia pojedynczych przelewów i do kilkukrotnego użytkowania skrilla na małe kwoty trzeba przejść werfikacje konta ? U mnie są limity 500Euro miesięcznie i 2000 euro jako całościowy, czy póki nie przekroczę tych kwot to mogę bez problemu korzystać ?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Może trochę odświeżę temat. Czy do robienia pojedynczych przelewów i do kilkukrotnego użytkowania skrilla na małe kwoty trzeba przejść werfikacje konta ? U mnie są limity 500Euro miesięcznie i 2000 euro jako całościowy, czy póki nie przekroczę tych kwot to mogę bez problemu korzystać ?
Może trochę odświeżę temat. Czy do robienia pojedynczych przelewów i do kilkukrotnego użytkowania skrilla na małe kwoty trzeba przejść werfikacje konta ? U mnie są limity 500Euro miesięcznie i 2000 euro jako całościowy, czy póki nie przekroczę tych kwot to mogę bez problemu korzystać ?
Jak robiłem przelewy na niezweryfikowane konta jakoś dwa-trzy miesiące temu to już po przelanych 400-450 EUR na Bet była wymagana weryfikacja. (Transakcje miałem zablokowane i nie praktykowałem tego dłużej).
 
V 49

vvss2

Użytkownik
Jak robiłem przelewy na niezweryfikowane konta jakoś dwa-trzy miesiące temu to już po przelanych 400-450 EUR na Bet była wymagana weryfikacja. (Transakcje miałem zablokowane i nie praktykowałem tego dłużej).
Bo to jest chyba łącznie wpłaty+wypłaty, więc może przelałeś 450 euro komuś, a później ktoś tobie powiedzmy 100 euro.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Bo to jest chyba łącznie wpłaty+wypłaty, więc może przelałeś 450 euro komuś, a później ktoś tobie powiedzmy 100 euro.
Nie, transakcja szła tylko w jedną stronę i czasami bywało to 300 EUR po czym był blok i nie tylko u mnie tak było. I ewentualna wygrana z beta nie miała już jak wrócić do momentu zrobienia 4 stepów.
A uwierz, że trochę przelewów oraz skrilli mi się przewraca przez &quot;palce&quot;.
Być może coś się zmieniło przez te parę miesięcy, nie korzystam już z takich.
 
Do góry Bottom