>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Czy są jakieś podatki od wygranych u buka dla osób mieszkających w krajach typu Gibraltar, Malta?

0 0

0123

Użytkownik
Cześć
Przeglądałem wiele wątków, szukałem w necie i nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, czy trzeba płacić podatki od zysków z buka jeśli się mieszka i wygrywa będąc mieszkańcem (rezydencja jest dopiero po 3 latach mieszkania ciągłego na Giblartarze) Gibraltaru albo Malty, Cypru?
Pytam bo np. w Niemczech jak ktoś regularnie wygrywa i skarbówka ich do tego dojdzie, to dowala podatek (tak było choćby z graczem pokerowym)
W UK to co wygrywasz jest w całości Twoje, na Gibraltarze powinno być chyba podobnie, ale nie jestem do końca pewien.
A jak ta sprawa wygląda też na Malcie i Cyprze?
 
0 0

0123

Użytkownik
Bo np. w Hiszpanii wg oficjalnej wersji trzeba płacić podatki
Dochody z gry w necie muszą być zgłaszane w zeznaniach podatkowych i od nich płaci się podatki.
Słynna i działająca na wyobraźnię była sprawa Ronaldo i oskarżenie go o oszustwa podatkowe. Może to inny temat trochę, ale napisałem o tym bo to pokazuje jak Hiszpania jest lewicowa (największy dziennik Hiszpani El Pais jest lewicowy)w tym momencie i wyciąga gdzie tylko może ręce po pieniądze (które potem idą m.in. na wysoki socjal i nie do końca trafione inwestycje)
A tu zdjęcia gdy Ronaldo opoczywający na prywatnym jachcie na morzu ze znajomymi ma niezbyt przyjemną wizytę wielu UZBROJONYCH PANÓW Z BRONIĄ
http://sport.radiozet.pl/Pilka-nozna/Celnicy-Urzedu-Skarbowego-na-jachcie-Cristiano-Ronaldo-WIDEO
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Szkoda że nikt się tu nie wypowiada, chociaż też chciałbym poznać opinie o takich krajach ;)
Co do Hiszpanii to nie wiedziałem ;)
 
Do góry Bottom