>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy tylko ja mam updejt softu i nie moge stawiać zakładów?

kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
To widze, ze nei tylko ja mam z nimi problem.. :/ to juz jest przegięcie robia ta aktualizacje juz od niedzieli wieczór! Najgorsze, że co do nich piszesz to mówią &quot;prosze sprawdzić za 2 godzinki itp&quot; i nic! najgorsze, ze na pierwszej stronie sa zakłady na LM z kursami itp.. Klikasz i jest info ze &quot;aktualizacja..&quot;
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
Problem nadal nie został rozwiązany, ale jest już jakiś postęp, bo mój zakład na niedziele w końcu został rozliczony. Być może to zwiastuje koniec problemów z aktualizacją.
 
aimarmk1 0

aimarmk1

Użytkownik
no mi też podliczyli zakład z weekendu , ale teraz to nawet się zalogować nie potrafie nie wiem dlaczego... dziwna cała sytuacja powinno być jakieś info dla ludzi kiedy mają zamiar się uporać z tym problemem ... ciekawe czy przewidują jakieś przeprosiny
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Moje zakłady niedzielne tez rozliczyli ale jak nei ma zakladow tak nei bylo! powinni jakas rekompensate dać.. minimalna wypłata u nich to 80 zl ja mam 50 wiec zrobie do 80 i wyplacam, nie bede u nich grał jak tak to ma wyglądać.
 
M 0

mwojtas

Użytkownik
w
dokładnie jak nie włączą dziś przed LM to już będzie mega skandal nie wiem jak mogliby to wynagrodzić.....Duży bonus ????
 
Do góry Bottom