>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Czym żywią się tenisiści ?

M 14

mrbork

Użytkownik
Witam, chciałem się dowiedzieć co to takiego co tenisiści jedzą w trakcie przerw w meczu. Głównie spożywają to kobiety, jet to coś cienkiego i szerokiego, odgryzają i odkładają na bok.

Można widzieć jak sie nazywają napoje spożywane przez Nadala i innych tenisistów ? To zwykłe Powerady czy coś jeszcze lepszego ?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie pamietam jak to sie nazywa, kiedys to w tv tlumaczyli, generalnie chodzi o to ze wplyw jest taki jak weglowodowach czyli dodaje sily ale nie obciaga organizmu, jakby cos jadl w przerwach makaron to byloby mu ciezko na zoladku, to dziala tak samo pozytywnie a nie obciaza zoladka nie musi tego trawic.

Verdasco pije slynny koktajl witaminowy, ktory przez lata pil Agassi. Fernando teraz wspolpracuje z kolesiem, ktory robil ta bombe witaminowa Andre. Reszta pije wode i wzmacniajace dodatki.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Jedni mówią że to są ziołowe shake&#39;i pewnej firmy farmaceutycznej (Herbalife-sory jak coś za kryptoreklamę ) dla której pracuje niesamowity sztab ludzi łącznie z noblistą w dziedzinie medycyny, ja osobiście w to nie wierzę ale przy stosowaniu tych &quot;ziół&quot; kilka moich znajomych schudło ponad 20kg w 2 miesiące ;/ (0 ćwiczeń!!)
Ja nie jestem specem od tego i sam się wielokrotnie zastanawiałem nad tym co oni jedzą/żują - parę lat temu widziałem że jedli czekoladę (masło czekoladowe). Teraz wiadomo nauka idzie naprzód ;) trzeba by tych prawdziwych tenisistów zapytać co szamają ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jako że jestem kucharzem z zawodu to mogę powiedzieć że nie zalecany jest nic jak ktoś tutaj wspomniał ciężko strawnego dla żołądka tym bardziej że jest przeważ nie ciepło i w żołądku robi się kiszka zawodnicy by musieli prosić o przerw do WC.... a zalecane jest picie schłodzonej nie zimnej wody nie gazowanej ewentualnie jakieś koktajle mieszanki bądź napoje typu Powerade itp. , Bułki i Banany to raczej skoczkowie;) jak tutaj kolega wspomniał.
 
M 5

maadzia_

Użytkownik
czym się żywią tenisiści ?
Fernando Verdasco dołączył do grona sponsorowanych przez Herbalife sportowców. Sponsoruje też drużyny piłkarskie np. FC Barcelonę i Messiego w kontrakcie indywidualnym. Herbalife ogólnie zajmuje się suplementami diety,odżywianiem sportowców,kosmetyką. To wielka sprawa,doskonałe produkty dla najlepszych. Zainteresowanych zapraszam o zadawanie pytań
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom