>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Czysty umysł Karmola - ZAKAZ KOMENTARZY W TEMACIE

Status
Zamknięty.
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
&quot;Czym jest Czysty Umysł? To stan, kiedy czujesz, że chociaż zaraz miałby skończyć się świat Ty jesteś w dobrym miejscu i czasie, a spokój, który masz w sobie emanuje z Ciebie. Jest niczym niewidzialna wibracja, która sprowadza dla Ciebie całe dobro wszechświata…&quot;

Witam. Już sam powyższy cytat wg. mnie idealnie mówi o tym, co oprócz wiedzy sportowej oraz intuicji jest najważniejsze w bukmacherce. By móc efektywnie prowadzić swój temat postanowiłem przytoczyć te mądre słowa, by w chwilach, w których ponosi mnie (nas) fantazja wrócić do rozważnej gry.
Zakładam swój temacik przede wszystkim dlatego, żeby móc jeszcze lepiej kontrolować swoją grę. Czasami chęć odegrania się lub zagrania więcej zdarzeń na kuponie powoduje przykre konsekwencje. Bukmacherką interesuję się od ładnych kilku lat, sportem od... zawsze. Głównie w moim temacie znajdziecie typy z NBA, piłki nożnej, ale też pojawią się zapewne sporty sezonowe, jak dyscypliny zimowe lub żużel. Gram realnie, ale pozwólcie, że stawki będą moją słodką tajemnicą dlatego będę operował jednostkami (1j-10j) Komentarze tylko na PW. Moderatorzy mają wystarczająco dużo zajęć ;) Postaram prowadzić się wszystko przejrzyście, a statystyki będą pojawiać się regularnie. Zaczynamy!

Dzisiaj dość bogata oferta z NBA. Kilka ciekawych propozycji na pewno się znajdzie, a w nich m.in:

Spurs - Knicks
Spurs over 106,5pkt ⛔⛔
1,91
betcity
Stawka: 3j


W sumie można podpiąć się z tym typem pod to co napisał vertigo. Dlatego tu będzie krótko. Spurs to drużyna, którą już nie raz zachwalałem, ale zasłużyli sobie na to. Potrafią połączyć solidny ofense z efektywną defensywą. Szeroka ławka oparta na zawodnikach z odpowiednią jakością gwarantuje utrzymanie optymalnego poziomu przez cały mecz, więc nawet jeśli liderzy w postaci Duncana czy Parkera odpoczywają to są godni zastępcy, którzy ciągną ten wózek. Drużyna gości cieniuje w tym sezonie na całej linii dlatego nie wykluczam jakiegoś blow na Knicksach. W moim przekonaniu linia wystawiona przez buki na over Spurs pęknie dość pewnie. Warto upokorzyć i doszczętnie zniszczyć tak medialną drużynę, jaką jest New York.





Jarrett Jack over 11pkt ✅✅
1,81
Marathonbet
Stawka: 4j

Głównym argumentem przemawiającym za tym typem jest możliwa absencja lidera Cavs, Irvinga, który nie uczestniczył dzisiaj w rozgrzewce. Badania wykazały, że uraz kolana którego nabawił się 2 dni temu w meczu z Indianą to nic poważnego, ale Irving jest dzisiaj &quot;game time&quot;. Tu potwierdzenie:

http://www.rotoworld.com/headlines/n...decision-thurs

Widziałem również wywiad z coachem Cleveland, który mówi m.in o tym, że jeśli Kyrie nie będzie zdolny do gry to w pełnej gotowości jest Jack, który wyjdzie w s5, co oczywiście nie może dziwić. Jarret powinien w takim wypadku spokojnie pokryć linię 11pkt. Żeby nie było tak kolorowo to dodam, że Jarret w tym sezonie nie gra tego, do czego przyzwyczaił mnie np. w poprzednich rozgrywkach w GSW, gdzie również w analogicznej sytuacji będąc zmiennikiem Curry&#39;ego, prezentował się znacznie lepiej i więcej wnosił do drużyny. Widocznie nie wpasował się jeszcze do nowego zespołu. Dzisiaj powinien poprowadzić drużynę Cavs do zwycięstwa nad przeciętnymi Magikami. Nawet jeśli Irving wystąpi linia spokojnie do pokrycia bo już nie raz Jack ją przekraczał, więc naprawdę warto rozważyć tą opcję

Luol Deng powyżej 17pkt ⛔⛔
1,83
Marathonbet
Stawka: 4j​


Hmmm... Nie wiem co za bardzo sądzić o tej linii, ale dla mnie zaniżona o jakieś 2,3 oczka. Pewnie wystawiający sugerowali się tym, że Deng po powrocie 2 dni temu w meczu z Toronto rzucił 16pkt, więc owej linii nie przekroczył. To ja spojrzę na to troszkę szerzej. Deng pod nieobecność Rose&#39;a jest pierwszą opcją w ataku i oddaje za każdym razem kilkanaście rzutów w meczu. Jego średnia z tego sezonu to 19,4pkt/mecz na ponad 45% skuteczności. Lepiej? Lepiej... Mało tego, Odkąd Rose doznał kolejnej poważnej kontuzji kolana, Deng linię 17pkt przekraczał na przestrzeni 10 meczów 8-krotnie!, jeden zwrot i tylko raz zabrakło mu jednego punktu w ostatnim meczu z Toronto... To był jego pierwszy mecz po pauzie, celownik mógł być rozregulowany, ale dzisiaj myślę, że jeśli Bulls chcą wygrać to Deng 20pkt musi przekroczyć. Brać!

Dużo tego dzisiaj, może za dużo, ale Miami u siebie po @1,53... biorę... lubią u siebie pomęczyć się z leszczami, ale na GSW koncentracji nie powinno zabraknąć. Kurs wywindowany bo pod znakiem zapytania stoją występy Wade&#39;a, Andersona i Cole&#39;a. Wątpię, żeby wszyscy przegapili mecz z Warriors. Mimo to, że nie mam więcej informacji odnośnie ich szans na grę uważam, że Heat wygrają w swojej hali z racji tego, że u siebie są bardzo mocni o czym świadczy bilans 14-2. Szeroki skład pozwala na zachować spokój nawet przy absencjach niektórych zawodników. S5 Wojowników wygląda bardzo solidnie, ich steak W6 też robi wrażenie, ale ja widzę luki. Ich gra mimo wszystko nie jest dla mnie przekonywująca. W tej serii w6 nie pokonali nikogo znaczącego oprócz Clippers, z którymi wygrali w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach.
Ławka wąska bez większej jakości nie licząc Barnesa. Miami wraca na własne śmieci po road tripie, walczą z Indianą o pierwsze miejsce w konferencji. Dzisiaj wygrają.

Miami - GSW
Heat ⛔⛔
1,53
Marathonbet
Stawka: 3j

Każdy powinien wybrać coś dla siebie. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Co do moich nocnych typów, jak to się mówi &quot;pierwsze śliwki robaczywki&quot;. Wyselekcjonowane bety, a mimo wszystko sypnęło niespodziewanymi wynikami. Póki co:
Biegi narciarskie
Maurice Manificat - Sjur Roethe
Manificat ⛔⛔
1,5
betsson
Stawka 5j
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Już w godzinach popołudniowych podałem w swoim temacie propozycje, które przybliżę poniżej, by każdy mógł się z nimi zapoznać. Jako, że były one ogólnodostępne pozwolę sobie podać kursy, które zdążyłem połapać.

Denver - Memphis ⛔⛔ 111-108
Memphis
2,58
marathonbet
Stawka: 3j


Denver to na ten moment chyba jedna z najgorzej prezentujących się drużyn NBA. Seria L8 mówi wszystko, a to, że mają w większości ostatnich meczów problem z przekroczeniem 40% skuteczności mówi jeszcze więcej. W tej chwili w tej drużynie nic nie funkcjonuje dobrze, a czarę goryczy przelała ostatnia porażka na własnym parkiecie z Philadelphią. Właściwe nie jestem pewien czy sam trener wie, w którą stronę ma podążać ekipa Bryłek. Początek sezonu to próba większego skupienia się na obronie co nie przyniosło pożądanego efektu, (przynieść nie mogło patrząc na skład Nuggets) później znów powrót do run&amp;gun, a teraz? Teraz sam nie wiem co jest grane? Ktoś wie? Każda passa, nawet ta najgorsza się kiedyś kończy, ale nie widzę większych przesłanek, by miało to się stać dziś. Drużyna na która stawiam, czyli Memphis jakby budziła się powoli z letargu, jaki dopadł ich po tym, kiedy kontuzji doznał Marc Gasol. System chwilowo padł, ale ostatnie mecze napawają optymizmem. Randolph prezentuje się dużo lepiej, niż jeszcze jakiś czas temu, Koufos jest pomocny w walce na tablicach no i ławeczka funkcjonuje jako tako. Nie widzę perspektyw, by Denver miało dzisiaj odpowiedź na spowalnianie gry przez Misie. To nie ich świat. Zresztą oba zespoły grały kilka dni temu w hali Grizzlies i pewnie wygrali gospodarze. Na tablicach zdemolowali swoich przeciwników co może i dzisiaj mieć kluczowe znaczenie. Memphis ma przestoje, fakt, ale Denver na ten moment ma przestój 48 minutowy





Howard under 18,5 ✅✅
2,00
betcity
Stawka: 3j

Chandler na przeciw, będzie ciężko dziecince. ???? Wiadomo co prezentuje w obronie center Nicks. Jakość gwarantowana dlatego uważam, że dzisiaj przez Howarda będzie szło mniej akcji tym bardziej, że do dyspozycji Rakiet są strzelby w postaci Hardena i Parsonsa, więc o punkty nie powinni się martwić. Grałem kilka dni temu over Howarda, ale w zupełnie innych okolicznościach, gdzie niedostępny był brodacz, a Dwight miał słabego rywala w postaci Blaira z Dallas. Teraz tak jak pisałem wyżej, skłaniam się dość zdecydowanie ku underowi. Nie wiem tylko jak wytłumaczyć jego 7pkt w poprzednim meczu przeciwko Knicks bo nie dość, że wynik żenujący to jeszcze bronił go teoretycznie Bargnani... Tym lepiej dla mnie, dzisiaj Dłajcik linii nie powinien przekroczyć

Paul over 31,5 punkty + asysty ⛔⛔ pewny over po 1poł, ale kontuzja i chłopak musiał udać się do szatni... Pech
1,80
Betsson
Stawka: 4j


Paul matchup z Ellisem? Bitch please... Monta za dużo to mu życia nie uprzykrzy. Paul powinie dzisiaj zabawić się z defensywą Dallas, która do najsilniejszych nie należy. Jako, że jak chyba Wonderkido wspomniał ostatnie 2 mecze z jego strony były trochę słabsze liczę, że dzisiaj Chris odpali bo ma do tego idealne warunki. Liczę na to, że zagra Dirk i skutecznie ograniczy zapędy Griffina, dzięki czemu pierwsze skrzypce będą grali po stronie Clippers właśnie Paul i Jamal. Póki co Niemiec jest game-time:

http://www.rotoworld.com/headlines/n...ll-friday?rw=1

Kolejnym plusem, który nióśłby za sobą występ Nowitzkiego to realna szansa na close game i tym samym gwarancja solidnych minut dla Paula. Dallas powinni się solidnie postawić tym bardziej we własnej hali, gdzie czują się dość komfortowo. Dzisiaj liczę na show PG Clippersów!

Oby ta noc była lepsza od poprzedniej ;)
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Założyłem temat i koniec dobrej passy, jak na złość ;) Nie ukrywam, bardzo zdenerwowała mnie sytuacja z Paulem. Typ, który podałem zapewne po 3Q miałby już swoje potwierdzenie, ale kontuzja wykluczyła Chrisa z dalszej rywalizacji. Zanosi się na kilka tygodni rekonwalescencji:

http://www.rotoworld.com/headlines/nba/222160/paul-out-3-5-weeks-with-separated-shoulder

Dzisiaj krócej, ale konkretnie. Nie będzie żadnych obrazków i dłuższych analiz bo nie przynosi mi to szczęścia, choć kurs, który obrałem wydaje się być dobry. Gram:

Luol Deng over 16,5pkt ✅✅
1.90
Marathonbet
Stawka: 4j


Nie będę już cytował swojej wypowiedzi sprzed 2 dni, ale dużo się nie zmieniło. Dalej liczę, że to on pociągnie Chicago do lepszej gry. Z Bostonem zagrał jedynie 29 min i rzucił 14 pkt. Mało zabrakło. Dzisiaj powinno być równo z Atlantą. Jeśli Deng dostanie te 35 minut, odda jakieś 15 rzutów i kilka razy stanie na linii rzutów osobistych to będę spokojny. Nie może być inaczej bo bez solidnej zdobyczy punktowej Luola, Chicago nie dadzą rady.

Evan Turner poniżej 21,5pkt ⛔⛔
1,85
Sportingbet
Stawka: 4j

Linia wywindowana bo Turner w ostatnich 3 meczach ją pokrywał. Grał w nich ponad 40 minut, więc miał sporo czasu, by rzucić 22,23 i 24 pkt z takimi drużynami, jak: Lakers, Denver i Kings. Dzisiaj idę niejako pod prąd, ale widzę argumenty. Liczę na szybki odjazd Portland bo to ekipa o jakieś 2 klasy lepsza od Phili. Kolejna kwestia to przeprawa z Batumem, który obrońcą jest na tyle dobrym, by zniechęcić Evana do oddawania sporej ilości rzutów. Phila - Portland, 14.12.2013r. Turner... 3pkt ;)

Sacramento Kings - Charlotte Bobcats ⛔⛔
under 200,5pkt
1,97
Marathonbet
Stawka: 3j


Jeśli Bobki chcą znów triumfować w roli doga to wiadomo co muszą robić. To co im wychodzi najlepiej czyli długie akcje, dobry szczelny defense. Tylko tak mogą powstrzymać drużynę Sacramento, której dobrze chyba zrobiło przyjście Gaya. W grudniu zwiększyli ilość zdobywanych punktów i ich ofensywa wygląda lepiej. Dzisiaj jednak liczę na to, że Charlotte konsekwentnie postawi na swoim. Linia dla mnie ustawiona dość wysoko biorąc pod uwagę marne możliwości ofensywne Charlotte i ich zapędy do dobrej obrony.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Biegi narciarskie:

Czy Krista Lahteenmaki (FIN) będzie w Top 6?
Tak ✅✅
1,55
bwin
Stawka 6j


Dubelek: biegi + biathlon pań

K. Lahteenmaki - A-K. Saarinen
Krista Lahteenmaki ✅
1,6


Valji Semerenko - Flatland
Semerenko ⛔
1,6


ako @2,56
Stawka: 3j
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Na dzisiaj na pewno ostatnie skrobnięcie.

Portland Trail Blazers (-20,5 pkt) - Philadelphia 76ers
Portland ⛔⛔
3,60
Bet365
Stawka 2j


Blow... a drugi przedrostek to nie ten o którym myślicie.:razz: Blow out! Takie słowo nasuwa się patrząc na zestawienie tych dwóch drużyn. Sporo już napisał Kieran, a ja popieram jego słowa tylko idę troszkę odważniejszą ścieżką. Portland w każdym spotkaniu aplikuje swoim rywalom lekko ponad stówkę, druga ofensywa ligi z dwoma liderami w postaci Lillarda i Aldridge&#39;a robi swoje praktycznie w każdym meczu. Nie widzę dzisiaj żadnych podstaw do tego, by grać cokolwiek w kierunku Phili. Katastrofalna obrona i równie kiepski atak... Tak Philadelphia to dopiero 25 siła ligi pod względem ofensywy, więc okazuje się, że złudne stają się ich cyferki, które wykręcają na pierwszy rzut oka ładne. Potrafią rzucić stówkę lekką ręką tylko nie ma to nic do rzeczy w kontekście efektywności bo zaliczają również sporo strat, a punkty nabijają poprzez szybkie tempo swoich akcji. Jeśli dzisiaj wdadzą się w strzelaninę na parkiecie Blazers to zginą śmiercią naturalną, a że nie potrafią grać inaczej to można już zacząć dzwonić do zakładu pogrzebowego po zbiorową trumnę. ;) Tutaj na przeszkodzie może stanąć rozluźnienie gospodarzy przy wysokim prowadzeniu, co może doprowadzić do zmniejszenia przewagi, ale sądząc po tym, jak wyglądał ich mecz 3 tygodnie temu na parkiecie Sixers wcale nie trzeba mieć dużych obaw... 139-105 mówi samo za siebie. Powtórka z rozrywki mile widziana. Po tym kursie warto zainwestować parę groszy.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Chicago - Atlanta
under 191 pkt
1,91

Andrey Golubev - Henri Laaksonen
Golubev
1,52

Madison Keys - Simona Halep
Halep
1,30

Ako@3,77 betsson ⛔
Stawka: 3j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Na razie mogę jedynie zakasać rękawy i obiecuję poprawę ;)

Dzisiaj zostały do rozegrania jeszcze 2 ciekawe mecze w ramach 18 kolejki Primera Division. O ile mecz Osasuny z Espanyolem nie musi koniecznie przyciągać rzeszy fanów, tak derby pomiędzy Sociedad, a Bilbao zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a dla obu ekip jest to jeden z tych ważniejszych meczów w sezonie (nie będę pisał, że najważniejszy bo wiadomo, jak drużyny z kraju Basków motywują się na mecze z Realem i Barcą, szczególnie Athletic).
Zacznę od tego pierwszego spotkania, w którym to znajdująca się w strefie spadkowej Osasuna zapewne będzie chciała udowodnić, że to miejsce jest jedynie stanem chwilowym. Gospodarze dzisiejszego meczu rzeczywiście grają futbol, o którym nie można powiedzieć jakoś bardzo dużo negatywnych rzeczy. Nie wiem dokładnie, czym wytłumaczyć fakt, że gracze z Pampeluny na własnym boisku potrafią remisować z takimi markami, jak Real czy Barca, a zdarzają im się porażki z dużo słabszymi ekipami typu Almeria, ale ta drużyna ma potencjał, by z takimi rywalami, jak Espanyol wygrywać. Motywacja i nieustępliwość niewątpliwie dzisiaj dla mnie po stronie Osasuny. Espanyol jest zespołem, którą ciężko zdefiniować. Na wyjazdach grają dość zachowawczo i nie potrafią zbyt często zagrażać przeciwnikom. Fakt nie tak dawno zaaplikowali 4 gole Rayo, ale każdy wie, jak wygląda obrona tego teamu. Osasuna nie traci zbyt dużo bramek, a dzisiaj liczę, że dłuższe posiadanie piłki po stronie gospodarzy zaowocuję jedną lub dwoma brameczkami. Mam dziwne przeczucie, że Espanyol nie będzie miał zbyt dużo okazji stąd:

Wygrana gospodarzy i poniżej 2,5 gola ✅✅ 1:0
4,80
Betsson
Stawka: 1,5j


Drugie spotkanie to będzie mecz naszpikowany emocjami. Liczę na dobre ofensywne spotkanie i kilka goli. Mam tylko nadzieję, że Bilbao dostosuje się do stylu gry gospodarzy i obie drużyny zafundują nam świetne widowisko. Potencjał Sociedad w ataku ma spory i dzisiaj powinien kolejny raz triumfować bo w ostatnim czasie grają świetnie. Szczególnie u siebie są ekipą strasznie mocną. Co do Bilbao mam wątpliwości, czy dotrzymają kroku, a to z tego względu, że na wyjazdach prezentują się po prostu przeciętnie. Więcej asekuracji widać gołym okiem, a przeciwko takiej drużynie, jak Sociedad to się nie może dobrze skończyć:

Sociedad - Bilbao
Sociedad ✅✅
2,15
Bet 365
Stawka: 3j
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Chciałem napisać nieco obszerniej, ale niebotyczne tempo ładowania się forum, wręcz zapierające dech w piersiach skutecznie mnie od tego zniechęciło...

Gasol over 17,5 ✅✅ 25
1,90
Marathonbet
Stawka: 3j


Zacznę od tego, co mnie najbardziej niepokoiło w tym typie, a mianowicie możliwa wymiana na linii Cavs - Lakers dotycząca Gasola i Bynuma. Sprzeczne informacje pojawiały się z różnych źródeł, ale znalazłem coś, co mnie przekonało do postawienia na Gasola.

https://twitter.com/LakersReporter

Pau jak widzimy jest przewidziany w starting lineup, więc z wymiany póki co nici.
Czysto sportowe argumenty stoją za nim murem. Ostatnie 2 mecze to 25 i 23pkt z Bucks i Utah. Dzisiaj, jeśli Lakersi chcą powalczyć z Denver, Hiszpan musi zrobić swoje bo ławka Lakersów w opłakanym stanie, a solidne zdobycze punktowe gwarantuje może 3 zawodników tzn. Pau, Meeks i Young. Reszta to spora niewiadoma. Obie ekipy grały ze sobą w tym sezonie i Gasol lekko ręką rzucił 25pkt przy 27 oddanych rzutach, a trzeba zaznaczyć, że obecni byli wtedy tacy zawodnicy, jak Farmar, Blake, czy Kaman, których dziś zabraknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Tenis:

H. Laaksonen - S. Stakhovsky
S. Stakhovsky ✅
1,50

DellAcqua - Van Uytvanck
DellAcqua ✅
1,57

Ako @2,35 bet365 ✅✅
Stawka: 3j



Skoki na jutro:

Prevc - Jacobsen
Prevc ✅✅
1,86
betsson
Stawka: 5j
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Robi się zielono, co mnie bardzo cieszy... Dubelek, skoki + PD:

Rayo Vallecano - Villarreal
powyżej 2.5 ✅
1,87


Maciej Kot -Tom Hilde
Kot ✅
1,75


Ako: 3,27 betsson ✅✅
Stawka: 3j
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Typ dopiero na następną noc, ale podaję teraz bo linia spadnie na 100%! Analiza jutro...

Indiana Pacers - Toronto Raptors
under 191,5 pkt ✅✅ lokata ????
1,91
bwin
Stawka: 5j
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Zabawowa taśma na noc, ale oczywiście przemyślana, więc może ktoś skorzysta, jeśli nie z całości to z konkretnego zdarzenia:

Nicolas Mahut - Ryan Harrison
Mahut ✅
1,97

Marcos Baghdatis - Steve
Baghdatis ⛔
1,39

Bradley Klahn - Daniel Brands
Brands ⛔
1,57

Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves
under 222 pkt ✅
1,91

Brooklyn Nets - Atlanta Hawks
Brooklyn under 101 pkt ✅
1,90

Ako: @15,60 betsson ⛔
Stawka: 1j


:cool:
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Powyższa taśma dalej żyje i czeka na wieczorne rozstrzygnięcia, a na dzisiejszą noc:

Dzisiaj sporo ciekawych opcji na noc. Dla mnie wiadomością ostatnich dni jest wymiana na linii Cavs - Bulls, a konkretniej Deng &amp; Bynum. Na początku złapałem się za głowę myśląc sobie co to Chicago zrobiło?!, ale Byki wykonały ten krok z myślą o przyszłości bo transakcja jest wiązana w dość skomplikowany sposób. Najważniejsze to chyba to, że Bulls mają teraz 3 top picki do wyboru, więc zaczynają przemeblowania w zespole. Opinii wiele, a fani Chicago podzieleni... Tu potwierdzenie o czym wyżej napisałem:

http://www.rotoworld.com/headlines/n...r-andrew-bynum

a tu z twittera:

https://twitter.com/chicagobulls/sta...032832/photo/1

Pierwsze 2 komentarze...

&quot;fuck you guys for trading deng&quot;
&quot;i hate you guys&quot;


Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs
Memphis (+6pkt) ✅✅
1,97
Marathonbet
Stawka: 4j


Pierwsze spotkanie, które rzuca się w me oczy to Memphis - Spurs. Przewiduję dzisiaj dla gości niełatwą przeprawę z Miśkami, które ostatnio dają radę... Pisałem o nich zresztą w kontekście ich meczu z Denver, więc kto chce może się cofnąć o jakieś 2 strony. Randolph wygląda coraz lepiej, przede wszystkim jeśli chodzi o dyspozycję rzutową bo na początku było z tym kiepsko. Na tablicach powinni dać radę m.in dlatego, że ze składu Spurs wypadł Splitter, więc ważny element układanki Ostróg. Jeśli gospodarze tego meczu będą starali uniknąć się przestojów, a zarazem grać w swoim tempie, czyli wolnym tempie to liczę na niespodziankę i zwycięstwo Memphis. Żeby być przezornym bo przecież Spurs to wciąż jeden z kandydatów do finału konferencji posiadający głębie składu proponuję zabezpieczenie handicapem 6 punktów.




Pau Gasol over 18 pkt ⛔⛔
1,95
Marathonbet
Stawka: 3j

Szczerze powiedziawszy jedyne co mnie trochę niepokoi w tym typie to możliwość odjazdu Dallas i Gasol spędzi na parkiecie mniej minut, niż przewiduję. Druga strona medalu wygląda tak, że Mavs ostatnio nie grają nic specjalnego. Zwycięstwa przeplatają porażkami, a i u siebie potrafią przegrać np. z Nicks, choć trzeba przyznać, że akurat Nowojorczycy jakby odżyli. Liczę, że dzisiaj Lakersi w jakiś stopniu będą w stanie postawić się przez dłuższy okres czasu gospodarzom, a wtedy Pau zrobi swoje. Ostatnie 3 mecze to grubo ponad 20 rzutów na mecz! i spokojne przekroczenie 18 pkt (25,23,25). Widać, że Pau wziął w tej odpowiedzialność za grę drużyny i czuje się pewnie będąc na parkiecie, a to jeden z ważniejszych czynników odpowiadających za ilość zdobywania punktów. Tak, jak wspominałem 2 dni temu grając na Gasola... Liczba zawodników zapewniająca jakość u Jeziorowców mocno ograniczona, więc Hiszpan zmuszony jest do wykręcania niezłych cyferek

Miami Heat - New Orleans Pelicans
over 203,5 pkt ⛔⛔
1,92
betcity
Stawka: 3j


Dwie ofensywnie usposobione drużyny. Myślę, że idę w dobrą stronę grając tu over. Niech tylko Heat znów na początku trochę odpuszczą i dadzą się rozhulać gościom to zobaczymy fajne widowisko ze sporą ilością punktów. Pelikany mają spory potencjał i w przyszłości mogą myśleć o czymś więcej niż walce o PO. W ataku wygląda to naprawdę fajnie i jest kilku zawodników, którzy potrafią punktować na niezłym poziomie. Przede wszystkim dobrze prezentuje się Davis, który dzisiaj powinien sprawić dużo przykrości ekipie Heat. Miami centra z prawdziwego zdarzenia nie posiadają, więc tu Davis będzie mógł się wykazać i udowodnić, że jest w wysokiej dyspozycji. Dlatego właśnie skłaniam się również ku overowi Davisa, a że ma kosmiczną twarz wklejam jego zdjęcie ????




Anthony Davis over 18,5 ✅✅
1,85
betcity
Stawka: 4j


Ciekawa opcja to zapewne wygrana Knicks i under w Indianie ✅✅, ale linia 186pkt nie jest na tyle atrakcyjna, by w to mocniej wchodzić.
Już wczoraj udało mi się złapać under 191,5 pkt i jakby co na potwierdzenie wisi to wyżej. Pozdrawiam i niech każdy wybierze to na co ma ochotę. ;)
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Kwalifikacje do AO:

Dustin Brown - Damir Dzumhur
Brown
1,22

James Ward - Andrea Arnaboldi
Ward
1,40

Rhyne Williams - Steven Diez
Williams
1,44

Ako: @2,47 bet365 ⛔⛔
Stawka: 5j
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
Wolves (-7,5pkt) ⛔⛔
1,97
Marathonbet
Stawka: 4j



Możliwe, że to jest ten moment, w którym Suns zaczną pikować w dół, a pomóc w tym może kontuzja jakiej nabawił się Bledsoe rzucający dla zespołu średnio 18pkt/mecz. Jeszcze co najmniej kilka meczów bez niego, a już widać, że ich gra nie wygląda tak dobrze, jak wcześniej. Nie ma co ukrywać, że to właśnie Eric razem z Dragicem nadawali ton grze Phoenix, stąd tak zaskakująco dobre wyniki tej ekipy. Grali na optymalnym poziomie, każdy dawał z siebie wszystko, ale dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z z Wolves, którzy argumentów ofensywnych mają aż nadto, by uporać się z Suns. Siła w ataku Minnesoty przynajmniej dla mnie jest bardzo duża bo Love praktycznie zawsze ma wsparcie, jak nie od Martina to od Pekovica czy Brewera. W zasadzie jeśli Wilki poczują krew w ataku to są nie do powstrzymania i chociaż obroną nie błyszczą i mają ją na kiepskim poziomie to takie mecze, jak ten z Phoenix rozstrzygać mogą za pomocą argumentów ofensywnych. Słońca również lubowali się dotąd w grze atrakcyjnej dla oka i przekładali atak nad obronę także ja w tej konfrontacji wychodzę z założenia, że potencjał ludzki, jaki mają gospodarze na ten moment przewyższa możliwości Suns i dzisiaj ujrzymy tego potwierdzenie na parkiecie. Wilki przed sezonem za cel postawiły sobie awans do PO na silnym zachodzie, a żeby go osiągnąć muszą pewnie ogrywać zespoły pokroju Phoenix tym bardziej, gdy Ci drudzy grają bez swojego czołowego zawodnika. Suns b2b, kolosalnego znaczenia to mieć nie będzie, ale w pewnym momencie może zabraknąć tchu gościom.

That&#39;s all... Will be in touch ;)
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
W popołudniowej analizie napisałem, że będę z Wami w kontakcie i tak też się dzieje ;)
Przygotowałem jeszcze jedną propozycję oprócz Wilków, a jest nią pójście śladem tego Pana...






Kyle Lowry powyżej 24.5pkt + asysty ✅✅
1,85
Betsson
Stawka: 6j

Szarpałbym tym betem jak reksio szynkę. Do rzeczy... Już nie raz było wspominane, że po tym, jak z Toronto odszedł Gay całe Raptors odżyło, a głównym spadkobiercą zapewne stał się Lowry. Teraz to on prowadzi grę Toronto i pieczętuje praktycznie ich każdą akcję. Fajnie to wygląda w tym zespole, a ich marsz od zwycięstwa do zwycięstwa przerwały dopiero dwie wyjazdowe porażki z potentatami ligi czyli Miami i Indianą. Nie ma co rozpamiętywać tamtych spotkań, ale wnioski trzeba wyciągnąć i dzisiaj Raptors powinni wrócić na zwycięską ścieżkę kosztem bezbarwnych (bezmózgowców) Detroit. By tego dokonać potrzebują Kyle&#39;a jak nikogo innego tym bardziej patrząc przez pryzmat dzisiejszych matchupów. Wygląda to mniej więcej tak, że pod tablicami przewagę będą mieli goście bo Drummond i Monroe gwarantują sporo mięska w pomalowanym i niezłą zdobycz na tablicach. W rzeczy samej oznacza to, że Lowry wraz z DeRozanem muszą wziąć sprawy w swoje ręce... Kogo my tu mamy na przeciw rozgrywającego Toronto? Ano komicznego Jenningsa, który jedyne co potrafi to wyciągąć cegły z kieszeni swoich spodenek, które nie mają dna i rzucać nimi o tablice
O obronie nie ma raczej pojęcia, więc Kyle powinien robić z niego wiatrak. Liczę, że po prostu Lowry wróci do cyferek sprzed tych dwóch ostatnich meczów, w których linii nie przekroczył, choć z Heat było bardzo blisko natomiast z Pacers zanotował jedynie dwie asysty, ale co się dziwić skoro Toronto w tym meczu zaliczyło marne 39% z gry. Podkręcimy trochę? Podkręćmy... Wcześniej Lowry w 8 meczach powyższej linii nie przekroczył tylko raz w meczu z Chicago, gdzie zagrał nieco ponad 30minut. Często kończył mecz z double double osiągając spokojnie granice tych 25 oczek, które dzisiaj musi wykręcić, by typ siadł Dla mnie super bet, więc zachęcam.


Dubel zabójca:

Spurs - Dallas
Spurs ✅
1,50

Lowry over 15,5 pkt ✅
1,87

Ako: @2,87 marathonbet ✅✅
Stawka 4j
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Utah Jazz - Cleveland Cavaliers
Cleveland ✅✅
2,18
Marathonbet
Stawka: 5j


Dzisiaj w składzie Cavs zadebiutuje Deng co powinno wzmocnić obronę Kawalerzystów i dać dodatkową opcję strzelecką. Utah to strasznie chimeryczny zespół, a jak na nich notują bardzo długą serię zwycięstw u siebie (4) Dzisiaj ich sen powinien dobiec końca. Niepewny występ Haywarda czyli kluczowej postaci Jazz.


Indiana Pacers - Washington Wizards
under 186,5 pkt ✅✅ izi game, 159 pkt ;)
1,96
Marathonbet
Stawka: 6j


Dla mnie jedna z lepszych opcji. Zapewne kilka solidnych argumentów przemawia za underem w tym meczu. Najpierw kilka cyferek obrazujących to, z czym możemy mieć do czynienia na parkiecie Indiany. Pacers to najlepsza defensywa ligi pozwalająca rzucać rywalom średnio 88,5 PKT/G. Grają bez zbytniego forsowania tempa bo są dopiero 24 drużyną ligi pod tym względem. Jeśli chodzi o ofensywę to nie dość, że gospodarze nigdy nie byli w tym elemencie gry potentatami to ostatnio mają problem z przekroczeniem 40% skuteczności z gry. Jestem świadomy tego, że Indiana lubi sobie trochę pofolgować w obronie szczególnie w pierwszych 2Q, ale uważam, że dzisiaj będzie to wyglądać solidnie,a to dlatego, że 2 dni temu zostali za swój przestój w obronie skarceni porażką w Atlancie. Teraz chwilkę o gościach, którzy chyba sami nie rozumieją faktu, że są tak chimeryczną drużyną. Porażki u siebie, zwycięstwa na wyjeździe to dla nich chleb powszedni, ale dzisiaj głupie błędy i brak skuteczności szybko zostaną dobitnie zweryfikowane przez miejscowych. Czarodzieje to taki typowy średniak ligi. Mniej więcej środek stawki, jeśli chodzi o ofensywę i defensywę, Dopiero 21 miejsce pod względem tempa gry. Nie jestem zwolennikiem suchych statystyk, ale w tym przypadku dobitnie pokazują, że ten mecz nie będzie zapamiętany ze względu na kosmiczny wynik. Wychodzę z założenia, że wszystko zależeć będzie od Indiany i tego, na co pozwolą gościom, a że w ataku nie wygląda to najlepiej, więc powinni wziąć sprawy w swoje ręce poprzez swoją najsilniejszą broń, jaką jest szczelna obrona. W ich ostatnim meczu pod koniec listopada padł wynik 93-73 dla Indiany.

Reszta później po obserwacjach ;)
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Eric Gordon over 16 pkt ✅✅ na początku 2Q sprawa załatwiona ;)
1,90
Marathonbet
Stawka: 6j


NOP grają dziś z Dallas. Brak po stronie gospodarzy Andersona i Holidaya zwiastuje więcej rzutów dla Gordona. W pierwszym meczu tych dwóch zespołów dwaj Panowie, których dzisiaj nie ujrzymy rzucili odpowiednio 18 i 26 oczek. Gordon w tamtym spotkaniu rzucił 15 pkt. Dzisiaj ktoś te punkty musi przejąć. Do tego na przeciw Erica słaby w obronie Calderon. Tu musi być over ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Phoenix Suns
Grizzlies ✅
1,73

Brooklyn Nets - Miami Heat
Heat ⛔ po dwóch dogrywkach... ech
1,44

Lucie Hradecka - Renata Voráčová
Hradecka ✅
1,46

Thomaz Bellucci - Taro Daniel
Bellucci ✅
1,40

Stephane Robert - Michael Berrer
Berrer ✅
1,60

Ako: @8,15 betsson ⛔⛔
Stawka: 3j
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom