>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dafabet - 100% do 150PLN

A 185

adikos

Użytkownik
kontaktować się supportem dafabet w tej sprawie i podesłać potwierdzenia z przelewy24 jak i z banku to powinno rozwiązać sprawe.

aaaa
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Wysłałem potwierdzenia przed godziną 15 i do teraz zero odzewu od Dafabetu. Nigdy takich jaj z bukmacherem nie miałem, tragedia kompletna, zero kompetentności.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
są święta to i kontakt z supportem jest ograniczony.ja przykładowo wysłałem do Unibet wiadomość o złe rozliczenie zakładu z piątku to odpisali dopiero dzisiaj po 14tej.masz pecha, ale sprawa będzie załatwiona.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Ktoś mi powie o co chodzi z kursami na tenisa w tym buku. Kursy w ogóle inne niż u innych jest mnóstwo sure betów ale strach cokolwiek zrobić bo pewnie anulują. Przykładowo na Bwin 1.14 na Woźniacką na Dafabet 1.5. Na Ostapenko 1.65 na Bwin na Dafabet 2.35. Ja się pytam WTF??
 
E 293

emarco

Użytkownik
To nie są kursy na wygranie meczu lecz pojedynczego seta dla jednej z zawodniczek. Bardzo mylące, coś im się poprzestawiało. Kliknij w rozszerzenie zakładów, wtedy masz właściwe kursy na 2 way...
 
D 99

domcab

Użytkownik
Pieniądze po kilku godzinach na skrill i to kilka dni pod rząd. Dla mnie wyglądają na profesjonalną firmę. Może dlatego że są z Azji a nie Malty Gibraltaru czy Kostaryki.
Azja, nie Azja...i tak wszystko jest na Malcie. Skopiowane z samego dołu strony:

&quot;Dafabet obsługiwany jest przez AsianBGE Malta Limited, firmę podlegającą i regulowaną przez prawo maltańskie, z siedzibą zarejestrowaną przy: Valley Towers, Suite 5, Valley Road, Birkirkara, BKR 9022, Malta. &quot;
 
J 0

johnny88

Użytkownik
Wrzucili właśnie promocje na Facebooku : Dafabet Europa
Do zgarnięcia 1000 zł, się szarpnęli ładnie.

&quot;KONKURS: WYGRAJ 1000 PLN
Odwiedź nasz Facebook

Wytypuj strzelca pierwszego gola oraz dokładny wynik w meczu Polska U-21 vs Anglia U-21 I wygraj 1000 PLN!&quot;
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
A kto normalny korzysta z takich konkursów? Na FB masz swoje dane i biorąc udział w takim konkursie, poniekąd przyznajesz się do tego że grasz nielegalnie. Już pomijam że różne służby czy urzędy korzystają chętnie z portali społecznościowych, to wystarczy że jakiś znajomy Cię podkabluje że grasz i będzie nieciekawie.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Już pomijam że różne służby czy urzędy korzystają chętnie z portali społecznościowych, to wystarczy że jakiś znajomy Cię podkabluje że grasz i będzie nieciekawie.
Ostatnio chyba na onecie było jak kobieta pozwała do sądu biuro podróży za zepsuty urlop i przegrała bo na facebooku pisała, że super wakacje ????
Wracając do tematu to dostępny reload 100% do 200zł przy depo poprzez ecopayz.
 
C 8

crackp

Użytkownik
Odnosnie reloadu 100% do 200 zl to rewelacyjna promocja.
Obrot tylko 1600 po kursie 1.8
Bonus automatycznie dodawany do konta.
Pisalem juz w dziale dafabet, ale moze innym sie przyda jak utomatycznie wplacic tam pieniadze.
W ecoPayz klikamy na Deposit a nastepnie na Local Services i wtedy bedziemy miec do wyboru Przelewy24 ktore ksieguja kase automatycznie.
POLECAM
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
Odnosnie reloadu 100% do 200 zl to rewelacyjna promocja.
Obrot tylko 1600 po kursie 1.8
Bonus automatycznie dodawany do konta.

Pisalem juz w dziale dafabet, ale moze innym sie przyda jak utomatycznie wplacic tam pieniadze.
W ecoPayz klikamy na Deposit a nastepnie na Local Services i wtedy bedziemy miec do wyboru Przelewy24 ktore ksieguja kase automatycznie.

POLECAM
również polecam, wpłacilem 200 przez ecopayz, dopisane odrazu drugie 200 czyli razem 400, trzeba obrocic 1600zl po kursie 1.8, obrocilem i wyplacilem fajna sume przez Skrilla bez zadnego problemu.
 
Do góry Bottom