>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dafabet

A 185

adikos

Użytkownik
reloady były spoko, ale po zmianie szaty graficznej już ich nie było, na otarcie łez dali każdemu nową ofertę powitalną, dobrze że azjatycki dafabet ponownie się otwarł na którym zdecydowanie wyższe są limity.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Parę dni temu dostałem wiadomość że zmieniają adres na dafabet.com. Dzisiaj dostałem że zamykają się na rynek polski i żeby wypłacać kasę.
 
K 0

kamileks

Użytkownik
wlasnie odpisali mi na maila
&quot;Na ten moment nie ma możliwości dalszego grania na żadnej innej stronie, jeżeli taka możliwość będzie to dostaną Państwo maile informujące o tym&quot;
 
Z 0

zioukovsky

Użytkownik
wydaje mi się ,że ta wersja też jest zamknięta od jutra ;)
/ edit
Jednak z tego adresu będzie można nadal grać.
Lori 15:31:47
Yes, you can be able to access this link.
a ja z tego adresu co podałeś nie umiem się zalogować na swoje dane. nowe konto trzeba czy co? orientujesz się może?
 
S 0

stapi12

Użytkownik
Ta strona, którą podesłałem działa od wielu lat. W międzyczasie wprowadzili dodatkowo softbuka, którego teraz zamykają (nie wiem dlaczego), dla graczy amatorskich bo w azji grają raczej zawodowcy.
 
Z 0

zioukovsky

Użytkownik
Ta strona, którą podesłałem działa od wielu lat. W międzyczasie wprowadzili dodatkowo softbuka, którego teraz zamykają (nie wiem dlaczego), dla graczy amatorskich bo w azji grają raczej zawodowcy.
to na tej stronie którą podałeś także nie ma jakichś limitów czy innych zasad? albo spytam tak: czy była jakakolwiek różnica na tych stronach?
 
K 0

kamileks

Użytkownik
Próbuje się zarejestrować na tej stronie starej i automatycznie przekierowuje mnie na obecną stronę Dafabet. Nie mam pojęcia o co chodzi
 
K 0

kamileks

Użytkownik
W ogóle jakas dziwna ta strona, nie można jej znaleźć w Google, cały czas przekierowuje na dafabet który ma być dziś zamknięty
 
K 0

kamileks

Użytkownik
Strona właśnie przestała działać i przekierowuje na azjatycka wersję po kliknięciu zakładki o rejestrację strony brak tak jakby była niedostępna dla graczy z Polski. Niech ktoś spróbuje i da znać
 
Do góry Bottom