>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dafabet

ranczo0123 454,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Podyskutowalem sobie troche na czacie po angielsku z Panem ktory tam pracuje i po wielu trudach i bojach w koncu uzyskalem informacje.
Ja: Can I open a new account to make a bets?
Czat dafabet: Yes, but you will have to register a new account with Dafa Asia at https://www.dafabet.com/pl to be able to play with us.
Dziwny zabieg. Czyli jezeli wszystko dobrze zrozumialem co wcale nie jest rzecza oczywista to oni tak jakby wylaczaja stronke dedykowana dla Polakow i przechodza na stronke taka jakby bardziej ogolna.
 
Z 0

zioukovsky

Użytkownik
chciałem zapytać czy lepiej grac w walucie euro na dafabet żeby uniknąć podwójnego przewalutowania(korzystanie z Ecopayz- wyplaty kartą pod EURO) czy może lepiej PLN, bo konto gold i mozna kilka walut. tylko czy miedzy tymi kontami można przerzucać środki za darmo czy to juz też przewalutowanie?
 
T 0

tornado21

Użytkownik
z tego co widzialem to w opcjach platnosci na dole strony jest do wyboru tylko jedna metoda - Ecopayz i do tego trzeba miec konto na dafie w dolarach, czy moze jest inaczej? ma ktos konto w innej walucie, np w eur jakie sa wtedy metody platnosci dostepne?
 
ranczo0123 454,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dostalem dzisiaj maila aby otworzyc nowe konto na azjatyckiej wersji dafabet bo sa problemy z wyplata srodkow z powodu zamknieca polskiej wersji strony. Polski support dalej twardo idzie ze po zleceniu przeniesienia srodkow na azjatycka wersje strony w celu wyplaty tych srodkow pozniej moje konto zostanie zamkniete. Cytuje maila &quot;Miej na uwadze, że po zatwierdzeniu wypłaty środków, Twoje konto zostanie zamknięte ponieważ, Dafabet zamyka całkowicie polski rynek dlatego nie ma możliwości kontynuowania gry na Azjatyckim Dafabet&quot;. Support angielski za to po moim zapytaniu po raz kolejny powiedzial ze w dalszym ciagu moge u nich grac na azjatyckiej wersji i ze wlasnie dlatego zostalem poproszony o otworzenie nowego konta.
 
ranczo0123 454,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ktoś tam nadal gra? Na angielskim supporcie poinformowano mnie, że to nie możliwe...
Ja dalej gram. Dzisiaj stawialem u nich zaklad. Nie sluchaj zadnych czatow bo tam kazdy inaczej gada i kazdy ma inne info.
a to Ecopayz to coś podobnego do skrilla? są jakieś różnice? ????
Czyli ogólnie nie odrzucają graczy z Polski, ale ograniczają metody płatności? :/
Dla graczy z Polski jedyna metoda wplaty i wyplata jest Ecopayz. To bardzo podobne do skrilla choc maja ciut wyzsze prowizje. Ja jestem jednak zdania ze i tak lepiej grac w ten sposob niz placic haracz Juroszkom
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Jakie aktualne opinie?
Czy bukmacher pobiera dodatkowe prowizje oś wpłat i wypłat? Planuje wpłacać i wypłacać przez ecopayz z konta mbank. W takim wypadku jedyna prowizja to ecopayz 10 euro za wypłatę?
Czy kursy po zalogowaniu są takie same jak przed?
Jedyne czego mi brakuje to notatki przedmeczowej czy dane wydarzenie będzie możliwe do obstawiania później na live.
 
ranczo0123 454,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jakie aktualne opinie?
Czy bukmacher pobiera dodatkowe prowizje oś wpłat i wypłat? Planuje wpłacać i wypłacać przez ecopayz z konta mbank. W takim wypadku jedyna prowizja to ecopayz 10 euro za wypłatę?
Czy kursy po zalogowaniu są takie same jak przed?
Jedyne czego mi brakuje to notatki przedmeczowej czy dane wydarzenie będzie możliwe do obstawiania później na live.
Nie pobiera prowizji od wplat i wyplat. Kursy sa takie same po zalogowaniu. Badzmy powazni to jeden z najbardziej renomowanych bukmacherow a nie zaden sciek pokroju 1xbet. Bukmacher przeznaczony dla graczy profesjonalnych z wysokimi limitami. Jesli sie nie gra surebetow (czego oni bardzo nie lubia i to tepia) to nawet przy regularnym ogrywaniu buka zlimitowanie konta nie grozi. Praktycznie wszystkie zdarzenia przedmeczowe sa na live.
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Nie pobiera prowizji od wplat i wyplat. Kursy sa takie same po zalogowaniu. Badzmy powazni to jeden z najbardziej renomowanych bukmacherow a nie zaden sciek pokroju 1xbet. Bukmacher przeznaczony dla graczy profesjonalnych z wysokimi limitami. Jesli sie nie gra surebetow (czego oni bardzo nie lubia i to tepia) to nawet przy regularnym ogrywaniu buka zlimotowanie konta nie grozi. Praktycznie wszystkie zdarzenia przedmeczowe sa na live.
Dziękuje za odpowiedz. Jeżeli ecopayz lub/i dafabet maja coś takiego jak reflink to podaj swój, zarejestruje się.
 
Do góry Bottom