>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dafabet

ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dziękuje za odpowiedz. Jeżeli ecopayz lub/i dafabet maja coś takiego jak reflink to podaj swój, zarejestruje się.
Dzieki za checi ale nie posiadam takowego. Rejestruj sie normalnie. Wysokich wygranych zycze ????
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
VPN i strona chodzi: https://www.dafabet.com/pl/sports-df/sports
Kiedyś zamknęli mi konto z dnia na dzień, bo siwy dym mają. Jeden Dafabet dla Polakow, inny na Azję, a jeszcze inny na Europę. Sami nie wiedzą, czy Polacy nadal mają u nich grać, więc nie warto nawet pytać, bo każdy suporter pieprzy co innego. Dałem sobie siana.
Nie wiem, jak limity, bo mnie jak gralem nie zdążyli zlimitować. Wiem za to, że buk cienizna jeśli chodzi o kursy. Coś na poziomie Bet-at-Home albo Sportingbulla. Nie mają Bitcoina, a depozyty i wypłaty przez Ecopayz powodują, że lepiej się chyba się opyla gra u jaroszkow
 
A 320

azael

Użytkownik
Jakie aktualne opinie?
Czy bukmacher pobiera dodatkowe prowizje oś wpłat i wypłat? Planuje wpłacać i wypłacać przez ecopayz z konta mbank. W takim wypadku jedyna prowizja to ecopayz 10 euro za wypłatę?
Czy kursy po zalogowaniu są takie same jak przed?
Jedyne czego mi brakuje to notatki przedmeczowej czy dane wydarzenie będzie możliwe do obstawiania później na live.
Kursy takie same. Ale po kilku dniach ostrzejszego grania pojawiły się limity. Z jednego zdarzenia max zysk 100 albo 200 Euro. Jest kalendarz live z tego co kojarzę.
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Ja wpłatę robiłem na dafasports
Różnica jaką znalazłem na ich stronie:
Odds TypesPlease note that negative odds on Dafa Sports works differently to OW Sports. On Dafa Sports, the amount that you input into the betslip is always the amount that you are risking, and the amount that will be deducted from your account.
In Running BettingPlease note that for all bets on all markets for all sports, live betting, or in-running betting, occurs from a 0-0 scoreline. At no point is the current score deducted from the final score to work out if you have won or lost your bet.

Cokolwiek to znaczy.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Oszuści anulowali mi wygrany zakład. Powodem tego był fakt że sekundę!!! przed końcem meczu stracili łączność z halą. Inny buk uznał ten sam zakład za wygrany. Gdzie nie patrzę na wyniki mecz jest rozstrzygnięty na moją korzyść.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dobra zmieniam jednak zdanie. Oni tez jednak limituja rynki na ktorych im sie przynosi straty. Niestety za kazdym razem kiedy gralem wieksza stawka i wygralem to mi obnizali z kazdym kolejnym winem maksymalna stawke jaka moge postawic. Szkoda bo podobno sa przeznaczeni dla zawodowcow i praktyki limitowania sa im obce...
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Dobra zmieniam jednak zdanie. Oni tez jednak limituja rynki na ktorych im sie przynosi straty. Niestety za kazdym razem kiedy gralem wieksza stawka i wygralem to mi obnizali z kazdym kolejnym winem maksymalna stawke jaka moge postawic. Szkoda bo podobno sa przeznaczeni dla zawodowcow i praktyki limitowania sa im obce...
Smutne, myślałem, że to buk równający do pinnka czy SBOBET. ???? Choć w sumie z tego co pamiętam, nawet na pinnacle na te bardziej niszowe sporty wyświetlali zawsze limit stawki. Zwiększał się nieco w miarę upływu czasu do startu zawodów, ale to nie były wielkie kwoty.
Jedyny pozytyw, jaki ostatnio znalazłem jest taki, że zmieniając tam w prawym górnym rogu wersję językową na angielski (Azja) w opcjach wpłaty/wypłaty pojawiają się skrill i paysafecard. Dla porównania w polskiej wersji jest tylko jedna opcja - Ecopayz. Ktoś próbował czy to działa dla graczy z PL?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Trzeba czekać.
Tylko ja z forum nadal tam jestem? Fakt, ze oferta nie jest szeroka i kursy średnie ale nie limitują i nie robią problemów z wypłatami.
Limituja i to ostro. Jeden bet gora 2-3 i konto do wyrzucenia.
 
Do góry Bottom