>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dafabet

F 47

fabrykakasiory

Użytkownik
a masz zweryfikowane konto? zawsze szybko wyplacali, max. 10 minut. ostatnia wyplate robilem 1 wrzesnia. na chat zapytaj co jest grane? swietna obsluga. dla mnie to jeden z lepszych bukow nie mialem z nimi zadnych problemow do tej pory.
 
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Wypłacaliście ostatnio kasę z Dafabet? Ja zleciłem wypłatę 9 września i nic. Napisałem do nich, brak odpowiedzi. Ten support telefoniczny jest po Polsku?
Ten support pl nie dziala tam. Zmien sobie jezyk strony na angielski i wejdz na live chat, tam wszystko zalatwisz ;)
 
dziki-odyniec 0

dziki-odyniec

Użytkownik
Dzięki za odpowiedzi. Zmieniłem język na angielski i napisałem do nich na czacie. Miła pani kazała mi wysłać kopię dokumentu tożsamości i powiedziała, że to wszystko załatwi. Czekam na rezultat.
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Mam podobny problem, też od 9 września czekam na kase (niby 38 euro,ale jednak), support nie odpisuje, a jak mam wchodzić na tą ich zjebną, nieczytelna i zamulającą strone to mysle, ze przeżyje bez tej kasy
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Trochę mnie dziwią te problemy z Waszymi wypłatami, ponieważ u mnie żadnych problemów nie ma i bardzo często odwiedzam ich stronkę. Co prawda czasami lubi przymulić, ale ogólnie bukmacher jak dla mnie jeden z lepszych na rynku ;)
Wejdźcie na chat i spytajcie o co chodzi z tymi wypłatami, może po prostu jakaś weryfikacja cz coś takiego.
 
josek90 243

josek90

Użytkownik
Witam, probujac zlozyc depozyt na Dafabet za pomoca skrilla wyskakuje mi taki komunikat: &quot;Polityka Skrill nie zezwala partnerom handlowym oferującym usługi związane z hazardem, kasynem, pokerem czy bingo na wysyłanie płatności do tego konkretnego kraju, z którego pochodzi odbiorca.&quot;
Ktos, cos?
 
S 0

szczerkos

Użytkownik
Witam, probujac zlozyc depozyt za pomoca skrilla wyskakuje mi taki komunikat: &quot;Polityka Skrill nie zezwala partnerom handlowym oferującym usługi związane z hazardem, kasynem, pokerem czy bingo na wysyłanie płatności do tego konkretnego kraju, z którego pochodzi odbiorca.&quot;

Ktos, cos?
a z Polski próbujesz depozyt zrobić? tzn z polskiego IP? pierwszy raz coś takiego widzę ????
 
josek90 243

josek90

Użytkownik
Tak, probuje zlozyc z polskiego ip. Po opisaniu problemu otrzymalem odpowiedz: Please be informed that we haven&#39;t still received your fund. May I know if your email address is the same on your Skrill account.
Sprawa ma sie tak, ze mail na skrillu i na dafie jest ten sam. Wyglada na to, ze nikt nie wie o co chodzi. Rowniez pierwszy raz cos takiego spotykam.
 
mati_czarny 4

mati_czarny

Użytkownik
Witam serdecznie. Mam pytanie. Czy orientuje się ktoś czy Dafabet akceptuje płatność wpłatę paysafecard lub przelewy24 lub inną metodą bez rejestracji i zakładania np.skrilla? i jaka jest kwota minimalna takiej wpłaty? z góry dzięki za info...
 
yam 93

yam

Użytkownik
Podobno od 14 grudnia wprowadzaja oplate za wyplaty 2,5%.
Nie wiem jaki wtedy sens bedzie tam grac zamiast u innych azjatow.
 
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Podobno od 14 grudnia wprowadzaja oplate za wyplaty 2,5%.
Nie wiem jaki wtedy sens bedzie tam grac zamiast u innych azjatow.
Z tego co zauważyłem maile wysyłają tylko zlimitowanym kontom, które zostały wykluczone z ich wszystkich promocji ;)
 
1 17

1abc

Użytkownik
Podbijam temat z postów powyżej odnośnie charge 2.5% z wypłaty przez neteller to mój przypadek. Konta mi nie zlimitowali. Porostu pewnie dlatego, że miałem spory plus i wypłaty częste zaraz tylko jak obrót depozytu spełniony. Nie informowali o tym przy wyplatach w sekcji na stronie. Poinformowali mnie tylko przez maila, którego nie odczytałem w porę, a dokładnie po miesiącu. Ograbili mnie na sporo kasy i dochodzę teraz swoich praw z nimi. Interwencja na czacie , teraz maile. Uprzednia interwencja firmy neteller, bo na czacie jawnie oklamali, że to neteller pobiera opłaty.
Może ma ktoś z Was taki sam przypadek albo pomysł gdzie dalej uderzać, bo racja i dowody leżą raczej po mojej stronie?
 
Do góry Bottom