>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dafabet

M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Operator zakładów bukmacherskich Dafabet, szczególnie popularny na Wyspach Brytyjskich został oficjalnym sponsorem na koszulkach Celticu Glasgow. Według podmiotów, które podpisały porozumienie to najbardziej wartościowa umowa pomiędzy klubem a bukmacherem w historii szkockiego futbolu. Do tej pory Dafabet pełnił jedynie rolę oficjalnego partnera Celticu Glasgow.

Zadowolenie z takiego rozwoju sytuacji wykazał Dyrektor Generalny szkockiego klubu Peter Lawwell:

„Mieliśmy już do tej pory okazję współpracy z Dafabet i jej efekty bardzo sobie cenimy. Jesteśmy zatem zachwyceni, że firma postanowiła zwiększyć nakłady na klub.”

Oba podmioty będą miały okazję współpracować przez najbliższe cztery lata. Dafabet jest obecnie sponsorem Sunderlandu, przez ostatnie dwa lata znajdował się również na koszulkach Aston Villi.

SBCnews.co.uk​
 
1 17

1abc

Użytkownik
To teraz mozna spodziewac sie walkow ze strony Celticu w najmniej spodziewanym momencie ???? . Ta firma to zlodzieje po tym jak wprowadzaja oplate za wyplaty przez neteller informujac o tym tylko mailowo, a nie na swojej stronie. Uwazajcie na to.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
To teraz mozna spodziewac sie walkow ze strony Celticu w najmniej spodziewanym momencie ???? . Ta firma to zlodzieje po tym jak wprowadzaja oplate za wyplaty przez neteller informujac o tym tylko mailowo, a nie na swojej stronie. Uwazajcie na to.
w ten sposób to można kwestionować wyniki połowy zespołów z Premier bo co drugi zespół reklamuje azjatyckich bukmacherów.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Miesiąc czy półtora temu, nie pamiętam dokładnie ale kilka godzin. Trzy, cztery.
 
czoker 97,3K

czoker

Użytkownik
Nie ma PL supportu - na maila od nich się nie doczekasz ????
Zmień język na angielski i po prawej stronie będziesz mieć czat, najlepiej tam atakować ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Strasznie mało popularny jest u nas Dafabet, a szkoda. Sam po założeniu tam konta jakoś o tej firmie zapomniałem, od jakiegoś czasu jednak gram tam i mam o nich bardzo dobre zdanie. Główne plusy:
+ niskie marże na linie azjatyckie (na główne rynki nawet 1X2 bywa gorzej, ale już undery/overy czy H(-/+0,5) jak najbardziej warte sprawdzenia)
+ wysokie limity
+ wystarczy tylko raz obrócić depozytem by móc zlecić wypłatę (w Pinnacle/SBOBet wymagany jest 3-krotny obrót)
+ dobry support, szybkie wypłaty
Z minusów trochę dzika strona, nawigacja po niej nie jest tak przyjemna jak w bukach takich jak Unibet itp. ale w azjatyckich bukach to w sumie standard także można się przyzwyczaić.
Ogólnie polecam jeśli ktoś gra większymi stawkami. Warto wspomnieć, że co 2 tygodnie Dafabet oferuje prawie 5% cashback do 200PLN jeśli mamy ujemne saldo w danym okresie, bardzo fajna sprawa.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Jak ktoś ma konto to sprawdźcie maila. Przenieśli się na wersję europejską, trzeba zresetować hasło, a po zalogowaniu na koncie 10 euro ;)
 
witkub 219

witkub

Użytkownik
U mnie w ogóle nie mogę sie zalogować, meila nie dostałem. Na stronie jest napisane, że taki użytkownik nie istnieje, a po próbie odzyskania hasła, email również nie istnieje.. Ciekawa sytuacja, zobacze co odpisze support bo miałem tam pieniądze na koncie. Dziwna sytuacja.
 
Do góry Bottom