>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dafabet

P 0

piotr44

Użytkownik
Zawsze będę bronił bukmachera Dafabet u którego gram od samego początku i nigdy problemów nie miałem .Wypłaty szybkie po weryfikacji ostatnia tydzień temu , miła pani na czacie , gdy miałem problemy techniczne natychmiast mi pomogli . Dafabet dla mnie wysoki poziom . Jesteście żałośni z tymi skargami . Plujecie jadem pełno w was nienawiści . Zabilibyście człowieka , który ma inne zdanie , cóż wychowanie bezstresowe się kłania i lizanie przez mamusie waszych pupć do 25 roku życia , a potem są piękne kwiatki .
Z utęsknieniem czekam na program TVN , gdzie mam być opisany przykład jak to betclick ludzi okrada jakoś tvn nie emituje a tak pusta kobiecinka straszyła TVN .
Bądz uczciwy a żadnych problemów z firmami bukmacherskimi mieć nie będziesz ewentualnie jak cię oskubią od poniedziałku sprawdzi dział bezpieczeństwa i błąd naprawi , ale jak to Polaczki lepiej pluć jak najgorszy wąż . Nie odpowiadać czytać nie będę i proszę o ban bo to forum to wariatkowo jaki kiedyś pisano na surebetach w opiniach ludzi , a zwłaszcza u Konrada jak tam komentowano jakie tu dzieciarnia pisze brednie o hazardzie konkretnie o ustawie . Prawda w oczy kole i najlepiej kasować posty . Żegnam .
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
. Jesteście żałośni z tymi skargami . Plujecie jadem pełno w was nienawiści . Zabilibyście człowieka , który ma inne zdanie ,
Twoje posty na tym forum są dopiero żałosne.
Masz jak na tacy podany schemat postępowania europejskiej wersji strony a pieprzysz o jakiejś nienawiści. Mam skakać z radości że dafa rąbnął kilka uczciwie zarobionych patyków?
Piszcie po innych forach jak postępuje ten szmatławiec, żeby ludzie nie dali się orżnąć i nie wpłacali tam hajsu.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
U mnie cały czas zablokowane konto z pieniędzmi a na czacie uzyskałem odpowiedz ze dziś wszystkie działy nie pracują, konto zablokowane bez powodu z pieniedzmi, na wypłate czekam już kilka dni a najlepsze że firma nie chce podać adresu ani telefonu to jest jakiś żart tylko że mi nie jest wcale do śmiechu.
 
bej 178

bej

Użytkownik
Dołączam do grupy zablokowanych ????
Wysłałem dokumenty i od tamtej pory nie mogę się zalogować, odpowiedzi na email brak (ale mamy weekend więc czekam)
żeby było śmieszniej zagrałem tam dwa zakłady i wygrałem ogólnie 130e na czysto. Wielka kwota więc blokada konta ma swoje uzasadnienie ????
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Szkoda będzie mi zakładów na live na kartki i rożne drużyny, ale skoro coraz więcej ludzi ma problemy z nimi, to chyba czas się zawijać stamtąd.
 
A 47

adrianooo

Użytkownik
Wie ktos jak ten z****** Dafabet na Europe ma sie do tej azjatyckiej wersji? czy to aby na pewno jest ich oddzial czy poprostu ktos robi ludzi w balona? PO tych wszystkich wpisach zaczynam watpic w ich uczciwosc poniewaz z azjatyckim Dafabetem nigdy nie mialem zadnych problemow
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
No właśnie to jest najdziwniejsze, w azji nie było nigdy problemów. Niby wszystko to jest ich, bo przenieśli konta na nową stronę, nie trzeba było się rejestrować.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
Adrianooo ja pisze jutro do wersji azjatyckiej dafbeta bo to się w głowie nie mieści żeby zablokować konto z pieniedzmi, nie chciec podac numeru telefonu, nie chciec podac adresu, nie chciec podac przyczyny, cała sprawa śmierdzi ale dobrze radze tym co mają dużo kasy wypłacajcie szybko i czekajcie co się dalej wyjaśni bo to jest jakaś ewidentna akcja na okradnie klientów na dodatek zorganizowana w jednym czasie.
 
bej 178

bej

Użytkownik
No właśnie to jest najdziwniejsze, w azji nie było nigdy problemów. Niby wszystko to jest ich, bo przenieśli konta na nową stronę, nie trzeba było się rejestrować.
moje konto nie zostało przeniesione, musiałem na nowo się rejestrować
 
mario1112 14

mario1112

Użytkownik
Gadalem z kumplem dzis tez gra na dafbet i ostatnio byla sytuacja ze im sie bloklo na live strona i mozna bylo obstawiac jak sie znalo wynik i on po obstawial do polowy bo dobrych kursach i znal wynik i rozliczyli na plus nie anulowali wiec moze czesc pograla pare meczy po wysokich kursach i sie kapli ze chcieli wymusic i dlatego poszly blokady kont
 
P 0

piotr44

Użytkownik
Tak z ciekawości rozmawiałem z panią na czacie . Odpowiedziała ,że jutro wszystko dokładnie sprawdzi dział bezpieczeństwa . Według mnie porobili wałków ,a teraz bezczelnie chcą kasy . Sprawa jutro się wyjaśni . Zobaczymy .
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
Ja żadnych wałków nie robiłem jestem mnóstwo pieniędzy do tyłu na dafbecie więc moja sprawa pokazuje że nawet uczciwi gracze będący dużo na minusie mogą mieć zablokowane konto z pieniędzmi bez podania powodu.
 
P 0

piotr44

Użytkownik
Ja żadnych wałków nie robiłem jestem mnóstwo pieniędzy do tyłu na dafbecie więc moja sprawa pokazuje że nawet uczciwi gracze będący dużo na minusie mogą mieć zablokowane konto z pieniędzmi bez podania powodu.
Do jutra niedaleko . Poczekaj . Napewno wyjaśnią o co chodzi . W weekend każdy chce odpocząć . Oni nie pracują w pejsatych biedornkach i Lidkach świątek , piątek 24? 24 h . Do jutra niedaleko .
 
J 0

justgamble

Użytkownik
Dziwna sprawa dafa zawsze była renomowaną firmą i wypłaty dochodziły szybko a teraz takie cyrki robią. Od siebie dodam że zleciłem wypłatę 2h temu i kasa jest już u mnie. Bez weryfikacji.
Mając takie punkty w regulaminie mogą zamknąć każde konto, parodia. Jak możecie to zapytajcie w jakim meczu złamaliście ten regulamin.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
JustGamble - ja na razie mam czekać aż dział kontroli wyjaśni sprawe, wypłate robiłem w czwartek do tej pory kasy nie widać ani nie znam powodu zablokowania konta, telefonu kontaktowego do nich brak.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
Ja dziś miałem zapewnione że sytuacja z zablokowanym kontem i wypłatą się wyjaśni a nie dostałem żadnego meila przez cały dzień, kolejny dzień grania na zwłoke przez firme dafbet.
 
Do góry Bottom