>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dafabet

M 207

marcin1981

Użytkownik
Kolejne 2 dni gdzie dafbet mnie zbywa na czacie ta sama odpowiedz żeby czekać a na mail nic jeszcze nie dostałem, wszystko już trwa tydzień bez żadnego podania przyczyny dlaczego konto zostało zablokowane.W sobote i niedziele niby dział nie pracował a dziś już mamy 3 dzień roboczy i dalej granie na zwłoke.
 
S 150

spasny

Użytkownik
Kolejne 2 dni gdzie dafbet mnie zbywa na czacie ta sama odpowiedz żeby czekać a na mail nic jeszcze nie dostałem, wszystko już trwa tydzień bez żadnego podania przyczyny dlaczego konto zostało zablokowane.W sobote i niedziele niby dział nie pracował a dziś już mamy 3 dzień roboczy i dalej granie na zwłoke.
Marcin nic nie zdziałasz - złodzieje to złodzieje ???? Wg regulaminu mogą sobie przywłaszczyć każde wygrane kiedy tylko chcą i zablokować konto. Pani na czacie potrafi powiedzieć tylko, żeby czekać na maila albo &quot;Przykro mi&quot;. A tego idioty piotra to nawet szkoda czytać ???? Kombinowanie na koncie? To dlaczego w tym samym momencie spora ilość osób dostała blok na konto i środki na nim zostały przywłaszczone przez złodziejski dafabet? Europejski dafabet to złodzieje, koniec i kropka. Sami miesząją się w swoich mailach, nigdy nie pytałem o adres siedziby dafabet a dostałem od nich 3 maile, że nie mogą mi zdradzić tych informacji.

TRZYMAĆ SIĘ Z DALA chyba, że przy którymś logowaniu chcecie mieć niemiłą niespodziankę
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Cos jest nie tak.
Zalozylem konto po waszych komentarzach i postanowilem przekonac sie na wlasnej skorze czy cos z nimi jest nie tak czy jednak z wami. I tak we wtorek dokonalem depozytu 150 zl, podwoili mi go, ugralem 500 zl z groszami (7 kuponow - 5 wygranych, 2 przegrane). Szedlem na prostocie zeby ich sprawdzic. W miedzyczasie postanowilem przejsc weryfikacje zeby nie tracic czasu na nia pozniej jak bede chcial zrobic wyplate i nie bylo najmniejszych problemow z jej przejsciem, pani na czacie pomogla mi potwierdzic czy chce zalaczyc odpowiednie dokumenty - wszystko bez problemow, bajka. Weryfikacja robiona w srode wieczorem, w czwartek rano wszystko zatwierdzone. Wyplate zlecilem wczoraj pozniejszym wieczorem i pieniadze na koncie Skrill pojawily sie na nim kilka minut temu.
Zadnych problemow z weryfikacja, zadnych problemow z zakladami, zadnych problemow z wyplata.
Takze jezeli macie jakies problemy to mogliscie chiec byc cwansi od nich i wykorzystac jakies bledy na live czy w zakladach. Moze tez wysylaliscie jakies bledne (nie chce uzywac mocnych slow jak falszywe) dane.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
iti- u mnie jest mowa u kilkunastu tysiącach a nie o 500 złotych jak u Ciebie dla 500 złotych nikt sobie du... Tobą nie będzie zawracał , mi też doszło kilka wypłat aż do pięknego dnia w którym nie mogłem się zalogować.To moje pierwsze konto na tej firmie i nawet konta na azjatyckiej stronie nie miałem więc z tym cwaniakowaniem uspokój się troszeczke.
Jak będziesz miał kilkanaście tysięcy na firmie i zablokują Ci konto wtedy pocwaniakujesz a na razie to że ty miałeś 500 złotych na koncie i udalo ci sie zlecic wypłate nie oznacza że firma jest uczciwa a my poszkodowani opisujacy tu nasze sytuacje jesteśmy wszyscy kombinatorami.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
to graj za większy kapitał w innych firmach i tu się na razie nie udzielaj skoro zrobiłeś tylko 1 wyplate, konto masz kilka dni i na maksa miales 500zlotych to nie miejsce dla Ciebie żeby tu pisac opinie po kilku dniach.
 
mario1112 14

mario1112

Użytkownik
iti- u mnie jest mowa u kilkunastu tysiącach a nie o 500 złotych jak u Ciebie dla 500 złotych nikt sobie du... Tobą nie będzie zawracał , mi też doszło kilka wypłat aż do pięknego dnia w którym nie mogłem się zalogować.To moje pierwsze konto na tej firmie i nawet konta na azjatyckiej stronie nie miałem więc z tym cwaniakowaniem uspokój się troszeczke.

Jak będziesz miał kilkanaście tysięcy na firmie i zablokują Ci konto wtedy pocwaniakujesz a na razie to że ty miałeś 500 złotych na koncie i udalo ci sie zlecic wypłate nie oznacza że firma jest uczciwa a my poszkodowani opisujacy tu nasze sytuacje jesteśmy wszyscy kombinatorami.
A ja podejrzewam tylko nikt niechce sie przyznac dwa razy byly na live bety do grania i pewnie grali grubo i dlatego poblokowane sa konta bo ja wyplacam grube wyplaty i zadnych problemow a konto maks trzy tygodnie mam
 
K 29

kiczny

Użytkownik
Tak, wszyscy poszkodowani przenosili się do przyszłości żeby poznać wynik meczu live ????
analfabeta &quot;mario1112&quot; dotknął swojej szklanej kuli (czyt. 0.5l żubrówki),
degustując się nią (przy okazji) postanowił przelać myśli na &#39;papier&#39; dlatego jego wnioski co się mogło stać, wyglądają tak,a nie inaczej.
Mało tego, przecinek, znak zapytania to dla niego czarna magia, i trzeba mieć sokole oko oraz głęboki,trzeźwy umysł by po przeczytaniu ostatniego postu, wywnioskować co autor miał na myśli, mi się udało.
Streszczę:
-oferta live tegoż to bukmachera miała opóźnienie, i gracze (wg &quot;mario1112&quot;) mieli przewagę nad bukmacherem i mogli na tym ładnie zarobić znając wynik, niekoniecznie przenosząc się w przyszłość - raczej bukmacher był w przeszłości z ofertą.
To tak jakby być kosmitą (mowa o Messim) a nie wygrywać meczów, tak i tu bukmacher górą.
Dwa słowa na temat tego bukmachera, nawet jeśli była sytuacja,że oferta live miała opóźnienie moim zdaniem mega brzydkie zagranie z ich strony, bo trudno im to będzie udowodnić, tak więc sami sobie szkodzą.
Przykład: inni bukmacherzy też często mają opóźnienia (comeon np słynął z tego) ale nie było takich zagrań po czasie.
Pozdrawiam.
ps.Mario to było pół żartem, więc nie obrażaj się czasem, i weź pod uwagę to,że pw mam zablokowane ????
 
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Polecam tego bukmachera. Bilans na koncie kilka tysięcy na plus, kilkanaście wypłat na łączną kwotę ponad 50tys i żadnych problemów z wypłatami, weryfikacją pełen profesjonalizm.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Cos jest nie tak.
Zalozylem konto po waszych komentarzach i postanowilem przekonac sie na wlasnej skorze czy cos z nimi jest nie tak czy jednak z wami. I tak we wtorek dokonalem depozytu 150 zl, podwoili mi go, ugralem 500 zl z groszami (7 kuponow - 5 wygranych, 2 przegrane). Szedlem na prostocie zeby ich sprawdzic. W miedzyczasie postanowilem przejsc weryfikacje zeby nie tracic czasu na nia pozniej jak bede chcial zrobic wyplate i nie bylo najmniejszych problemow z jej przejsciem, pani na czacie pomogla mi potwierdzic czy chce zalaczyc odpowiednie dokumenty - wszystko bez problemow, bajka. Weryfikacja robiona w srode wieczorem, w czwartek rano wszystko zatwierdzone. Wyplate zlecilem wczoraj pozniejszym wieczorem i pieniadze na koncie Skrill pojawily sie na nim kilka minut temu.
Zadnych problemow z weryfikacja, zadnych problemow z zakladami, zadnych problemow z wyplata.
Takze jezeli macie jakies problemy to mogliscie chiec byc cwansi od nich i wykorzystac jakies bledy na live czy w zakladach. Moze tez wysylaliscie jakies bledne (nie chce uzywac mocnych slow jak falszywe) dane.
No wszystko fajnie i pięknie, z tym że ja (i zapewne inni poszkodowani) nie wygrałem u nich 5 stów a kilka więcej zapałek - może w tym leży rzecz. Przecież nie będą banować każdego wypłacającego 5 stów, bo by się trohę głośno o tym zrobiło. Nie wiem również dlaczego wychodzisz z założenia że to gracz próbuje oszukać buka. Buk też święty zawsze nie jest.
Jak zobaczyłem że europejska strona ma licencję Curacao to po szczerym uśmiechu postanowiłem że jednak napiszę do nich, choć prawie byłem pewny że to nic nie da. Dlaczego? Bo buki zarejestrowane na curacao to największy szrot bukmacherski; najczęściej ruskie buki które limitują jak się wygra 10euro. Oczywiście odpowiedź nadeszła bardzo szybko - chyba po jednym czy dwóch dniach (tak jakby się przyjrzeli te sytuacji ???? ). Odpisali jak się spodziewałem: buk uważa że go oszukałeś, więc wg jego regulaminu może cię zbanować - nie możesz nic zrobić. :razz:
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
Witam po ponad 3 tygodniach dafbet odblokował moje konto i wypłacił pieniadze ale nie ukrywam że byłem zdesperowany i chciałem do nich lecieć, powodu dlaczego wszystko tak długo trwało nie uzyskałem.Na koncie po odblokowaniu dostałem limit 20 złotych nie wiadomo za co, w każdym badz razie dla tych co grają grubo nie polecam bo mogą być problemy, na dafbecie można grać za drobne ale większej kasy nie radze wpłacać bo w każdej chwili można się z nią pożegnać
 
E 293

emarco

Użytkownik
Wpłaciłem, zgarnąłem bonus, depozyt pomnożyłem 10-krotnie. Wypłaciłem połowę wygranych. Nie było weryfikacji, po kilku godzinach przyszła wypłata na Skrill.
Być może jutro znowu wypłacę i będzie równie sprawnie. Bardzo pozytywnie. Babki na czacie ogarnięte wg mnie, konkretne odpowiedzi na trudne pytania. Polecam.
 
B 16

bizkitek

Użytkownik
ciekawa sytuacja z dafa....dzis rano mialem stan konta okolo 5600 PLN.
Zagralem zaklad za 749 i zostalo jakies 4900.
Niedawno zagralem kolejny zaklad za 490 i nagle mam stan konta 2600.......
 
P 0

pudzior

Użytkownik
Azjatycką wersje strony bukmachera moge dalej smialo polecic, kursy, wyplaty, stawki jak najbardziej dalej ok, natomiast z tej nowej europejskiej nie korzystalem wiec sie nie wypowiem.
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Polecam Dafabet,skorzystałem z bonusu powitalnego obróciłem i bezproblemowo wypłaciłem wygrane.
Parę dni tam nie grałem,dziś się loguje a tam 80zł bonusu na moim koncie

Support też na bardzo wysokim poziomie.
 
Do góry Bottom