>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

DailyPoker 10€ dla starych kont

C 339

chablo

Użytkownik
DailyPoker exclusive - Receive €10 Free Money at 24hPoker.com!
Your DailyPoker account was moved to 24hPoker.com in 2010!
24hPoker is now operating in Microgaming poker network and we want to give you a chance to test the new poker client for free! You have now €10 Free Money to use in our poker client!
Follow these simple steps to receive it!
Download the poker client here
Log in to the poker client with the same Username and Password that you have on 24hPoker.com/DailyPoker. Use the forgot password feature if you can&#39;t remember your password.
You will now be able to choose your Poker Alias.
Send e-mail to [email protected] and write your Username and your new Poker Alias in the mail.
You will get 10 EUR credited manually within 2 hr* to your Main Account (You need to transfer the money to poker)
You can also get 30% rakeback and get up to €1,000 in Welcome Bonus! Read more
Terms
This offer is only valid to those who recieved the 10 Free Money newsletter or SMS on 27.05.
The €10 offer is only valid from 27.05 – 30.05.2013
We have the right to remove €10 from your account if it&#39;s not transferred to poker before 3 June 2013.
You need to gather 130 Loyalty Points before you can withdraw the money (€10 in rake)
Send us email between 9:00 – 16:00 CET and you get the bonus within 2 hours.
If you email us later you will get the bonus the next day before 12:00

Dodali 10€ w niecałą minutę po wysłaniu maila ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
poker alias mamy taki sam jak username ? bo podczas pierwszego logowania niczego się nie ustawia a bez środków na koncie nie mogę wejść na stolik i go sprawdzić
/ chyba że już kiedyś się tam logowałem i nie pamiętam
/ dobra nie ważne musiałem go kiedyś ustawić juz sprawdziłem na czacie
 
A 15

artiz5

Użytkownik
a to wystarczy miec wczesnie zalozone konto na 24hpoker i bonus dopisza?? bo aj juz daawno tam mialem konto jeszcze przed nowym softem
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
musiales dostac sms. ja mialem konto wczesie, smsa nie dostalem to mi odpisali, że bonus nie przysługuje
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
To jest promo z okazji połączenia 24h z DailyPoker przy okazji zmiany sieci.Dla odbiorców promocji, inaczej pisali by na stronie.
tak na marginesie o 18ej wysłałem maila i jeszcze nie dopisali.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
To jest promo z okazji połączenia 24h z DailyPoker przy okazji zmiany sieci.Dla odbiorców promocji, inaczej pisali by na stronie.

tak na marginesie o 18ej wysłałem maila i jeszcze nie dopisali.
a dostales sms? jak nie dostales smsa to Ci odpiszą, że nie przyznaja 10 E i możesz czelac na inne promocje
 
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
a dostales sms? jak nie dostales smsa to Ci odpiszą, że nie przyznaja 10 E i możesz czelac na inne promocje
ja smsa tez nie dostalem tylko mejla i po 5 minutach od wyslania mejla kasa byla ???? podstawowy warunek konto z DailyPoker ????
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dostałem normalnie maila promocyjnego z nazwą użytkownika jaki miałem w daily i 24h, do teraz nic się nie dzieje nic nie odpisują.Widocznie ładnie ich zasypało mailami na krzywy.
ps: a no pisze w regulaminie żeby wysłać pomiędzy 9-16 to dopiszą do 2h, także czekamy.
Send us email between 9:00 – 16:00 CET and you get the bonus within 2 hours.
If you email us later you will get the bonus the next day before 12:00
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
To się z nim zapoznaj dogłębnie to znajdziesz jak już wspomniałem informację że kasa dla tych co zostali poinformowani o tej promocji.Nie ważne czy Sms-em czy mailem, nie tematem na forum.
 
Do góry Bottom