>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dania 2017/18

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Dania
Spotkanie: Sonderjyske-Aalborg
Typ: 1/1
Kurs: 3.45
Bukmacher: Fortuna
Godz: 20:15
Ewentualna analiza: Pierwsza kolejka Duńskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Sonderjyske podejmowała będzie drużynę Aalborgu. Gospodarze są stawiani w roli faworyta do zwycięstwa, bowiem gospodarze ostatnio grają dobrze, w 10 spotkaniach zanotowali 8 wygranych oraz 2 porażki, grając na swoim stadionie, na wyjazdach wyglądało to już troszkę gorzej. Goście natomiast w meczach wyjazdowych nie wygrali 8 kolejnych spotkań , czesto strzelają bramki na wyjazdach , ale nie wygrywają za często, w ostatnich 10 meczach wyjazdowych udała im się ta sztuka zaledwie 1 raz. Ogólnie jednak gospodarze nie potrafią grać z Aalborgiem, nie sa w stanie z nimi wygrać od 2014 roku, spotykali się od tamtej pory 5 razy , Aalborg 3 spotkania wygrał i dwa razy podzielił się punktami z ekipę gospodarzy. Zauważyłem iż jak gospodarze grają na wyjazdach to w ostatnim czasie bardzo często pada przedział bramek 2-3 , ale czasem też 3-4, dlatego ja postanowiłem zagrać na przedział bramek 3-4, Myślę że do przerwy gospodarze będą prowadzili 1:0 a spotkanie zakończy się wynikiem 2:1. W ekipie gości nie zobaczymy takich zawodników jak : Alhmann, Harboe, Kristensen, Pellesen,Rinne, Dlatego myślę że to ekipa gospodarzy po 90 minutach tego spotkania okaże się zespołem o jedną bramkę lepszym.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Dania
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kopenhaga-Randers
Typ: over 3.5
Kurs: 2.40
Bukmacher Fortuna
Analiza: Pierwsza kolejka Duńskiej ekstraklasy piłkarskiej , ekipa Kopenhagi na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę randers. Gospodarze oczywiście przed pierwszym gwizdkiem sędziego sa stawiani w roli zdecydowanego faworyta do zdobycia kompletu punktów, aby znacznie lepiej zacząć nowy sezon, niż zakończyli poprzedni ( dodam że zajęli dopiero 4 miejsce w lidze) goście natomiast uplasowali się na koniec sezonu na 6 lokacie. Kopenhaga po sezonie zagrała kilka spotkań towarzyskich , w pierwszych dwóch meczach ponieśli porażki z Lyngby oraz Sturmem Graz, następnie podzielili się punktami z zespołem Mariboru, ale ostatnie 2 mecze to już wysokie zwycięstwo najpierw z CSKA Moskwa, a następnie wygrana z Fińskim zespołem Kups 1:0, tak więc można stwierdzić że przygotowania do sezonu w końcu zaczynają przynosić zamierzone efekty i ekipa gospodarzy może być silna w obecnym sezonie, szczególnie właśnie w spotkaniach , które będzie rozgrywała na swoim stadionie. Goście natomiast lepiej zaczęli okres przygotowawczy bowiem od remisu , poźniej 2 mecze zwyciężyli a następnie zanotowali 3 porażki , tak więc chyba u nich przygotowania nie poszły w zamierzonym kierunku. Jednak tu postawię na wysoką wygraną zespołu gospodarzy, oraz dokładny wynik 4:0 na koniec meczu.
 
K 0

kasja88

Użytkownik
Jak typujecie dzisiaj Brondby - Nordsjaelland?
Ostatnie mecze tych drużyn to sporo bramek, czy dzisiaj powtórzą ten wyczyn? Mój typ to o3/5 po kursie 1.98
myśle, że typ do pogrania
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom