>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dania - Polska, el. MŚ 2018 [piątek, 01.09.2017, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Czy myślicie, że kolejne czerwo Pazdana może mieć wpływ na ewentualne nie wstawienie go do wyjściowej jedenastki? Gość zawsze grał na pograniczu faulu, ale ostatnio łapanie kartek przychodzi mu zbyt łatwo. Ciekawe czy Nawałka uzna, że musi sobie odpocząć, przemyśleć pewne rzeczy.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Czy myślicie, że kolejne czerwo Pazdana może mieć wpływ na ewentualne nie wstawienie go do wyjściowej jedenastki? Gość zawsze grał na pograniczu faulu, ale ostatnio łapanie kartek przychodzi mu zbyt łatwo. Ciekawe czy Nawałka uzna, że musi sobie odpocząć, przemyśleć pewne rzeczy.
Na pewno trenera to zastanowi i będzie się uważnie Michałowi przyglądał podczas gierek. Tyle że jesli wszystko jest ok to wystawi Pazdana w 1 składzie. Jakie są szanse że dostanie w 3 kolejnym meczu czerwoną? Praktycznie żadne. kazdy kto grał progresją wie że to już nie za bardzo moze się zdarzyć zwłaszcza ze Michal będzie dodatkowo skoncentrowany żeby nie zobaczyć żółtej kartki. Z punktu widzenia reprezentacji to może i dobrze że obejrzał te 2 czerwone kartki bo teraz bedzie uwazny jak nigdy ????
 
L 37

lalala23

Użytkownik
Witam, zacznę od tego, że kursy na Polskę oscylują w granicach 3.00, moim zdaniem jest to promocja. Wiadomo jedziemy do Kopenhagi. Polska w Danii nie wygrała od 1977 roku, jest to trudny teren, Duńczycy będą walczyć jak lwy o te 3 punkty, bo są im potrzebne jak &quot;umarłemu kadzidło&quot;, ale nie oszukujmy się Polska w tej chwili ma bardzo silną reprezentacje z zawodnikami, takimi jak Glik, Lewy, Zieliński, Grosicki, którzy zagrali fantastyczne zawody w swoich klubach w ostatniej kolejce i są oni w formie, mam nadzieję, że reszta drużyny się do nich dostosuje. Wiadomo mamy trzech panów z Legii, którzy są kompletnie bez formy, a którzy pewnie wystąpią w pierwszym składzie z Danią, ale oni gdy przyjeżdżają na mecze reprezentacji to są to kompletnie inni piłkarze, być może Adam Nawałka ma taką znakomitą rękę do trenowania piłkarzy lub też wiedzą, że gdy wypadną słabo to po prostu ich tu zabraknie. Na pewno Duńczycy mają Eriksena, który jest świetnym pomocnikiem, ale kto oprócz niego bramkarz to Schmeichel, który jest na pewno pewnym punktem, dalej w obronie Christiensen grzejący ławkę w Chelsea, Vestergaard, który nie jest wybitnym obrońcą w lidze niemieckiej, Kjaer trzeci lub czwarty obrońca w hierarchii trenera Sevilli, Jorgensen król strzelców ligi holenderskiej, który w trzech pierwszych meczach sezonu zdobył tylko jedną bramkę, główny ich atut to Eriksen i Kvist, którzy umią dobrze rozegrać piłkę, ale jest to za mało na pokonanie reprezentacji naszego kraju. Chętnie zobaczę opinię innych użytkowników co sądzą na temat tego meczu.
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Na pewno trenera to zastanowi i będzie się uważnie Michałowi przyglądał podczas gierek. Tyle że jesli wszystko jest ok to wystawi Pazdana w 1 składzie. Jakie są szanse że dostanie w 3 kolejnym meczu czerwoną? Praktycznie żadne. kazdy kto grał progresją wie że to już nie za bardzo moze się zdarzyć zwłaszcza ze Michal będzie dodatkowo skoncentrowany żeby nie zobaczyć żółtej kartki. Z punktu widzenia reprezentacji to może i dobrze że obejrzał te 2 czerwone kartki bo teraz bedzie uwazny jak nigdy ????
Witam.
Pozwolę sobie wkleić cytat z Wikipedii na temat paradoksu hazardzisty w nawiązaniu do kartek Pazdana:
&quot;
Paradoks hazardzisty (ang. gambler&#39;s fallacy) zwany również złudzeniem gracza, złudzeniem Aleksego Iwanowicza i złudzeniem Monte Carlobłąd poznawczy i błąd logiczny polegający na traktowaniu niezależnych od siebie zdarzeń losowych jako zdarzeń zależnych. W szczególności jest to myślenie, że zdarzenie będące przedłużeniem jakiejś bardzo nieprawdopodobnej serii jest mniej prawdopodobne, niż zdarzenie przerywające tę serię.
Przykładowo rzucamy pięciokrotnie monetą i wypada 5 razy z rzędu reszka. Jakie jest prawdopodobieństwo, że po raz szósty z rzędu wypadnie reszka? Paradoks hazardzisty polega na przyjęciu błędnej interpretacji probabilistycznej tego zdarzenia:
&lt;dl&gt;&lt;dd&gt;Prawdopodobieństwo wyrzucenia 6 reszek z rzędu wynosi 1/64, więc prawdopodobieństwo, że wypadnie reszka po raz 6. z rzędu wynosi 1/64.&lt;/dd&gt;&lt;/dl&gt; Jest to rozumowanie błędne, gdyż 1/64 jest to prawdopodobieństwo wyrzucenia reszki 6 razy z rzędu określone przed rozpoczęciem prób. W momencie, kiedy zostało już wyrzuconych 5 reszek, należy zastosować wzór na prawdopodobieństwo warunkowe. Prawdopodobieństwo, że wyrzucimy 6 reszek pod warunkiem, że wyrzuciliśmy już 5 reszek jest takie samo, jak prawdopodobieństwo, że wyrzucimy 5 reszek i orła pod warunkiem, że wyrzuciliśmy już 5 reszek, czyli 1/2.&quot;
https://pl.wikipedia.org/wiki/Paradoks_hazardzisty
Pamiętajmy o tym ! ;).
Dania - Polska - 2 3,00 Forbet
Odnośnie meczu gram zwycięstwo naszej reprezentacji.
Myślę że jednak mamy większe szanse na zwycięstwo niż nasz rywal a kurs w sam raz do gry. Oczywiście nie będzie łatwo, statystki mówią...
No właśnie statystyki, nie sugerował bym się nimi zbytnio.
Dziś mamy inną drużynę. Oczywiście można spojrzeć na ostatni mecz który wgraliśmy w październiku zeszłego roku 3:2 jednak w piątek według mnie zagra inna drużyna niż jeszcze te kilka miesięcy temu.
Nasi piłkarze cały czas się rozwijają. Spójrzcie na ostatnią kolejkę i gole Glika, Grosickiego, Lewandowskiego, Zielińskiego...
Można by długo pisać.
Jeśli nikt nie dozna kontuzji czy nie złapie czerwonej kartki myślę że będzie dobrze ;]
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Polska dogiem i kursy na Polske okolo 2.95 tylko dlatego ze gramy wyjazd? XDD to jest jakis zart bukow? Polska DNB po kursie 1.90? Na Boga przeciez my wogole nie przegrywamy meczow od bardzo bardzo dawna. Przeciez te dwie druzyny to na chwile obecna zupelnie inna klasa.Oni sie czegos nalykali czy jak?
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Peszkin wypadł, Kuba po kontuzji jest bodajże (jest w stanie zgrać, rano czytałem). Kto zatem powinien wyjść na skrzydłach od pierwszej minuty? Wszołek? Rybus (on grał na obronie w sumie, nie wiem jak w Rosji)?
 
U 0

ulek

Użytkownik
over 2.5 2.13 @sts
moim zdaniem ten kurs to promocja, w KAZDYM naszym meczu w tych eliminacjach ta linia zostala pokryta. Jestesmy zespolem z wysokim potencjalem z przodu, i poki co nasi ofensywni zawodnicy potwierdzaja ze sa w formie. Natomiast w defensywie wyglada to juz nieco gorzej, glupie bledy, glupie straty, utrata koncetracji po przerwie - watpie bysmy ukonczyli ten mecz bez straty bramkowej, takze:
bts 1.75 @sts rowniez jak najbardziej do grania

zawodnik : strzeli gola
Lewandowski R. (POL) 2.50 @sts
jak wszyscy zapewne wiedzą, nasz Król Robert zdobyl bramki we WSZYSTKICH dotychczasowych meczach eliminacyjnych do MŚ. Od poczatku sezonu pokazuje, ze glodu na zdobywanie bramek wciaz nie udalo sie zaspokoic, wiec kontynuowanie strzeleckiej passy w eliminacjach jest bardzo prawdopodobne - w szczegolnosci ze wykonuje rowniez stale fragmenty gry - wolne, karne - z bardzo wysoka skutecznoscia ( ostatnimi czasy trafia doslownie wszystko )

mysle ze wygramy ten mecz, a na pewno go nie przegramy, jednakze watpie bysmy nie stracili chociaz jednej bramki:

Polska 2.79 @sts
Polska/X 1.49 @sts
Polska/bts 6 @sts

i na koniec ulubiony zaklad, ktory zawieram przy okazji kazdego meczu w tych eliminacjach:

zawodnik : strzeli i jego zespół wygra
Lewandowski R. (POL) tak 4.50 @sts

na 6 spotkan rozegranych dotychczas, jedynie raz sie nie udalo( remis z kazachami) - mimo ze Robert oczywiscie wpisal sie na liste strzelcow

ponadto :zoltakartka: Pazdana wydaje sie byc wielce prawdopodobna, aczkolwiek sts nie wystawil jeszcze kursu
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dania - Polska 1 2,45 eFortuna
Dania - Polska 1/obie strzelą 4,40 eFortuna
Dania - Polska +2,5 i obie strzelą 2,31 eFortuna
Takie 3 typki daje na ten mecz. Moim zdaniem to Duńczycy są faworytem tego meczu i to dość wyraźnym. My mamy swoje problemy... Pazdan i Jędrzejczyk bez formy i tak wiem, że Oni w Legii a w kadrze to zupełnie inni piłkarze ale mimo wszystko nie pokazują swoich umiejętności i nie wiadomo jak to bedzie podczas tego meczu. Mączyński nie jest w swojej 100% formie i to też jest duża niewiadoma dla mnie, Linetty póki co w kadrze pokazuje hm... zbyt za mało. Błaszczykowski kontuzjowany w meczu z Dortmundem, potem pauzował podczas kolejnego meczu, ma być gotowy ale czy będzie w optymalnej formie? Nie sądzę.
W formie jest tylko Lewy, Zieliński, Glik i Piszczek a to zbyt mało na Danię.
Dania w swoim zespole też ma piłkarzy na bardzo wysokim poziomie chociaż by Eriksen, ktoś porównuje go do Zielińskiego ale póki co to Eriksen przewyższa Zielińskiego.
Może zacznę od bramki - K. Schmeichel bramkarz Leicester, solidny bardzo.
Obrona - A. Christensen kupiony ostatnio przez Chelsea, S. Kjaer kupiony przez Sevillę, J. Vestergaard obrońca M&#39;gladbach - 3 bardzo solidnych środkowych obrońców, R. Durmisi boczny obrońca Betisu oraz J. Larsen Austria Wiedeń.
Pomocnicy - przede wszystkim Ch. Eriksen gwiazda Tottenham, L. Schone podstawowy piłkarz Ajaxu, W. Kvist piłkarz Kopenhagi, T. Delaney W. Brema, P. Sisto Celta Vigo. Ma spory wybór trener Duńczyków co do pomocników.
Atak - Y. Poulsen RB Lipsk, N. Jorgensen Feyenoord, młoda wschodząca gwiazda Ajaxu K. Dolberg jest jeszcze nowy nabytek Atalanty A. Cornelius.
Także sami widzimy, że skład Danii jest bardzo mocny.
W dodatku jeśli spojrzymy na ostatnie mecze w Danii z Polską to 4 mecze = 4 zwycięstwa Danii.
My w grupie mamy 6 punktów przewagi, Dania MUSI zdobyć 3 punkty jeśli marzą o Mistrzostwach świata w Rosji nam jeszcze nic poważnego się nie stanie jeśli przegramy.
Powodzenia
 
marcin_test 0

marcin_test

Użytkownik
Promocja na mecz Dania-Polska u bukmachera forBET!

forBET oferujemy nową promocję na mecz Dania - Polska! Za każdą bramkę Polaków otrzymacie po 20zł bonusu na konto gracza! Nie zapominajcie o promocji powitalnej 100% do 600zł przy pierwszym depozycie. Mało? Przy depozycie powyżej 100zł dostaniecie od nas gratis 50PLN!
Zasady są proste:
1. Załóż konto gracza z tego forBET. W treści proszę wpisać swój login oraz screen kuponu. Bonus zostanie dopisany do 72h od wysłania maila.
Promocja skierowana dla nowych klientów bukmachera forBET!
Dla nich również jest skierowana fantastyczna oferta powitalna. 100% więcej przy pierwszej wpłacie do kwoty 600zł plus 50zł od nas przy depozycie min. 100zł!
Zakładając scenariusz, że Polska strzeli 4 bramki to przy wpłacie 100zł:
1. Otrzymujesz 100zł bonusu powitalnego
2. 50zł od forum
3. 80zł z promocji na bramki Polaków
Reasumując. Wpłacając 100zł grasz, aż za 330zł!
Nie masz konta gracza? Rejestracja
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Szanuję Twoją pracę, sam skorzystałem kilka razy, ale tym razem analiza chyba napisana trochę pod typ. mówię zwycięstwie Danii.
zacznę od reprezentantów naszej eklapy. co z tego, że nie są w formie? mamy w obwodzie Cionka (tfu), Kamińskiego czy Rybusa. Przecież fusy bez formy nie muszą zagrać.
zgodzę się co do Linettego i Błaszczyka, ale czemu na boku nie miałby zagrać debiutant z Lecha, który pokazuje ostatnio niezłą formę?
wypisania składu nie będę komentował, bo nie znam formy Duńczyków, ale przecież nasi na papierze też nie wyglądają źle (Bayern, Roma, Napoli, Juventus, Monaco, Borussia D.)
za to z tymi czterema meczami w Danii to już kompletnie Cię poniosło. Wiesz, że w ostatnim meczu gdzie Dania z nami wygrała to w bramce stał Mariusz Pawełek, a z obecnej kadry byli tylko Lewandowski wówczas z Lecha i Rybus grający w Legii? w dodatku mecz odbywał się w Nakhon Ratchasima i odbywał się w ramach Pucharu Króla Tajlandii. a w jeszcze poprzedniej potyczce, gdzie górą byli Duńczycy to 90 minut w polskiej bramce stał... Jerzy DUDEK! także tak. pewnie bardzo ważna statystyka, że 4 mecze na wyjeździe z nimi przegraliśmy...
z ostatnim zdaniem za to zgadzam w 100%. My nic nie musimy, jak przegramy to świat się nie zawali. To Dania musi, także możemy zagrać to co lubimy i zagrać uważnie w obronie, a do kontry to wiatraki się znajdą.
nie twierdzę, że czysta dwójka to peffka, ale po takich kursach wolę rzucić groszem coś w kierunku naszych kopaczy.
w każdym bądź razie powodzenia.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Szanuję Twoją pracę, sam skorzystałem kilka razy, ale tym razem analiza chyba napisana trochę pod typ. mówię zwycięstwie Danii.
zacznę od reprezentantów naszej eklapy. co z tego, że nie są w formie? mamy w obwodzie Cionka (tfu), Kamińskiego czy Rybusa. Przecież fusy bez formy nie muszą zagrać.
zgodzę się co do Linettego i Błaszczyka, ale czemu na boku nie miałby zagrać debiutant z Lecha, który pokazuje ostatnio niezłą formę?
wypisania składu nie będę komentował, bo nie znam formy Duńczyków, ale przecież nasi na papierze też nie wyglądają źle (Bayern, Roma, Napoli, Juventus, Monaco, Borussia D.)
za to z tymi czterema meczami w Danii to już kompletnie Cię poniosło. Wiesz, że w ostatnim meczu gdzie Dania z nami wygrała to w bramce stał Mariusz Pawełek, a z obecnej kadry byli tylko Lewandowski wówczas z Lecha i Rybus grający w Legii? w dodatku mecz odbywał się w Nakhon Ratchasima i odbywał się w ramach Pucharu Króla Tajlandii. a w jeszcze poprzedniej potyczce, gdzie górą byli Duńczycy to 90 minut w polskiej bramce stał... Jerzy DUDEK! także tak. pewnie bardzo ważna statystyka, że 4 mecze na wyjeździe z nimi przegraliśmy...
z ostatnim zdaniem za to zgadzam w 100%. My nic nie musimy, jak przegramy to świat się nie zawali. To Dania musi, także możemy zagrać to co lubimy i zagrać uważnie w obronie, a do kontry to wiatraki się znajdą.
nie twierdzę, że czysta dwójka to peffka, ale po takich kursach wolę rzucić groszem coś w kierunku naszych kopaczy.
w każdym bądź razie powodzenia.
Tak tylko, że gdy Pazdan i Glik są zdrowi to Oni są w pierwszym składzie i nie chce mi się wierzyć, że Nawałka nagle posadzi Pazdana na ławce a Kamiński to kolejne drewno na obronie. Kolejno Makuszewski jak powiedziałeś debiutant raczej nie wskoczy od razu do 1 składu. Za pewne zagra Kuba a jak będzie wyglądał? Przekonamy się.
Nie napisałem, że wyniki z poprzednich meczy są ważne.. tylko je wspomniałem i nie zagłębiałem się w jakich okolicznościach oni grali i jakie składy były bo to w sumie tylko dla informacji podałem.
Ja także nie twierdzę, że Dania ten mecz wygra łatwo i gładko ale długo się zastanawiałem i tak zagrałem a jak będzie? Okaże się po meczu, jeśli wygra Polska to także źle nie będzie ???? Ale moim zdaniem o 3 punkty będzie mega ciężko, max 1 punkt. Ale trzymam kciuki za Naszych.
Także powodzenia.
 
S 1

sanitari

Użytkownik
Wydaje mi się że dobrym rozwiązaniem będzie Btts ???? ))
Dokładnie mam podobne odczucia co do meczu Polaków. Kurs ~3.0 na naszych kusi, ale pewniejsza opcja to wlaśnie btts moim zdaniem. W pamięci mam pierwszy mecz w Warszawie, ale też wiele innych, bo o ile nasza reprezentacja jest ostatnimi czasy niesamowicie skuteczna to nie utrzymujemy koncentracji w obronie, falujemy i dlatego z 3:0 zrobiło się nerwowo w końcówce. Nie chce zrzucać całej winy na legionistów, jednak wydaje mi się, że właśnie to Pazdan i Jędrzejczyk musza dawać z siebie 120% żeby równać do Piszczka czy Glika. Tak się nie da przez 90minut i dlatego jedna bramka dla Danii powinna paść, Eriksen coś da na pewno. Znowu my w ataku potrafimy kreować mnóstwo okazji i o gola dla naszych się nie boję.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Polska dogiem i kursy na Polske okolo 2.95 tylko dlatego ze gramy wyjazd? XDD to jest jakis zart bukow? Polska DNB po kursie 1.90? Na Boga przeciez my wogole nie przegrywamy meczow od bardzo bardzo dawna. Przeciez te dwie druzyny to na chwile obecna zupelnie inna klasa.Oni sie czegos nalykali czy jak?
Czytam takie &quot;analizy&quot; to mnie krew zalewa.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Polska Biało-Czerwoni! ???? Witam serdecznie po krótkiej przerwie. Wiadomo dziś trzymamy kciuki za Naszych. Ale nie ma co, ciężki wyjazd, Duńczycy praktycznie walczą o być albo nie być w naszej grupie. Nasi nie zwykli jednak oddawać pola, więc siłą rzeczy szykuje się walka na całego. Co proponuję? kartki rzecz jasna ;) Arbiter, Milorad Mażić. Ostatnie kartkowania Serba: 7,4,6,3,5,6. Zawarte są tu mecze ligowe, pucharowe jak również międzynarodowe. Sędzia Mażić kiedy trzeba wyjmuje kartki i dziś nie będzie inaczej. W pierwszym meczu na Narodowym były tylko trzy kartki koloru żółtego, ale wtedy sędziował Rocchi, który pozwalał na bardzo wiele, a gra była naprawdę ostra. Dziś w Kopenhadze spodziewam się małej wojenki, kilku fauli na RL9 w stylu &quot;zatrzymajmy go za wszelką cenę&quot;, a w rewanżu kilku mniej czystych zagrań ze strony Naszych ;)
Dania-polska over 3,5 żółtych kartek --&gt; 1.65 STS
Bardziej ryzykownie, ale też moim zdaniem opłacalnie:
Over 4,5 żółtych kartek --&gt; 2.25 STS
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Witam
Na dzisiaj proponuję takie typy
Forbet
Polska DNB kurs 2.05
Polska over 1.5 gola kurs 2.80
Mecz napewno najcięższe ze wszystkich dotychczasowych ale nie sądzę aby reprezentacja dzisiaj przegrała o wygrana trzeba będzie jednak mocno powalczyć ale jak wyjdą z nastawieniem jak w meczu z Rumunami i z koncentracją przez całe spotkanie a stac naszych na to, to nie powinno być problemu ale jak będzie zobaczymy. W przypadku remisu zwrot.
Kadra tylko w jednym meczu nie strzeliła dwóch goli w pamiętnym z Armenia ale wiemy co tam się działo przed meczem. Z przodu mamy kim strzelać także sądzę że dwie brameczka wpadną tym bardziej że Duńczycy aby zostać w grze do konca, muszą zaatakować co będzie stawrzalo okazję do kontry.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Ppwiem tak , kurs dla mnie to nieco promocja. Owszem Dania to nie jest druzyna do bicia, ale my tym bardziej. Jako calosc stanowimy solidny kolektyw. W druzynie panuje vardzo dobra atmosfera wiec to mozr dac dobrego kopa takim grajkom jak Pazdan czy Jedza, ktorzy jak narazie nie blyszcza swoja gra.
Po drugie Dania jest tutaj pod presja. Jak nie wygra twgo spotkania praktycznie szande na awans sa nikle. I tutaj jest kllejny nasz atut. My nic nie musimy. Jak nawet przegramy tragedii nir bedzie, ale w to jakos nie wierze. Z pewnosvia Nawalka dpbrze przygotuje zespol, co zreszta pokazal, ze potrafi robic bardzo dobrze.
Kolwktyq to jedno, a drugie fakt, ze pilkarze dobrze wywiazuja sie z zalozen taktycznych.
Defensywa u nas zawsze kulala , ale w ataku znacznie lepiej to wyglada Lewy, Grosik . Zielinski w dobrej formie.
Polska Dnb
Polska x2
 
hifon 23

hifon

Użytkownik
Dania-Polska 1. drużyna ilość rz.rożnych 4,5+ [email protected] Fortuna
Duńczycy u siebie grają do przodu, ciągle atakują, nawet w przegranym meczu z Czarnogórą i zremisowanym z Rumunami byli lepsi, ale brakowało im skuteczności. Co nie zmienia faktu, że nabijają rożnych na tyle by pokryć linię 4,5. Zrobili to w co najmniej 8 ostatnich spotkaniach rozgrywanych u siebie! Polacy myślę, że zagrają zachowawczo i to Duńczycy będą rządzić na boisku, a tym samym spokojnie powinni pokryć linie 4,5 rożnych. Powodzenia
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam
Czy ta promocja z forbet ze 20zl za każdą bramkę Polaków jest tylko dla nowych użytkowników?
Tak, tylko dla nowych klientów bukmachera forBET
Czytam takie &quot;analizy&quot; to mnie krew zalewa.
Czekamy w takim razie na twoją &quot;analizę&quot; ????
Każdy na forum może wyrazić swoje zdanie, opinie czy komentarz. Doceniam osoby, które piszą ciekawe i konstruktywne analizy, ale forum to nie tylko posty analityczne, ale też dyskusja wokół wydarzenia.
Pamiętajcie o konkursie na to spotkanie, dla TOP5 bonusy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom