>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dania (Superliga | 1st, 2nd Division) - 2014/2015

Status
Zamknięty.
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Koge : Viborg 0:1
6 kolejek do zakończenia sezonu a sprawa sie ma tak : gospodarze mają 9 pkt przewagi nad spadkowiczami a goście są na miejscu drugim czyli z awansem po roku przerwy do Superligi i mają aż 12 pkt przewagi nad 3 w tabeli Vendsyssel FF i praktycznie to powinno wystarczyć do awansu tak więc czyżby mecz o pietruszkę , może ! ale na gole chyba powinniśmy chyba liczyć , gospodarze w 6 ostatnich swoich meczach w każdym z przynajmniej jednym golem co do gości to ci nie potrafią wygrać od 4 ostatnich meczy i zanotowali 4 remisy ale w meczach wyjazdowych spisują się znakomicie 8-4-1 i br 16:7 tak więc moja propozycja to gole
- obie strzelą 1.90 / Bet365 ⛔
- over 2.5 / 2.20 / Bet365 ⛔
- over 2.5 i bts / 2.60 / Bet365 ⛔
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Fredericia : Vendsyssel FF 1:1

Na 6 kolejek do zakończenia sezonu sytuacja drużyn jest taka , gospodarze na miejscu 10 czyli ostatnim bezpiecznym a ich przewaga nad spadającymi to tylko 2 punkty , goście na miejscu 3 jednak na awans raczej bez szans bo pierwsze dwie ekipy Viborg i Aarhus z dużą przewagą bo aż 13 pkt straty mają gospodarze do Aarhus tak więc tu już sprawa wydaje mi się przesądzona , no i najważniejsze to że gospodarze muszą dać z siebie maksa i chyba tak będzie a z Vendsyssel FF mają dobry bilans i na swoim terenie jeszcze z nimi nie przegrali 4-2-0 a ogólnie to 8-4-2 tak więc liczę na trzy punkty gospodarzy !
- Fredericia win 2.40 / Bet365 ⛔
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania ( Superligaen )
Spotkanie: FC Nordsjælland - Esbjerg fB
Typ: 1
Kurs: 2.37
Data: 18.05.2015
Godzina: 18.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Danii gdzie odbędzie się 29 kolejka ligowa tamtejszej Superligaen.
W mieście Farum na Farum Park mogącym pomieścić ponad 10 tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Football Club Nordsjælland założonym w 1991 roku o barwach żółto-czerwonych a w gości z miasta Esbjerg przyjedzie drużyna założona w roku 1924 o barwach biało-niebieskich a mianowicie Esbjerg forenede Boldklubber.
FC Nordsjælland rozegrał w tym sezonie ligowym 28 spotkań w których zdobył 38 punktów co daje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 32-35 a Esbjerg fB plasuje się na pozycji 10 w tabeli duńskiej Superligaen ze zdobytymi 31 oczkami w swoich 28 meczach, bilans bramek 39-39.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 8-1-5 czyli w swoich 14 meczach zdobyte 25 oczek, bilans bramek na swoim Farum Park 22-18 a goście na wyjazdach 3-3-7 czyli w swoich 13 spotkaniach zdobyli 12 punktów, bilans bramkowy w delegacjach 18-22.
Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyż ilość zwycięstw gospodarzy i gości w bezpośrednich meczach o ligowe punkty w mieście Farum jest porównywalna i w tym meczu może zdarzyć się wszystko.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Football Club Nordsjælland u siebie w tym sezonie gra dobrze dużo lepiej niż w delegacjach i to na swoim terenie zbiera tak bardzo potrzebne im oczka do ligowej tabeli a Esbjerg forenede Boldklubber na wyjazdach nie błyszczy i traci w delegacjach dużo bramek i moim zdnaiem jednak 3 oczka z tego meczu pozostaną na Farum Park.
1:3
⛔
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
FC Nordsjælland - Esbjerg fB 1:3
5 kolejek do zakończenia sezonu a sytuacja gości bardzo zła bo zaledwie 3 pkt przewagi nad spadkowiczem i wierzyć się nie chce że drużyna która poprzedni sezon zakończyła na 5 miejscu w tym toczy zacięty bój o pozostanie dlatego mam trochę inne zdanie na to spotkanie od poprzednika i liczę że goście powinni tu powalczyć o każdy punkt a może nawet więcej , gospodarze mają o 7 pkt więcej ale ilość meczy przegranych to liczba 12 a gości 11 natomiast H2H pokazuje że mecze pomiędzy nimi trochę lepiej wyglądają po stronie gości bo oni wygrali 17 spotkań a FC Nordsjælland 13 razy w roli zwycięzcy a tu na boisku Nordsjælland bilans 9-3-8 i br. 33:31 tak więc liczę że goście z nożem przy gardle na 5 kolejek do końca powinni postawić wszystko na jedną kartę i dać z siebie 120% możliwości stąd moje propozycje :
- X2 ... 1.55 / Bet365 ✅
- zwycięstwo Esbjerg 2.75 / Bet365 ✅
- obie strzelą 1.66 / Bet365 ✅
- over 2.5 ... 1.95 / Bet365
✅
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
DANIA 2 LIGA
Vejle : AB Kopenhaga 3:1 Jak co roku drużyna gości broni się przed spadkiem i nie inaczej jest w tym sezonie , jednak jak co roku udaje im się pozostać a teraz na 4 kolejki do końca sezonu mają 5 pkt do odrobienia aby opuścić to miejsce spadkowe i nie ukrywajmy sprawa pozostania jest mała jednak trzeba walczyć do końca a dziś grają wyjazd z Vejle które ostatnio też nie notuje jakiś super wyników i ostatnie 6 kolejek to zaledwie 1 wygrana a H2H pomiędzy nimi pokazuje że AB stać dziś przynajmniej na jakiś punkt tak więc liczę na coś takiego :
- remis lub AB Kopenhaga kurs 2.00 w Bet365 ⛔
...
wszystko wskazuje na to że w tym sezonie jednak AB opuści szeregi 2 ligi !!!!
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dania 1 / Superliga

Aalborg : Esbjerg 1:0
- Esbjerg ⛔⛔

- 2.87 / Bet365

Obu ekipom pozostało do zakończenia sezonu rozegrać 3 spotkania a sytuacja jest taka , gospodarze pozostają w Superlig na następny sezon a goście muszą toczyć jeszcze zacięte boje o pozostanie i chociaż mają 4 pkt przewagi nad spadkiem to jednak jeszcze trzeba powalczyć . Jak pisałem dwa posty wyżej a było wtedy 5 kolejek do końca goście muszą tutaj zapunktować a najlepiej by było zdobyć komplet pkt wtedy sprawa pozostania będzie pewna gdyż na 2 kolejki do końca ich przewaga wzrośnie do 7 pkt i byt zostanie utrzymany . Gospodarze w dwóch ostatnich meczach dwa razy przegrali natomiast goście 3 mecze i dwa zwycięstwa i porażka , w pierwszym ich pojedynku zdecydowanie górą był Esbjerg wygrywając 4:2 a ogólnie z Aalborgiem gra im się całkiem dobrze i liczę że w tym pojedynku zapewnią sobie pozostanie !!
.... wierzyłem że będzie inaczej ale trudno !!
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
A co jeśli wygrają swoje mecze Middelfart (który ma lepszy bilans bezpośrednich meczy z Brabrandem) i Svendborg (który ma lepszy bilans bramowy od Brabrand) ?
Dopisałem te nawiasy bo nie wiem co decyduje przy równej ilości punktów, czy bezpośrednie mecze czy bilans bramkowy. Jakby nie patrzeć to jedna z tych drużyn może Brabrand przeskoczyć w razie remisu Brabrand.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Decydują na 100% bramki. Dla przykładu w Grupie Wschodniej Avedore i Rishoj mają po 33 punkty i mimo, że lepszy bilans bramkowy ma Avedore to wyżej w tabeli jest Rishoj dzięki bezpośrednim spotkaniom. Dlatego warto grać ten remis. ;)
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Nordsjaelland - Sonderjyske
Juz o godzinie 18 czeka nas mecz inaugurujący Duńską Superligę pomiedzy Nordsjaelland a Sonderjyske. Faworytem wedlug mnie są tutaj gospodarze którzy poprzedni sezon zakończyli na 6 miejscu natomiast goście na miejscu 10 czyli ostatnim dające utrzymanie. W sparingach Nordsjaelland spisywal się bardzo dobrze, pokonali 3-1 Ajax a także zremisowali z Aarhus 2-2 oraz z Stockholmem 1-1.
Co do Sonderyjskie to także grali 3 sparingi i 2 wygrali , oraz 1 zremisowali jednak rywale byli mniej wymagający. Remis 1-1 z Kiel oraz wygrane 4-1 i 4-2 kolejno z Sydvestem i Skilborgiem.
Jest to pierwszy mecz nowego sezonu wiec ciezko dokladnie przewidziec jak druzyny zaprezentuja sie. Niemniej jednak kazda z druzyn bedzie chciala dobrze wejsc w sezon i zgarnac 3pkt.
Patrzac na ostatnie piec bezposrednich spotkan , w meczach padalo sporo bramek... dlaczego wiec nie ma byc tez tak i dzisiaj , poczatek sezonu sprzyja strzelaniu ????
Typuje dzis zwyciestwo gospodarzy , na obecna chwile sa solidniejsza druzyna.

Nordsjaelland win @2.20 - Bet365 ⛔

 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Odense - Aarhus
Początek czwartej kolejki. Gospodarze początek sezonu na pewno mogą zaliczyć do udanych, dwa zwycięstwa z Hobro i Brondby oraz porażka z ubiegłorocznym mistrzem Midtjylland. Teraz zagrają z beniaminkiem i myślę że apetyty na trzy punkty są. Przed sezonem poczynili parę transferów. Do bramki sprowadzono Falkesguaarda z Brondby, gdzie był rezerwowym, teraz jest nr 1, do obrony przyszedł Larsen i Lund, którzy również stali się podstawowymi defensorami. Doszedł również, El Makrini z Cambuur i napastnik Frestersen, który już na chwilę obecną ma trzy bramki na koncie. Defensywa może kuleć, bo jednak trzech nowych w niej aktualnie gra, także pewnie błędów się ustrzec nie da. Ofensywa przyzwoita, Frestersen strzela, do tego młody Greve czy Falk, którzy albo strzelają, albo asystują. Do tego szybkie skrzydła w postaci Larsena i Deslera.
Aarhus beniaminek, który awansował za pleców Viborg. Aktualnie drugie miejsce bez porażki. Dobre mecze szczególnie u siebie, gdzie w ostatniej kolejce wyszli z 0-2 na 3-2 z Randers. Poza tym jeszcze jedno zwycięstwo u siebie z Brondby 2-1 i remis z Viborg na wyjeździe. Przed sezonem wzmocnili głównie pomoc, do której dołączył lewoskrzydłowy Bjarnason z Randers i defensywny Pedersen z Silkeborg. Jest również Piscu jako obrońca (Montreal). Do tego dodamy Olsena i Petersena z prawej oraz dwójkę, która głównie przyczyniła się do wywalczenia awansu, czyli Aabech i Vatsadze i skład robi się sympatyczny.
Oba zespoły mają potencjał z przodu, między sobą lubią postrzelać, a że oba dobrze weszły w sezon to walki nie powinno zabraknąć, a co za tym idzie oczekuję, że gole padną z obu stron.
BTS @ 1,66 Bet365 ✅ 2-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
agron 97

agron

Użytkownik
Frem Sakskobing - Vestjaelland
Mecz Pucharu Danii, wrzucam tutaj bo chyba nie ma oddzielnego tematu.
Bez zbędnego rozpisywania się, Vestjaelland w poprzednim sezonie spadło z najwyższej klasy rozgrywkowej, obecny sezon zaczęli słabo, tylko 1 pkt w trzech meczach, ale przeciwników mieli dość mocnych. Mimo spadku, w składzie pozostała większość graczy z poprzedniego sezonu. Na dzisiejszy mecz trener zabiera chyba najmocniejszy skład jaki ma w obecnej chwili: Thomas Mikkelsen (GK), Anders Østli, Morten ’Molle’ Rasmussen, Henrik Madsen, Peter Nymann, Anders Due, Anders Randrup, Jean-Claude Bozga, Peter Jul Nielsen, Marc Dal Hende, Anders Kure, Victor Wagner, Marc Rochester Sørensen, Frederik Christensen, Jean Noël Thome,Frederik Schram (GK). O gospodarzach wiem niewiele, po sezonie 13/14 spadli do 5 ligi, w której grają chyba do tej pory. Vestjaelland mecz ligowy grało 7.08 a kolejny 15.08, czasu na regenerację było i będzie sporo, więc nie powinno być odpuszczania dzisiaj, a wysokie zwycięstwo przyda się by odbudować nieco morale.
Vestjaelland -2,75 @1.9 bet365
FT 0:4 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dania / Superliga /
Godzina 18:00
Midtjylland : Randers FC
- Midtjylland strzeli over 1.5 gola ( 2:1 ) ✅✅✅
- kurs 2.10 / Bet365

Lider po 11 kolejkach w Superlig w Danii drużyna Midtjylland podejmuje 3 drużynę Randers czyli jednym słowem mecz na szycie w Superlig , ja idę w stronę goli gospodarzy a kurs na dwie bramki z ich strony trochę mnie zaskoczył bo aż 2.10 dlatego też spróbuję go dziś zagrać , Midtjylland co prawda w tym sezonie nie jest zespołem który pakuje rywalom sporo goli bo po 11 meczach ich konto bramkowe to 14 zdobytych i zaledwie 3 stracone tak więc chyba dlatego że chłopaki zdobyli zaledwie 14 goli stąd taki wysoki kurs , co do gości to patrząc na ich bilans bramkowy wynosi on 18:15 tak więc sporo straconych bramek przez gości , no i najważniejsze u mnie zresztą jak w większości moich typów to H2H a tu mamy coś takiego - już raz obie ekipy miały okazję rywalizować w tym sezonie a było to nie tak dawno bo 27 września na boisku Randers FC a wynik 2:0 dla lidera Midtjylland , teraz sięgam trochę bardziej wstecz i bilans między nimi to 18-7-5 i br. 58:35 ( średnia goli 3.10 ) a na terenie Midtjylland 12-4-1 i br. 40:22 ( średnia 3.65 ) i dwa ostatnie pojedynki pomiędzy nimi tu na terenie Midtjylland kończyły się tak 5:2 i 3:1 tak więc jak tu nie iść w stronę dwóch goli ze strony lidera , no ale wiadomo analizy analizami a boisko pisze nowy scenariusz !
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania - Superliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Midtylland - Randers
Typ: over 3,5 kartki ⛔⛔⛔ 1 kartka
Kurs: 1,74
Bukmacher: Unibet
Stawka: 1j

Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Peter Kjaersgaard-Andersen, jego średnia w lidze to 3,4 kartki/mecz, jak kolega pisał wyżej trafił mu się do prowadzenia mecz na szczycie, gdy prowadził spotkania tych dwóch klub najczęściej wyciągał te 4 kartki, nigdy jeszcze nie prowadził meczu między tymi klubami dziś jest jego pierwszy raz, mam nadzieję że podoła zadaniu

  • spotkanie na szczycie tabeli, goście przyjeżdżają z chęcią zrewanżowania się za niedawny przegrany mecz u siebie, jak to w większości pojedynków między najlepszymi klubami w Dani zobaczymy zaciekłe widowisko, obie drużyny potrafią grać agresywnie, szczególnie goście którzy w tym sezonie na wyjeździe łapią dużą ilość kartek, myślę że będzie sporo fauli a dzięki temu zobaczymy też odpowiednią ilość kartek

  • patrząc w statystyki h2h większość meczy między tymi zespołami gdy Midtyllandbyło gospodarzem obfitowała w kartki, w 6 ostatnich takich meczach tylko raz nie było 4 kartek, gospodarze w tym sezonie mają u siebie średnią 1,5 kartki/mecz, natomiast goście na wyjeździe 3,0 kartki/mecz, patrząc na statystyki muszą być 4 kartki

Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
 
M 38

miechal89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Superliga (Dania)
Godzina: 19:00
Spotkanie: Aarhus-Sonderjyske
Typ: over 2,5
Kurs: 1,82
Analiza:
Zacznę od drużyny gospodarzy. W 6 spotkaniach na własnym stadionie strzelili 11 bramek i stracili 8. W 8 z 10 spotkań na tym stadionie linia 2,5 gola była pokrywana. Jeśli chodzi o gości...w 7 meczach wyjazdowych strzelili 10 goli i stracili 9. W 7 na 10 z ostatnich meczów wyjazdowych gości linia 2,5 gola była pokrywana. Dodatkowo w bezpośrednich pojedynkach tych dwóch drużyn min. 3 bramki padały w 12 na 17 spotkań.

⛔⛔⛔
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Sonderjyske vs Aalborg / o2,5 gola @ 1,86 (U n i b e t) ✅ 1:2

Wyglada to na dobry mecz na over, wiec troche zdziwil mnie tak wysoki kurs. Gospodarze do tej pory 6 spotkan domowych i 6 overow - srednia na mecz 3.3 gola, goscia na wyjazdach 7 spotkan w ktorych, w 5 padal over a w 2 pozostalych nie. Aalborg srednio na wyjezdzie zalicza 3.1 bramki. W h2h w ostatnich meczach 7 overow i 3 undery. Mysle, ze warto sprobowac bo mecz wyglada, ze moze byc obfity w bramki.

Randers vs Aarhus / Randers wygra i over2,5 goli @ 3 (William Hill)
✅ 4:1

Tutaj typ badziej oparty na moich przeczuciach niz na ciezkiej statystyce, choc po czesci rowniez. Randers bez wygranej od 3 spotkan, z bagazem 7 straconych bramek w 3 spotkaniach. Dzisiaj wraca na wlasny stadion i gra z przeciwnikiem w swoim zasiegu. Randers to ekipa ktora wiekszosc punktow zdobywa na wlasnym terenie z bilansem 3-2-2 i w bramkach 10:8... Aarhus, z drugiej strony, na wyjazdach to druga najslabsza ekipa w lidze, z bilansem 1-3-3 i 8:11 w golach. Spodziewam sie tutaj duzej mobilizacji gospodarzy ktorzy zostali ostatnio mocno poobijani przez Kopenhage co chwaly im nie przynioslo. Do tego dorzucam over bramkowy bo mam wrazenie, ze goscie jednak bramke sa w stanie zdobyc (choc info jest, ze jedna z ich najlepszych strzelb - Mate Vatsadze nie zagra), choc po prawdzie, to Randers jest w stanie sam over wykrecic.
 
epic 166

epic

Użytkownik
Lyngby-Vejle over 2.5 @1,90 ⛔

Dwie najbardziej overowe drużyny ligi. Gospodarze jak dotąd, w 17 spotkaniach strzelili 33 bramki tracąc przy tym 22 gole. Bilans gości jest bardzo podobny bowiem wynosi 31:21. Obie ekipy przekraczają średnią 3 goli na mecz (Lyngby 3,2; Vejle 3,1).
Kolorytu temu spotkaniu dodaje fakt, że mierzą się wicelider z czwartą drużyną w tabeli. Różnica punktowa pomiędzy nimi jest równa 5 oczek, także jest to tzw. &#39;spotkanie o 6 punktów&#39;.
Poprzedni mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Lyngby. Spodziewam się, że dziś będzie podobnie. Bukmacher Betsson wystawił jak dla mnie, nie tyle co promocyjny, ale warty zagrania kurs na to zdarzenie.
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
AaB Aalborg - Randers

Typ trochę na przeczucie podparty statystykami. Liga dość wyrównana i overowa. Gospodarze w ostatnich trzech meczach aż 15 goli, więc liczę że gola strzelą. W dwóch ostatnich grach u siebie bramki nie stracili, jak na tą ligę to i tak sporo. Tym bardziej, że średnia straconych goli u siebie to dokładnie 1,00.
Goście troszkę lepiej grają na wyjazdach. 10-16 w bramkach. Ostatni ich wynik na wyjeździe to 0-4 z FCK i 1-2 z FCM (najlepsze chyba drużyny w Danii) i tu poniżej średniej. Zakładam, że coś strzelą.
Gospodarze w dobrej formie, ale ja zawsze mam obawy do takich meczy, bo kiedyś trzeba zejść na ziemię :grin: Spodziewam się tu raczej ich wygranej, ale nie do zera. Dlatego bezpieczniej (w przypadku remisu) postawie na BTTS, które w tej lidze dobrze funkcjonuje.
obie strzelą (btts) 2/10 @1,85 expekt ✅ 3-2 FT

Dokładnie tak jak przewidziałem, śmierdziało remisem gol w 90 min. na 3-2. Mogłem dać 1 z overkiem ale wolałem bezpiecznie ;)
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Kopenhaga-Esbjerg 1 @ 1.40 2-1
Broendby-Hobro 1 @ 1.42
1-0

AKO ; 1.988 unibet ✅

Meczyki spokojnie do grania. Kopenhaga dobrze wygladala w meczech podprowadzajacych , wiec nic sie w temacie nie pownno zmienic , lubia u siebie postrzelac , Esbjerg przyjmuje troche brameczek na wyjezdzie
Broendby powinno pograc lepiej niz na jesieni.....moze wlacza sie mocniej w walke o czolowe pozycje....Hobro w sparingach bez zmian , przyjmuja pare brameczek. Broendby nie miazdzy rywali ale z Hobro powinni sobie poradzic. O dziwo ich ostatnie 4 mecze wygrala ekipa Hobro i to do zera......hmmm.

Mecze spokojnie do grania.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, 1 Dywizja, Dania.
Godzina: 18:00
Spotkanie: Silkeborg IF - Vendsyssel
Typ: Silkeborg IF
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza: Prezentuję mecz, który można określić derbami Jutlandii.
Gospodarze w minionym sezonie spadli z Superligi, gdzie zajęli ostatnie miejsce z koszmarnymi statystykami. Goście od 2010 roku są na tym poziomie rozgrywek, drugim najwyższym w Danii. Gospodarze zajmują 5 a goście 2 miejsce w tabeli. Ci drudzy, chyba po raz pierwszy w historii klubu mają szansę awansu do elity. Silkeborg też ma realne szanse na promocję. Nie jest to więc mecz o pietruszkę!
Silkeborg: miejsce 5 21 8-8-5 br.27:22, u siebie: 11 4-4-3 br.11:9. Średnia goli na mecz – 2,33.
Vendsyssel:: msc. 2 21 10-6-5 br. 27:22, wyjazd: 10 4-3-3 br. 10:10. Średnia goli na mecz – 2,33.
Over/under 2,5: Silkeborg 8:13. a Vendyssel 7:14.
W lepszej formie są miejscowi, przyjezdni na wiosnę mają wyraźną zadyszkę, przegrali 3 mecze pod rząd. Zresztą końcówka jesieni też była dla nich słaba:
Silkeborg: 6; 3-2-1 11:5, w domu: 3 2-1-0 7:3.
Vendsyssel 6 1-1-4 4:9, wyjazd: 3 0-1-2 4-9.Gospodarze w zimowym oknie transferowym pozbyli się 2 nieistotnych pomocników, skaperowali napastnika z Norwegii, który raptem w roku 2015 strzelił 1 bramkę. Dla nowego pracodawcy w 3 meczach nie punktował. Istotną informacją o zmianie kadrowej na dzisiejszy mecz jest brak ważnego obrońcy o nazwisku Gamelby z powodu czerwieni w ostatnim meczu. W podstawowej 11 pojawia się regularnie 14 nazwisk. Najlepszy strzelec zdobył 5 bramek – Thomsen, a 4 – Scheel.
Vendsyssel z kolei pozbył się 2 nieistotnych napastników, przyjęto jednego. Dotąd w 2 meczach nie strzelił jeszcze bramki, ale w sezonie strzelił ich 6. W podstawowej 11 powtarza się regularnie 13 nazwisk. Najlepsi strzelcy zdobyli po 4 bramki: Hansson i Okosun.
Statystyka H2H preferuje w 5 rozegranych spotkaniach gospodarzy: 3-1-1 br. 9:3, w mieście Silkeborg rozegrano 2 mecze: 1-0-1 br. 3:2. Zawsze padły 2 albo 3 bramki.
W obu drużynach najwięcej bramek strzelają nominalni pomocnicy, obie też charakteryzuje dążenie do posiadania piłki. Statystyki wskazują, że rzadko są w jej posiadaniu mniej niż przeciwnicy. Te dane są nieco lepsze dla Silkeborga. Za to we wspólnych meczach dotąd dominowali piłkarze miejscowi: 3 razy 60%-40%, raz było 50-50 (i wygrana Vendy 3:0), z 1 meczu nie mam statystyk.
Statystyki rzutów rożnych z meczy obu drużyn w tym sezonie wskazują, że tylko 4 razy wykonywano w nich mniej niż 6. Gdy drużyny te spotykały się ze sobą było od 6 do 9. W meczach gospodarzy 13/19 razy było 10+ rogów, u gości 10/23. Gospodarze u siebie tylko 2 razy wykonali ich mniej niż przyjezdni.
Zdecydowałem się typować w tym meczu zwycięstwo Silkeborga, ze względu na aktualną formę, dane historyczne i statystyczne. Wszystkie te przesłanki faworyzują wskazany klub. Również miejsce rozgrywki będzie ich atutem, chociaż publika na tym 9-tysięcznym stadionie liczy zwykle tylko 1 do 2 tysięcy widzów. Myślę, że w trakcie meczu, w sprzyjającej sytuacji można się pochylić nad rożnymi. Pozdrawiam, nie wtopcie tak ja wczoraj w Serbii! Danię typuję na naszym forum po raz pierwszy!
Rezultat: 1:1 (0:1) ⛔⛔⛔ Komentarz: Do 60&#39; utrzymywała się przewaga posiadania piłki przez gości 45-55 %. Kilka razy obrona Silkeborga zachowała się niepewnie, w 35&#39; znalazło to potwierdzenie bramkowe. Od 60&#39; zarysowała się zmiana: na koniec meczu posiadanie piłki wyniosło 50-50 %. Akcje ofensywy gospodarza zazębiały się. Pomogła tu zamiana napastników, norweski nabytek Flo zszedł. W 83&#39; gola strzelił Agger, napastnik (17/0) - jego dziewiczy gol w sezonie! Goście, dotąd dyskretnie gubiący sekundy, bronili odtąd remisu rozpaczliwie. 3 lub 4 sytuacje 100%, 2 tumulty podbramkowe, nie wykorzystał Silkeborg. Drużyny zarobiły po punkcie, a a ja: -100. :;/ ???? obrze, że na live, widząc zmianę obrazu gry po 60&#39; kupiłem (1X), co pozwoliło nawet zarobić. Na live można też było zarobić na rogach, rozsądnie dyskontując informacje, które podałem w moim typie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom