>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Darmowa wypłata raz w miesiącu?

Status
Zamknięty.
ccooll 0

ccooll

Użytkownik
Może mi to ktoś przetłumaczyć bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem ze tylko raz na miesiąc można wypłacać kasę bez pobierania prowizji.
Clients who do not use our free account to account transfer option receive free deposits, except for myCitadel Express Pay.
Clients who do not use our free account to account transfer option now receive one free withdrawal per calendar month. There is no minimum amount required for your free withdrawal and you may use any of your authorized withdrawal methods. All additional withdrawals during the calendar month, for any amount using any withdrawal method, incur a fee. Please see the Cashier information pages of the site for more information on fees.
 
M 0

marimarek

Użytkownik
A jak jest liczona ta darmowa wypłata, można raz na miesiąc wypłacić od 1. do 1., czy jak wypłacę np. 21. to następną darmową wypłatę mogę zrobić następnego 21.?
Za odpowiedź z góry dziękuję.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Wpłacałem do Pinnacle pierwszy raz depozyt w wysokości 1200zł.
Niestety nie mogłem czegoś zagrać tak jak chciałem, więc chciałem wypłacić cała kasę.
Tylko jest taki problem że napisali że pobierają opłaty:
If you do not place wager for the full amount, we will charge you PLZ 75 plus 36.
A więc otrzymał bym 1,089zł, więc jak narazie gram sobie tam. Wpłacałem przez Przelewy24 depozyt, czy to jest normalne że biorą takie opłaty przy wypłacie? Czy trzeba obrócić trochę depozytem w zakładach, by nie stracić wiele w pobranych opłatach? Coż zrobić by jak najmniej stracić na opłatach podczas wypłaty?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Musisz po prostu raz obrócić całym depo i możesz wypłacić - JEDNA wypłata w miesiącu kalendarzowym jest bez opłat (np. możesz robić wypłatę ostatniego kwietnia i pierwszego maja za friko).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom