>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Darmowe 5PLN lub bonus 300% normy!

tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Każdy nowy gracz, który założy konto do 31 stycznia 2011, otrzyma od nas powitalny bonus – 5 złotych! A jeśli sam zdeponuje na koncie 5 złotych, to Tobet pomnoży jego pieniądze 3-krotnie, bo doda złotych 15!

Na Tobet.com dajemy Ci wybór! Sam decydujesz, która opcja jest dla Ciebie korzystniejsza!
Wolisz darmowe 5 złotych? Po rejestracji i zalogowaniu się wpisz kod &quot;stawiajnaswoich&quot; w zakładce &quot;wpłaty&quot;
Wybierasz bonus 300% od wpłaconych 5 złotych? Aktywuj promocję podając kod: &quot;300bonus&quot;, a znajdziesz na swoim koncie dodatkowe 15 złotych!

Odbierz swój zadatek na grę i przekonaj się sam, że Tobet.com to bukmacher z największą ofertą na wydarzenia dotyczące Polski - zarówno jeśli chodzi o sport, jak i politykę!

Uwaga! Promocji nie można łączyć z innymi ofertami startowymi!
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
I regulamin jak by ktoś nie znał:
Regulamin :


  • Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników, zarejestrowanych pomiędzy 17 a 30 stycznia 2011
  • Jeden użytkownik może skorzystać tylko z jednej opcji: darmowe 5PLN na start lub bonus 300% od wpłaconej kwoty 5PLN
  • Tylko jeden bonus może zostać przyznany na jedno gospodarstwo domowe, to samo IP czy jeden komputer. Bonus nie zostanie przyznany, jeśli na to samo IP, gospodarstwo domowe lub komputer przyznano wcześniej jakikolwiek bonus.
  • Bonus musi zostać wykorzystany do dnia 28 lutego 2011, a po tym czasie zostanie usunięty z konta gracza.
  • Bonus łącznie z wpłatą własną musi zostać postawiony co najmniej trzy (3) razy na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.
  • Tobet.com zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu.
  • Do promocji ma również zastosowanie ogólny Regulamin serwisu.

Mam parę pytań co do regulaminu:
1.Jak nie wypłacę pieniędzy obróconych z bonusu do 28 lutego to zostaną skasownae z mojego konta?
2.Muszę postawić 3 kupony z kursem min 1.80 gdzie bedą przynajmniej 3 typy tak?
 
F 0

fojcieh

Użytkownik
Witam, mam pewne pytanie.
nie posiadam konta w banku, dostalem 5zl bonusu rejestracyjnego, mam skonczone 18 lat. Czy moge zarejestrowac kartę od taty na swoim koncie czy taka opcja odpada ? jak inaczej wyplacic gotowke ? Juz &#39;troche&#39; nagralem i szkoda by bylo zeby to przepadlo :sad:
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Nie możesz ... Idź do np. Mbanku i załóż sobie konto. Za wszystko zapłacisz 0 zł i za używanie konta również ...
 
act 8,6K

act

Użytkownik
wyciąg z regulaminu dotyczący bonusu 300%:
Bonus musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) razy na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.
wpłaciłem 5 zł, dostałem 15 zł, postawiłem całość i wygrałem 80zł.
Żeby wypłacić muszę postawić 6 zakładów po 3 typy o łącznym kursie 1,8 za kwotę 15 zł za każdy zakład? Czy mogę np postawić 18 zakładów po 5 zł?
 
Do góry Bottom