>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Darmowe typy, tenis i duża skuteczność

mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Hej!
Założyłem sobie jakiś czas temu bloga na którym podaje różne typy, przede wszystkim z tenisa choć zdarza się też piłka i sporadycznie coś innego. Jest aktualizowany na bieżąco i typy dobieram dosyć starannie z dostępnej mi oferty na dany dzień.
Po prawej jest widoczna skuteczność typów, jest liczona ze wszystkich typów(nie kuponów) niezależnie od kursu dopóki się nie powtarzają, a gram głównie 1.4 - 2.0 kursy. Czasami zdarzają się również 1.15 czy 1.20 do kuponów ako i takie kursy również wliczane są do statystyk (co ciekawe duża część przegranych typów to właśnie te kursy).

Ogólnie zapraszam, pooglądajcie, może skorzystacie i będziecie zaglądać częściej.

http://typyzzamorza.blogspot.se/

- Typy podaję zawsze co najmniej kilka godzin lub dzień wcześniej przed startem meczów.
- Od początku prowadzenia nie było żadnego usuwania nietrafionych typów by było zielono i tego będę się trzymał.
- Nie podaję stawek, tylko mecz i szacowaną szansę na wejście.
- Kursy singlów głównie 1.4 - 2.0 i kupony w okolicach 1.7 - 2.0 kursu.

Blog założyłem z zamierzeniem nie tylko podawania typów, ale i ciekawostek, porad i tego typu rzeczy związanych z bukmacherką, jeszcze się do tego nie zabrałem, ale kiedyś się to w końcu pojawi.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
5. Warunkiem niezbędnym do promocji oraz utrzymania tematu w tym dziale, jest umieszczenie na stronie głównej promowanej witryny, w dowolnym miejscu, linka do naszego forum.
 
Do góry Bottom