>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

~#~ Darmowy turniej w FIFE 08 ~#~

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
To jezeli ktos chetny do organizacji nastepnego turnieju z cyklu FB gra w FIFE 08 prosze pisac mi na PW
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
To przypuśćmy że 10x20 = 200 zł na nagrody
Ja bym to rozpisał tak:
1 35% = 70 zł
2 25% = 50 zł
3 15% = 30 zł
4 10% = 20 zł
5 5% = 10 zł
6 5% = 10 zł
7 5% = 10 zł
Jak dla mnei tak by można rozpisać nagrody.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
To przypuśćmy że 10x20 = 200 zł na nagrody

Ja bym to rozpisał tak:
1 35% = 70 zł
2 25% = 50 zł
3 15% = 30 zł
4 10% = 20 zł
5 5% = 10 zł
6 5% = 10 zł
7 5% = 10 zł

Jak dla mnei tak by można rozpisać nagrody.
jak dla mnie moze byc tylko dla zwyciescy i podium powinno byc troszke wiecej, moze zamiast 7 to 6 osob nagrodzonych
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Spokojnie, znajdźcie 20 osób z dychą w ręce najpierw..
No ja mysle ze dla osob z tego forum co stawiaja kupe kasy na druzyny to nie bedzie ciezko wyjac dyszke z MB:jezora: ale tak na serio to naprawde moze byc ciezko
 
matex 0

matex

Użytkownik
też tak myśle, że to bedzie kłopot..... ciekawe ile osób chętnych by było na wpisowe... i jak rozwiązalibysmy przydzielanie druzyn ? moim zdaniem wtedy sprawiedliwie by było jakby każdy wziął to co lubi i byłoby po 3x MU, 2x Inter itp. Tak mysle ze by było sprawiedliwie
 
matex 0

matex

Użytkownik
i co gralibysmy ManU na Manu ?
no według mnie byłoby ok. Tak jak np. teraz zapisałem sie ostatni i zoastały mi jakieś ochłapy w stylu Ac Milan, którym nigdy wczesniej nie grałem. A tak każdy by wybrał to co lubi i co mu pasuje.
 
bourne500 0

bourne500

Użytkownik
mozna zrobic z nagrodami , tylko ze nie mam nic kasy na MB, wiec nie wiem jak tą pulę bysmy zebrali, bedzie ciezko ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
jakby był organizowany jeszcze taki turniej, tylko w fifę 07, bo osobiście bardziej mi się podoba, to ja bardzo chętnie;]
 
bourne500 0

bourne500

Użytkownik
Finał: rybex-easy
1-0
9-2
GRATULACJE ????
to temat mozna zamknąć , bo turniej skonczony ????
Edit: Ja nie wiem dokładnie o co chodzi (Fifa itp. to dla mnie abstrakcja) ale jak mówicie, że można temat zamknąć to zamykam. Jak ktoś pomyśli żeby otworzyć temat to pisać na PW.
Vader
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom