>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dashbet

S 0

ski3200

Użytkownik
Ktoś wypłacał już większe kwoty z Dashbet? Mi od 2 tyg wisi wypłata na 2k euro... maile od supportu na zasadzie kopiuj wklej... jakieś podobne doświadczenia ?
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Ktoś się orientuje, dlaczego wycofali z oferty LIVE, jak i przedmeczowych, koszykówkę ??? Od jakiegoś czasu widzę, że taki stan nastał w tej firmie.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Nie wypłacają. Wiszą mi złodzieje 300 euro i nie wiem co robić, w podobnej sytuacji jest wielu innych graczy.
Licencja Curacao sprawia, że chyba nie ma nawet co tam pisać...
Wie ktoś do kogo można zwrócić się o pomoc?
 
everpiotr 172

everpiotr

Użytkownik
@jonaszDT spróbuj &quot;w sposób kontrolowany&quot; przegrać te 300e tam stawiając dwa przeciwstawne typy na dane zdarzenie. Np. x2 na Malagę za 300, a w innym buku odpowiednią stawkę na Real. 50e stracisz ale resztę odzyskasz, no chyba że znajdziesz surebeta. Oczywiście jeśli nie jesteś zlimitowany, ja mam na wszystko 0 teraz, ale wcześniej jak już wypłaty się zaczynały dłużyć, to robiłem w opisany sposób.
Nie odpisują w ogóle na meile, cwaniaki nawet mnie rozłączają z chata automatycznie, gdy na niego wchodzę będąc zalogowanym na koncie. U mnie o 550e biega, ale jak czytam po forach u niektórych to i po kilkanaście tysięcy się rozchodzi, a to już jest patologia.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Problem w tym, że w ogóle nie można tam zagrać bo wyskakuje komunikat że maksymalny limit został osiągnięty, podczas gdy gra się np. za 1e
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
everpiotr to jednak duże ryzyko bo na twoim przykładzie może się zdarzyć, że Malaga akurat nie przegra...Wiem, że szanse małe...no ale wszystko jest możliwe. Temat surebetów nie jest mi obcy.
I tak dobrze że wypłacalem ratami i 4 razy kasę przysłali bo miałem 900 euro. Zostało jeszcze 300e u nich i dupa.
Zgłosiłem dziś sprawę do SBR. Na ten moment niewiele mogą zrobić, ale Dashbet cały czas obiecuje że wkrótce wypłacą.
Jeszcze próbują się ratować...
Najbardziej żenujące jest, że reklamują ich wszystkie porównywarki kursów.
 
Do góry Bottom