>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

dawid.400

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
1#
Klasyfikacja Generalna: Alberto Contador - Richie Porte 1 @ 1,847 ⛔
2/10
Pinnacle

Nie przesadzajmy że teraz Porte będzie wystawiany z najlepszymi góralami. Z najlepszym góralem Świata. Sky jedzie w 6 osobowym składzie ten wyścig i na moje odbije się to na ich dyspozycji przy końcówce wyścig. Saxo jedzie najlepszym na ten moment składem jaki mogą wystawić. Alberto Na Tirreno-Adriatico jeździ dobrze brakowało tego ostatecznego depnięcia, o ten typ jestem spokojny tym bardziej że Alberto powiedział że wygra. A jak powiedział to wygra. Koniec kropka.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Częstochowa - Leszno 2 @ 4,90 Tobet ✅
2/10

Żużel, Polska liga
W częstochowie nie jedzie Emil Sajfutdinow bo pojechał do Rosji jego ojciec jest chory. Michael Jepsen Jensen ma zawody młodzieżowe i nie wystąpi w meczu ligowym.
Nie jedzie też Czaja bo nie mieści się w KSM...
Jadą Holta, Laguta, Szombierski, Jabłoński i Strzelec oraz dwie dziury.
Leszno dobrze jeździ w Częstochowie, do tego dzisiaj wygrana z Gorzowem więc mobilizacja jest.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
To tyle jeśli chodzi o ten miesiąc.
Statystyki ????
Kupony: 2
Trafione: 1
Nietrafione: 1
Suma Stawek: 4j
Suma Wygranych: 9,8j
Zysk: 5,8
Yield: 145%
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
1#
Benat Intxausti - Robert Gesink 1 @ 1,60 ⛔ 33-10 co pojechał to głowa mała :-(
2/10
Bet365
Kolarstwo, Giro d&quot;Italia, Czasówka - 8 etap
Dzisiaj Inczausti został liderem, na czas jeździ o wiele lepiej niż Gesink. Myślę że ze względu na koszulkę lidera stać go jutro nawet na miejsce na podium. Gesink to ciamajda. Na czasówkach zajmuje zazwyczaj miejsca w granicach 30 pozycji. Inxtausti zazwyczaj wahał się pomiędzy pierwszą a drugą dziesiątką. Ale tak jak mówię koszulka lidera to +10 do mocy, do tego jutro na finiszu czasówki 11% średniego nachylenia, a takie ścianki faworyzują Hiszpana.
Kurs w Pinnace dla porównania 1,4 więc jest w 365 nieco zawyżony.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
2#
Benat Intxausti Top3 ITT @ 9,0 ⛔
0,2/10
Bet365

Po takim kursie to można na grosze jeszcze jebnąć na podium, kurs powinien wynosić @4,5 na moje oko.
W sportingbecie @2,75....
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
3#
Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń 2 @ 2,95 ▶
2/10
Tobet

Bydgoszcz jednak bez Hancocka i bez ZZ za niego. Pojedzie Szczepaniak. Toruń bez Warda ale za niego Z/Z i dodatkowy start dla Galopa, Holdera i Miedzińskiego. 4 biegi gdzie pojadą w jednym biegu Ci zawodnicy więc duże szanse na 1-5. Jak juniorka nie zrobi dużej różnicy to Toruń to wygra.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Statystyki zaległe ????

Kupony: 3
Trafione: 0
Nietrafione: 2
Zwrot: 1

Suma Stawek: 4,2j
Suma Wygranych: 0j
Strata: 2,2
Yield: -52,38%
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
1#
Etap 2 Tour de France: Peter Sagan - Mark Cavendish 1 @ 2,60 ✅ 2-?? 10 minut przewagi :grin:
3/10
ComeOn

Kto ma u tych żałośników konto niech sobie skorzysta bo mnie niestety ta promocja ominie bo jeb.ane ch.uje zablokowały możliwość wpłaty przez Skrill.
Co do typu to Cavendish jutro nie przetrwa tych wszystkich górek, pagórków. Dla Sagana to idealny etap. Jutro ma wygraną w kieszeni jak nie będzie upadku. Dla porównani Ruskie Betcity daje na to @ 1,60 także nie dość że comeon są frajernią to jeszcze mają kretynów wśród oddsmakerów. Stawka 3 bo to pewność typu, czyli dużo jak na SZ a jak wygląda sprawa z limitem to nie mam pojęcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Statystyki

Kupony: 1
Trafione: 1
Nietrafione: 0
Zwrot: 0

Suma Stawek: 3,0j
Suma Wygranych: 7,80j
Zysk: 4,80
Yield: 160,00%
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Żużel, Elite League
1#
King&#39;s Lynn - Peterborough 1 @ 1,90 Bet365 ✅ 47-43
2,5/10
Bet365

Skąd ten kurs :?: Przecież w King&#39;s Lynn przegrywały w tym sezonie takie ekipy jak Wolverhampton, jak Poole, jak Coventry a ma wygrać najgorsza drużyna sezonu :?: wolne mi żarty. W tym roku odbyło się już jedno spotkanie między tymi drużynami na tym torze, co prawda meczu nie dokończono ale prowadzili gospodarze aż 41-33. Teraz formę złapał Worral i wraz z Korneliussenem tworzą bardzo mocną parę. Lasse Bierre z Iversenem bardzo fajnie czują się na torze jadąc razem, Schlein swoje zrobi. Na rezerwie Lebediev i gość Kozza Smith co jest dużym wzmocnieniem. Goście z R/R za Kościucha ale za niego nie może jechać ani Kenio Bjerre ani Buczkowski ani Kilokarpii więc z czym do ludzi :?: North i Hougaard z rezerwy to jest dość duża siła, nawet jak polatają to z ledwością 40 zrobi ekipa Panter.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kolarstwo, Clasica San Sebastian
2#
Valverde - Rodriguez 1 @ 1,65 ▶ zwrot
4/10
Unibet

Rodriguez nie jedzie w tym wyścigu, bo został wczoraj wycofany. Unibet nie ogarnia kolarstwa i nawet jak ktoś nie wystartuje to czasami dają wygraną tego co dojedzie do mety. A Valverde jutro wygra więc można pograć.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Żużel, Elite League
3#
Rohan Tungate -2 - Aron Summers 1 @ 1,90
3,5/10
Bet365

W Poole dzisiaj nie jedzie Hancock za niego wchodzi Holder za którego jest R/R co to daje :?: Daje to aż 7 startów dla Tungate który jedzie z rezerwy i dzisiaj ok 11 punktów zdobędzie bo ostatnio lata, notabene jeździ na silnikach Mistrza Świata Chrisa Holdera... Summers w Poole nigdy dobrze nie jeździł też z rezerwy w Coventry ale dzisiaj pewnie max 4-5 startów to gdzie go równać przy 7 startach Tungatea:?:
 
Do góry Bottom